176587
banner
  • Ulthane
    #168397
    Te egy fájdalmasan egyszerű ember lehetsz.
  • Harlekin
    #168396
    Nem csak a mai napról nem tudsz hanem egyetlen egy napról se találsz ott tőlem beböfögést baszogatást aminek nem volt itt előzménye!!!
    Soha nem megyek oda CSAK úgy!!!
    Mindig ez a séma!!!
    PS 4 topikban megugrik a szokásos napi 1-2 ről az MS-xbox fika!
    Ekkor én ide az xbox topikban írok egy pár sort ezen felbuzdulva.(ha már nagyon unatkozom)
    Kisvártatva itt megjelennek a PS 4 tulajok(ha még mindig nagyon unatkozok akkor elkezdek szépen akkurátusan,vissza szólogatni)
    És amikor már elég jó a hangulat itt akkor átugrok PS 4 topikba is kicsit megrugdosni a méhkast!
    BULI indul!

    És ilyenkor napokig tudunk röhögni az esti játék közben 6-8 an a partiba kibeszélve a ps4 topikot!

    És mi sem bizonyítja ezt az egészet jobban,mint sem az,hogy jelenleg sincs és a múltkorinál se volt ott egyetlen egy xboxos se amikor a ps4 topik másból se állt mint az xbox-ms fika!
    Ebből látszik,hogy az XBOX társadalom értelmes emberekből áll és a nagy számok törvénye alapján a "resztli" oda került a PS 4 táborba!Így kicsit sajnálom is azokat akik értelmeseként a korpa között kell,hogy legyenek....
  • Zozo76
    #168395
    en valtok de nem a fat-rol, hanem az 1TB-os verziorol. azt odaadom az ocsemnek, nekem meg jo lesz az uj slim. na de fekete kell nem feher. az 500GB-os XO-t is most adtam el.
  • orichalcos
    #168394
    Friss megjelenés lesz.
  • Rage47
    #168393
    van már Banner Saga 2? :D Az 1 érdekelt de sosem jutottam oda. Majd ez.
  • Totti5
    #168392
    Xbox One:
    - Banner Saga 2 (július 1-31)
    - Tumblestone (július 16 - augusztus 15)

    Xbox 360 + Xbox One:
    - Rainbow Six Vegas 2 (július 1-15)
    - Tron: Evolution (július 16-31)
  • Totti5
    #168391
  • Seth
    #168390
    Mai napról nem tudok, csak általánosságban írtam. Általában beírsz és kezdődik az engedd el a hajam (amiben én soha nem vettem részt, csak csendben figyelek :D)
  • Totti5
    #168389
    Lényegről beszéljünk! Újabb kiváló cím jelenik me holnap. Limbósok új játéka.

    Inside Xbox One Metacritic 92 %

    Inside delights from start to finish. Don't miss out on what will surely be one of the best games of this generation.

    Combine a highly compelling visual narrative with superb puzzles and brilliant platforming, and you have Inside, one of the most intriguing, addictive, and beautiful-looking games of this generation. Its only downside is that it's quite short, but while it lasts, it's absolutely glorious.
  • Bratyex
    #168388
    Sziasztok!

    Akinek Xone "fat" van az fog majd váltani Xone S-re mikor megjelenik a boltok polcain?
    Mert dilemában vagyok hogy váltsak-e de feleslegesnek érzem, egyedül talán a mérete miatt mert akkor elférne kényelmesen a polcon, és 4K tv-m sincs hogy videókat/képeket nézegessek rajta. :D
    Utoljára szerkesztette: Bratyex, 2016.06.28. 17:55:11
  • Harlekin
    #168387
    Kérlek mutassad meg a mai ottan posztom ami arra késztetett ,hogy ide ezt a posztot beírd!?☺ Türelmetlenül várom!!!
  • Seth
    #168386
    Ez csak akkor történik, ha Te odaírsz valamit :)
  • Harlekin
    #168385
    ÁÁÁ...Semmi értelme...Ott elvész ez a poszt hiszen érdemi eszmecsere ő bocsánat esztelen fröcsögés max az MS-ről boxról,scorpioról megy.Isten ments,hogy oda box tulajként beírjak. Valahogy nem érzek késztetést arra, hogy az ott létemmel emeljem a színvonalat.És hát jönnek apránként amúgy is ide ismét a ps tulajok...
  • -pityu-
    #168384
    Hali, akinek nincs meg a Titanfall Deluxe Edition, most 1500 Ft Gold ajánlatként!
  • Ulthane
    #168383
    Ezt miért nem a ps4 topikban teszed?
  • Amiga
    #168382
    Ehh, a vigyor sajnos mindenkinél mást jelent. :-)

    Amúgy azért néztem be ide, mert eléggé unatkozom (hektikus a meló), viszont a munkahelyi tűzfal nem engedi át a gameroldalakat. Elolvastam itt már mindent, még a gumiba is benéztem, sőt a tudományos topikban néhány stand-up comedy gyakornokot is találtam, bár némelyikük eléggé ijesztő. :-D
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.06.28. 11:49:03
  • Harlekin
    #168381
    De igen!!!Nagy vagy,hogy szólsz!!!Annyi munkám van,hogy minden ilyenről elfelejtkezek!!!
  • Harlekin
    #168380
    Sehol nem mondtam én se,hogy leszóltad!láthatod hogy ott a vigyorgó smile,ha ez nem árulkodó a akkor semmi a posztról.
    Dehogy vagyok agresszív!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.06.28. 11:41:29
  • Amiga
    #168379
    Amúgy nem emlékszem, hogy leszóltam volna az X-et akár itt és most, akár korábban.
  • Amiga
    #168378
    Te valamit a kommentemben különösen mélyen félreértettél. Most nekem hiperagresszívnek tűnsz és eléggé cinikusnak is (majdhogynem megkeseredettnek). Szóval ezt itt tényleg nem folytatom, talán egy sör mellett barátilag el tudnánk csevegni az élet dolgairól, de itt látom, hogy bármit írok, azzal csak rontom a helyzetet.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.06.28. 11:23:32
  • orichalcos
    #168377
    Harlekin, Titanfall 2 MP test-re nem felejtettél el regisztrálni ugye?

    katt
  • Harlekin
    #168376
    Na de így sokkal jobb,hogy a boxon lehet az ellen tábornak mindent egybe mosni a ps4 en meg egy remast. vagy remaket is vagy akár a sorozat következő részét is külön remekműként kezelni!!!Tudod ott minden kincs!Sőt olyannyira,hogy egy név meg egy mosoly(NEO) is már garancia arra,hogy sokkal sokkal jobb lesz attól amiről már legalább "beszéltek"(project scorpio)!
  • Totti5
    #168375
    Halo és a Destiny semmiben sem hasonlít egymásra. Tök más játékok. A Halo játékosok akik imserik a Bungie munkásságát tudják hogy a gunplay az hasonlóan jó.
  • Harlekin
    #168374
    Nincs is miről beszélni!!Mindent elmond!
  • Harlekin
    #168373
    Na de most miért?Semmi rosszat nem írtam!!!
    Viszont az életem tökéletes így köszönöm a jó kívánságot!
  • Amiga
    #168372
    Harlekin, te mordori nyelven beszélsz, de én ugyan többé meg nem szólalok rajta.
    Viszlát, legyen boldog életed.
  • Rage47
    #168371
    Naja ez engem is zavar olykor, hogy képesek bebetonozni magukat és védekezésbe állni egyesek, mintha csupa Bastionból állna a csapatuk, mert elég nekik a 0-0 is. :(
  • Harlekin
    #168370
    Lemaradt!

    A brexitet leszarom jelenleg semmilyen téren nem érint és,ha érintene akkor is leszarnám,mert NEM én okoztam és NEM én leszek aki tehet ellene.Így miért is kellene vele foglalkoznom!Tudod mint 1 ps tulajnak az XBOXAL!!!
    Pontosan ugyan így szarom le a focit is.Pedig gyerek korom óta rendszeresen sportolok,de a foci az egyetlen "sport" amit sport nak se tekintek!!!
    Egy olyan labda játékról beszélünk ahol a tét nélküli meccsen tökéletesen elfogadott a 0-0 ás döntetlen!!!Tehát mintha ki se mentek volna a pályára,de azt iszonyatos nagy színészkedéssel tudják előadni!Mondj még 1 labda játékot ahol 0-0 elfogadott vagy előfordulhat!!!???
  • Harlekin
    #168369
    ÓÓÓÓ hát itt vagy?
    Mennyire érdekes ezek szerint ti is átnéztek ide!?
    És ez neked/nektek miért is fáj,hogy MI ide mit írunk!?
    Szívesen átmegyek oda is leírni a véleményem ismét!
    Amúgy meg cseppet se fáj nekem!!!Szimplán jól esik az,hogy ugrasz /ugrotok rá!!!
  • Amiga
    #168368
    Ez valamiféle gondolatrendőrségi beidegződés nálad? Csak mert mindig azt látom, hogy megszabnád, mikor-hol-miről-hogyan szabad beszélni.

    Amúgy az, hogy a PS4-ről semmi érdemleges nem jut eszedbe, sajnálatos, hiszen olyan nagy lelkesedéssel streamelted az Uncharted 4-et Moby masinájáról, hogy öröm volt nézni. Amúgy sem értem, miért fáj neked, hogy miről beszélgetnek a PS topikjában. Bár az MS-flémmel én sem értek egyet.

    Persze azt csinálsz, amit akarsz, én a helyedben egyszerűen csak örülnék annak, ami van, dörzsölgetném a kezem, várva a Horizon 3-at, és fejest ugranék a játékokba. Sok jó, irigylésre méltó játék van One-n, de hidd el, hogy PS4-en is.

    Amúgy a SONY valóban azért ad el több konzolt szerintem is, mert a köztudatban a 1080p >900 p képlet él. Illetve két eltérő franchise-csomag van, X-en ugye a Forza, a Halo és a GoW, míg PS-en a GT, UC és GoW. Nem teljesen ugyanaz a célcsoport, de a HALO-étvágyat a Destiny sokakban csillapította (én mondjuk nem értem, mitől olyan sikeres), míg a Forza úgy tűnik, már nem annyira system seller, mint régebben. Régen a Horizon miatt én is akartam egy X360-at, végül PS3 lett belőle a TLoU és a Heavy Rain miatt.

    De a magánvéleményem az, hogy végső soron mind játékosok vagyunk, fene se érti a megosztottságot és az egymásnak való állandó beszólogatást.

    A Brexit ébresztett rá, milyen nyomorultul meg vagyunk osztva, a magyar focisták EB-szereplése viszont arra, hogy igenis egy lapra kerülhetünk. Van közös hobbi, aztán mégis egymást oltjuk, ez a fajunk szégyene, de komolyan. :-)
  • Totti5
    #168367
    Mert az erősebb lesz hisz a Sony akárki jót rötyögött rajta. ( az egyik BIZTOSAN erősebb lesz ). Sony meg ebben a genben az erővel adja el jobban a PS4et, nyilván mind a kettő gyártó az erővel fog jönni.

    Én abban bízok hogy jövő ünnepekre kijön az új Xbox ( 1 évvel sajnos korábban így is mint kellene ), ami megkapja a teljes körő Oculus rift támogatást, egy rahedli VR játékot hoznak így át PCről, már kiforrott, jól menő címeket + az MS is nyilván beruház sok címbe. Illetve ha ha én veszek egy Riftet akkor PCn tudom majd szimekkel csapatni ( amit már nagyon várok ) és konzolon meg minden mással.
  • Harlekin
    #168366
    Kezdjünk már el beszélgetni a Sonyról meg a ps 4 ről...
    Na de várjatok mi legyen a téma?Várom a javaslatokat,mert nekem erről a sony ps 4 ről a NEO ról meg végképp semmi jó érdemleges nem jut eszembe ezek annyira egy SEMMIK,hogy nincs is miről beszélni.De azért szívesen várok minden építő jellegű hozzászólást!
    Ha már a BOX-nak meg az MS résznek ISMÉT 2 topikja VAN!!!
  • darkSectorxxx #168365

    Tuti jó lesz, érzem amióta megláttam a bemutatót. :D
  • Totti5
    #168364
    Veszteségmentes videó letöltése. ReCore
    E3 Gameplay Trailer


    Élőben nem kapott el, de így visszanézve kíváncsi vagyok rá mi lesz ebből.
  • Totti5
    #168363
  • Totti5
    #168362
    Van téli vásár is ( Holiday sale ) és van fekete péntek hét is.
  • abel0317
    #168361
    Mivel csak tavaly október óta van boxom így ezt nem tudtam xD de köszi amúgy :D
  • orichalcos
    #168360
    Minden évben van. Most is lesz július 5-től.
  • Selminar
    #168359
    summer sale 07.05.-07.12.
  • The Norberto
    #168358
    Szerintem eddig is volt.