176595
banner
  • darkSectorxxx #175233
    Ha meg tudod fizetni a mostani árakat...

    Pont nemrég vettem egy 2060-at ami nem erős GPU és 125-ért kaptam meg, utána kb 2-3 héttel néztem, most már ami megmaradt 200k-ért adják. Durva.
  • lwb
    #175232
    Engem elkerült ez a hír akkor. Azért elég kiábrándító, hogy ilyen lófasz a felhozatal a launch évében.
  • lwb
    #175231
    Ha pc-n veszek egy új videokarit, akkor azonnal plusz fps, jobb felbontás, rtx akármi. Nem kell peccsre várnom.
    CP2077-en nem lesz rtx idén konzolon. Sanszos, hogy 60 fps sem lesz idén konzolon, hiába van ps5-öd vagy s/x-ed. A játékok többségén, amelyik nem kapott x/s peccset, nem lesz semmi különbség, csak kevesebb töltés az ssd miatt.

    Pc-n azonnal érzem a különbséget, ahogy megvettem az új alkatrészt. Itt várhatok, hogy a fejlesztők csináljanak valamit. Ha fognak egyáltalán. Pl. Outer Worldsnél kérdéses.
  • darkSectorxxx #175230
    Ezt mondták már korábban is, és lehetett tudni hogy a nextgen pecs csak 2021-ben lesz, de na!
    És igen sajnos PS topikban pont ezt mutattam a többieknek hogy hogy fog menni PS5-ön majd.... Sajnos... Meg XSX-en (itt sem lesz gondolom sokkal szebb)...


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.07. 11:37:58
  • Botond #175229
    Szerinted. :)
    Valójában meg ők tudják nekik mik a preferenciák saját maguknak.
    Szerintem meg igenis ég és föld a bw játékok futása, plusz ahol van X/S patch az is elég jópofaság, szóval ez azért nem ugyanaz, mintha előző gen gépen játszanál.
    Szerintem menj át egy PC-s topikba is, hogy ne vegyenek új gépet, a régin is ugyanazok a cuccok futnak, csak 720p lowban rtx off, hiába költenek milliót az új gépre a játék ugyanaz lesz. :D
  • lwb
    #175228
    Elsősorban azoknak szól, akik képesek több pénzt adni értük ebayen vagy akárhol, mert jelenleg hiánytermékek. Ne tegyék. Várják meg nyugodtan a jövő évet, kb semmit nem veszítenek addig. ÉS akkor már lesz rendes áron boltban is.
  • hunbalee
    #175227
    Ezek a szavak semmit nem érnek :)
    Főleg a MS konzolján látni az emberek leszarják hogy mi van és mi nincs rá megveszik akkor is..Csak halkan mondom ezek a konzolok még fél/1 év múlva is 185 ezerbe kerülnek majd... (nyilván telekomnál olcsóbb ahogy most is) Szóval kajakra mindegy mikor veszi az ember
  • lwb
    #175226
    CP2077 next-gen peccs csak 2021-ben jön, idén ugyanaz jön ki next-genre is, mint last genre, legfeljebb SSD miatt kisebb töltési időkkel.

    Ez csak nekem új hír? Akkor lényegében a CP2077 is csak jövőre jön ki PS5-re és S/X-re?

    Aki még nem vett új konzolt, de van egy előző genes konzolja, ne vegyen. Hacsak nem úgy van, hogy nem tud élni a Demon's Souls remake nélkül, ne vegyen. Idén teljesen felesleges. Van mennyi? Öt-hat játék, ami ugyanúgy kint van last genen is, de valami pluszt ad a töltési időn felül next-genen? Ezért felesleges kiperkálni 185 ezret - mondom úgy, hogy én megvettem a series X-et és előrendeltem a PS5-öt.
  • darkSectorxxx #175225
    Még ehhez az előfizetéshez most jár 3 hónap Discord Nitro is!!!!

  • hunbalee
    #175224
    MS Store árait itt tudod nézegetni mi akciós és melyik régióban:

    Xbox Store Checker
  • Voyager5
    #175223
    A cdkeys.com-on szoktam én is vásárolgatni nagyritkán, de inkább az MS Store-os akciókat érdemes figyelni szerintem is. Általában minden kedden jönnek az új akciók.
  • darkSectorxxx #175222
    Most bónusz 2 hónap jár az Game Pass Ultimate előfizetéshez!!!

  • davidka003
    #175221
    cdkeys

    általában ott szoktam venni előfizetést is mikor akciós. De vannak játék kulcsok is.
    De az igaz, hogy 95%-át érdemes ms store-ból venni ha akciós.
  • darkSectorxxx #175220
    allkeyshop
  • hunbalee
    #175219
    Vannak cd kulcs boltok, de ott nagyon kevés játékhoz van cd key. Szóval only ms store van ahonnan lehet vásárolni
  • Zeboo
    #175218
    Sziasztok,
    Eddig a másik gyártó konzolját használtam, de az újból nincs, ezért egy Series S-t beszereztem.
    Bocsi, ha hülye a kérdés, de digitális verziójú játékot a Microsoft Store-on kívül hol érdemes keresni?
    Köszönöm!
  • darkSectorxxx #175217
    Ez is lehet... :)
  • hunbalee
    #175216
    Nem furcsa...Vedd meg mégegyszer ha kell az upgrade. Szimpla üzletpolitika. Pont amilyen a bundlekban a sima alapgame-et beletenni. Nagyon jól tudják hogy a vásárlók 50-75%-a azonnal meg és veszi a season pass-t hozzá ami fullossá teszi..
  • darkSectorxxx #175215
    hár ez furcsak hogy miért csak ahhoz.
  • lwb
    #175214
    Ezt tudom, de az ultimate-hez jön csak ki a next gen peccs. Akinek az alap van meg (akár az összes dlc-vel együtt is), az nem kap next gen peccset. Meg kell hozzá venned az ultimate-et.

    Volt ebből anno nem kis botrány.
  • darkSectorxxx #175213
    Ja nem az Ultimate-re értem, persze a simát rakták bele DLC nélkül, én arra értem hogy a nextgen látványnal a frissitett változatot majd ha lesz nextgenre...

    A Control Ultimate az nem a szebbik verziót jelenti, hanem hogy van hozzá DLC.
  • lwb
    #175212
    Hát mert ez az alap, nem az utlimate edition, nem? Ha azt akarták volna GP-ba rakni, akkor azt rakják. A S/X patch jövőre jön, de az ultimate edition már kint van szeptember óta.
  • darkSectorxxx #175211
    Miből gondolod hogy nem lesz benne majd?
  • lwb
    #175210
    Ja, de ez így lófasz. 30 fps. Inkább vártam volna jövőre, de akkor legyen ultimate verzió.
  • hunbalee
    #175209
    Tudtommal a next gen verzió csak jövőre jön amikor már nem lesz a game passba szóval ....
  • lwb
    #175208
    Mekkora spúrság, hogy Controlból a last gen verziót tették a GP-ba ...
  • lwb
    #175207
    Ami ebből érdekelt, az annak idején már megvettem. :(
  • Voyager5
    #175206
    Én is nagyon szemeztem vele, de hála istennek más játékokat húztam be helyette.
    Remélhetőleg sokáig bent lesz, mert végigtolnám, de előtte még a Valhallát kéne befejezni, meg ugye jön a CP77 is egy hét múlva.
  • Ulthanito
    #175205
    Még jó, hogy nem vettem meg a Controlt most a 6 ezres akcióban.

    DQXI rém unalmas volt nekem, 30 óra után egyszerűen megállt a lelkesedésem, de a körökre osztott szaros harc miatt.
  • toza #175204
  • Botond #175203
    Jaja, greedfal meg dqxi is, teljesen el leszünk kényeztetve.
  • hunbalee
    #175202
  • Botond #175201

    Eddig még nem füstölt el!
  • hunbalee
    #175200
    Hamarabb jön a Forza Horizon 5, mint gondolnánk?
  • hunbalee
    #175199
    Assassin's Creed Valhalla patch 1.0.4: Xbox Series X and PlayStation 5 re-tested
  • Legendrush30 #175198
    Xbox series X-nel ez pontosan mit takar ? : rrt-00010
  • darkSectorxxx #175197
    Ez meg a PC-s Nvidia Now, csak érdekességképpen. Ebben az az érdekes, hogy (előfizetéssel) Ray Tracing is megy a játékokban, ahogy lehet látni a Control-nál is pl.

  • darkSectorxxx #175196
    Telefonon készített screenshotok:


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.28. 14:42:51
  • darkSectorxxx #175195
    Ez nem álomvilág már, ez most is létezik, telefonokon-tableteken.

    xCloud és Nvidia Now kiválóan megy, max 1080p 60fps.... de tökéletesen megy.
    Vagyis nem függ össze azzal hogy egy mostani konzolnál nem tudják szemléltetni a töblet erőforrást! Kihozzák belőle valszeg, csak nem látod.
    De lényegtelen, mert az Xcloud és Nvidia Now-nak nem aza a lényege hogy egy hardvert kimaxoljanak, hanem annyi csak hogy a MÁR most létező és futó alkotásokat neked streamelik szerverekről....
  • hunbalee
    #175194
    Nem gyanus hogy a felhő már müködik?
    Annak semmi köze az erőhöz. Legyen jó neted meg egy kontrollered azt kész.
    Nem mellesleg a ms tudja, a többi cég nem tudja egyelőre mert gondolom még tanulják a dolgot.
    De ez mindig így van a gen eleje és közben meg a végén durván eltérő a grafika pl. Ahogy kiismerik a rendszert egyre jobbat tudnak majd.
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2020.11.28. 09:32:06