176613
banner
  • grebber
    #123708
    Köszönöm! Most kezdem el a 50centet egy lövöldének simán jó!
    Deadlight-ot is elkezdtem.Ilyenkor érzem hogy elmehet a MS az annyába,hogy egy ilyen game-et nem ad ki pc-re nagyon jó lett.
    Steam-en kb 1 nap latt visszhozná a portolás költségeit és utána többletbevételt termelne de úgy néz ki pc-re csak azért se adnak ki semmit se!
  • Totti5
    #123707
    A főszereplő Daniel Craig lesz az összes fejezetben.
  • Totti5
    #123706
    Lego Batman - 9
    Lego Batman 2 - 9
    50 Cent Blood On The Sand - hanyagold
    Lollipop Chainsaw - 6
    Halo 3 ODST - 8-10
    Halo 3 - 8-10
    Halo Combat Evolved Anniversary - 8-11
    Halo Reach - 8-11
    NeverDead - 6 ( nem ajánlom )
    The Bourne Conspiracy - 7
  • davidka003
    #123705
    "incorporate the stories of six Bond films, retelling them with an over-arching narrative that ties them together."

    Egyébként nagy fába vágták a fejszéjüket, mert különböző James Bond-ok lesznek, különböző hangokkal. Én tartok tőle, hogy hiába vagyok nagy James Bond fan, ez is olyan lesz, mint a többi, hogy 1 végigjátszás és max egy ezrest megér Steam-en de többet nem.
  • DarkSector
    #123704
    Vagy végigszenveded...:D
  • grebber
    #123703
    Aki már játszott ezekkel vagy olvasott revieweket róla ezáltal tudja mennyi a gameplay órában meghatározva ,kérem csináljon egy rangsor ezek között a játékok között ha lehet órában feltüntetve:

    Lego Batman, Lego Batman 2, 50 Cent Blood On The Sand, Lollipop Chainsaw, Halo 3 ODST, Halo 3, Halo Combat Evolved Anniversary,Halo Reach,NeverDead,The Bourne Conspiracy

  • Totti5
    #123702
    A történet adott ( filmek ) te meg végigjátszhatod a legnagyobb kalandokat.
  • davidka003
    #123701
    Nem mondtam, hogy pénzt ér. :D
  • vg
    #123700
    Így 1 fillért se ér.
  • davidka003
    #123699
    1-1 külön pálya is jó ha azok tényleg jók.
  • vg
    #123698
    Ennek mi értelme lesz? Nincs történet, csak úgy össze vissza?
  • kill3r21
    #123697
    darksiders 2 = beteg, kiváló....:D
  • DarkSector
    #123696
    Nála nem.
  • arty
    #123695
    nálad nem jelenik meg a banner? :D
  • Totti5
    #123693
    Hosszú volt az éjszaka:)
  • Totti5
    #123692
    No meg nincs igaza, de ezt már megszokhattuk.

    007 grafikailag teljesen rendben van. Kimondom én: SZÉP! jól néz ki, látványos, és 60fpes szalad. Ez PS2 grafika? ugyan már... de még csak nem is Xbox. Az persze igaz hogy AAA játékok közt a végén kullog, de az nem azt jelenti hogy ronda lenne, mert erről szó nincs.

    Gameplay pedig pont annyira oldschool amennyire kell. Pörgős, látványos, súter igazi JB hangulattal. Tervezem a végigjátszását, mert az első 2 pálya tetszett, nomeg az új rész amiben klasszikus filmeket játszuk majd... már most imádom!

    Ezeket a trélerek 10szer meg lehet nézni, mert olyan hangulat és látvány, ellenben a Crysis 3é ami baromi szép, csak unalmas.


  • Seth
    #123691
    Jó reggelt ! :D
  • Totti5
    #123690
    Darksiders 2!
  • davidka003
    #123689
    Fizika jó volt a GTA4-ben. Meg a játék sem volt rossz végülis.
  • DarkSector
    #123688
    Elhiszem. :D
  • arty
    #123687
    az a "baj", hogy engem a jó autófizika levesz a lábamról és innentől nekem az se unalmas, ha 5x kell 15 percet vezetnem a célig :)
  • DarkSector
    #123686
    Oks, egy szóval nem mondtam hogy nem a kedvenced. :D
  • arty
    #123685
    gta4+dlck a kedvencem
  • DarkSector
    #123684
    Nekem mondjuk tetszett a Maffia 2...nem tudom mennyire király a többi sandbox játék, de ezekben a DÖGUNALOM jelző MINDEGYIKRE igaz ha az ember eleve nem szimpatizál a játékkal...

    Szóval Én nem érzem gáznak...egy GTA ugyanúgy dögunalom.
  • davidka003
    #123683
    Ez tény. Bár azt is végigvittem mikor még 15 éves vérpistike voltam.
    Godfather 2-t nem próbáltam még.
  • arty
    #123682
    godfather :DDDDD annál igénytelenebb szart keveset próbáltam...
  • arty
    #123681
    idéznék a linkedről:

    "A probléma csak annyi, hogy a folytatása is leragadt a nyolc évvel ezelőtti színvonalon."

    nem ezt mondtam?

    utána, ahol a cikkíró elkezdi unni a játékot, én továbbra is élveztem. jelenleg épp a második végigjátszást nyomom, utána pedig majd a dlcket is végigjátszom. meg kell érteni, hogy igen, a mafia egy lineáris akciójáték, sandbox környezetben - de minimális interakcióval! eleinte nekem se tetszett, de a végére megszerettem :)

    értem én, hogy van aki valódi sandboxot várt, az csalódott, csak az gondolom a mafia1-el se játszott. a mafia az mafia, nem gta, ezt kell elfogadni. jóhogy nem rójuk fel neki, hogy a verekedős részek nem olyan jók, mint a street fighterben vagy hogy a lövöldözés kevesebb, mint a call of dutyban...
  • davidka003
    #123680
    "#919: Ez a játék teljes mértékben megérdemli a fenti kritikákat, és szerintem még felül is lett pontozva. Vannak olyan játékok amik tele vannak bugokkal, nem szép a graf-ja, vagy van valami szépséghibája, mégis a hangulat kárpótol. Ennek a játéknak semmije nincs! Unalmas, semmilyen hangulat ráadásul már az első 5 percben kaptam egy olyan bugot hogy rakhattam újra a játékot. Szerintem sem a vezetés a gond hanem olyan hangulatelemek hiánya mint pl az élő város, és az élvezhető harcrendszer. A grafikától eltekintve ezen a játékon semmi nem mutatja hogy 7 évet dolgoztak volna rajta. Átgondolatlan és összecsapott. Max 3,5 pont. Ennél nagyobb csalódás csak a Damnation volt. Aki szereti a gengszeres játékokat játszon a Godfather 1-2 vel."
  • arty
    #123679
    sokszor? ebben a videoban pl 9 perc 1 másodpercen keresztül ... a mármár szokásos "ps2 graf" tulzásnál tudtam, mire számítsak, de képes volt utána is többször meglepni :D

    (a move-os interaktiv harcos ábrándozásainál kikapcsoltam, mellesleg. esetleg RTS elemeket nem vár el egy REMAKE(!!!)-ben? idióta...)
  • davidka003
    #123678
    Végigvittem úgyhogy tudom milyen. Egyáltalán nem volt értékelhető. Mafia 1 pályáira most is emlékszek milyen jók voltak. Mafia 2-ben kb semmi nincs amitől maradandó lenne. Ki kellett adniuk valamit és ez lett. Azt meg biztos tudod, hogy sok mindent kivágtak a játékból és DLC-ként lett vagy nem lett.

    Tessék egy nem fanboy teszt


    Negatívumok

    Mindenhol uralkodó unalom
    Borzalmasan megtervezett, ótvar játékelemek összessége
    Hihetetlenül elavult, egysíkú, lineáris küldetésvezetés
    Gagyi történet, hulladék karakterekkel, gyenge átvezetőkkel
    Elavult grafika, folyamatosan leeső framerate

  • arty
    #123677
    a mafia2 kb pont ugyan olyan mint a mafia1, csak szebb :) bőőőőven volt benne lövöldözés, nagyon nem csak kétszer ...
  • heady
    #123676
    Ooo igen. Egyetertek, sokszor tenyleg tok olyan, mintha papirrol olvasna az egeszet. Total monoton, eroltetett az egesz.
  • kakaoskalacs
    #123675
    Most elkezdtem nézni egy TDU 2-es elemézéést top comment
    "Hát megbocsáss, de eléggé rossz a kritika. 1. Javítsatok ki ha tévedek, de te szerintem felolvasod az egész összedobott szövegedet... De valami olyan fikázó stílussal, hogy az már nem is illik egy rendes kritikába."

    :DDD
  • heady
    #123674
    En akkor neztem meg hirtelenjeben par videojat, amikor belinkeltek valamelyik hirhedtebb alkotasat. Azota kerulom :D
    En is a kulfoldi mediat reszesitem elonyben, illetve azert meg a gamer365 az, amit szinvonalasnak tartok.
  • kakaoskalacs
    #123673
    Tudod én ugy vagyok vele , hogy persze mond jókat meg minden de akkor is , ezt én is meg tudom csinálni vagy te is. Youtube nemzedék hátránya...

    Pofázni egy játékról jót is rosszat is , persze megnéztem pár értékelését.
    De én maradok a kulföldi hivatalos oldalak tesztjeinél.
  • heady
    #123672
    Legtobbszor az vele a baj, hogy "tesztelohoz"/ertekelohoz nem melto hangnemben, stilusban beszel. Bicskanyitogato.
    Sokszor mond azert ertelmes dolgokat is, meg azzal sincs baj, ha szapul egy jatekot, csak nem mindegy a csomagolas...
  • kakaoskalacs
    #123671
    Nembirom ezt a tagot sokszor tudálékos f*asz :D
  • davidka003
    #123670


    Mafia 1 jó volt. A 2 nem. Kb 4 lövöldözős küldetés volt benne a többi ilyen semmit érő szar.

    A Tales of Vesperia konkrétan beszerezhetetlen de ha van is valahol akkor is 12k-ért.
  • arty
    #123669
    közben rájöttem, activision a kiadó .... (callofdutylehúzások) ... minden világos!
  • arty
    #123668
    az is drága??