176613
banner
  • davidka003
    #124069
    U mad bro? :D

    Grafika meg teljesen vállalható pedig sok helyen láttam leszólva.
  • DarkSector
    #124068
    Ne epic-ezz mert kifutok a szobámból! :)
  • davidka003
    #124067
    Megjött a Lost Odyssey. Kicsit nyomtam. Hát nem gondoltam volna, hogy tetszeni fog a körökre osztott harc. Király.
    Zene meg Epic.
  • orichalcos
    #124066
    Ezért is rendeltem elő már. :D
  • Totti5
    #124065
    Holnapra átírják 14900ra és... és nincs és.

    Viszont akik ezen az áron előrendelték és megkapják ennyiért, az új előrendelők meg a rendes áron akkor respekta nekik!
  • orichalcos
    #124064
    :DDD

    Halo 4 témához.

    Überkonzolnál ugye a Limited 10900ft. Nagyon olcsónak tűnik mert minden más bolt 13-15 ezerért adja. Ma rájuk kérdeztem hogy most mégis mi van az árral. Holnapra kapok választ tőlük. :)
  • arty
    #124063
    :DDD

    erre szokták mondani: ha a pécések vágyai lovak lennének, térdig járnánk a lószarban :D
  • Totti5
    #124062
    Esőben! ( ami a legjobban kinéző eső! )

    A Ferrari egy hulladék lett. Hulladék lesz PCn is, csak húzzák az időt a konzolos pofáraesés miatt, vagy a PCs port a konzolosnál és rosszabb állapotban van. Persze szimes berkekben ( pl CARS topik ) már arról megy az elmélkedés hogy azért csúszik a PCs, mert nem a konzolos! érted a konzolos! fizika lesz alatta, hanem SZIMESEBB lesz.

  • arty
    #124061
    mégjobb, az eszembe se jutott...
  • Totti5
    #124060
    Codie F1 pedig 24.
  • arty
    #124059
    tipikus :)

    nekem a kedvencem a 8player (vagy 12?) multi volt asszem a ferrari játék fejlesztése elején. miszerint az a konzolok miatt van... (forza és gt is 16playeres, 60fps mellett, ugye...)
  • Totti5
    #124058
    1bites emberek. Szimulátor topikban most a CARS kapcsán ami jelen pillanatban only PC és csak arra létezik, minden olyan dolog ami nem áll kézre és nem tetszik benne egyeseknek az a konzol miatt van, mondom úgy hogy a konzolos verzió még nem is létezik.
  • Totti5
    #124057
    Na erre kíváncsi leszek az én bénázásommal:D:D
  • Totti5
    #124056
    Transformers: Fall of Cybertron

    Vége az autobot kampánynak, vagyis nem egészen, mert az álcák része direkt folytatása annak, így összemosódik az egész és nincs időbeli ugrálás. Elvileg ez volt a rövidebb fele a játékbak és így kb 5 óra. Az utolsó szakasz jól el lett húzva, ami nem volt gond, mert egy percig sem volt unalmas, sőt!

    Ezt látva, felmerül a kérdés bennem megint, hogy ha ennyire alázattal és hozzáértéssel képes egy csapat egy ilyen Transformersz játékot előállítani ( minden idők legjobbját term. ), ami még a filmeknél is szórakoztatóbb, akkor hogy a fenébe voltak képesek egy középszart a filmhez kihozni? mert azt is meg lehet rendesen csinálni...
  • vg
    #124055
    Unalmas téma.
  • DarkSector
    #124054
    Most komolyan még mindig akár 1 sec időt szenteltek ilyen idiótákra?
    Csodálkozom...biztos a videókarinak köze van a játékmenethez meg játék nehézségéhez...
  • Harlekin
    #124053
    Ezek szerint ő igen.
  • davidka003
    #124052
    Idézet a GTX 680 topicból:

    "Hajra nekem 8 toljad a boxot, viszont a maganvelemenyem csak leirhatom ugyi?;) kb annyiba nezem a konzolokat mint amit leirtam... Jelenleg csak fogjak grafikailag az ipart, plusz egyszerusitik a jatekokat, semmi kihivas, csak veszettul nyomd az A-t es nyersz... Tipikus agyzsibbaszto, arcade semmirevalo jatekmenet, de hat a sok begetonek ez a fasza ez kell:( Na es ez az en velemenyem kifejtve..."

    Érdekes én még nem találkoztam ilyen játékkal.
  • Harlekin
    #124051
    Na ez az...vak sötétség lesz ha kilövöd az erőműveket!
    Beszarás...
  • Harlekin
    #124050
    Kár hogy nem elöbb és jöttél volna velünk,mert multiba igazán jó.Kb 30 szor nyomtuk újra az egész gamát.A végén már csak a baromkodás volt,de akkor is.Annyira belejöttünk,hogy már csak az okozott izgalmat,hogy sunyiba egymást osztottuk úgy hogy ne vegye észre a másik.
    Lesz 1 éjszakai pálya na az odabasz.
    Ott élből azt játszottam hogy szétlőttem az összes erőművet meg lámpát.Na ott a sötét az tényleg sötét volt és baszott nagy a pálya.Csak a night vision játszott"addig ameddig szét nem cseszték"
  • Harlekin
    #124049
  • Totti5
    #124048
    Belekezdtem az első pályába. Jó kis SZIMULÁTOR, mert ez tényleg az. Mech buziagoknak maga a hevön, de ez majd a nexgenen lesz igazán jó, ahol HD felbontású kamera miliméter pontosan a kézfejet, ujjakat is lekövetve matathatunk a műszerfalon. Remélem lesz következő rész, de ha nem akkor ezt kiadják EXTRÉM HD kiadásban majd átírva az V2 kinectre.
  • kakaoskalacs
    #124047
    Kééérlek nee ezt nee ezektöl a falat kaparom az összes tesztjük rém rossz...
  • Harlekin
    #124046
    Nézzétek meg a 2 videón a 2 kinect képet bal felső sarok.
    Az alsó videóba Nem véletlenül zöldül be minden kapcsoló anélkül,hogy a csávó megmozdulna.
    1. szarul van a kinect beállítva hisz a lábát nem is látja rendesen.
    2. mind 1 is lenne ha látná mert úgy is egybe olvadna a kanapéval.
    3. fekszik szinte a kanapén ami megint csak azt eredményezi fogalma se lesz a kinectnek mit is akar."a végefelé már rájön és felül rendesen"
    Tehát ha valaki ez a videó alapján dönt úgy ,hogy nem játszik vele az meg is érdemli.
  • Harlekin
    #124045
    Azért ez túlzás... Van baja mint ahogy írtam is.De mint ahogy ő is mondja nagyon össze van zsúfolva minden és itt jőn a nagy igazság.Ezzel se lenne baj és a kinect is kezelné rendesen.Az emberi tényező a gond,hogy képtelen megszokni a semmi markolászását mozgatását.
    tettem 1 kísérletet valamire eddig nem akartam írni,mert úgy is csak a röhögés lett volna belőle.
    Mégpedig
    A kezdeti sok anyázás miatt kínomba vékony damilra sima gatya gombokat akasztottam és oda lógattam a lámpáról plafonról ahova nyúlnom kellet a bizonyos kapcsolok kezeléséhez.namost ezzel ugy 95% ra csökkent a tévesztés.
    Plusz 1 sima székről kell irányítani sajna ahoz hogy működjön rendesen.
    Mert 1 baszott nagy kanapé vagy bőrfotelba egybeolvadsz úgy mindennel és a kinectnek fogalma se lesz arról mi vagy te mettől meddig.
    Nevetséges a felállás? baromság...
    Harc közbe "nem" kell felállni.Kivéve,ha azt hallod hogy valaki ráugrik a géptestre és gránátot akar bedobni.Na akkor fel kell állni és nyakon szúrni,de ha nem állsz fel akkor sincs semmi,mert bebassza a gránátot gurul a lábad alatt lenyúlsz magad mellé és kidobod a lenti búvónyíláson.
    harc végén szoktunk körbeállni a mechecel és akkor szinte mindenki feláll,mert jópofa ahogy üldögél mindenki a géptesten forgolódva stb.
    Ami valóban anyázósá teheti az maga a játék valós nehézsége mert az tényleg túlzó.

    2 perc 1 pálya!?
    Na ez a loál 2:30 nál ott a visszamaradt idő ami 6 perc"bal felső sarok"valami 10 en x percről indul a dolog és ez csak a pálya bizonyos szakasza és a gyóóóógy a pálya felénél se tart ekkor.
    Ennyít a korrekt tesztről!

    Lehet ezt értelmesen és "átszellemülten" is játszani.Bár ilyenkor csúszik be a kinectes gixer.

  • davidka003
    #124044
    Melyik a legolcsóbb vezetékes kormány?
  • davidka003
    #124043

    Korrekt teszt. trololo :D
  • DarkSector
    #124042
    Ez már nem evilági játék.
  • szega96
    #124041
    gtaV
  • arty
    #124040
    oh, tényleg véletlen könyékkel benyomhattam :))
  • Totti5
    #124039
    13 chapter.

    1-5 - autobot ( javarészt megatron )
    6-11 - álcák
    12-13 - ott valami nagy bánzáj lesz, a két ellenséges fő karakterrel

    Ez a rész sem lesz hosszú játék, ( max 7 óra? ) mert már csak 1 cahapter van az autobotokkal, de legalább eddig egy pillanatig sem untam!!! sőt nagyon élvezetes minden pillanata, egy felesleges mozzanat nem volt eddig.
  • vg
    #124038
    Amikor a scar-t csinálod, akkor alulról közelítsd meg a térképen the charred pass-t... ;)
  • vg
    #124037
    Amikor átmentem földre, az átvezető hangja elment... persze újra nem tudtam megnézni... az ilyen hangproblémákról beszéltek a gametrailers tesztjében is.
  • Totti5
    #124036
    Első térkép alatt egyetlen buggal, fagyással sem találkoztam.
  • Seth
    #124035
    A 18 ora alatt amit eddig beleoltem, 1x fagyott ki fatal crash-el,hangproblémával nem találkoztam.Viszont már kezdem unni :D
  • DarkSector
    #124034
    Vagyis nem csak PC-n bugos (fagyogat) ?
  • vg
    #124033
    Elképesztő, hogy mennyire bug-os Darksiders 2. Lefagy, ha lentről akarod megközelíteni The Charred pass-t(nem csak nekem), és állandóan hanggal is bajok vannak. Amúgy jó a játék, de ez nagyon gáz.
  • Harlekin
    #124032
    pont úgy mint előtte
  • Moby
    #124031
    writeonly->off :)
  • DarkSector
    #124030
    Igen.