176613
banner
  • Totti5
    #162375
    Van egy mondat felül, lefed minden infót amit beleképzeltél.
  • darkSectorxxx #162374
    Most komolyan azt mondod hogy ezt magyarázni kell?
    Én ennyit még azért értek, tudom mi van a táblázatban és?

    2 platform más más szoftver mint játék....

    Max az Xbox 2 adatával tudok mit kezdeni.
  • Moby
    #162373
    Jó vóna érteni a táblázatot igaze? Miről is szól.
    Lefordítom neked: osztja az élet a fanbojokat. Ez van kifejezve rajta számokkal.
  • darkSectorxxx #162372
    Szép és jó, azért itt mellé tenném hogy ilyenkor a gépek vajon mit töltenek és hová? Mert szerintem a 2 verzió a játékból sem egyforma. :D
  • TDC Geronimo
    #162371
  • Kit--Kat
    #162370
    Na ezt nem tudtam, de csekkoltam és elég hasznos, köszi az infót!
  • TDC Geronimo
    #162369
    Alakul ez, sokkal gyorsabbnak tűnik. Tegnap updatelték és a héten lesz még invite, de ha minden jól megy jövő héttől rengeteg embert hívnak majd be previewból.

  • Macccy
    #162368
    Azt vágod, hogy D-PAD fel vagy le megnyomod előjön a telemetria?! Jobbra-jobbra-jobbra-jobbra ott láthatod a gumiabroncsok hőmérsékletét abroncsonként asszem 3 zónában (!), látod a kopásukat is, tudod követni az utolsó lapon az üzemanyag, a gumik és a főalkatrészek állapotát, a váltóét is!

    A gumiabroncsok kopása eddig is szimulálva volt csak nem ennyire "életszerűen", most elégjól kopnak, plusz az üzemanyag is durván fogy végre, ami reális, tekintve hogy egy utcai autó 7-8 literes fogyasztása is felmegy simán 30-40 literre a versenypályán!
  • Kit--Kat
    #162367
    Hát ez nagyon nagy. Kicsit mérges voltam, de ugyanakkor tetszett, hogy ilyen befolyással bírhat az, hogy kezelem az autót. Elvileg a gumikopást is szimulálja a játék, de ezt még nem tapasztaltam.
  • Macccy
    #162366
    én automata váltózok de arra tippelek, hogy simán !
  • Kit--Kat
    #162365
    Tegnap toltam Forzában 1 showcase eventet. Mount Panoraman 26 körös verseny volt endurance néven a V8-as ausztrál bajnokság autóival. Egész jól ment a 16. körig, amikor is Palikot idézve megkotlott az autó. Létezik, hogy a pontatlan váltások ill. a motor túlpörgetése miatt volt? Durva, ha ezt is szimulálja a játék.
  • Totti5
    #162364




  • Anubys
    #162363
    Nagyon ritkán előfordul. 2-3 alkalom volt eddig, 4 hónapja van gépem...
    Nekem a Mortal X csinálta, de valszeg játékfüggetlen a dolog.
  • Macccy
    #162362
    Mi az a "ki szokott"? Egy év alatt talán 5-6x crashelt ki a dashboardra, Witcher, Forza, nemtudom, pár game. Ezt nem nevezném szokásának, pécé ennyi idő alatt idegbe baszott volna ...
  • balee4
    #162361
    Hmm de várom már... :)
  • Roccio
    #162360
    Másnál sem? Akkor ilyenkor mi van?
  • TBTPumpa
    #162359
    Tartalom:
    - 1 TB-os Xbox One
    - Rise of the Tomb Raider letöltőkód
    - Exkluzív „Tactical Survival Kit” DLC kód, benne egy új öltözék és fegyver skin
    - Tomb Raider Definitive Edition letöltőkód

    "A sírrablós gépcsomag november 3-án jelenik meg (133 990 Ft), vagyis egy héttel Lara új kalandja előtt, így a vásárlók már előre letölthetik a játékot, hogy ne kelljen rá várni a megjelenés napján."
  • Botond #162358
    Akciós forza6 csomag. 137k-ért ajándék, mediamarktban meg 140k.
  • TBTPumpa
    #162357
  • Totti5
    #162356
    Nem volt rá még példa.
  • Totti5
    #162355
    Szokásos minőség és kiszolgálás!
  • Roccio
    #162354
    Sziasztok! Titeket is ki szokott dobni néha a játék a one-on?
  • orichalcos
    #162353
  • n000rbi
    #162352
    Nem olcsó, de épp van.

    mad_catz_pro_racing_kormany__cockpit_allvany__versenyules
  • orichalcos
    #162351
    Két hét kb. :)
  • Botond #162350
    Micsoda szerencse, hogy van ez a vasárnapi boltzár! :D így hazafele nem tudok bemenni sehova forza6 csomagért, ma is spóroltam 140et. :D Bitang jól néz ki.
  • darkSectorxxx #162349
  • Totti5
    #162348
    Dárga, vagy nem drága. Ez nagyon jó cucc. Kell.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.27. 12:58:50
  • Totti5
    #162347
    Próbáltam valami pozitívat keresni benne, de nem ment. Fények, színek borzalom, frém szar, graf ótvar. Nagyon nem us tudtam másba belemenni, mert irritáló az egész épphogy nem esik atomokra az egész programkód.

    Destiny béta után, az ilyet nem tudtom komolyan venni. Értékelhetetlen.





  • Player 360
    #162346
    Sziasztok!új one tulalajdonos lettem végre,kaptam hozzá 1 hónap live ot meg a fifa16 ot...Szívesen vennék pár jó tanácsot a veteránoktól...honnan tudok a legolcsóbban játékokat beszerezni stb ? :) Minden hasznos infót előre is köszönök!:)
  • unrealnoise
    #162345
    Már nem x1-en tolom, de úgy, hogy a PC-s FIFA egy az egyben a konzolos, míg a PES 16 kicsit butított, még így is messze a PES az élvezetesebb. Persze a PEs 16-nak is megvannak a maga gameplay érdekességei. (Kikapcsolt segítségekkel rengeteg kapufát lövök, illetve pl az ellen alig szabálytalankodik velem szemben...

    Örülök, hogy a PES gy néz ki egyre jobb és jobb lesz, két erős játéknak sokkal több haszna van, mintha csak a FIFA maradna a piacon... (Bár még erre is megvan az esély, a Konaminál ki tudja mit akarnak, mit tartanak elfogadhatónak..)
  • Totti5
    #162344
    Frank O’Connor

    "Elég jól tudjuk már, hogy mi fog történni a következő játékban. Nagyon komoly előre tervezést végzünk, sőt, már az írási munkálatok is megkezdődtek, ami luxus - korábban sosem voltunk még ilyen helyzetben. Szóval igen jól tudjuk, hogy nagy vonalakban mi fog történni mondjuk tíz év múlva. Ugyanakkor már azt is egyre jobban látjuk, hogy mi fog történni a következő játékban, és ez egy nagyon jó érzés számomra."
  • darkSectorxxx #162343
    Van TR meg minden, engem mégis ez érdekel most a legjobban. :D

  • Macccy
    #162342
    Kibírom mostmár egy hónapot ...

    ...

    ...

    Na Ori, megkaptad már a kódokat?
  • darkSectorxxx #162341
    R6S server ON
  • darkSectorxxx #162340
    Mert pause van ujrainditják a szervereket.
  • Totti5
    #162339
    Jó cucc.

  • Waczkor
    #162338
    Lehetne rendesen passzolni es játszani,passzolnek:)
  • darkSectorxxx #162337
    "Rainbow Six: Siege - tovább tart a béta

    Nem kell félnetek, ha a napokban nem jut időtök kipróbálni a Rainbow Six: Siege bétáját.
    Tegnapelőtt startolt el a Rainbow Six: Siege béta, de valamilyen oknál fogva néhányan csak jóval az indulás után kapták meg kulcsukat, és így legalább egy teljes nappal kevesebbet játszhatnak másoknál.
    A Ubisoft részben emiatt döntött a béta meghosszabbítása mellett, így jelen állás szerint október 1-ig játszhatunk vele. Az első napok visszajelzései pozitívak voltak, és máris rengeteget javult a matchmaking és a szerverek stabilitása. A kiadó azt is elmondta, kipróbálnak néhány más eszközt, amikkel gyorsabban eljuthatnak a kódok a játékosokhoz, és azt javasolja, mindenki nézzen be a spam mappájába is, hátha ott landolt az e-mail.
    A Rainbow Six: Siege december 1-jén jelenik meg PC-re, PlayStation 4-re és Xbox One-ra, hacsak nem csúsztatják még tovább."


    Ez nem lesz jó, kockulni fogok. :D
  • Totti5
    #162336
    Jó lenne az, csak nem passzolsz