176613
banner
  • TDC Geronimo
    #161893
    legnagyobb büdösbunkóparaszt karakter akit valaha láttam.
  • Totti5
    #161892
    Ez kur.ajó! :)))

  • Bogdogege
    #161891
    http://news.xbox.com/~/media/images/media%20assets/xbox%20one%20games/forza%20motorsport%206/20150827%20-%20forza%20motorsport%206%20gone%20gold%20announcement/fm6_car_graphic_esrb-01.jpg
    Utoljára szerkesztette: Bogdogege, 2015.08.28. 21:41:17
  • Snexi
    #161890
    ez a kép nem található meg valahol nagyobb méretben?
  • Moby
    #161889
    Nem feltétlenül másik gears of warra gondoltam (nyilván nem ugyanazok készítik ezt meg azt) :)
  • Totti5
    #161888
  • Moby
    #161887
    Nem, nem kellene. Ennyi energiával és munkával újakat kell készíteni.
  • orichalcos
    #161886
    Na ilyennek kellene lennie minden remake-remaster játéknak.
  • Totti5
    #161885
    Nos, ez nem hazudik.

    Modell!!


    Cutscane


    Ezt nem lehet megunni.


    Még mindig nem.


    Random object.




    Égbolt, háttér!!! Egészen monumentális hatást ad az egészenk.


    Mimika, animáció, kidolgozás remek!


    Gameplay közbeni modell, rázúmolva.


    Fények!

  • Botond #161884
    Egy részük. Jelenleg viszonylag kevés (már ez is 100as lista asszem), de folyamatosan bővül a skála, teljes kompatibilitás viszont szerintem nem lesz sosem.
  • AniP
    #161883
    Sziasztok! Kinéztem magamnak a media marktba egy Xbox One-t. 360-asomat szeretném lecserélni. Kérdés: a 360-as játékok futni fognak rajta?
  • darkSectorxxx #161882
    K.O. :)
  • darkSectorxxx #161881
    +1
  • darkSectorxxx #161880
    +1
  • Harlekin
    #161879
    "a neve HDMI-passtrough" Tisztába vagyok a dolgokkal!
    Te nem vagy tisztába azzal,hogy ez NEM az és Te nem érted meg azt amit Én írok,hogy ezt szándékosan NEM erre találták ki!!!!!!!
    És erre írtam azt,hogy ha minden képen ragaszkodsz ahhoz ami nincs az orvosolható!!Ennyi!!!De nem számodra csak ez létezik megoldásnak ami nincs!
  • TDC Geronimo
    #161878
    Én már mgsel is álmodok :D
  • orichalcos
    #161877
    Még 4 és fél nap...De nehéz a várakozás.
  • gduck
    #161876
    Szerintem mindkét konzolon ugyanolyan gyönyörű :)
  • Totti5
    #161875




  • darkSectorxxx #161874
    Ez csak ? P
  • gduck
    #161873
    Ez így van és csak azért vagyok ennyire "felpaprikázva" mert nekem ez iszonyat nagy csalódás volt. Persze ettől még imádom az XO-t, hiszen nem ez a lényeg ;)

    Totti: "csak" 460 ;) Már csak 2 hét! :D
    szerk: jééé, most tátom hogy írtad: kedden demóóóó!!!
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.08.27. 20:30:25
  • gduck
    #161872
    Látom végképp nem érted :D Nem boszorkányság, a neve HDMI-passtrough. És Instant on módban NINCS kikapcsolva a box. És már ne is haragudj, de miért olyan HIHETETLENÜL ŰRMISZTIFIKÁCIÓS dolog az, ha felfűzöm a TV-t a boxra és használni akarom ezt arra amire kitalálták a fejlesztők, de nem tudom, mert TV-t nézni csak ÁLLANDÓAN BEKAPCSOLT állapotban lehetne???

    És NEM KELL HDMI splitter meg PIP, mert NEM azt akarom használni, hanem a BOX funkcióit. Így érthető?
  • Totti5
    #161871
    Faszbender szerkója!!!

  • Totti5
    #161870
    Forza Motorsport 6: a list of all 460 cars

    Csak?
  • Harlekin
    #161869
    ŐŐŐ arra gondolsz amit ki is emelt hogy " az áramzabáló instant on módban SINCS HDMI-passthrough"Ez sem felelt volna neki meg ezek szerint...
    Szépen el kell ezeket a dolgokat engedni...Nem olyanért szidni valamit ami nem úgy van ahogy éppen az egyén kénye kedve szerint gondolná...
    Azért találták ezt így ki,mert érthetően a SAJÁT eszközüket tekintik elsődleges eszköznek és mi kivetni való van ebbe!?És érthetően a SAJÁT szolgáltatásukat is előtérbe helyezik ezáltal és ebben sincs semmi kivetni való.
    Jogosan eszükbe se jut,hogy Magyarországon valaki a t-homeos settopboxot valami oknál fogva kikapcsolt állapotban a boxon keresztül szeretné vezetni.Életszerűség ide vagy oda....MERT hát MINEK ???Na de őszintén ezért KELL egy ilyen drága eszköz,hogy ez legyen belőle????
  • Totti5
    #161868



    Thankfully, frame-rates are massively improved over the original game, even in single-player. Returning to the Xbox 360 original, we noted plenty of screen-tear and dips well under 30fps across the entire campaign. In comparison, the Xbox One version manages to hold 30fps for the majority of the duration.

    Multiplayer is a different animal altogether - it's now a smooth, stable 60 frames per second.





    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.27. 18:32:34
  • Totti5
    #161867
    MSben és a T10ben mindig lehet bízni.

    Szeptember 1-jén kerül fel az Xbox Áruházba a Forza Motorsport 6 demója – jelentette be a Microsoft éppen most. A demo tartalmazni fog néhány autót, nappali, éjszakai is esős versenyt is, vagyis mindhárom körülmény kipróbálható lesz (gyaníthatóan azt kapjuk, amit az E3-on és a Gamescomon is láttunk belőle).
  • Chrisstophorro
    #161866
    SZiasztok
    Kérdésem az, hogy ha bevezetem a tv-t a konzolba, és azon keresztül nézem, akkor fel is tudok venni az adásból, vagy nem?

    Használ valaki nfl gampasst one-on?
    Azt vettem észre, hogy ha hungary ra van állítva, nem lehet letölteni az appot, át kell állítani uk-ra, és akkor letöltheted. utána már bejelentkezhetsz és nézheted, persze ha van game pass előfizetésed.
  • Zavarodott
    #161865
    "Sajnos nem gondoltak arra,hogy szegény felhasználok esetleg a fejőgép liter/perces átlagszámítását is az x1 el szeretnék majd megoldani kikapcsolt állapotban."
    Mondjuk azért az instant on módban lévő konzolnál tévénézésre gondolhattak volna. Az azért nem annyira elrugaszkodott a valóságtól... q;) Van megoldás persze, nem is ezért hozta fel a témát szerintem gduck. Számára ez egy kellemetlenség, amit megoldhattak volna neki. Ennyi.
  • Harlekin
    #161864
    Látom nem sikerült MEGÉRTENI a dolgot!
    Mint írtam orvosolható ez a rettentő nagy óriási szerinted mérnöki probléma,(hdmi switcher/splitterel)hogy NE keljen a 130000 forintos eszközödet HDMI TOLDÓ KÖZDARABKÉNT használni kikapcsolt állapotban!!!Mert hát végül is 1 kenyér pirítón is keresztül lehetne vezetni a tv adást,hogy vacsi közben tv-t nézhess csak minek...És,ha már nincs PIP funkció a TV-n hogy codozás közben a bariköztöt nézzél.
    Írd már le miként oldod meg 1 inaktív eszköznél,hogy ő mindig mindenkor tudja,hogy TE éppen melyik kimeneti képet szeretnéd a kijelzőn látni,és azt is hogy ha váltani szeretnél akkor,hogy teszed ezt.Anélkül amit kitaláltak a mérnökök,hogy csak a kontroller van a kezedben!!Tudod all in one!!!!Pluszban ne veszítsed el a sokkal sokkal fontosabb kényelmi szempontokat mint pl az 1 gombos(guide kontroller) be/ki kapcsolást ami vonatkozik boxra és ezáltal tvre IS.Sajnos nem gondoltak arra,hogy szegény felhasználok esetleg a fejőgép liter/perces átlagszámítását is az x1 el szeretnék majd megoldani kikapcsolt állapotban.
    Mennyivel jobb a ps4,hogy azon még a lehetőséget se teremtették meg annak,hogy aki akarja az érdemben ki tudja használni a HDMI IN adta lehetőséget az eszközön bekapcsolt állapotban.
  • darkSectorxxx #161863
    Iszonyat sport terén hová fejlődnek.
  • Totti5
    #161862
  • darkSectorxxx #161861
  • Totti5
    #161860

    Quantum Break runs at 1080p on Xbox One
    Asher
    Aug 26, 2015
    Update: Remedy spoke with Eurogamer and denied that the game ran at only 720p. This was a misunderstanding as people didn't understand the report.

    Remedy made a presentation last week at SIGGRAPH 2015 where they spoke about rendering technologies used in Quantum Break. In the document that was handed out to participants, Remedy stated that the resolution of the game was 1080p. They also revealed that like other third-person shooters, the game would run at 30 frames per second.

    However, some outlets misunderstood the presentation and perpetuated rumors that the game ran at 720p. They probably didn't understand the technical aspects of game development and how shadows and lighting are evaluated at different resolutions.

    Quantum Break, like Ryse: Son of Rome last year, also won the SIGGRAPH 2015 award for Best Console Graphics at the event. The title also managed to grab the Best Rendering Technology accolade according to some reports. We have reached out to Remedy Entertainment for comment and shall update you as soon as we know more.
  • Totti5
    #161859
    Xbox One Exclusive Quantum Break’s Screenshots Show Advanced Lighting and Comparisons
  • gduck
    #161858
    Szeretném "nézni" a TV-t kicsiben, pl játék közben. De mivel a mérnökök úgy gondolták hogy az áramzabáló instant on módban SINCS HDMI-passthrough, így nem tudom használni! Azért nem lesz ÁLLANDÓAN bekapcsolva a box, hogy tudjak TV-t nézni :(
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.08.26. 20:08:36
  • Totti5
    #161857
  • Totti5
    #161856
    !!!!!!!!!!!!!!!
  • Doog
    #161855
    Értem a válaszotokat. :)

    Még 2 kérdés mert nekem új ez a dolog.

    Olyan csomagot vettem amihez jár 2 kontroller. Azegyik ugye gyári dobozban van a másikat meg adták hozzá kontroller dobozban. A gyárin ami a gép mellett volt nincs jack csatlakozó ami csak kontroller külön dobozban azon meg van. Hogy van ez? :D

    A másik kérdésem hogy van ez az "upload" nevezetű alkalmazás és néha gondol egyet aztán vesz fel videókat játék közben. Ezt meg lehet valahogy szüntetni?
  • Harlekin
    #161854
    Semmi bénaság nincs ebbe.Mert ha nem akarod tv nézés közben használni a box többi funkcióját (esetleg vársz skype hívást)akkor felesleges rajta keresztül vezetni a TV adást és felesleges,hogy menjen a box!Ezáltal értelmét veszíti totálisan a rajta keresztül vezetés.
    Teszem azt kikapcsolt közbenső eszköznél(x1) mi fog átváltani amikor megunod a tv nézést és valóban bekapcsolod a boxot,hogy azt a képet lássad!?
    Ha meg nincs a tv-n plusz hdmi akkor létezik lényegesen olcsóbb megoldás az eszközök egy csatira hozására.
    Ez egy szimpla kényelmi megoldást biztosító LEHETŐSÉG,mert kezedbe veszed az x1 kontrollert és bekapcsolod boxot ami bekapcsolja a tv-t ami után kezelheted settop boxot!
    Ha nem kapcsolod boxot akkor kapcsolhatod a tv-t veheted kezedbe settop box távirányítót és mi értelme egy 130000 forintos hdmi toldónak???