176613
banner
  • n000rbi
    #165195
    Figyeld a WiiU topikot erősen, prőhardveren is, mert lesz itt ámokfutás, ha az is beszarik :D
  • Moby
    #165194
    >mindegy, marad a WiiU karácsonyra :)

    Ehhhhrrrrrrrmmm...őőőőőkkkhhhhhhhm...hhhhhööööörrrrrmmm..... Na. Óvatossan!
  • n000rbi
    #165193
    Az eddigi cserekontrollereimet elnézve nem olyan, mint az almánál :)
  • n000rbi
    #165192
    Már késő, az elsőt választottam. Nincs hardveres hibája, meg ugye a refurbished is egy javított gép, szóval... mindegy, marad a WiiU karácsonyra :)
  • TDC Geronimo
    #165191
    Szerintem második, ha garit ugyanúgy adnak rá. A javított gép már sose lesz olyan, mint az eredeti.
  • Macccy
    #165190
    Ha a refurbished olyan mint appleéknél, hogy gyakorlatilag egy átvizsgált, eltörölgetett, mindenben tökéletesen funkcionáló alighasznált darabot kapsz és a 2 év gari is él tovább vagy még újra is indul ..... akkor válaszd azt, úgyis csak az számít, hogy működjön rendesen. Ha bármi nyűg is lenne vele, úgyis cserélteted megint.
    A javítás se jobb ennél, semmivel.
  • darkSectorxxx #165189
    Költözz Mohácsra. :)
  • n000rbi
    #165188
    A PhantomSquad nyomott egy cancelt
  • TDC Geronimo
    #165187
    na látom instant onba 10 órája valamiért abbamaradt divison install. Ez a rendszer is nagyon fasza
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.18. 11:42:54
  • n000rbi
    #165186
    Ne is mondd, még a WiiU-nak kell beszarni és tényleg befejezem a géminget, talán mindenkinek jobb lesz.
  • Moby
    #165185
    Én má nem merek mondani semmit
  • n000rbi
    #165184
    2 lehetőségem van:

    1. beadom javításra, ez a mostani időszakban 2-3 hét
    2. kérek helyette egy másik gépet (ami nem új, hanem refurbished), ezt pár napon belül megoldják

    Szerintetek?
  • Zozo76
    #165183
    nekem ugyanez az lg tv-m van mint neked. nalad is szar a youtube kliens? nekem gyakorlatilag hasznalhatattlan. akadozik a video, megall, stb. mondjuk megoldottam hogy a bongeszobol nezem a youtube-t, ott gond nelkul megy!
  • orichalcos
    #165182
    Ma délután 3-tól 3 órát The Division alfázhatnak a korábbi teszterek:

    "That’s why we will be opening the servers to all our Alpha testers this Friday, at 3 PM CET, 9 AM EDT, 6 AM PDT for a duration of 3 hours minimum (and maybe longer depending on the results we will be getting). You are all welcome to join and enjoy these extra hours of gameplay. If you know any other Alpha testers, make sure to let them know as we will need as many of you as possible.
    The game version will be exactly the same as last week. Also note that since this test is still in the context of the Alpha, the NDA remains in place.""
  • n000rbi
    #165181
    Jól kezdődik - meglehet, hogy nekik köszönhetem a mait
  • Moby
    #165180
    Kell neked kötekedni...
  • n000rbi
    #165179
    Prőhardver, privát üzenet, 4 napos reg:

    "Vegyel vissza az arcodbol x1 topikban.hidd el kvara senkit nem erdekel a te problemad.gondos van?megoldhatod magadtol is...nem kell a beszologatas...ugyhogy vedd magad takarekra..."

  • TDC Geronimo
    #165178
    nagyon tré lett ez. Azt hittem valami jobb videó jön :(
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.17. 22:17:52
  • Totti5
    #165177
  • n000rbi
    #165176
    Aha, a PS, ami ugyanolyan gané, mint az összes eddigi. Mondtam már, hogy elcserélem a régi első szériásomra, amit eladtam? (hálistennek közeli jóbarátomnak, aki pont leszarja, hogy milyen hangja van a gépnek, csak menjen - és még jól is jár, mert egy garis gépet kap tőlem a régiért :P LOL? Szerintem is.)
  • TDC Geronimo
    #165175
    Legalább PS már megjött és ott a BB. Öröm az ürömben :(
  • n000rbi
    #165174
    Ez az, hogy még anynit se láttam, hogy update vagy mi, egyszerűen jött egy cutscene TR-ben, kb. 2 fps-sel és töltött mint az állat. Mondom mi a picsa, nyomom xbox gombot, semmi teker, aztán megjelent a kikapcs gyorsmanü, de onnan sehova nem mozdult a "kurzor", tekert mint az állat tovább én emg 5 perc múlva meguntam. Azóta meg nem megy, factory resetet se tudok csinálni usbről, mert az is elszáll egy E102-es hibakóddal. Beszarok. Hétfőtől vagyok 2 hétig szabin. KURVAJÓ
  • darkSectorxxx #165173
    Nekem sem boot-olt....szar a gép. :)
  • Harlekin
    #165172
    Szinte minden system update játék közben jön nálam rendre kibasz a játékból,hogy itt az ideje az upnak.De ilyen még nem volt 1 szer volt olyan ez miatt,hogy sérült a mentés.
  • Eadweard88
    #165171
    Hali!
    A kártyát ma már nem kérte simán jött a játék.
    De viszont velem azért szórakozik a live.
    A 360-as gold gamek sehogy nem akarnak működni, ha rányomok az oldalon a letöltésre akkor átirányít a gold rendelős oldalra, mintha nem lenne goldom, de van. Az XO-s gold játékok simán lejönnek, mi lehet ennek a baja?
  • Harlekin
    #165170
    LOÁL

    Ismét elkaptad a fonalat!!!!!



    Azóta ott tart a story,hogy a gépe se bootol!!!!
    De valószínűleg ez most a legnagyobb segítség számára,hogy nálad is fagyott a TR!!!!

  • TDC Geronimo
    #165169
    ehh hát ez a gen nem a tied :(
  • Kongy
    #165168
    Rajtad tényleg valami gamer átok ül.. Olyan hibákkal találkozol, amikről én még nem is hallottam :S Részvétem.
  • n000rbi
    #165167
    Ezek mind megvoltak, van egy gyönyörű hosszú hibakódom is, E200 az eleje. Gyanítom, hogy a kedves MS egy update-et küldött ki gameplay közben, ami totál megölte az egészet, semmire nem reagált és 5 perc várakozás után kinyomtam a gépet, mint minden normális ember tette volna. Na azóta el se indul, most offline system update diagnostic tool-lal próbálkozom usb-ről, Juan támogatásával, xbox support chaten....
  • n000rbi
    #165166
    Tőlem kapod azt a pofádba? Nem. Az elégtételhez fáradj a leáldba, ott baszogatnak, nem én.
  • Totti5
    #165165
    Hard Restart / Full Reboot / Xbox One Powercycle

    After an outage or a game install/update, sign-in issues can occur even if Xbox Live is up and running.

    To fix localized Xbox One Xbox Live sign-in problems or games not starting (aka games hanging on the title screen), perform a full reboot of your system, also known as a powercycle or Full Reboot, cold restart or hard reset.

    To perform a hard restart, hold the power button for 10 seconds while the system is on. The system will turn off. When you hit the button again, it will start and display the green start-up screen. All your data is preserved, but cache is cleared and some settings are reverted and log-in or game start issues are resolved.

    Alternatively, you can perform a full shutdown by going to SETTINGS > POWER & STARTUP and change POWER MODE from Instant-On to Energy-saving. After changing the setting, choose "Turn Xbox off". It can be powered back on by holding down the GUIDE button on the Xbox controller or the button on the front of the Xbox console. Once it's back online you can go back to SETTINGS > POWER & STARTUP and re-enable Instant-on.

    If the manual button/menu-initiated reboot doesn't work, do it the old-fashioned way: power down the Xbox One, unplug it, wait for 10 seconds, plug everything back in and power it back on.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.17. 19:34:16
  • darkSectorxxx #165164
    Tomb nekem is régebben kifagyott, nálam megoldotta egy újraindítás.
    De úgy faszán fagyott hogy a kép is megállt, nem csak a gombokra nem reagált.

    Igaz azóta nem nagyon játszottam vele, szóval nem tudom ez mennyire sürün van de csak Tomb-ba, a többibe nem fagyott még.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.17. 19:34:41
  • Totti5
    #165163
    Csak azért írtam, mert ha nekem valami jó akkor ezt kapom a pofámba. Segíteni akkor sem tudok ha bele gebedek, mert nem tudok, nem tudok többet mint amit te a guglin találsz. Szivi És mivel itt senkinek nem volt ilyen, valszeg más sem fog tudni saját tapasztalatból szóval .

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.17. 19:29:59
  • n000rbi
    #165162
    >xbotfanboy vagyok, meg a HG és fizet az MS is, s akkor sem mondanám el ha lett volna

    Szerintem kezeltesd magad, mert már az agyadra ment.

    KÖSZI!


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gugli mgvolt, box support is, az ott leírt megoldás se megy, azóta se bootol a gép
  • Totti5
    #165161
    A GWL játékok is tranzakciónak minősülnek minden esetben, ezt kis is írja mindig. Az áruk 0 forint.
  • Totti5
    #165160
    20 órát beletettem de sosem volt semmi ilyen, és hasonló sem a TRnél, se másnál. ( xbotfanboy vagyok, meg a HG és fizet az MS is, s akkor sem mondanám el ha lett volna....... )

    google, talán...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.17. 19:22:00
  • Botond #165159
    Ha ez irónia volt, akkor jelezném, hogy itt nem mindenki darksector, hogy mindenre írjon vmi légbőlkapott hülyeséget, mint "megoldási javaslat". Szóval azért nem írt senki semmit, mert fingunk nincs. Csak darksector szól olyankor amikor lövése sincs, hogy az a tuti, hogy...
  • Moby
    #165158
    Szvsz senkinek halvány fingja nincs róla (nekem biztosan nincs) :(
  • n000rbi
    #165157
    Köszi srácok, kurva sokat segítettetek!
  • Botond #165156
    Azaz.