176595
banner
  • Zozo76
    #175313
    Megorulok ettol az XBOX LIVE-tol. Annyira lassan tudok rola letolteni, hogy az szinte hihetetlen. Kb 1 eve olyan 120-130-al sepert lefele minden, most eloveve a gepet (kb egy evig a dobozaban pihent), baromi lassan jon MINDEN. neha megszalad valamennyire, de az is eleg gyakori hogy egyszeruen megall, es tokolodik csak. ehhez kepest a sokat szidott PS-network megy nalam mint az allat.
    Ma mar megprobaltam mindent:

    - a hazban minden WIFI-s eszkoz OFF (CCTV DVR, tablagepek, TV-k, telefonok)
    - kicserelve a 5GHz-es router a regi 2.4-esre
    - XBOX full shutdown (ez amugy mi? teljes leallitas, de mit takar?)

    Gyerekek, az ALMA, PS4PRO, telefon gond nelkul tolt le csak ez a rohadt XBOX kinlodik, nem hiszem hogy ENNYIRE szar az XBOX LIVE most.
    WIFI-n log az XBOX ONE X (scorpio edition), a ruter DLINK DIR-879.



    Utoljára szerkesztette: Zozo76, 2020.12.22. 13:59:09
  • hunbalee
    #175312
    13-at még kis adnék érte..de 21 meg ilyeneket nem. Pláne hogy nem is kell nekem 2 később se csak most a felhő miatt..
    Series X-hez úgyis adnak de az még odébb lesz hogy vegyem.
  • Voyager5
    #175311
    Legolcsóbban 13-15K körül láttam (újonnan) egyszer valami akcióban (Talán MM-ben).

    Ennél olcsóbban szerintem csak használtat kapni, hardveraprón stb.
  • lwb
    #175310
    Boxon nincs annyi mod, mint pc-n, ráadásul azok a brutálszép modok, amik pc-n vannak, azokhoz kevés volt a last gen box. A series x-re még nem csináltak semmi specifikusat.
  • hunbalee
    #175309
    Az úriember írta: "Szerencsére sikerült túllépnem azon, hogy ez játék még modokkal is milyen ratyadék ronda" Ezért kérdeztem azt amit. PC-n modokkal kb 3 év múlva is király lesz nem hogy most..

    Kontrollereket nem szokták akciózni? Atomolcsón nem lehet most venni valahol One -hoz konrtollert? Tolnám felhőbe azokat ami nem fut a pc-men de nekem csak xbox 360-as van az meg az OTG miatt behülyül és minden gameben csap pörög a karakter körül a pálya = játszhatatlan minden...
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2020.12.22. 11:19:21
  • lwb
    #175308
    Az acsik nem érdekelnek, szóval ez nem baj, Egy rakást leszedtem még one x-re, főleg olyanokat, amik a frame rate-et növelik, így 60 közeli fps-sel tudom játszani a játékot.
    Vicc, hogy még series x-hez sem csináltak 60 fps mode-ot a játékhoz.
  • Voyager5
    #175307
    Vannak boxon is modok, de ha egyet is letöltesz/bekapcsolsz akkor kikapcsolja az achievmenteket a játék.
    Alapból meg hát olyan amilyen. 9 éve ez besza-behu grafika volt.
  • lwb
    #175306
    Konzolon is van mod, legalábbis boxon van. De az tény, hogy az alap skyrim az ronda. Próbáld ki pc-n mod nélkül és meglátod.
  • hunbalee
    #175305
    Konzolon ennyire csúnya? PC-n olyan módok vannak rá ,hogy minden létező rpg elbújhat mellette,pedig hány éves is a játék és szimplán noname userek hozzák a módokat...
  • lwb
    #175304
    Na de Todd évente kiadja valahogy a Skyrimet valamin, szóval a felnövő generációnak minden évben volt lehetősége újra megvenni a Skyrimet valamilyen formában.
    Ez már egy running joke, hogy a Skyrim lassan a kenyérpirítóra is megjelenik. Egy E3-on vagy Bethesda rendezvényen a Bethesda is poénkodott ezzel.
  • Ulthanito
    #175303
    Türelmes típus vagyok. :-D

    Azért, mert tudtam, hogy az újdonság varázsa miatt beleugrok majd, aztán elveszek a sok küldetésben, meg felvehető tárgyban és társai. A feszesebb, kötöttebb tempójú játékokat kedvelem jobban, persze játszottam én Dragon Age-dzsel is, az is olyan volt, hogy mindhárom részébe beletettem egyenként több 10 órát, de egyiket sem fejeztem be soha. :)

    Illetve, azt se hagyd ki soha a képletből, hogy mindig van felnövő generáció, akik mondjuk 2011-ben, amikor megjelent a játék 2 évesek voltak, most mondjuk 12, és játszanak vele tátott szájjal.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.12.22. 07:09:50
  • lwb
    #175302
    10 éves lassan a játék. Hogy a retekbe kerülted eddig el? Persze, jó a Skyrim, van benne vagy 1000 órám.
  • Ulthanito
    #175301
    Hát nem.

    Én most játszom vele életemben először. És nem csak kipróbálom, már benne van vagy 20 órám. Szépen megpakoltam modokkal, és szórakoztat.

    Szerencsére sikerült túllépnem azon, hogy ez játék még modokkal is milyen ratyadék ronda, de ami a nagyobb baj, a harcrendszere egy rakás szar.

    Évek óta szemezgettem vele, hogy megveszem a Special Editiont, még a VR verzión is gondolkodtam. De sose jutottam oda, hogy rányomjak, még akcióban sem 6 ezer forintokért.

    Most, amikor bekerült GP-be, első nap letöltöttem.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.12.22. 07:06:53
  • lwb
    #175300
    Ja, én is megvettem már vagy 4-5 alkalommal legalább. Plusz bewarezoltam annak idején chippelt xbox 360-on is. Szóval Todd jól megszopatott, eladta nekem azt a játékot egy párszor. Legutóbb VR-ben. Kétszer. Elsőnek Ps4-en, aztán meg pc-n is a ravasz rohadék, mert persze utóbbi hónapokkal később jött csak ki.
  • Voyager5
    #175299
    Konkrétan emlékszem, hogy cirka 9 évvel ezelőtt release daykor kint álltam a múzeum körúton a cd galaxisnál.
    Akkora volt a sor, hogy kint az utcán kellett várakozni.
    Aztán pár éve mikor megvettem a One X-et, első játékként húztam be a store-ból.
    (Indítottam is egy jó kis stealth archert )

    Aztán ugyanez megismétlődött a Diablo 3-mal is.
  • lwb
    #175298
    Én szerintem ez a téren nincs friss hús. Nem tudom elképzelni, hogy van olyan ember - ideértve a még meg sem fogant embriókat is - akinek ne adta volna el legalább egyszer Todd a Skyrimet.
  • hunbalee
    #175297
    Akit érdekel annak megvan már. Aki friss hús annak meg 300ft.. Megvették őket gyorsan betettek valamit a kínálatukból..Nincs ezzel baj.
  • lwb
    #175296
    Még mindig nem tudom túltenni magam azon, hogy Todd már megint eladta nekünk a Skyrimet. Ezúttal egy GP előfizetésben. Ez az a játék, amit mindenk legalább háromszor megvett akkor is, ha egyszer sem akarta.
  • hunbalee
    #175295
    Xbox Game Pass: köszönet a játékosoknak
  • hunbalee
    #175294
    Microsoft Flight Simulator - mi volt és mi lesz?

    Xbox Countdown Sale És a legtöbb BC-s cím semmit se kapott
  • hunbalee
    #175293
    Perfect Dark – Nem olyan lesz, mint a többi FPS
  • darkSectorxxx #175292
  • Voyager5
    #175291
    Igen, elnézést, a reboot szót akartam használni.
  • darkSectorxxx #175290
    Igen jól értetted, de ez inkáb Reboot, mert nem teljesen lesz ugyanaz a cselekmény infóim szerint.
  • hunbalee
    #175289
    Kár hogy ennek örömére a Perfekt Dark és a Perfekt Dark Zerora nem toltak leglaább 75% kedvezményt :(
  • Voyager5
    #175288
    Amúgy a tegnapi Game Awardson bejelentették, hogy a Perfect Darkon dolgozik az Initiative.
    Ez tulképp az ezeréves N64 játék remake-je lesz, ha jól értettem.


  • Voyager5
    #175287
    Én már készültem rá, hogy ismét megvegyem, amint kijön az X/S patch.
    Egyébként ezzel poénkodtak is a Zenimax megvétele után. (Természeten fake a kép, de vicces)

  • lwb
    #175286
    Azért a Skyrimet rárakni a GP-ra ... Van még olyan ember az univerzumban, aki így vagy úgy, de nem vette még meg? Legalább kétszer?
  • hunbalee
    #175285
    Game Pass új játékok listája:

    •The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (Xbox/Mobile, Dec 15)
    •Neoverse (PC/konzol)
    •Killer Queen Black (konzol)
    •Cyber Shadow (PC/konzol)
    •Among Us (PC)
    •Yakuza 3-5 Remastered, Y6 (PC/konzol)
    •The Medium (Jan 28 PC/konzol)
  • hunbalee
    #175284
    Ahogy korábban pletykálták...

  • darkSectorxxx #175283
    Úgy ítélkezz hogy ami neked XSX-en fut az nem nextgen verzió, az csak jövőre érkezik!!! Egyelőre teljes pompájában KIZÁRÓLAG PC-n elérhető!
  • lwb
    #175282
    Hát ez még a prevgen játék, a nextgen dolgok majd jövőre jönnek. Az AC Valhallával akkor tudjuk összemérni.
    Azzal egyetértek, hogy nagyon bugos, vagy inkább: félkész.
  • Voyager5
    #175281
    No, én is mostanra játszottam vele annyit, h tudjak írni róla valamit.

    XSX-en 2 féle mód van: performance, és quality.
    Perf-ben, sztem hozza a 60 fps-t, habár mérni nyilván nemtudom.
    Qualityben jobban fest a játék, de sztem be-be droppol 30 alá.

    Grafikailag szerintem kb visszalépés még a W3-hoz képest is.
    (AC Valhalla megeszi ezt reggelire quality módban)
    Perf módról nem is szólva.

    Ennek ellenére élvezetes, bugokkal én még nem nagyon találkoztam, kifagyást meg hasonlókat nem produkált a cucc.
    Reálisan nézve, ezt még halasztani kellett volna minimum 6 hónappal, illetve elfelejteni a prevgent.
    Aki tud várni az szerintem várja meg a nextgen patch-et, biztos vagyok benne, hogy cirka fél-1 év múlva ez egy teljesen
    más játék lesz.
  • lwb
    #175280
    Na, 1-2 óra Series X-en. 60 fps, a grafikán nem láttam semmi olyat, mint a PS4-es twitteres videókon. De bugok egy rakás van. CTD az első átvezető videónál, de úgy, hogy konkrétan el sem indult újra a játék, amíg nem indítottam újra az egész konzolt.

    A grafika még nem tartalmaz semmi extrát, se RT, ráadásul a tömeg mérete is minimum, kicsit kihaltabb a város tőle. De a játék teljesen játszható, stabil a frame rate, a grafika szép, a bugokat meg előbb-utóbb úgyis javítják, raádásul minden platformon ott vannak, nincs kivételezés.
  • darkSectorxxx #175279
    erre volt idejük....

    Full azok a rajongóknak a hibája, szerintem akik magasztalták egekbe a CDP-t a Witcher miatt, kurvanagy elvárással készült a Cyber 2077 és ez lett belőle.

    Mondtam én hogy ez az indokoloatlan nagy hype vissza fog nyalni, ezért nem KÉNE ma már egy kibaszott Half Life se nekem.
    Itt szerintem nem a base konzolokkal van a téma, ezt sajnos tökösebben kellett volna kezelnie a kiadónak és a user-ek azon részének akik túlságosan rágörcsöltek és bombázták a fejlesztőket esetleges fenyegetésekkel meg üzenetekkel, és siettetve lett, akkora a projekt és annyi a konzol, hogy ez SOKKAL nagyobb mint szerintem a csapat hitte.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.10. 16:39:04
  • hunbalee
    #175278
    A bla bla nem érdekel. Attól még igénytelen aki ilyen minőségben képes játszani vele..ahogy fut xbox one s-en
    Kn mint ahogy most én görcsölök integrált vga-n hogy nézem a a low grafikát meg a rohadt alacsony fps-t kb hányok magamtól

  • darkSectorxxx #175277
    Most amúgy 200 stremerből 199 Cyberpunkkal játszik...
  • darkSectorxxx #175276
    Hogyan mondják ezt?
    2 szék közt a faszlóra?

    Ugyanezt írtam énis ismerősøknek, féltek a nép haragjától, nem szabadott volna ezt most kiadni, a nextgen upgrade amikor megvan akkor szépen egyszerre mindere.

    Meg miazmár hogy eleve nem nextgenre optimalizáltak először és azt szedték le utólag prevgenre.

    Ne így legyen, de szerintem az upgrade nem lesz felhőtlem majd bugok terén.
  • darkSectorxxx #175275
    Merre voltál az elmúlt kb 6 hónapban?.

    CDR azt tervezte hogy lesz szupi nextgen+pc launcs, azt kicsit később meg a prevgen.

    De a nextgen hiány beakasztotz nekik.
    day1 eladások, meg az első pár nap eladása fontos a fejlesztő-kiadónak.

    Last of Us + Tsushima ez miatt volt halasztva, ahogy december 10-ről ezért dobtak át 4 játékot 2021-re. Mert akkorra tették a Cybert.
    Nem lett volna normális eladott darabszám.

    Bár a Mediumot gecire nem értem, hiszen az úgyis ingyé lesz GP-be, na mindegy.
  • lwb
    #175274
    Ez mekkora. :D Pályát tévesztettünk.