176613
banner
  • arty
    #123667
    a goldeneye történelmi jelentőségű fps (volt, nintendo 64en), minden idők egyik nagyjaként vonult be az fps történelembe :)
    a remakejének a remakeje meg elég egyénfüggő, hogy kinek mennyire jön be... én imádtam a demoját és tuti beszerzés lesz (ha végre reális áron dobják utánam, amennyit egy remake remakeje ér!!!)

    de nem lepődök meg, hogy leszarozod, hiszen te egy mafiát is nemrég a sárba tiportál!! azóta is fáj!!! :)
  • davidka003
    #123666
    Én most megláttam a legnagyobb oldalon a Tales of Vesperia-t. Most sajnálom, hogy nincs warez boxom.
  • davidka003
    #123665
    6 pontot kapott egy magyar oldaltól illetve Otherworld-től pedig vagy 3-at. :\
    A szar játékok ilyenek, hogy felkúrják az ember agyát.
  • arty
    #123664
    ennél sajnálom, hogy nincs warezboxom... :))) a korábbi bond játék egy idő után hiperolcson ment, ez meg még mindig aranyáron forog, pedig eleve csak egy remake :(
  • grebber
    #123663
    Igen az.De most ki is kapcsoltam a konzolt mert fel kurta az agyam.
    Ismét egy game aminél azt mondom,hogy minden elismerésem és le a kalappal az előtt aki ezt legnehezebb szinten is végigvitte!
  • davidka003
    #123662
    GoldenEye 007 : Reloaded?

    Azt hittem már kijött az új rész.
  • grebber
    #123661
    Rég játszottam már ilyen szopatos FPS-el mint ez a JB 007 Reloaded.
    Az utolsó pályán amikor a csak bűvöli a gépeket mindig elbukom.
    Már vagy 3 órája ezt a szakaszt csinálom és mindig az utolsó gépnél bukom el mert szétlövik a gépet :(
  • Jimanszky
    #123660
    Sziasztok!
    Én is csatlakoztam hozzátok, igaz mindig is PS-es voltam, de nem bántam meg a box vételt :-)
  • DarkSector
    #123659
    Collectors volt újonnan 6k.
    Használtan 3k max amit adj érte...de amúgy én azt letólnám PC-n kontrollerrel....
  • davidka003
    #123658
    Szerintem elnézést kérnek és küldenek egy boxos verziót is. Azt meg nem kell sehova visszaküldened.
  • Örm
    #123657
    Assassin's Creed Revelation-t 9,99-ért.
  • Seth
    #123656
    Mit rendeltél, mennyiért?
  • Örm
    #123655
    Hello!
    Ma megjött a zavvi.com-ról rendelt játékom. Csak az a baj, hogy én xbox-ra rendeletem, de ps3-ast küldtek. Ilyenkor mi a teendő? Küldjem vissza a játékot és küldenek egy másikat?
  • Waczkor
    #123654
    BF topicból:

  • davidka003
    #123653
    PC már végigvittem. Nem volt rossz.
    Ráadásul PC-re is van tehát nehezebb eladni boxra mégis ilyen baszott drága. Röhej.
  • Tinman #123652
    PC-n van abból a superior verzió, irányítás is ott a legpörfektebb, de persze te tudod.

    A. Creed esetében viszont mindig XBOX-ra veszem, sokkal kellemesebb rajta.
  • davidka003
    #123651
    3k+postát adnék érte ha lenne valahol annyiért. De nem sürgős. Úgyis még vagy 2-3 hónap mire lenyomom a meglévő játékaimat, aztán végigviszem mégegyszer a Dead Space 1-et és majd utána kéne egy Dead Space 2 és majd jöhet a 3. rész.
  • zaki
    #123650
    4k-ért vettem pár hónapja használtan, többet ne adj érte szvsz.
  • davidka003
    #123649
    Dead Space 2 miért olyan drága használtan is?
    5k-ért van jatekaim.hu-n is.
    Másfél éves játék.
  • cassoneitaly
    #123648
    1080p-ben AWESOME!

  • DarkSector
    #123647
    Abban egyetértek hogy nekemsem egy 8/10-es játék jött le a gameplay után.
  • TaRka0107
    #123646
    Jóvanmár
  • vg
    #123645
    Ez a Sleeping Dog csak valami vicc lehet. Ilyen gagyit már régen láttam. Volt itt egy videó nemrég a Beyond Good or Evil 2-ből, ahol csak az A-t kellett nyomni... Ez is olyan az elején, de olyan szinten gagyi, hogy az elképesztő.
  • DarkSector
    #123644
    Ha nem jelent volna meg akkor nem tudná végigjátszani nem? :D

    Grebber nem az a 10 éves aki bemegy egy topikba hogy "ba+ lenyomtam a GTA5-öt, és kuvajó volt"
    :D
    Tudja melyik játék mi, merre....
  • TaRka0107
    #123643
    De mégis van:)
  • davidka003
    #123642
    De igen. Tegnap.
  • TaRka0107
    #123641
    De még arra sem jelent meg:)
  • davidka003
    #123640
    Ő boxon (is) warezol
  • TaRka0107
    #123639
    Meg sem jelent még. PC-re már van warez?
  • DarkSector
    #123638
    Sleeping Dogs = True Crime 3
  • grebber
    #123637
    Végigvittem a főszálat 12 óra volt.Alsóhangon 8/10 -et megérdemel.
    Elvétve szép helyek is vannak benne, a bunyo az franko, köldetések sem annyira unalmasak.
    Kareokizni is lehet. Van benne majong poker is.
  • Waczkor
    #123636


    Kapott 9 pontokat,remélem jól sikerült,eddig elkerülte a figyelmem,láttam hogy van de nem izgatott.

    Gameplayek alapján egyre jobban tetszik,autós részeknél elég fura a fizika,de remélhetőleg a harc meg a story adja majd.
  • orichalcos
    #123635
    Csak egy példa:

    katt

    katt2


    Majd újra elolvasom a könyvet aztán lehet írok róla egy blogot hogy mik azok amik különböznek.
  • davidka003
    #123634
    Belső nézettel szeretek játszani mindent.

    #123632:

    Mivel a könyvet úgysem fogom elolvasni így jöhet spoilerben, hogy mik ezek a dolgok.
  • Totti5
    #123633
    Akkor ez visszafejlődés és gáz. A tudat hogy nincs... főleg hogy semmiből sem állna jól belőni és akkor használható lenne. AAA Autós játék belső nézet nélkül? vagy ha Dirt Show szerűre lövik be, akkor még meg is értem, de ha vezethetőbb fizikát kívánnak akkor fura lesz. Persze én is HOODról játszom, amint ahogy a CARSot és a Forzát vagy bármi mást is, de visszajátszásban meg alkalmadtán a belső nézet jól jön.

  • orichalcos
    #123632
    Teljesen más dolgok történnek benne mint az első könyvben. Erre mondja több ember hogy a Halo-k történetét mindig a játékok adják elsősorban, és nem nagyon számítanak bele a könyvek. Na én ezt masszív hülyeségnek tartom.

  • arty
    #123631
    irt és videos interjuban is mondják, hogy nem lesz, mert sok erőforrásba kerül, meg sok melo, pedig csak juzerek 5%-a használta

    én nem voltam benne az 5%-ban, mert számomra vezethetetlen minden CM játék bentről :D
  • arty
    #123630
    nem tudod megoldani, a mentések accounthoz rendeltek (nem teljesen igaz, de ...)
  • davidka003
    #123629
    " ( a Halo: Reach játék történetét most hagyjuk, mert bár fantasztikus játék volt, teljesen átírta a Halo történelmet, sokak bánatára) "

    Magyarázatot kérek.
  • orichalcos
    #123628
    Újra nem írom le az egészet, inkább csak linkelek, talán érdekel valakit.