176613
banner
  • Totti5
    #124109
    Neked ez normalon gyerekjáték. Nyugodtan nyomd fel hardra.
  • DarkSector
    #124108
    "(najó talán élesebbek lettek a textúrák, meg lehet nagyobb felbontást állítani, de ennyi. )"

    mivel HD remake...:D
  • orichalcos
    #124107
    Grafikailag semmi változás. (najó talán élesebbek lettek a textúrák, meg lehet nagyobb felbontást állítani, de ennyi. )

    Kapott acsikat, meg valami online plusz cuccokat. De szinte semmit nem változott. Plusz hivatalosan nálunk nem is lehet megvenni.
  • Harlekin
    #124106
    coool na minyá neki esek megint bár iszonyat fáradt vagyok.
  • Geri98
    #124105
    sziasztok!

    nem is tudtam hogy létezik ilyen, de az lehetséges hogy live-ról nem tudok megvenni egy játékot? csak mert egyszerűen nincs kint hogy purchase, a játék adatlapján...
  • DarkSector
    #124104
    Hogy van ez...sufni cucc vagy hivatalos HD változat? Megvásárolható?
    Úgy értem olyan mint RE 4 HD mondjuk?
  • kill3r21
    #124103
    only pc ugytudom :)
  • DarkSector
    #124102
    Látom van pc-re Final Fantasy 7 remake...ez nem jön esetleg x360-ra???????????
  • vg
    #124101
    Én csak a Necromancer-t nyomtam, a kis nyomi zombik nagyon brutálisak, főleg mikor robbannak. Őket használtam szinte mindig és a pisztolyt a gonoszoknál.
  • Tinman #124100
    Hmmm... hazuttak'?
  • Harlekin
    #124099
    Én tegnap kicsit nekifeküdtem,de még valahogy nem kapott el a hév.Nem azt mondom,hogy untam de valahogy nem is tudom egyenlőre elkönyveltem a fáradtságnak.Amúgy melyik oldalt érdemes fejleszteni?
    Normálon kezdtem nem tűnik nehéznek igaz tegnap beúsztam valami vízalatti terembe ott kijött a földből valami fa szerű szörny.Na mondom odamegyek lejattolok vele köszönésként úgy nyakon vert,hogy azonnal belehaltam"ez volt az első fight halálom" utána ezt még eljátszottuk 3 szór" majd inkább kijöttem tőle rájöttem,hogy csirke vagyok még hozzá.
  • zaki
    #124098
    na neeee :D
    besza-behu képek
  • vg
    #124097
    Fenét csaptam. Én ritka béna játékos vagyok. Órákat szaroztam egy egyszerű rejtvénnyel.
  • Totti5
    #124096
    20-22 óra volt az normális tempóban max.
  • Tinman #124095
    Darksiderst normal, talán kissé lassúzós tempóban 22 óra alatt toltam végig. 100%, mert megtaláltam azt a hsz-em :-)

    Viszont ha az ígéretek szerint ez 2x nagyobb, 2x hosszabb, akkor VG elég jól a lovak közé csapott.
  • vg
    #124094
    Nem hinném, bár nem emlékszem az első rész mennyi idő volt. De jönnek majd történet dlc-t (Arghul's Tomb), meg itt van a Crucible, amivel nagyon sokáig el lehet lenni.
  • DarkSector
    #124093
    csak mert nekem ott 30+ óra rémlik.
  • Totti5
    #124092
    Kizártnak tartom.
  • DarkSector
    #124091
    Rövidebb az első résztől?
  • Tinman #124090
    Thx! Akkor még idén bevállalom :-)
  • vg
    #124089
    Azt nem tom, bár írta. 25 óra körül lehetett ha jól emlékszem. A gyűjtögetős mellékküldetéseket nem csináltam csak meg.
  • Tinman #124088
    Gametime kb?
  • vg
    #124087
    Végigtoltam Darksiders 2. Nagyon jó volt, végig élveztem egy percig sem untam. Az utolsó gonosz nagyon könnyű volt, bár nagyon betápoztam rá. Azt bánom, hogy a vége felé jöttem rá, hogy lehet fejleszteni a speckó dlc fegyvereket. Pár hibát leszámítva(fagy néha, elmegy a hang néga) remek a cucc, szinte biztos újra végigtolom pár hónap múlva újra.
  • Totti5
    #124086
    Ez nagyon durvaság lesz!
  • Totti5
    #124085
    Vettem egy ilyet. Majd írok róla. Amúgy nagyon igényes a csomagolása ( más platformokra is adtak ki minőségi kiegészítőket ) és az optika is masszív, van súlya is, nem csak egy műanyag bóvli vacak. Hát remélem azt az kb 1 méter mínuszt beváltja.

  • Waczkor
    #124084
    Azt nem hiszem,már gta 3-ban,vice cityben normálisabb fizika volt a járművek alatt,mint a hőn szeretett SD-ben:)

    Ráadásul ez itt mellékdolog,egy a sok kipróbálható dolog közül,míg a járművek függetlenül attól hogy te taxizol folyamatosan,fontos részét képezik egy sandbox játéknak
  • Harlekin
    #124083
    Na ha már 1 játékba az autó fizikáról szokott menni az eszmecsere akkor nem mehetek el az mellett,hogy viszont ez az ernyő meg alkalmatlan a repülésre vagy esetleg háttal tolat.Mivel 1 siklóernyőnek a belépő éle a nyitott és a kilépő éle zárt mégpedig azért,hogy a beáramló levegő hozza létre a szárny formát plusz a fék zsinór sor se úgy van rajta ahogy annak lennie kell.
    Pedig ezt lényegesen egyszerűbb lett volna normálisan megcsinálni mint autós gamába fizikát társítani.
  • szega96
    #124082
    AC3 után ezt várom a legjobban :D:
  • Waczkor
    #124081

  • Waczkor
    #124080
  • Renjike
    #124079
    Dev , Usher , Maroon 5 , Alexandra stan , Daft Punk ... egész szép :DD
  • TaRka0107
    #124078
    Váá 50 cent, moves like jagger, daft punk.
  • DarkSector
    #124077
    Jah értem...de Dávid most írta hogy Epic.
  • Totti5
    #124076
    Amikor játszottak EPIC volt, most hogy 1800. alkalommal hallgatom meg már klasszikus!
  • DarkSector
    #124075
    Klasszikus vagy epic...azért van néminemü eltérés. :)
  • Harlekin
    #124074
    Jó zenéről jut eszembe jön a dance central 3!!!
    Ami zenéket eddig "megerősítettek",hogy benne lesznek és igaz is akkor baszott jó lesz.A 2 be nagyon lapos szar zenéket raktak.
    DC3 track list:
    2NE1 - "I Am The Best (Original Version)"
    50 Cent - "In Da Club"
    Afrojack ft. Eva Simons - "Take Over Control"
    Alexandra Stan - "Mr. Saxobeat"
    Alice Deejay - "Better Off Alone"
    Backstreet Boys - "Everybody (Backstreet’s Back)"
    Cali Swag District - "Teach Me How to Dougie"
    Ciara ft. Missy Elliott - "1, 2 Step"
    Cobra Starship ft. Sabi - "You Make Me Feel…"
    Cupid - "Cupid Shuffle"
    Daft Punk - "Around The World"
    Dev ft. The Cataracts - "Bass Down Low"
    E.U. - "Da’ Butt"
    Edward Maya & Vika Jigulina - "Stereo Love"
    Enur ft. Natasja - "Calabria 2008"
    Gloria Gaynor - "I Will Survive"
    J.J. Fad - "Supersonic"
    Lil Jon & The East Side Boyz ft. Ying Yang Twins - "Get Low"
    LMFAO - "Sexy And I Know It"
    Los Del Rio - "Macarena (Bayside Boys Mix)"
    Marcia Griffiths - "Electric Boogie"
    Maroon 5 ft. Christina Aguilera - "Moves Like Jagger"
    Martin Solveig ft. Dragonette - "Hello"
    The Trammps - "Disco Inferno"
    Usher - "Scream"
    Usher ft. Will.I.Am - "OMG"
    Van McCoy - "The Hustle"
    Vanilla Ice - "Ice Ice Baby"
    Vicki Sue Robinson - "Turn The Beat Around"
    Village People - "Y.M.C.A."
  • Totti5
    #124073
    Gyönyörűek.

  • Totti5
    #124072
    Zenéjét tekintve klasszikus darab akár mint egy FF 7.

  • DarkSector
    #124071
    Hát már minden utolsó csicska helyen dobálóznak ezzel az "EPIC" szóval és már kezdi elveszíteni a jelentőségét...:D
    Mára már ki lehet ezzel kergetni engem a gép elől. :P
  • Tinman #124070
    Ha csak a LO miatt vettem volna X-et, már akkor azt mondom: megérte.