176613
banner
  • Seth
    #123749
    Hány méterenként szeretnéd,hogy a hómező pitypangos rétté, majd gótikus kastéllyá változzon?
  • arty
    #123748
    ajófrancba :((( és én egy ilyen miatt játszom végig ujra??

    haver azt mondta a joe egész jó... :/
  • DarkSector
    #123747
    Lehet én vagyok csak ilyen hogy szeretem a változatos környezetet. :)
  • davidka003
    #123746
    Engem sikerült megnyernie. Zene epikus.
  • Totti5
    #123745
    Nagyon szép a látvány és a helyszín. A kezdés olyan amilyennek lennie kell.
  • Seth
    #123744
    Pedig baromi jó és hangulatos a kezdés, durva jó szinkronnal,meg zenével
  • DarkSector
    #123743
    Hát nekem az is visszataszító ha 20 percig nézek egy kékeszöld pacát a tv-ben...biztos, vagyis rmélem fog változni de 20 percig kb minha egy helységben mászkálna.
    Kevés a változatosság.
    Holott az érdekes kezdés kell hogy a játékost felcsigázza.

    De ha megkérjük totti-t kb amikor megszűnik ez a nagyon kékes színvilág a játékban akkor legyenszíves szóljon...és meglessük mennyit kell hozzá előrébb haladni.
  • Totti5
    #123742
    Időre menő pontgyűjtéses izék... Mafia 2 majdnem tökéletes volt minden téren, de a DLCk miatt nem az.
  • Waczkor
    #123741
    Minden szart pontozott,kiszúrta a szemed vele,bérgyilkosos dlc is ahelyett hogy rendesen kiépített mellékszálas story lett volna okádék,ponthuszárkodás lett.Joe dlc szintén,olyan szinten volt unalmas,talán 2 küldetés volt ami jól sikerült.

    Szvsz
  • Seth
    #123740
    "első 20 perc" , de neked már megint jövőbelátó képességeid vannak :)
  • DarkSector
    #123739
    Én vettem már az Avataromnak 1000ft-ért robotzsarus ruhát, szóval nekem megérte...lehúzás vagy nem én úgy éreztem a Robotzsaru-s rajongásom megenged ennyit. :)

    Ezt meg lájkolni 1000-el!

  • arty
    #123738
    "Mafia 2höz is vettem volna,ha nem buzi árkádos szart adnak ki."

    mi az a "buzi árkádos szar" ?
  • arty
    #123737
    perszepersze. a saintsrowhoz hány pécés vett meg "minden szart"? :D
  • DarkSector
    #123736
    Háát ettől féltem nagyrészt ez a kékeszöldes textúrák fedik a játékot...nekem annyira most látványban nem üt de majd letolom azért 1x...
  • Waczkor
    #123735
    Ha az 5 bf3 pakkot nézzük,az 20 új pálya,20 fegyver,10+jármű,4 új játék mód.
    Mindez egyben 8000 körüli áron(van drágábban,olcsóbban),persze külön duplája ennek.

    Az alap játékban van tán 7-8 pálya összesen.

    Tehát ez esetben inkább ne legyenek dlc-k,kockáztassuk meg azt hogy nem készülnek új pályák és örüljünk az alap dolgoknak....

    Helyette ott a lehetőség,hogy aki komolyan szereti a játékot,élvezi,meg van a lehetősége hogy újítson játékon belül.

  • DarkSector
    #123734
    És DLC oroszoktól miért nincs ugyanúgy?
  • Totti5
    #123733
    Szigorúan az első 20 perc. Aki demózni szeretné tessék:

    ( 17:30utáni részt viszont már nem ajánlom, mert ott kezdődik a játék és spójler lehet a tartalma azoknak akik "élőben" akarják átélni )


  • Renjike
    #123732
    oroszoktól vette azért ilyen olcsó boltban még mindig 10 ezer forint.
    De azért ők se hülyék még mindig olcsóbb mint a MW dlck meg nem muszály megvenni ha nem jött be annyira a bf3 ... teljesen korrektül ki van találva az egész . Ilyenek régen is voltak csak kiegészítőként vehetted meg és nem multira koncentrált hanem szinglire.
  • davidka003
    #123731
    Direkt azért adják 2200-ért a BF3-at, hogy felszopjanak és tudják, hogy ha megtetszik a játék akkor fizetni fogsz úgyis a DLC-kért.
  • Renjike
    #123730
    hát ja igazából majdnem ugyan az mint a Geow 3 season pass rendszer csak itt a prémiumért bónuszt is kapsz nem csak a DLCket.
  • DarkSector
    #123729
    Nem...
    Én rendes DLC-kre értem...ami DLC.

    Pl egy példa:
    Mw2 szinte ingyen van 5 dollárért dobálták nemrég...a 2 DLC máig azt az árat tartja mint megjelenéskor, és ha akció van akkor is 50%, amivel még így is 40%-al drágább.....

    BF. Nemrég vettem 2200Ft-ért. És vagy 15 dollár azaz 3000+ ft egy szaros DLC.
  • davidka003
    #123728
    Látom a DLC szó nem jutott el az agyad megfelelő pontjába.
  • DarkSector
    #123727
    Ez egy warezos oldal...többnyire az itteniek nagy részét ez nem érdekli.
    A maradék meg torrent-en látja ha kijött valami...előbb is mint az oldal szerkesztői kitennék hírbe.
  • heady
    #123726
    Ha a Premiumra es az Elite-re gondolsz, akkor ugye azok nem sima DLC-k. Kb season passok meg tovabbi extrakkal.
  • heady
    #123725
    Unchartedekrol meg meg sok mas jatekrol is fent van az osszes sztori atvezeto, vagyis azok alapjan tokeletesen osszeall a dolog. Akkor azokat sem venned meg, mert 2 ora alatt megnezheted youtube-on?
  • Totti5
    #123724
    ME3-ban nincs DLCben kiadva a végjáték. A DLC egy videó ami kibővíti, szájbarágja, megmutat mindent s ennyi. Lényegi részén nem változtat semmit, ja de igen! hozzádob egy méretes klisét, így hála a rinyának hálivúdi képsorral zárul, ami ad egy jó méretes pofont az egésznek.
  • DarkSector
    #123722
    Hát sajnos van 1-2 ilyen példa...

    CoD + BF (de ha most x360-ról van szó, akkor valóban én sem láttam de pc-n van 1-2 példa.)
  • Totti5
    #123721
    Én még nem láttam olyat hogy a kieg drágább lenne.
  • davidka003
    #123720
    Én biztos nem adok ezreket egy olyan DLC-ért amit youtube-on megnézek 40 perc alatt.

    ------------------
    2 hónap vívódás után meggyőztem magam, hogy kell nekem egy Lost Odyssey. 1500 Ft-ért vettem egy jó állapotú játékot.
  • Waczkor
    #123719
    Azért érdekelne,hogy a ME-n kívül mi volt még aminél dlcben adták a végjátékot hogy egyből ez a következtetés?

    GTA-knál nem lettek volna a fasza DLC-k,amik felértek egy-egy különálló játékkal,aztán ott volt az Undead Nightmare RDR-hez,igazi mestermű.

    Max Payne 3hoz simán vennék single dlcket.Mafia 2höz is vettem volna,ha nem buzi árkádos szart adnak ki.
    NFS HP-hoz új autók,illetve új challengek amiken vért izzadtam mire arany lett mind.Az egész játékba 50+ órát tettem bele.

    Amúgy az hogy kinek mi éri meg a pénzt,egyéni dolog.

    De még mindig a legfontosabb:Senki sem kényszerít rá,hogy megvedd.
  • DarkSector
    #123718
    Fizess?
    Pont ezaz hogy nem kötelező. :)
  • davidka003
    #123717
    Hát azért nem.
    Kiadsz 12 ezret a játékra aztán még egyéb pályákért amik hozzáadnak a sztorihoz fizess ezreket.
  • Waczkor
    #123716
    Ameddig nem kötelező megvenni egyetlen dlc-t sem,addig nem tök mind1 miket lehet megvenni?

  • grebber
    #123715
    De gondolom te nem ruhát,meg fegyerket vettél hozzá. Mert nálam ezek verik ki a biztosítékot.

    Az alegszánalmasabb amikor a kieg drágább mint az alap game--> SZÁNALOM!
    De persze ha én kiadó lennék biztos én is ezt csinálnám.
    Szegény CD Project meg mondja hogy ingyen kéne adni meg ad is pár dolgot ingyen.De kilátástalan a küzdelmük és befogják ők is látni jól jön majd az a pénz amit kérnek érte!
  • Totti5
    #123714
    Ezt most fejezzük be, mielőtt mérges leszek!

    PCn pl a Steamon ugyan úgy fogynak a DLCk és mindenki összevásárol mindent ami az útjába kerül, ahogy a telefonokon is bármit el lehet adni, amire sosem lesz igazából szükséged, de elég csak a F2P modellre gondolni amit ingyen játszik mindenki, mégis olyan pénzek mennek a háttérben hogy azt elképzelni sem lehet, mert van miért fizetni => meg is veszik... amíg el lehet adni addig el is adják, és ez teljesen platform független.


  • vg
    #123713
    Fene tudja, annak idején én is megvettem Castlevania DLC-ket, és ha több ki jött volna, azokat is megvettem volna.
  • grebber
    #123712
    Konzolos "konzol az isten felfogású" emberek miatt van akik meg is veszik a sok szart!
  • vg
    #123711
    Máris van 5 dlc Darksiders 2-re, jól van fiam.
  • Totti5
    #123710
    Ha végigmasírozol rajtuk akkor igen.

    Neverdead jól indul de annyira leül pár óra után hogy azóta se fejeztem be... nem is akarom.

    Lollipop 6 óra igen, normalon, ami nagyon könnyű! Hardon érdemes és úgy lesz 8. Előzővel ellentétben ez NAGYON is ajánlott!
  • Tinman #123709
    Neverdead/Lollipop HAT ÓRA??? ^^

    Pedig lassan terveztem megvenni őket, de akkor majd 9 font + 10%-os kódért, ha nagyon nincs más.