176613
banner
  • DarkSector
    #124029
    Ugye mondtam neked...és erre írtátok hogy nem is szebb hanem ugyanaz mint a War of Cybertron. :)
  • Seth
    #124028
    Ebben is két kampány van?
  • Totti5
    #124027
    Egész kellemes meglepetés az új Transformers.

    Burtális a tempó és hangulat! Szinte a lábad alatt esik szét minden, robban az arcodba, még a CODnál is nagyobb háborús feeling. Szerencsére olyan a tempó és olyan jelenetek vannak amik feledtetik a egyszerű mint a bot játékmenetet. Remélem kitart a végéig. Látvány terén meg újabb Unrealos gyöngyszem. Ott van a top 5ben.
  • arty
    #124026
    nem 1000/1000 ?????????????????????????
    hogy tudsz ezekután élni?! nem félsz a sötét jövőtől?

  • arty
    #124025
    ha csak sztereo kell, azt a tévé line out vagy füles kimenetéről kéne akkormár inkább leszedni ...
  • TaRka0107
    #124024
    Hát közepe fele lehetek. Triados ruha? Nem is tudtam, hogy van ilyen:)
    Kocsinál a damage pontot sem értem amit mondasz:)
  • teddymac
    #124023
    Hello
    Fülhallgatót usb keresztül kötök a box-ra az nem halk?
  • Moby
    #124022
    Jaj...asszem értem mi a bajod: a csoffadtlófasz sztereo hangot akarod rákötni az av kimenetről? Ez esetben mi értelme azt "házimozira" kötni? Na mindegy is...
    Hivatalosan a boxon az av kimenet és a hdmi egyszerre nem használható. Persze az av kimenetről a ház lefejthető, de nekem 2 boxom is e74-et kapott gyanúsan az után, hogy anno így használtam, tehát én ezt nem javaslom inkább senkinek, még akkor sem, ha itt az ok-okozati összefüggés nem bizonyosodott be egyértelműen (bár az mindenképp elgondolkodtató, hogy miért tiltja ez fizikailag a ms). Ha mindenképp sztereót akarsz megetetni a hangcuccal, kösd le a tv sztereó kimenetéről.
  • Moby
    #124021
    >hanem hogy a hang a házimoziból jöjjön. a kép jönne HDMI-ről a kompozitot pedig a házimoziba dugnám

    Ha a "házimozitól" hangot szeretnél, akkor miért egy képvivő jelet dugsz bele? Bár a gyanúm az, valójában fogalmad sincs mi az a kompozit. Így aztán értelmezhetetlen az egész posztod, szóval valódi segítséget így nem fogsz kapni.
    Házimoziba hangot toslink-en vigyél. Vagy opto-koax konverterrel, ha nincs opto csati a házimozin(bár ilyen nem szerintem nem létezik, vagy az rohadtul nem "házmiozi", péersze olyan lehet, hogy elfogynak az optocsatik, de van még koax szabadon).
  • Harlekin
    #124020
    Hogy állsz vele?

    Spoiler,de anyit segítek,hogy ahogy csak lehet vedd fel a triados xp növelő ruhát,ha meg akarod csinálni 10 es szintre.A rendőrös 10 es szint a game felénél már megvolt.a triádoshoz meg 9 küldetést nyomtam újra mire meglett még a ruhába is.
    Plusz segítség autóknak 4 kereke van és mind +30 pont a kocsi mind a 4 oldala beszámolja az aktuális damage pontot.Ezekkel elég sokat össze lehet kalapálni pluszba.
  • Harlekin
    #124019
    Még jó hogy nekem nincs időm a fanyalgásra.Szimplán elkezdem használom és ennyi.Mert vár a következő
    Amúgy néztétek a game listám az elmúlt 5-t!?

    Na segítek...
    jobbról balra...CSI,BF BC,sleeping dogs,-na és itt kezdődik az érdekes...The darknes 2,és most a darksider 2...
    Na szerintetek mi történt?

    Reggel 6...
    PC bekapcs nézem az xbox game raktárat,hogy mivel is játszanék.
    Közbe csinálok kávét... gondolkodom úúúúú van valami új valami dark...na az jó lesz!
    rendelés beizzit teszek veszek elkészül
    box bekapcs lemez be instal.
    Game indul nézem nézem ez bazze nagyon ismerős...Á mivel a második rész biztos ezért...
    lemegy aminek le kell mennie és az első opció a kezdő képernyőn a CONTINUE..wtf
    guide acsi list The darknes 2 855

    óóóó azt a huj.-ztz.,.,zrt-.z,rzr.,.,

    Mostmán van 2 is belölle.
  • Harlekin
    #124018
    "blokkolja a bemenetet egy ilyen kiálló pöcök:/"
    A kiálló pöckök mindig engednek a szelíd erőszaknak!
    .
    .
    .
    Nehogy letörd!
  • Victor1103
    #124017
    nekem nem a képminőség miatt kell hanem hogy a hang a házimoziból jöjjön. a kép jönne HDMI-ről a kompozitot pedig a házimoziba dugnám, de blokkolja a bemenetet egy ilyen kiálló pöcök:/
  • TaRka0107
    #124016
    Annyira engem sem zavar benne az autó irányítás. Bár jobb lett volna egy olyan mint GTA IV-be.
  • arty
    #124015
    kompozitot sehova ne köss, förtelmes képminőséget ad.
  • arty
    #124014
    fanyalgunk is :D

    ha az autozás mellett a verekedés és a sztori is SZAR maradna, mi maradna a játékban?
  • Victor1103
    #124013
    Hali!

    vettem egy slim 250gigás 360-at és az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet ezt összekötni házimozival? Ha a composit AV kábelt bedugom az blokkolja a HDMI bemenetet. Most lehet hogy én vagyok a hülye de amikor elite-m volt akkor nem volt ilyen gondom..
  • Harlekin
    #124012
    Szerintetek...Szerintem meg tökéletesen elég ez amit tud.
    Nem azért van benne az autó hogy a városba "csak úgy" kocsikázz hanem,hogy A-ból B-be eljuss.És erre tényleg tökéletesen megfelel.
    Miért?
    Mert a lényeg hogy gyorsan eljuss és igen ebbe ezt megteheted nyélen autózhatsz leszarva minden útpadkát minden táblát gyalogost másik 60 autót és minden úgymond fizikát amivel amúgy 3 méterenként tennéd tetőre pörögve a verdát és azt a 800 méteres szakaszt 20x több idő alatt tennéd meg.
    De lehet rajta fanyalogni...
  • arty
    #124011
    forzában tudok városban szbadon autozni? ;)

    na, ezért kell jo fizika egy sandboxba.
  • Harlekin
    #124010
    Az kell hogy szimulátorként viselkedjen 1 autó,mert akkor minek pl a forza,vagy akkor abba is legyen lehetőség kibaszni az oldalablakot és AK val lőni az előttem haladót,ha már nem tudom megelőzni.
    Csomot kell autozni minek hisz ott a taxi benne 310 ér oda visz ahova akarod 4.óra után szinte csak azt használtam.Autót meg csak ahol a küldetésekbe kellett.Kiváncsi lennék amikor éjszaka szakadt az eső és kb 40 motorost kell az ablakból kihajolva lelőni akkor mennyire vennénk hasznát a z általatok igényelt autó viselkedésnek.
  • arty
    #124009
    :D
  • Totti5
    #124008
    Kezdem azt érezni, hogy bennünk van a hiba...
  • arty
    #124007
    deus ex human revolution! :)
  • arty
    #124006
    "de hát ebbe a műfajba ez nem is kell"

    a sandboxba, amiben csomot kell autozni? ne őrjíts már meg te is ... :D
  • orichalcos
    #124005
    Azért az a 20fps nagyon durva...
  • Totti5
    #124004
    Az a baj hogy szar. Nincsenek nagy elvárásaim, csak GTA4et megközelítő szint. Ez a fizika és irányítási modell ami benne van, vagyis ami nincs még PS1en is kínos lett volna. Driver 1 konkrétan eltiporja... pedig az nem mai játék.
  • Harlekin
    #124003
    loál mi a baj az autóval hát nem 1 szimulátor az biztos,de hát ebbe a műfajba ez nem is kell.Kocsikkal semmi bajom nem volt ami viszont idegesítő volt még a vége felé is az a baloldali vezetés és az ebből adódó "gps" idiótaságok.A végén már nem is néztem mit mutat anyíra ismertem a szigetet inkább mentem amerre tudtam hogy menni kell.A legnagyobb baromsága rendszerint az volt,hogy a lopott autóval rendszerint a rendőrségen keresztül akart átvezetni a garázshoz.

    Steel Battalionon már túl vagyok.Egész jó móka még a kinectes része is,bár ott volt némi anyázás néha.Aki kitalálta,hogy 1 ugyan azon a kezelő panelon legyen a géptest füstmentesítési venti kapcsoló és az önmegsemmisítő gomb az elmehetne a picsába.Bekapsz valami nagy találatot üvöltenek hogy füstvan,mert ugye "nemlátod" rendszerint a célzáson vagy azaz a periszkópon mire elhajolsz már 1 nagy fehér masza terjeng körülötted.Nyúlsz jobra magadra húzod a panelt.Namost ott jobb oldalon van a vent amit le kell húzni,de ha elbaszod akkor a megsemmisítő gomb fedelét nyitja fel elkapod a kezed és újra nyúlnál a ventihez,de rendszerint rátenyerel a bummra!
    Rendszerint ugye a kapkodásba felrobbantottam magam,de nem csak Én" 3 an nyomtuk coopba és fetrengtünk a röhögéstől,mert ez másnál is gyakran előfordult.
  • Csacsi
    #124002
    Sziasztok.

    Most tervezek venni xboxot (kinectel) a gyereknek.

    De azért én is szórakoznék rajta. Ha tudnátok ajánlani rá must buy játékokat, azt megköszönném. Leginkább akció/rpg műfajban keresgélnék, de nem FPS, és nem is olyan japán mangás. Az sem baj ha régebbi, mert az újak azért elég drágák.

    Köszi előre is.
  • Totti5
    #124001
    Az első autós élmény óta sokk hatása alatt vagyok. Majd ha kihevertem lehet nekiállok.

    Steel Battalion most települt fel. Próbáltad már?
  • Harlekin
    #124000
    Ám legyen...Számomra akkor se tűnt ennyire másnak "rossznak"!

    Más...
    Hogy állsz a SD vel mert ahogy néztem nagyon csak belenéztél.
    Nem tetszik vagy csak van valami jobb?Én már most sajnálom,hogy ennyire hamar kivégeztem,még el lettem volna vele pár napot,de már csak max kocsikázni tudok benne. 39 óra lett a vége!
  • Totti5
    #123999

  • Totti5
    #123998
    Pedig de:(

  • Harlekin
    #123997
    Én is láttam mind a 2 konzolon,de ekkora eltérés nem volt mint amit itt a videó mutat.
  • Totti5
    #123996
    Pedig de pontosan ilyen. Homályos a kép, rondák a textúrák, töri a képet és közelében nincs a fix 60 fpsnek, vagyis sosem éri azt el!!!

    Legnagyobb japó fail fejlesztés(portolás) PS3ra.

    360on meg úgy megy mint az álom.
  • Harlekin
    #123995
    Mármint az hogy mekkora 1 kamu a videó,mert az valóban szánalom.El ne hidd hogy ps3-on ez így néz ki és így szaggat.
  • davidka003
    #123994

    Szánalom.
  • Totti5
    #123993
    Sajnos elég gyenge kiadás lesz. Bungie kreatívabb volt. No meg Halo Legendary kiadás nélkül???
  • Totti5
    #123992
    Burtál jól néz ki!
  • orichalcos
    #123991
    Plusz Halo 4-es képek az utolsó trailerből.
  • orichalcos
    #123990
    http://halocouncil.com/content.php?r=687-Halo-4-Limited-Edition-Content-Leaked