176613
banner
  • darkSectorxxx #164387
    Ps4-en ez így megy csak szólok, itt nem néztem de PS4-en lehet ilyet, leszedetni a Primary-t.
    Van Deactivate, most hogy ez évente hányszor, van-e limit nem tudom, de 1x biztos le lehet vetetni...de ah nem is...ebay-en nem véletlen árulnak, a nem aktivált feleknek, vagyis eladják neked az új játékokat mondjuk 8k-ért és megadják a profilt amit használhatsz, de náluk van aktiválva....

    Csak ugye ismeretlennel a franc csinálja, de haverok közt ez megy és Eredeti topikban volt is szó erről mikor szóba jön hogy drágák a játék, így nem.
    és steam is így megy ám, csak annyi hogy ott egyidőben nem tudod ezt müködtetni csak felváltva, de ott 10 ember tartozhat egy másik könyvtárához. :) Nem mintha nem lehetne cserélgetni az embereket. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 22:47:56
  • Moby
    #164386
    Hihetetlen mennyire nem vagytok képben egy ilyen partvisnyél bonyolultságú dologgal :DD
  • Harlekin
    #164385
    Ha ez ennyire egyszerű lenne akkor most feltaláltátok a spanyol viaszt és a digit tartalmak cseréjét!Mert elég regisztrálni 1 profilt megveszitek közösen arra a profilra a játékot és használjátok azon metódus szerint ahogy most teszitek, majd ha meguntátok eladjátok a profilt a játékkal másik 2 embernek akik szintén ez a metódus alapján használják és ők is tovább adják.Ti meg minden játékhoz csináltok új profilt ennyi!!!Na lássuk hogy működik e a dolog a 3. homeolás után is...
  • darkSectorxxx #164384
    Ja mindegy én is ezt mondom engem az érdekel hogy tudjak játszani. :D
    Hát mondom lépjen be és próbálja ki....

    De mi gondolod a box automatikusan kilépteti a régi profilt?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 22:36:28
  • Harlekin
    #164383
    Nem is erről volt szó...Egy biztos hogy szerintem moby már nincs keresztbe homeolva kongyval!!
  • darkSectorxxx #164382
    Mármint milyen törvénybe ütközik ez?
    ez nem mokólás hanem a gyári lehetőségeket használom így lett megcsinálva a konzol, nem modósitottam a gépet, nem vpn stb. :)

    Ez konkrétan le van írva hogy nem szabad 2 gépen használni ugyanazon tartalmakat/jogokat?
    mert ugyanazt a profilt nem használjuk hiszen ez gyakorlatilag sem lehetséges, csak annyit lát a gép hogy be vagy lépve egy konzolon.

    moby akár net nélkül is használhatná a profilom jogaitt ha jól emlékszem, a home-ing miatt, szóval még ha a rndszer figyelné is nem láti őt. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 22:35:07
  • darkSectorxxx #164381
    :D
  • Harlekin
    #164380
    nem erről beszélek,hogy bann veszély...
  • Selminar
    #164379
    És akkor hány éves a kapitány?

    Illetve ha egy gép egy profilnak egy otthon, akkor hány gép hány profilnak hány otthon? :D
  • darkSectorxxx #164378
    De a HA arra értem, HA a sony vagy microsoft gondol egyet...amíg nem addig nincs para, ez nem illegális, szóval bann veszély senincs.

    #16377, egészen könnyű lépj be egy játékba ami Kongy-é. :)
    De én is furcsálnám ha így lenen, mert ha tegyükfel lenne egy családi xbox, akkor mondjuk 2 tesvír nem Home-olhat?
    PS4-en lehet mivel ezzel pl ébreszteni tudod a gépet a remote play-el meg ilyenek, vagyis van lényege hogy több primary legyen, csak annyi hogy leszedni kizárólag arról a gépről lehet amin aktíváltad...itt nem tudom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 22:30:52
  • Moby
    #164377
    1 profil 1 gépen lehet otthon. Egy gép több profilnak is lehet az otthona.
  • Harlekin
    #164376
    Nincs HA....
  • Moby
    #164375
    1 gép több profilnak is lehet az otthona. Ez egy csaláfi gép, nem egy mobiltelefon :)
  • darkSectorxxx #164374
    X360-on?
    Hát ott hogy lehetett megosztani?
    nekem csak PS4 meg X1-ről van tudomásom, de itt az a szép hogy ezekszerint a másik profil csak a játékhoz kő.

    Vagyis ha tegyükfel bukovári van....nagyon egyszerű nem játszunk egyidőben, hanem felváltva de legalábba saját profilunkkal ha ez így marad, úgyse tólnám sokszor le a single cuccokat később. :)
    Meg ez a "HA"
  • Harlekin
    #164373
    De bazz ha Te most dark profiljának azt mondtad hogy ennek ez a home box akkor kongy profiljának már ez nem a home box!!!Tehát NEM vagytok keresztbe homeolva azaz amit kongy vett játékot elvileg nem tudod használni..
    1 boxon 1 profil lehet home abba már nem vagyok biztos hogy 1 profil lehet e több boxon home...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.25. 22:25:38
  • Harlekin
    #164372
    Ez amit csináltok pontosan az mint amik 360 on is mentek a vásárolt profilokkal csak itt Ti kreáljátok a profilt ennyi meg egy irányba homeolva van ezért lehet mind a 2 profil aktív egy időben...
  • darkSectorxxx #164371
    igen így van, énis Antival kb egálban vagyunk, de minek legyünk pesszimisták, Microsoft-nál tudnám utolsóként elképzelni hogy a mostani helyzetben még a maradék játékosokkal szivózzanak, max ps4 engedhetné meg magának.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 22:18:32
  • darkSectorxxx #164370
    Igen van benne rizikó valóban.
    Én azért bevállalom kisebb is az ára, most ha veszek 4500é egy geow-ot lehet leszarom ha utána 2 év mulva nem mükszik azt megveszem párért dobozosan vagy live akcióban, egyelőre megy ez a jó. :)

    De igazad van sok lóvéval van benne rizikó ez tény.

    AMÚGY meg ps4-en is ez van net szükséges annak aki nem Home/Primary.
    Nekem nem para mobilteló-> Hotspot legrosszabb esetben. :)

    De kérdezd meg Moby mennyit bukna a TR-nél. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 22:18:46
  • Moby
    #164369
    Ezek a kapcsolatok 1 játékra szólnak. A main partnerem Kongy, akivel keresztbe vagyunk homeolva. Nem mellesleg ugyanezek a problémák ebben a kontextusban is élnek.
    Nem mellesleg, amike én kijátszok, azok tőlem mehetnek is a retekbe. Énnekem nincs időm backlogra, semelyik játéknál.
  • darkSectorxxx #164368
    Én is be vagyok lépve mint darkSectorxxx holott amire vettük: AlanWakeWin8 nevű profil és te sem meg én sem abból játszunk. :D
  • darkSectorxxx #164367
    De várj lehet félre értettük egymást, mert én szerintem te most másra gondolsz, arra hogy 2 ember egymás közt ossza meg a cuccait.
    ha nem erre gondolsz akkor jó.

    Én azt akarom mint ps4-en van egy profilom...dark.

    És van egy profil xyz amire veszünk játékot, felőlem lehome-olhatják hogy más tudjon a saját profiljával nyomni engem nem izgat ha 100 játék miatt 100 profil kell....de ezekszerint mint írtam itt xboxon a nem home-olos fél is oszthatja a gépen lévő tartalmakat a más profilokkal, hiszen elég csak bejelentkezve maradni. :D

    PS4-en is lehet bejelentkezve lenni de ott lakatolja asszem még így is. :)
  • Harlekin
    #164366
    1 annyiból nem,hogy akármi történhet és akkor 1 játék nélkül marad...
    2 ha netán 1 szer live kimaradás lesz szintén 1 játék nélkül marad...
  • Moby
    #164365
    Akkor én nemtudnám már használni a TR-jét. De megy. Ebben a percben is.
  • Harlekin
    #164364
    Vagy csak véletlenül rá nyomott arra a profilra hogy neki az legyen a home box így azonnal tud játszani a saját profiljával is...
  • Moby
    #164363
    Oszt nem tök mindegy melyikünk veszi a játékot? :)
  • Harlekin
    #164362
    Ez egy szimpla profil megosztás...
  • Moby
    #164361
    Csak az osztódik, hiszen nálam van lehomeolva. Ő meg eleve avval a profillal játszik.



    /bár ez épp mostanában dőlt meg Darknál, mer még neki sem kell azt használnia.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.25. 22:08:49
  • Harlekin
    #164360
    Ha nem vagy keresztbe homeolva akkor miként osztódik a másik fél által vett játék???

    tehát rena profilt le homeolom a boxomra értelem szerűen amit rena vesz játékot azt Én is tudom használni,de rena nem tudja ettől még használni azt amit Én veszek csak azért mert az Én boxomon homeolva van a profilja!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.25. 22:08:11
  • darkSectorxxx #164359
    Ja várj ezt nem tudom, ezt rátok bízom hogy hogy megy.
    De itt ez amit írtam TR-el kapcsolatban ez fasza. :D

    Amúgy meg ha Home-olok 3 emberrel akkor az 3 külön account lenne vagyis annyi elég annyi gémet nem veszek 3 emberből 1 csak ráér. :D
    Várj akkor Moby hogy Home-olta Kongy mellé az enyimet? mert Home-olva van az biztos.
    Na ez érdekes dolog, szeretek kisérletezni, majd megpróbálom ha lesz ember Geow-ra.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 22:05:07
  • Harlekin
    #164358
    De bazz homeolva csak 1 profil lehet!!!!És lehetőség meg csak 3 van 1 évbe!
  • darkSectorxxx #164357
    YES!
    Látod megérte vennem x1-et. :)

    Én most darkSectoxxx-ként vagyok a játékban...csak annyi hogy be van sign-elve az Alan Wake-es profilom, ami Moby-nál Home-olva van ő meg azt mondta neki utána soha nem kell már belépnie mert amit vezsünk autómatán leszedi, akkor értem már.
    Na ez annyiból zsírabb hogy ps4-en csak az játszhat bármilyen profillal aki primary. De itt mind2 fél...ez sirály. :)

    Amíg csak darkSectorxxx-el voltam bejelentkezve a logo után ledobott hibával hogy kell a másik profil vagy irány a store...beléptem azzal a profillal is most megy, Alan-es accountommal meg van már 3 save szóval ez külön megy tutira...de azért belejátszok kíváncsíságképpen, mert ez így akkor BRUTÁLJÓ, még jó hogy nem álltam neki a másik profillal, most tudok ide acsizni. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 22:02:01
  • Moby
    #164356
    Nincs semmi féle homeállítgatás. Nálam bármennyi profil lehet "otthon". És pontosan ez történik. Valami intergalaktikus tévedés folytán elterjedt az a totális tévhit, hogy keresztbe KELL homeolni. Nem kell. Ez egy lehetőség, hogy összebútorozz bárkivel. De a homeoláshoz valójában egyetlen profilt kell megosztani. És ez is történik. Én több embernek az egyetlen profiljával osztozkodom. Mind nálam van lehomeolva.
  • Harlekin
    #164355
    Tehát mindenki tud a saját FŐ profiljával játszani????
  • darkSectorxxx #164354
    Na jól gyanítottam. :DDDDDDDD

    Itt érdekesebb mint PS4-en.
    Télleg tudok bármilyen accounttal nyomni, az a lényeg hogy azzal a profilommal amit megosztottunk Moby-val legyen bejelentkezve, de a saját magyar profilommal indítottam a játékot és nincsen Continue meg Load Game....

    Úgy tűnik itt mind2 fél tud más profillal játszani viszont akkor nem értem a Home funkicó lényegét.

    Moba? Harlekin? Valami infó? :)

    /// ja de buta vagyok gondolom a home-ingnál a lényeg hogy a másik félnek ne kelljen belépve lenni a profilba mert akkor az ugye nem lehetne lehetséges egyidőben. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 21:56:18
  • darkSectorxxx #164353
    Na mielőtt félreértés lenne ezt most tisztáztam és ez 100% ps4-en bármennyi profillal közösködhetsz, 2 profilt megosztottam és mindenki tud játszani mindennel, énis mindennel.

    X1-en nem tudom, nem próbáltam még, ezt ti tudjátok, annyi hogy amit lehet néhányan kevernek hogy a megosztáskor amit Harlekin említesz is, egyikük csak a Home/Primary-olt accal tud nyomni a másik fél meg minden más profillal ugyanabban az időben.
    És itt nem lehet 3. fél, azaza lehet a nem Home/Pimary-olt profillal de az nem egyidőben játszó 3 személy és csak akkor van értelme ha a játékban van több mentésnek hely és az egy profilra gyüjtött acsik nem zavarják a feleket.

    Annyi viszont érdekes hogy mikor én Moby-val megosztottam a profilt a TR miatt, én egyik nap véletlen a saját profilomról léptem be, és ugyanúgy elindult a játék.
    Ez miért van lehet autómatán jelentkezett át a másik a gépen lévő profilomba a gép?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 21:49:24
  • darkSectorxxx #164352
    Jogos. :)
  • Harlekin
    #164351
    De abba van logika,hogy adnak bizonyos kedvezményt mert nekik még mindig kedvezőbb az,hogy 2 ember megvesz 1 digit tartalmat mint az hogy 1 lemezes játék 6-7 10 20 gazdán keresztül megy ebből ők 1 szer profitálnak...
  • Harlekin
    #164350
    A homeolás az 1 dolog az úgy van ahogy tudod is 2 ember között...Ez a szarrágiskodásos játék megosztás meg 1 3. profilról osztva éppen kinek,hiszen az aktuális profil amelyik boxon megvan azon minden profil használhatja a másik fél meg a home box!Természetesen ITT is él az 1 évben 3 lehetőség...
    Tehát neked van a macy profil a fő profil és van macy1 macy2 macy3 profil a gépeden amire veszed a játékokat macy 1 profil home pityu macy2 home tököm macy 3 home stb és mivel macy 1,2,3 nálad van ezért a Te gépeden a Macy profilal menni fog mind a 3 profilon vett játék plusz menni fog annál aki a profilokkal le vannak homeolva...
    Már előre látom,hogy fogja ez és a hasonló baszakodás miatt az MS megszüntetni a homeoltatást.
    Mint ahogy azt is ahogy a sok gyökér csinálja az AE acceses befizetem megkapom a kedvezményt és gyorsan vissza kérem a pénzem trükköt.De szép is lesz majd ha ezek miatt megszűnik minden kedvezmény!!!!Bár csak így lenne gyönyör lenne számomra olvasni itt a fröcsögést,hogy már megint ki lett velük baszva és ezt hogy gondolja a köcsög MS...

  • darkSectorxxx #164349
    Tuti biztos ez?
    Xbotot nem vágom de PS-en Antihero 2 profilom játékaival játszik. magyar és usa. :)
    én meg az ő magyarjával. :)

    Eleve abban sem lenne logika nekik hogy egyeltalán 2 ember vásárolhasson felesben.

    De hogy ne legyen utólag gebasz meg is kérdezem Anti-t face.en.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.25. 21:15:43
  • Macccy
    #164348
    Ha logikusan gondolkoznál, rájönnél hogy abban semmi, nulla érdekeltsége van a Sonynak és a Microsoftnak is, hogy te megoszthasd mindenkivel a játékaidat! Csak kettő konzol közt lehet egyszerre Home megosztás, PS-nél ugyanígy. Boxnál annyit olvastam még, hogy az első beállításon kívül évente 3 alkalommal válthatsz Home konzolt a profilodon. Nem "számtalanszor", annak semmi értelme nem lenne a kiadók/gyártók oldaláról.
    Ha Moby megosztja mással a profilját az is egy megoldás lehet alkalmi partnerezni, de másként szerintem nem megy. Legalábbis ez a fajta megosztás ...

    Moby? Jól mondom?