176613
banner
  • orichalcos
    #123627
    Csak simán be kell állítani a live webes oldalán az autómatikus megújítást.
  • DarkSector
    #123626
    Huh ez a szívós része a dolognak...:D

    Amúgy tudtommal az xbox oldalon, meg talán a konzolon is.
  • oO VinyuS Oo
    #123625
    Hogy lehet leállítani az hogy mindig automatikusan meghosszabbítsa a gold tagságomat a live?
  • orichalcos
    #123624
  • TaRka0107
    #123623
    NEm is hallottam ilyet h nem lesz benne:)
  • davidka003
    #123622
    Nyomtam kicsit a Rage-et. Teljesen vállalható a grafika, PC-n nagyon szarul futott bár rögtön megjelenéskor warezoltam le. Lehet azért.
    Viszont ótókázás még mindig botrány. De legalább a kamera lenne normális vezetés közben. Olyan távol van és idegesít.
  • Totti5
    #123621
    Amúgy ki mondta hogy nem lesz benne belső nézet? mert már habzó szájjal fikáznak az értelmiségi szimulátorosok itt az SGn, hogy mert a konzolosok miatt nem... ( már az is a konzolosok miatt van hogy nem áll fel nekik... ) Annyira sötétek...

    Mondjuk én eddig sem használtam belső nézetet a Codie játékokban mert furcsa a pozíció és kaszni mozgás pont nem jó így érezhetetlen az autó és a sebesség, de vicces lenne hogy pont ők hagynák el akik pont hogy ebben a generációban minden játékukba beletették és full igényesen. ( Dirt Showba nem, de oda igazából nem is kell )
  • DarkSector
    #123620
    :D
  • davidka003
    #123619
    De kacifántos volt a sztori, mert megláttam, hogy 3000 a hardened edition jatekaim.hu-n és oda van írva, hogy ingyen posta. WTF? Gyereknek nulla értékelése volt.
    Rákerestem Prohardveren, ott 1 db pozitív értékelése volt.
    Beszélgettünk, elmondott mindent amit lehet tudni a játékról. Arról volt szó, hogy kedden adja fel elsőbbségivel de csak szerdán sikerült neki. Hát megbocsájtható dolog. :D
  • DarkSector
    #123618
    Hát így igen.
  • davidka003
    #123617
    Jatekaim.hu-n is a legolcsóbb sima kiadás 3300 Ft. Aztán ezen kívül mindenki 4-5k-ért adja plusz 500 Ft a posta. Szóval tényleg jól jártam.
    ----------
    Többiek: Rage-nél csak az első két lemez a játék lemez, a 3. a multi igaz? Mert akkor azt fel sem telepítem.
  • DarkSector
    #123616
    Tök korrekt, csak azt hittem újonnan olcsóbban be lehet szerezni...én 6300ft-ért vettem kb.
  • DarkSector
    #123615
    Ugye? :D
  • davidka003
    #123614
    Na megjött ma és válaszolok is a kérdésre.
    Állapota használt, olyan 9/10-es a lemez ránézésre, minimális hajszálkarc. Postaköltséget nem kért a gyerek, úgyhogy 3k volt az ára. A hibája, hogy fel van használva benne a COD 1(2003) letöltő kód. Nem izgat, tudtam róla.
    3k-t azt mondom megért, mert szeretem a játékot. Grafika azért látszik, hogy mosottabb, mint maxon PC-n. Irányítás jó lesz ez, bár az hülyeség mikor beáll fejre a célkereszt. xd LT megnyomás elengedés. De nem kell használni szerencsére.
  • TaRka0107
    #123613

    VÉGRE!
  • Brian13
    #123612
    Sziasztok!
    Olyan problémám van, hogy regisztráltam a Live-ra, viszont másik e-mail címmel mint, amit először megadtam a konzolnak, mikor elkezdtem vele játszani ... Kiderült, hogy freemailt, nem tudok használni, legalábbis nem enged bejelentkezni azzal a címmel. Csináltam egy új avatart, a kérdésem a következő: hogyan tudom átvinni a régi mentéseket az új avatarra?
    Köszönöm a válaszokat előre is!
  • kakaoskalacs
    #123611
    Az nem pénz érte akkor még akár jó is lehet :D
  • arty
    #123610
    ezt csak azok szeretnék, akiknek bontatlanul porosodik egy régi, értéktelen rész a polcán
  • DarkSector
    #123609
    :D
    Egy CoD-ot?? Pedig 20 ezerért adnak egy COD1-et is manapság.
  • arty
    #123608
    ált. megunom és megy el négyért :D
  • DarkSector
    #123607
    Amúgy mennyiért vetted meg?
    Bontatlan vagy használt?
  • DarkSector
    #123606
    Ez inkább "megveszem 6-ért, talán el tudom adni 5-ért" szokott lenni. :D
  • arty
    #123605
    nekem a "megevszem hatér, eladom ötér" is megfelelne :D (mint az elődöknél ... bár az mw2 majdnem megmaradt)
  • DarkSector
    #123604
    Hát asszem pc-n venned kell egy Recevier-t. :D
  • davidka003
    #123603
    Holnap érkezik egy Rage: Anarchy edition is. xd
    Tinman hibája, mert elcsábultam a berakott dobozkép miatt. :D
  • vg
    #123602
  • DarkSector
    #123601
    Steam - GOG - GamersGate - Onlive
    App Store (nemsokára)
  • vg
    #123600
    Nem tudjátok, a Unmechanical nem lesz xboxra? Marhára tetszik, de utálok már billentyűzettel játszani.
  • davidka003
    #123599
    Harmadik rész is kéne nekem is. Csak mivel nem multizok így nem igazán akarnék kiadni rá 3-4k-nál többet. Annyiért pedig még nem láttam.
    COD4 is 4 ezer körül van. Én megmondom őszintén sokallom a 4k-t egy 2007-es játékért. Pedig azt is megkéne vennem.
  • pacclacc
    #123598
    Van egy Frag FX Shark Xbox 360 hoz akit érdekelne irjon privit.
  • DarkSector
    #123597
    Jövőre jönnek az új konzolok:

    "A Thief 4-ről van szó, amelyet jövő év végére várhatunk: az Official Xbox Magazine információi szerint az Eidos Montreal által fejlesztett játék PS4-re és a következő Xbox-ra érkezik majd, mindkettőre várhatóan megjelenés közeli címként."
  • arty
    #123596
    egy olcsó harmadikrészt lőhetnél nekem :D
  • DarkSector
    #123595
    Ez van nekem meg BONTATLANUL...:D
  • davidka003
    #123594
    Rendeltem egy ilyen csodát, ma adták postára:
    Modern Warfare 2 Hardened Edition
    Eléggé várom, nagy kedvenc volt mindig is a játék, kíváncsi leszek milyen lesz kontrollerrel tolni.
  • grebber
    #123593
    Az mondjon el mindent a játékról hogy egy pozitívum benn az a verekedős rész semmi több.


  • arty
    #123592
    gyorsbeszámoló autófizikáról? :)
  • grebber
    #123591
    Na akinek nem erko a boxa az már alvo kutyázhat.
  • Muttley
    #123590
    "(utoljara MW 1-el jatszottam Cod szeriábol)"
    ezt biza' sajnálhatod.. :)

    #123580: nem akarom elkiabálni, de az eddig látottak alapján ez egy rakás sz.r lesz
  • heady
    #123589
    Nekem semmi bajom nincs vele, egyszeruen nem az en vilagom, nem jon be.
    Haverokkal kicsit toltuk azert, de nem sokat, akkor mar inkabb a spec-opsot, amit viszont megirigyelhetne a BF, bar azert abban is volt otletes coop palya.
  • Renjike
    #123588
    jól tetted hogy multira nem szántál időt :D