176613
banner
  • SlickAdam
    #163539
    tehat ugy nez ki, mint a bejelentö videoban, aminel hitetlenkedtünk?
  • Moby
    #163538
    Jajdegáz fansziáül LÖL Má váltam, hoty mikő ugrikö elő Lütyő valamelyik bokolbóól!
  • TDC Geronimo
    #163537
    fos minőség, de endor hogy néz ki, sírok

  • TDC Geronimo
    #163536
    TR csak éjféltől nem ?:)
  • Moby
    #163535
    Ja. És mtól nyomhatom a tomb raidert is. És új dash.
    Tehettek volna még mára valami programot, tudomisén a földbe beleronygol valami üstökös, van a napunk felrobban, vagy valami, ami kicsit leköti a figyelmem a felszabadult iszonyatos mennyiségű szabadidőben.
  • Selminar
    #163534
    Nagyon faja ez a NXOE. Most mar csak a 360 Játékok támogatása kell.

    Ja joy napokon van mm-be meg videojatekbolt-ba kupon.
  • darkSectorxxx #163533
    Gondolom zsíros 10 órát.
  • TDC Geronimo
    #163532
    Na látom már megy EA accessbe az sw :y
  • darkSectorxxx #163531
    Ja isten ments, nekem van a ps4-hez (mármint egy sima mikrofonos , amit oda szoktam használni, nem sony) az jobb is ettől. :)
    Csak érted mivel azt hittem a pakk része gondoltam reklamálok, de szerintem annyit használtam volna mint a PS4 hs-et....PS4-en lepróbáltam hogy mennyire szar ez a hangparancsos téma és azóta a zacskójában van. :D /azért köszönöm a felajánlást
  • Moby
    #163530
    Mondhattad volna, hogy köll, tettem voln azt is a pakkodba, van otthon vagy 3 (szerint a régi jó az új kontrollerhez is, gondolom).
  • darkSectorxxx #163529
    Hát kíváncsi vagyok ilyen apróságokra.
    Én elsőnek azt sem értettem miért nem járt a gépemhez füles és be akartam ltelefonálni a boltba, de ezekszerint ha a jack egy változtatás akkor feltételezem mivel otthoni füles hazsnálható, már nem csomagolnak mellé HS-et. :)

    Én is dolgozok , nekem is nehéz amúgy. :D
    Ahogy Moby mondaná szívom magamba a fingot. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.12. 10:53:41
  • darkSectorxxx #163528
    Na akkor felfüggestés, nem találom már azta hozzászólást, de valamelyikőtök írta hogy leválasztás vagy elválazstás a gomboknál, gondoltam hogy vana 2 gomb közt valami és az nincs az újon...
    Na keresek képet neten, én eddig úgy tudtam, van sima kontroller meg elite oszt ennyi. :)
  • Macccy
    #163527
    Atttyyaéég gyerekeek, tyaaaajj, mieeeeeez?!?@&! :D
    Éjszakás műszak után így kell ezt, így!

    És mi lesz itt még?! :D
  • Moby
    #163526
    Szerintem te a felfüggesztés szót dark-o-translatoron elválasztásra fordítottad :DD
  • darkSectorxxx #163525
    Na ezt mondom olyan elválasztó. Arra voltam kíváncsi képen hogy hogyan változott, lehet nem jól kérdeztem , sorry :)
  • darkSectorxxx #163524
    Írtatok, asszem Macccy csak max rosszul értelmeztem ;)
  • Macccy
    #163523
    :D :D :D :D
    :D
    Jaaaahj ... dekéész ... whoooh ;D
    Hjaaj.

    Dark, te figyeljmá: éppen annyi hozzászólással írtál/kérdeztél többet a kelleténél, mint amennyi a Moby lunar kontrolleres kommentje óta volt! Elmondta világosan, hogy 1) gumis és 2) a két felső gomb RB/LB felfogatási pontja megszűnt és olyan lett mint a 360 kontrollernél. Nem volt elválasztó!
  • darkSectorxxx #163522
    Gumi nincs. A gombokat meg ezekszerin nem kialakításra más hanem tapasztalatra. Azt hittem, hogy külsőleg is más, akkor nekem zabi kontrollerem van. Furcsa is volt hogy nem adtak headset-et. :)
  • Moby
    #163521
    Semmiféle elválasztóról nem írt senki. Jobbak a gombok értsd: jobban működik. De ugyanúgy néz ki, nyilván.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.12. 10:26:56
  • darkSectorxxx #163520
    Ja de írtátok hogy a gombok jobbak meg valami elválastó is van rajta. :)
  • Moby
    #163519
    Csakhogy tiszta legyen:
    Van az új kontroller, meg a régi. Az újon van 3.5-es jack a fülesnek a régin nincs. az újknak jobbak sokkal a shouldergombjai, a régieknek szarok. Hogy az alső gumiborítás az minden újon van-e azt én nem tudom megmondani, de a régin az sem volt. Ezt te is megtudod mondani, mert neked már az új van. Ezen a külön megvehető lunar whiteon van, ez biztos.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.12. 10:25:41
  • Moby
    #163518
    Fogalmam sincs miről beszélsz, tényleg nincs :DD

    MILYEN KÉPE? Az ugye megvan, hogy a régi is meg az új is hótugyanúgy néz ki?
  • darkSectorxxx #163517
    Taníts mester. :) nézegettem neten de mindegyik kontroller képe ilyen :)

    Gyanítom akkor hogy az 500 gigás csomagban lehet másféle kontroller.
  • Moby
    #163516
    Mert nem törekedtél a kellő mennyiségű fing megszerzésére :D
  • darkSectorxxx #163515
    Illetve Forza 13x ennyi mint ez az EA előfizetés. :)
  • darkSectorxxx #163514
    Nem én hanem sógorom :)
  • darkSectorxxx #163513
    Na ezért kárdeztem, régi kontrolleren nem volt jack oké.

    De más gombok voltak elől? :)
    Nekem nem tűnt fel.
  • TBTPumpa
    #163512
    Ratyi NFS-t akarsz játszani a Rise of the Tomb Raider megjelenésének küszöbén?
    Amikor Forza is van XBox-on (ami köröket ver az NFS-re)!
    U mad bro?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.12. 08:11:06
  • Moby
    #163511
    Az a recés izé, az gumi.

  • Moby
    #163510
    Na akkor ez ugyanolyan, csak gumi van az alján :D
  • darkSectorxxx #163509
    Látod itt indul a bulibáró nekemis van rajta 3,5 jack.
    Kinézetre ilyen. Csak pl gumi borítás nincs rajta.
  • darkSectorxxx #163508
    De érted ha nem tudom mit nézzek rajta? Hol van eltérés a gombokban meg ilyen elválasztó?
  • Moby
    #163507
    Pécén nem megy át rajta semmi, one-on meg átmegy a régin is film/játék/stb (ha van rajt adapter).
  • Selminar
    #163506
    Én csak tippelem de szerintem átmegy rajta a film/jatek hang is pc-n. Probaltam a youtube-os review-t nézni, én erre jutottam.

    Eltie kontrolleren a cserélhető analóg kar tetszik nagyon.
  • Macccy
    #163505
    Eszembe nem jutna, viszont ezzel most megint új dolgot tudtam meg: a 3.5 jack-es kontrollereken már átjön a játékok/filmek hangja is, nem csak a chat! thx
  • Selminar
    #163504
    Új kontroller nekem is kellene meg a pc adapter. Jo lenne filmet nézni es a kontrolleren keresztül hallgatni. Lunad white nekem is bejön. Elite-re nem lesz eleg korpam.
  • Macccy
    #163503
    Van olyan misszió ahol nem kell lőni. A tudatos játékos nyom egy térképet ami jelöli hova kell menni, odamegy és már kész is. Erre leírják hogy nincs értelme, mert pár perc. Hát ha valaki utálni akarja a játékot akkor valóban annyi. De a fejlesztők azt a területet is rettentő aprólékosan kidolgozták, tele infóval, vicces momentumokkal, baromi látványos dolgokkal. Pár perc helyett én 35 perce elvoltam ott mire körbeértem.


    Mission 4: Meridian Station
    Totti, it's me! Minden kukába belenéztem (képzelem mit gondolhattak az állomáson lakók, amúgy is utálják a UNSC-t), minden durcás dacos kolóniál katonával beszéltem, minden targoncás/szekus beszélgetést kihallgattam, még Intelt is gyűjtöttem (bár néhányat csak utólag) és volt időm sajnos megállapítani a talajon futó árnyékok pop-in távolságát, mialatt Governor Sloan-t vagy a Spartan kollégáimat hallgattam. 35 perc no chance, sajnos élettelen még így is, az a pálya talán a legnagyobb let down számomra. Azt már el tudom képzelni, hogy a Mission 9: Alliance jobban bejött, ott valóban több volt az "élet" meg a jókedv, kacagás, szebb is sokkal az egész környezet. De sajnos az éneklő Grunt - aki mókásan beszél halott énektanáráról - sem tudja feledtetni, hogy ezeket a területeket vagy ki kellett volna színezni legalább valami epic lelkesítő interracial konferenciával, vagy loading nélkül innen rámenni a Kraken-ra, vagy én nem tudom ... Az volt az érzésem két csapat dolgozott a pályákon: volt az alpha csapat, akik az epic nagy, széles, bejárható csatákat reszelték és volt egy béta csapat, akik ezeket az összekötőket ÉS bétáék elfelejtettek segítséget kérni legalább a cutscene csapattól, hogy a zsebkendőnyi kis pályájuk vége ne fade-to-black legyen már ...


    De ... még mindig nem téged hülyézlek mint a primitívek, hanem a gaméról társalgunk
  • Macccy
    #163502
    Akkor miért akadékoskodsz? A kérdőjelet is lehagytad az első mondatod végéről. "Neem, neem". De. Lehagytad.

    Youtube amúgy tele van review-kkal, most néztem én is meg a rubber grip miatt a Lunar White kontrollert.
  • Totti5
    #163501
    Najó füllentettem.

    Halo 5öt 4-5 óra alatt képtelenség végigvinni. Tán normalom van rá esély, rohanva előre. Van egy olyan műfaj h speedrun, ez odavaló.

    Tán azt is lehet olykor hogy valahogy átvágtáz az ember az enemy közt, normalon valszeg nem igen fogják lelőni, így az adott igen nagy terület gyorsan letudható.

    No igen, a Halo 5 pályák jó része nem csőbe megy. Mehetsz igen tág területen több fele, így a skript nem csak akkor megy tovább ha 10 centire a látótérben vége van valaminek, kvázi vezet madzagon.

    Na most Heroicon azért átrohanni nem lehet, mert lelőnek, de lehet találni utakat helyeket amik megkönnyítik a dolgot, és lehet próbálkozni rohangálni vagy vagy alapon. Bár ennek nem tudom mi az értelme, ha az embert érdekli a játék, akkor szétnéz, feltérképez, kiélvezi azt ami a fejlesztők sok munkával összetákoltak. Már pedig a Halo 5ben van mit nézni. Csodásak a tájak, hátterek, tele van easter egg-el és persze inteleket lehet gyűjteni, amit érdemes is, nomeg ott vannak az aldugott koponyák, fullos fegyók.

    Van olyan misszió ahol nem kell lőni. A tudatos játékos nyom egy térképet ami jelöli hova kell menni, odamegy és már kész is. Erre leírják hogy nincs értelme, mert pár perc. Hát ha valaki utálni akarja a játékot akkor valóban annyi. De a fejlesztők azt a területet is rettentő aprólékosan kidolgozták, tele infóval, vicces momentumokkal, baromi látványos dolgokkal. Pár perc helyett én 35 perce elvoltam ott mire körbeértem.

    13 óra körül volt, semmivel sem éreztem rövidebbnek mint a 4et vagy az előzőeket.

    De hát mindenki úgy tolja az adott játékot, amennyire érdekli az. Vagy túl akar lenni rajta vagy ki akarja élvezni.
  • Macccy
    #163500
    gumibevonat ... whaaaat ? áá kell egy elite csomag bazmeg, há miezmáá