176613
banner
  • davidka003
    #123989
    Esetleg szólhatsz. :D
  • arty
    #123988
    hogy befékezget, probléma, de nekem a "nem figyel oldalra" a legzavaróbb, hogy nem tudsz tökéletesen menni, akkor se ha nagyon figyelsz... mert rádhuzza és vagy kipördülsz vagynem :/
  • Totti5
    #123987
    Mondjuk sokat dobna a játékélményen egy jobb AI, mert akárhányszor nekikezdtek szanaszét szivat... ( GT5 AIjával a teljesen elkúrt balanszolás miatt még sosem találkoztam a pályán )






    Ez meg csak úgy, a sokak szerint butaárkéd F1ből. 1 hónap és itt az új rész!!!





    Eközben az F1 AIjával meg ilyen csatákat vívok: ( ez is nagyon bugos amúgy, de legalább a pályán tud közelekdni:) )

  • arty
    #123986
    nagy terveim voltak, nagyon fogadkoztam a negyedik részt illetően, de szerintem ezt se fogom tudni teljesen kijátszani :/ állandóan jönnek a játékok, szegény forza sokszor háttérbeszorul.

    pláne most, h évente lesz forza :O
  • Tinman #123985
    Még fel sem bontottam :-)
    Végigtolása után szóljak?
  • Harlekin
    #123984
    1ik ismerősöm játszik vele,de az anyázáson kívül nem sok minden jelzővel illeti a gamát"baszott nehéz",és nem 1 anyázós fajta.Este elkezdte a másik oldallal a játékot és csak erősödtek a lejző értékű beszólások.Plusz hozzá került a rohadna meg ez a japós szar,és dögölj már meg te kraken geci!
    Volt valami baszott nagy a játékba amit vagy fél órát ütlegelt mire sikerült kinyírnia!Én jól szórakoztam a szenvedésén,de a végére már kicsit untam.Óránként azért megkérdeztem tőle,hogy na milyen a játék?Hatás szünet után válasz....Ha jót akarsz magadnak bele nem kezdesz.
  • kakaoskalacs
    #123983
    gameplay video is van ? nemtunik rossznak
  • blackcalibra
    #123982
    Remélem.
    Bár, még a Forza 4 is eléggé keveset ment nálam, szóval lesz idő eldönteni, mire azt kipörgetem, hogy mit mutat a Horizon.
  • davidka003
    #123981

    Na is látványos. :D
  • davidka003
    #123980
    Catherine nagyon jó lehet videók alapján de venni is nehéz meg eladni is utána. :\
  • arty
    #123979
    remélem lesz demo megjelenés előtt :/
  • grebber
    #123978
    :( Pedig már reménykedtem!
  • davidka003
    #123977
    Only kinect.
  • grebber
    #123976
    A Fable: The Journey only kinectes lesz vagy lehet majd simán is játszani?
    (Néztem róla videót egész jóféle lesz)
  • blackcalibra
    #123975
    Nyugtassatok meg!
    A Horizon nem egy belsőnézetes NFS lesz, mert akkor biztos nagy bajok lesznek.
  • TaRka0107
    #123974
    Pont, hogy piára kell és akkor nem fogsz fázni:D
  • blackcalibra
    #123973
    Elmegy itt bármi vele, annyi a lényeg, hogy hosszútávon nem érdemes olyanban használni, aminek az adagolóját a gázolaj keni.
    Amelyiknek a motorolaj keni, abba mehet bármeddig. Turbós, nem turbós, nem számít.
    Újabbakat hajtja valaki sütödei olajjal?
    Meg amúgy is, illegális.
    Persze ettől tudom, van aki ilyennel (is) használja.

    Na, úgy néz ki, a Dante's Inferno Death Edition már érkezik is, most már csak egy Enslaved: Odyssey to the West és egy Castlevania: Lords of Shadow hiányzik.
    Akinek van, és eladná, írjon!
  • kakaoskalacs
    #123972
    Most lapoztam át az 576 katalogust

    Szeptember WoW : moP
    Oktokber: Forza Horizon
    November: Halo 4

    szerencse ezekben a honapokban már kezd hidegebb lenni igy nyugodtan kolthet az ember pia helyett jatek-ra .D

  • arty
    #123971
    szerintem meg a mostaniakat át kell, a klasszikus 300D mergán kívül nem szokás csak ugy hirtelen étolajjal etetni őket :)
  • TaRka0107
    #123970
    Szerintem is unalmas.
  • Tinman #123969
    3x álltam eddig neki az 1. résznek, mind a 3 alkalommal beleuntam... egyesek nehéznek nevezik a mentési rendszere miatt, szerintem meg egyszerűen csak unalmas. DE ha nem unod a 245625677 db zombit, akiket soha nem lehet kiirtani, akkor imádni fogod.
  • davidka003
    #123968
    Dead Rising-al játszott valaki? Milyen?
  • Harlekin
    #123967
    Ettől még a lényeg ugyan az!
  • blackcalibra
    #123966
    Nem kaptam.
  • Tinman #123965
    Gondoltam nem apróhirdetés topic

    SR 2 baromi jó játék volt! SR3-ból 1-2 dolgot még ki is vettek hozzá képest, persze graf. csúnyább picit, de nem vészes. 2k-t szerintem mosolyogva megér, nekem 1. végigjátszásra olyan 35-40 óra körül lehetett és végig jól szórakoztam.
  • davidka003
    #123964
    Nekünk nem szólsz, hogy van eladó boxos játékod? :D
    ---
    Saint's Row 2 megér 2 ezret? Irányítás nem rossz kontrollerrel?
  • Tinman #123963
    Megy p.ü. :-)
  • blackcalibra
    #123962
    Az pech.
    Na nem gond, ezeket keresném, ha van itt valaki, akinek megvan valamelyik és esetleg megválna tőle, az írjon.
  • davidka003
    #123961
    Pár napja vitték el tőlem az Enslaved-et. :D
    Egyébként jó játék érdemes megvenni.
    Dante's Inferno szerintem kihagyható. A vége felé sok az üresjárat. Unalomba fullad.
  • blackcalibra
    #123960
    Kár, hogy a dízelt nem kell átalakítani, hogy menjen "étolajjal".

    Más.
    Tudom, hogy van a "Játékaim.hu", de itteniekben csak jobban megbízom, ha használt játékról van szó.
    Gondolkodom pár játékon, ha esetleg lenne valakinek mondjuk egy jó állapotú Enslaved: Odyssey to the West, vagy egy Castlevania: Lords of Shadow, esetleg egy Dante's Inferno, írjon már rám egy privátot.
    Esetleg más is érdekelne, meghallgatok bármit.
  • Harlekin
    #123959
    De most őszintén mire számított!?
    Akár hogy is nézzük warez ide vagy oda bement okoskodni!Ennek meg lett az eredménye!
    Itt 1 másik példa,hogy ez másként is lehet!
    A kérdés
    Nem tud valaki 1 jó autószerelőt aki átalakítani a diesel verdám,hogy menyen étolajjal?
    1 válasz!
    Arra nem gondoltál,hogy a benzinkúton is tudsz gázolajat pénzér tankolni!
    És már megy is az anyázás!!!!
    És van még számtalan hasonló eset az életbe ami pont ugyan ezt eredményezi,mert a veszekedésekbe nem nagyon van határ.
  • davidka003
    #123958
    A kérdező utolsó kommentje enyhén bicskanyitogató
    Nincs bajom a warezosokkal de az milyen felháborító már, hogy valaki vesz játékot a saját pénzén amiért megdolgozott és még ő a faszkalap.
  • Maximus4
    #123957
    Köszönöm szépen a segítséget!
  • davidka003
    #123956
    250 GB-ost érdemes minimum venni de a 320 GB-os is megfelel. :D
    4 GB-osnak semmi értelme.
  • Totti5
    #123955
    Xbox 360 250GB Slim + Kinect szenzor + Kinect Adventures játék
  • Maximus4
    #123954
    Köszi,ezt megnézem,aztán lehet,hogy tényleg csak holnap lesz belőle:)

    Szerk.:

    Szóval akkor érdemesebb venni egy 320 GB-os gépet?
  • davidka003
    #123953
    Muszáj ma megvenni? Lehet 10-15k-val olcsóbban megkapod mondjuk a gameshop.hu-n.
  • Maximus4
    #123952
    Gondoltam ha ebbe a topikba írok,akkor egyértelmű,hogy xboxot vennék:)
    Új gépet szeretnék venni.
    Kinect mindenképp kell hozzá.
    Csak azért kérdeztem a mediát,mert lehet,hogy ma csak késő délután lesz lehetőségem vásárolni és akkor már nagyon nincs nyitva más.
  • Harlekin
    #123951
    Mivel azt írtad,hogy konzol vásárlás előtt állsz legelösször azt kell eldönteni,hogy milyet?! xbox 360,ps 3,wii stb!Így lehet hogy nem is jó topikba kérdezed!
    Amúgy kukacoskodást félretéve!
    Az alapgépbe nagy választék "mostmár" nincs a többi mint vinyo vagy kinect meg csak pénztárca függvénye!Használt gépet csak nagyon nagyon nagyon nagy elővigyázatossággal szabad venni!MM vásárolni,meg ha csak nem te nyerted a lottó 5-t!
  • Harlekin
    #123950
    minyá 1000 G!!!
    Szerintem baszott jó game eddig 31 óra van benne és ebbe a pillanatba lett vége a storynak!Mert ugye van benne nem is kicsi,de csak a végén teljesedik ki,hogy mi miért történt!Még kb 3-4 óra free rideba és összeszedtem megvettem mindent és 1000 GAmúgy ruhák már mind megvannak "176" az össze srine,az összes lock box,az összes kamera végülis már csak pár autót kell megvennem meg pár mellék küldetés van.Jaaaah meg az awardsokból hiányzik még 4 na azokkal még elcsúszhat a dolog,mert ugye van a gambler nyerni 1000000-t összesen 570000-nél tartok,de ez a kakasviadal bazze kiszámíthatatlan a mahjong pókeren meg képtelenség ennyit nyerni!
    1 missiont viszont legalább ujra kell nyomnom,mert a végére nem lett meg a 10 es szint a triadoknál"elbasztam,mert
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    rossz ruha volt rajtam és lassan nőtt az xp!
    "
    Na bebaszom magam a medencébe hogy frissüljek azt go tovább!