176613
banner
  • Macccy
    #162776
    Ja még a 10 órához eszembe jutott, hogy szerintem én Heroic-on (asszem az van fölötte) fogom ezt elkezdeni, pont a Team-ek miatt. Mert ahogy láttam, sokat segítenek ÉS amikor tudnak felállítanak, ha elspárgázol a plazmától, szóval asszem mehet a difficulty. Az eddigi HALO-kat is kiverettem Legendary-n, bár a legtöbbet csak co-op-ban, asszem a H4 az megvolt solo is.
  • Macccy
    #162775
    Nem akarom elkiabálni, de nézegettem az első három küldtés átvezetőit és persze a gameplayt és így - yútyúb 1080p60-on keresztül - azt látom, hogy a 343 Industries megint megcsinálta, "raised the bar" ahogy a művelt orosz mondaná! A HALO4 technó a maga idejében talán páratlan volt, főleg a 360-on, na ha jól láttam ebben is engine-számolt az összes átvezető és elképesztő a minőség, közel járunk tényleg ahhoz, hogy a 10 évvel ezelőtti komolyabb CGI render munkák szintjét hozzák mozgásban. Jajjdejóó jajjdejó!
  • Moby
    #162774
    Bazeeeeeeeeeg....
  • Macccy
    #162773
    Nemmondod, hogy már le is toltad?!! :( ) Komolyan? H5?

    10 óra normálon elégjónak hangzik ma egy fps kampányra, főleg soloba, nem Macccy-módba (az az amikor megállsz minden nagyobb csata után nézelődni, baszakszol a fizikával, stb.)
    :D
  • Seth
    #162772
    Nyilván az összeset. Vicces is lenne egy dobozos 1-2 epizódos kiadás. Fejek hullanának :D
  • Muttley
    #162771
    vow :)
    6.83 GB
    aki játszik már vele
    hány részt foglal ez magába a PC-s epizódok közül?

  • orichalcos
    #162770
    9 óra 36 perc 10 másodperc normál fokozaton.
  • Moby
    #162769
    Az. Ami mondjuk tény, hogy ugye mindenki elfogadta, hogy ez olyan-amilyen, de azért valami ENNYIRE szart nem szoktak rászabadítani a világra. Mondjuk a microsoftnak ebben a témakörben pont vannak referenciái a múltban is :D
  • Tyrant01
    #162768
    Pedig igaza van, egy ótvar fos az egész.
  • orichalcos
    #162767
    Esküszöm én érzem magam szarul hogy SEMMI bugom nincs NXE-vel. :D MInden megy királyul, pörög H5, nincs fagyás, vagy dashre dobás....
  • Totti5
    #162766
    Ezért nem kell a béta dash. Nem éri meg a baszakodást, arra ott a PC minden nap.
  • darkSectorxxx #162765
    Én egyszerűen a dunába basznám. :D
  • Harlekin
    #162764
    Nah jah és ez pontosan eddig a pillanatig tartott....
    Tényleg elegem van ebből az egész szarból...
    3 napja leiratkoztam a prew bétáról,mert kibaszkodott a partyból meg találtam más kehet is tehát elegem lett belőle...
    Mivel írták,hogy minden adat ugrik a belső vinyóról,ha vissza kerül a régi dash ezért círka 340 gb ot áttettem a külsőre 42 dolog kb 2.5 óra volt...
    Ma kaptam 1 frissítést ami még mindig az újhoz jött....
    Most indítanék játékot battle island
    Betölt kezdőkép content ellenőrzés és jön a BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR (fagyás) kibasz dashra....
    Ok van ez így újra indít szintén zenész BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
    Jó rohadj meg destiny indít nem nem indít bejön kezdő kép majd fekete kép dash......... LOOOOOOOL
    Jó újra battle island BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
    oks rohadj meg cleer battle island
    store instal battle island belső vinyó....BRRRRRRRRRRRRRRRRR jó ok...move külső vinyó BRRRRRRRRRRRRRRRRRR
    oks újra destiny NOOOOOOOOOOO... moove belső vinyó Noooooooooooooooo...
    Jó Mad max LEMEZES Kívételesen Közli lemez bent irányít storera hogy vegyem meg!
    Hogy barátomat idézzem EZ EGY FOS!

    Szerintem a következő ide feltöltött képeim meg videóm az lesz amikor a konzolomat elviszem motorozni Érd-Győr viszonylatba. Természetesen a biztonságot szem előtt tartva átbaszok rajta 2 darab nyolcas ácskapcsot amihez 1 jó vastag kötelet kötök,hogy ne keljen szegénynek kapaszkodnia mögöttem.....
  • Totti5
    #162763
    De csak egy pirinyót, szürcsölgetésnek
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.16. 20:04:41
  • Harlekin
    #162762
    Ez a leszoktatási fázis...Megy a box,de nem játszok...
    Amúgy most kicsit vissza jött a kedvem SW vissza hozta meg most megy az iron banner destinybe és közben kezdek elmerülni mad maxbe.Jah és építem a hadseregemet a battle islandba.
  • Macccy
    #162761
    Semmi. engemse
  • Totti5
    #162760
    Ez mi? nem érdekel.
  • Macccy
    #162759
    szemét twiccs, basszus ... egy órája bámulom a chief hátát itt a melóba, hogy mikor indul
  • orichalcos
    #162758
    Kérdezd meg twitch-et, aki úgy döntött, hogy nem engedi, hogy streameljek. :( Errort dob. :(
  • Macccy
    #162757
    16:22 van .... holvanmáááá?! :D
  • darkSectorxxx #162756
    Fejbekúrom mindegyiket egy bézbózütőve. :D
  • Macccy
    #162755
    traitor
  • DonPedro22
    #162754
    Lenne egy érdekes kérdésem... Star Wars Battlefront a PC-s változatban nem lesz osztott képernyős mód, csak az Xbox One-on. A kérdésem az lenne, ha megveszem a játékot Boxra valamint veszek egy október végén megjelenő sticket amivel kábel nélkül lehet csatlakoztatni a pc-hez az xbox controllert és streamelem a játékot boxról pc-re akkor a haverommal játszhatunk coop-ban nem? mert akkor elvileg az osztott képernyőt is stremeli a gépre. Először PC-re akartam csak megvenni de jó lenne haverokkal is játszani boxon, szóval ezt találtam ki, szerintetek működne?
  • orichalcos
    #162753
    Halo 5: Guardians Stream tőlem. Kezdés 16:00-kor.

    Twitch
  • Macccy
    #162752
    Szakíts meg velük minden kapcsolatot, jobban jársz! Az ilyen nem is ember!
  • darkSectorxxx #162751
    Vagy azt....nekem van de csak Google Chrome+Youtube-ra.
    máskülönben nem lenne. :)
    /amugy ismerek olyanokat akiknek nincs gmail. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.16. 11:31:00
  • Moby
    #162750
    Nemtudom, él ma olyan ember, akinek nincs gmail-je? gmail-el meg lehet.
  • abel0317
    #162749
    Rendben köszi!
  • darkSectorxxx #162748
    Én hotmail-re szavazok.
  • Macccy
    #162747
    van még ilyen, hogy citromail ... ? még az isibe, amikor kukás netscape communicator-t hajtottunk a kukás P1 gépeken, akkor volt valami ilyesmi ... egy csajnak


    Amúgy látlak ám mit csinálsz Harli, a véred, az nem hagy! Minden nap hazaérsz a melóból és már megy is a BOXX. Ne tagadd, nem szégyen, never let go ...!
  • abel0317
    #162746
    És az milyen legyen? Outlook? Ti mit használtok?
  • darkSectorxxx #162745
    Vagy egyébb szemetet. :D
  • Botond #162744
    Arról nem is beszélve, hogy citromailnél az outlook.com fényévekkel jobb. :)
  • darkSectorxxx #162743
    Mindent elfogadott régen.
    De egy próba nem kerül pízbe.

    Viszont nem első este hogy pár mail később vagy sohajött magyar mail-re.....
    Valamint kompatibillitás sem elhanyagolható, nekem nem nagy téma de jó amikor van mobiltelcsi meg win10csi és a mail-okat be tudod azonosítani és azonnal értesülsz a dolgokról...egy hotmail-t azért dobnék a helyedbe, ha már újonnan csinálsz reget.
    Pár perc.
  • Harlekin
    #162742
    Nem tudom,de a helyedben nem is tenném,ha lehetne se!kb 2.5 perc regisztrálni bármelyik másikat ami akkor csak ahhoz az live fiókhoz tartozik.Hidd el megéri azt a 2 percet rá szánni,hogy egy tiszta fiókod legyen amire csak a hozzá tartozó infókat kapod!
  • abel0317
    #162741
    Hello, citromail-es e-mail címmel is lehet xbox live fiókba regisztrálni? Mert nekem nincs se @live, @outlook, @msn e-mail címem csak citromail.
  • orichalcos
    #162740
    AKkor legyen egy ilyen:

    A Halo 5 első másfél órája.
  • Macccy
    #162739
    Fuuuuuuuuuck .... !
    These two weeks getting harder by every morning :( )

    Kicsit meg is keményedett ... :D
  • orichalcos
    #162738
    Halo 5: Guardians - Az első 18 perc
  • Moby
    #162737
    Persze nem sértődnék meg ha valami ütős játékot is sikerülne belecsempészni, de nincsenek illúzióim.