176613
banner
  • Tommy H
    #162816
    Eszméletlen:)vagyis ez miatt rendeltem meg tegnap egy One-t.Holnapra itt is van pontosabban mára..

    Addig még Sunset,Gta5,Halo5,DR3+Ryse amik szórakoztatni fognak:)
  • Totti5
    #162815
  • Macccy
    #162814
    OMG!!!!

    Eddig nem naagyon érdekelt demieeeez!!? Mennyire szép már ezis! Basszus Forza, HALO, Tomb, áááá .... Witcher-t se fejeztem be, ezdurva Q4!
  • Totti5
    #162813
    Lara segge!
  • Macccy
    #162812
    mi?
  • raymond01
    #162811
    Köszi a véleményeket, majd youtube -on megnézem jobban a 2k -t!
    A Live demo nekem bejött, kb az nba 2003 volt az utolsó amivel játszott még pc, de most vhogy megtetszett!
    bugokat nem vettem észre igaz nincs is benne csak pár csapat......
    Utoljára szerkesztette: raymond01, 2015.10.19. 18:15:42
  • Totti5
    #162810
    Belepillantottam. AtyaÚRIsten, de király lesz.
  • Totti5
    #162809
    Nem érdekel a téma, nem is értem.

    Próbáltam a LIVE-ot, ha ez a moslék szint amit elémraknak, akkor én zabálnám ezt is.
  • SlickAdam
    #162808
    akkor probald ki a 2K-t is, es meglatod mi a szep es jol animalt.
    en hallottam eleget a Live-rol meg olvasgattam / neztem videokat is. bugos MOSLEK.


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.19. 17:47:54
  • Totti5
    #162807
    NBA Live egyátalán nem moslék. Idei rész kezdi felvenni a ritmust. Bár nem érdekel egyik sem, a Liveot próbáltam. Brutál szép volt, jók az animációk. Nyilván a 2k jobb.
  • SlickAdam
    #162806
    Meta ertekelesek:
    NBA Live 16: 59-63
    NBA 2K16: 83-87

    a 2K-s nem csupan a legjobb kosaras cucc, hanem ugy altalaban az egyik, ha nem A legjobb sportjatek a piacon. tartalmat, grafikat, gameplay-t, ... figyelembe veve. mar-mar "tul" jo. viszont nehez, mint a bün. vagyis elsöre az. nem jössz bele olyan gyorsan, mint egy focis jatekba, mert baromi mely az iranyitasa. de ez ne rettentsen el, szo sincs rola, hogy pajzsmirigy rakot kapnal tole, csupan csak nehezebb, mint az atlag sportjatekok. betanulas utan meg szepen meghalalja a faradozast.
    NBA Live? MOSLEK. szo szerint. ki is hagytak korabban vagy 3 evet a 2K miatt, hogy na majd visszaternek ujult erövel, de nem jött össze nekik. azota is 40-60 pontot ernek. aki ezert penzt ad, azt daralja be a aratogep.

    csapat termeszetesen full a 2K-ban. + sok klasszik ill. tan nehany egyetemi csapat is van. aztan ott a sztori mod is. hihetetlen jo.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.19. 17:29:14
  • raymond01
    #162805
    Sziasztok!

    A véleményetekre lennék kíváncsi, most hogy le lehet tölteni az nba live 2016 demóját kipróbáltam és kimondottan tetszik a dolog. De azt tudom hogy van a 2k -s nba -nek is játéka ebben az évben, viszont én korábban nem játszottam ezekkel és nincs viszonyítási alapom.
    Melyiket lenne érdemesebb megvenni? Mi a különbség, gondolom a teljes nba csapat benne van mindkettőben, youtubeon nézegettem de nem is tudom....
  • Macccy
    #162804
    Szólj a spanjaidnak az MS-nél, hogy ezt a Kazumát ezt tartsák meg!!! Ez valami kurvajó soundtrack, eszméletlen hangulat, nagyon komoly érzés végig, nem játékzene
  • Macccy
    #162803
    Egy hónapja azt hittem kibírom én, de már megb*aszódok ... :|
  • Moby
    #162802
    Bázzeg de sok még... :(
  • orichalcos
    #162801
    Halo 5: Guardians full OST
  • Totti5
    #162800

  • Totti5
    #162799
  • Macccy
    #162798
    Making of HALO 5 - The Sprint Itt 12:12 -től ez mennyire powerful, ahhh ... elázott a gatyám!
  • Macccy
    #162797
    Szánalmasan szarrá csinálták az SG-t és hiába szóltam már nekik - meg nyilván nem csak én - ezt már több mint egy éve hozza stabilan!
    Szóval link-et a csó-rók-nak !!!!
  • Rage47
    #162796
    én is sokszor mobilról nézem, és örülök, ha valaki be is linkeli a videót.
  • orichalcos
    #162795
    :D

    Hát elég ha csak annyit mondok, hogy Wooooow. :D Nem fog mindenkinek tetszeni, de nekem bejön. SOlo legendaryt tolom, nem egyszerű. Multi jövő szerdától megy, embargó az október 26-ig van.
  • Macccy
    #162794
    Jó jó, szerintem már mindenki tudja, hogy csak én nézem innen telefonról ezt a kukás szemétdomb SG-t és nekem külön jó ha nem ágyazzátok a videókat mer az sg nem jeleníti meg ... :D XD ;D

    vagy van még valaki, aki nem? ... valaki?


    Figyelj Chief, mesélj már legalább pár mondatban a H5-ről, tudom embargó meg minden, ne is spojlerezz, csak az eddigi részek tükrében néhány gondolatot, élményt, valamit! Amíg nem hívsz fel, hogy megnézzem! 8)
  • orichalcos
    #162793
    Macccy miatt csak link: :D

    Az Assassin's Creed: Syndicate első 40 perce
  • Macccy
    #162792
    Az a 0day patch :D :D :D
  • Moby
    #162791
    Először nekem is, aztán sunyiban valahogy odatermett még 46.2 giga.
  • Macccy
    #162790
    H5 neked már előtöltött? Nekem valami pár mega jött csak le ...
  • Macccy
    #162789
    :D

    Jó is lehet, meg faszán néz ki az a gép. Csak finoman, ne horzsold le a visszapillantót azé ;)
    Óvatosan, de have fun!
  • Moby
    #162788
    Az lesz. Leszarom mi lesz velük, csak a forza6 maradjon meg, azon kívül SEMMIVEL nem játszom. Fingomsincs minek vannak letöltve is.
    Ja meg a halo5. De szerintem ezek ott is vannak.
  • Harlekin
    #162787
    Én szívesen vagyok berepülő pilóta,mert viselem azt a keresztet,hogy ne keljen nekem meg mindenki másnak majd a véglegessel szenvedni.De ez ami most volt ez nem berepülő pilóta szint volt hanem kamikaze abból is az ami még repülőt se kap csak bombát!!!

    OFF! Ma hazaértem melóból gyönyörű idő nem bírtam megállni,hogy ne motorozzak!A hideg futkos a hátamon annyira jó a gép!!!Hideg sajna az aszfalt,de így is könyörög a körforgalomba a döntésér meg a gázér!!!Mondom elmegyek csak itt a környéken...és Jártam sz.battán meg tárnokon is...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.10.17. 18:54:26
  • Harlekin
    #162786
    Iratkozz le!!!Remélhetőleg te hamarabb megkapod a régit mint Én !De MINDENT rakj át külső vinyóra!!!
  • Totti5
    #162785
    Bétaalfa.
  • Harlekin
    #162784
    Nah Én Ma végre megkapta a régi dasht(3 nap után).Délután 2 óta partyba vagyok még véletlenül se dobott ki!4 játékot indítottam és még véletlenül se fagyott le!!!
    Tehát tuti hogy az új dash baszta az anyát LE KELL IRATKOZNI !!!!
  • darkSectorxxx #162783
    Basszus, akkor az ciki tud lenni.
  • Macccy
    #162782
    "Egy brutális állat vagy, igaz Tyron?" ... hu na és mikor mehetek át megnézni ma este 9 után, heh?
  • Macccy
    #162781
    Nos ha nem működik semmi, akkor nekem úgy hangzik a mérleg az ÉRDEMES felé billen ... Inkább töltsön le/telepítsen fel pár óra alatt mindent, max háttérben, mint ne tudjon vele napokig, hetekig rendesen játszani.


    Amúgy meg nem mintha én sose bétáztam volna semmivel, de ebből már kinőttem, az ilyet meghagyom a tényleges tesztelő lelkűeknek, nem szabad, butaság. Csak azért, hogy a saját vason lássam pár hónappal előbb, milyen, mennyire (nem) működik, nem ér ennyit. Épp a konzol és az iOS tanított meg erre, hogy amit használatra csináltak, azt használni kell, amit nem, azt meg kihagyom ...
  • orichalcos
    #162780
    Fél egyig toltam, közben meg szerintem koffein mérgezést kaptam a 4 doboz Monstertől. :D XD
  • TDC Geronimo
    #162779
    De, de akkor nyom egy factory resetet konzolon és letöröl mindent. Nem érdemes
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.17. 14:13:07
  • darkSectorxxx #162778
    És manuálisan nem lehet visszatenni a régit?
  • Moby
    #162777
    Gyakorlatilag használhatatlanná vált a boxom ezzel a alfasedashboarddal. Bármit indítok, 5 percenként kilépeget.
    Nice work.