176613
banner
  • arty
    #124189
    enny :)
  • Totti5
    #124188
    Ez nem is jó semmire.


    Vegyél VGA kábelt kb 2-3k.
  • orichalcos
    #124187
    Halo 4 Spartan Ops évad hosszabb mint az ODST.

    katt
  • pacclacc
    #124186
    Nos az a probléma. Hogy ami kábelt adtak hozzá, azzal semmi kép nem tudom a Pc monitora varézsolni az xbox képét!
  • arty
    #124185
    nagyon gyors ütemben kösd a pécét hdmi-re :) az 1080p sávszélességigénye miatt a pcés kép sokkal többet profitál a hdmiből, mint az xbox - ha 720p-ben küldöd át. 720p a vga kábelen nem lesz olyan rossz.... talán az 1080p se, elvégre a játékok amugy is homályabbak a nativ felbontás miatt (ami ugye ált. 720p vagy kisebb)
  • pacclacc
    #124184
    Pc meg tudom oldani HDMIs de onnan tol kezdve nincs semmi a kezembe :S
    Nem értem ezt :S
  • pacclacc
    #124183
    FULL HD 32"
  • arty
    #124182
    amugy milyen felbontásu az a monitor?
  • arty
    #124181
    pc->hdmi
    box->vga
  • pacclacc
    #124180
    Háh megjött a gépem :D

    A örömbe csak egy a baj :(

    Van egy Monitorom! Hang nincs rajta! Két csatlakozó van a hátulján. Egy VGA ami természetesen a számítógépemé, és egy HDMI csatlakozó. Ami az xboxomé lenne, de így meg nem tudok rá hangot kreálni

    Mit tudnék én csinálni h legyen hangom mert a Boxba már nem tudom mellérakni azt a ... minek is nevezik? Ami hangot és videojelet biztosítana a tv-nek! Gondolkodtam azon, hogy azt a müanyag burkolatot letépem róla hogy a HDMI kábel mellé beférjen, de úgy meg tuti nem lenne jó! szerintem! Ötletek tippek!?
  • szega96
    #124179
    30óra játékidő, nem rossz, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy alakul a sztori :D:D
  • Totti5
    #124178
    66 nap és 10 óra!!!
  • szega96
    #124177
  • DarkSector
    #124176
    Már most elképzeltem mosolygó arccal egy Final Fantasy 15-öt. Vagy egy Tomb Raider-t.

  • Totti5
    #124175
    Emelték volna akkor is, csak nem ma hanem holnap... azt hogy neked sem voltak képesek válaszolni, meg no comment.
  • orichalcos
    #124174
    És tudjátok hogy miért emeltek árat? Mert én naívan írtam nekik egy üzenetet hogy ez most fix ár?

    Választ ígértek, nem jött, az emelés megvolt. :D
  • Totti5
    #124173
    Egyértelmű. Nextgennek ez kevés. Nextgen R* játéktól minimum olyat várok amitől eláll a lélegzetem.
  • Totti5
    #124172
    Egyszerű fotomód effekt. Nem oszt nem szoroz.
  • szega96
    #124171
    kijelzőhöz hd-t írtak, ugyh gondolom biztos bivaly cucc játékok meg gameboy kb
  • davidka003
    #124170
    Kijelző felbontást direkt ki sem írták.
    Meg gondolom a beépített játékok még a mario szintet sem ütik meg sem grafikában sem minőségben.
  • szega96
    #124169
    1080p haha
  • davidka003
    #124168
    Ezek mondjuk elég szánalmasak

    Sima Sony PSP-t viszont lehet veszek majd egyszer használtan.
  • TDC Geronimo
    #124167
    Játszunk, ezért is tudjuk, hogy ez nem így fog kinézni a TV-n. Ezekre rá van pakolva egy jó nagy adag szűrő/képjavító, illetve ilyen kis képeken nem látod azt, amit a nagy tv-n látni fogsz. Még az ótvar grafikájú játék is sokkal jobban néz ki ekkora képeken, mint ríltájm a konzolon.
  • szega96
    #124166
    Amúgy én is erre gondoltam, hogy sztem ez még ebben a genben jön
  • Seth
    #124165
    Az is biztos hogy ezek nem 360,ps3 képek. Ilyen minőségű field of depth-re nem képesek.
  • Totti5
    #124164
    Ezek valós ingame képek. Kinagyítod és látod a recéket meg a lópolyt. Az az ért durva hogy ilyen képek után már nextgen meg minden más előjön... komolyan senki nem játszik mostanában konzolon, hogy meg tudja ítélni a látványt??? mint ha valami ócska ronda játékok futtatására lenne képes a 360 meg a PS3.
  • Totti5
    #124163
    Valóban, bár az hogy kell nem igaz. Opcionális. Vegyük akkor 70 ezernek mindennel ami létezik. Az sem drága, de amúgy csak memória kártya kell és nem kötelező megvenni a legnagyobbat és legdrágábbat.

    Játékokat nem arra készítik hogy hogyan adható el, így ennek sok értelme nincs. Amúgy mindent el lehet adni jó áron! Összes PSP játékomat simán eladtam s a gépet is sec perc alatt.

    Felhozatal szegényes és a Sony jobban erőlködhetne, de ami van rá és lesz rá az olyan minőség hogy már megéri.

    PSP 1et mindenhol használtam, de legtöbbet itthon nyilván, mert egy 10+ órás játékkal nem lehet csak utazás közben játszani, s amikor utaztam pl vonaton akkor inkább filmet néztem rajta. Játszani amúgy is nyugodt körülmények közt lehet a legjobban + én rákötöttem a gépet hangerendszerre itthon:)
  • davidka003
    #124162
    Sosem értettem mi értelme az ilyen renderelt képeknek. Már vagy 10 éve nyomatnak ilyeneket és semmi nem derül ki belőlük.
  • davidka003
    #124161
    De az magában semmi. Kell hozzá minden szar még. Kijelzővédő, memóriakártya meg még fene tudja mi. Tok sem árt.
    Játékokról nem is beszélve. Horror áron adják ezeket a játékokat.
    Eladni kurva nehéz a játékot, mert kevés a felhasználói bázis magyarországon. Ráadásul a játékfelhozatal elég szegényes.

    Mondjuk nem tudom de amúgy sem látom neki az értelmét. Ha itthon vagyok játszok a nagy konzollal. Ha meg nem vagyok itthon akkor vagy suli vagy munka. Ha esetleg utazik is az ember az a 30-60 perc kibírható enélkül is.
    Sokat kell rá költeni és nem igazán térül meg.
    De szívesen meghallgatom a tapasztalatokat, hogy ki mennyit és hol használja.
  • warass
    #124160
  • heady
    #124159
    +1
  • Totti5
    #124158
    57 ezer forint egy felső kategóriás hatalmas kijelzős, alul felül tapipados eszköz ami a legmodernebb hardwerelemekből épül fel, nem mellesleg a legszebb látványt ( Uncharted szinte hozza a PS3as Uncharted 1 szintet, az Assasins Creed szintén, a Rayman pedig ugyan az pl ) és a legjobb játékélményt ( minden gomb + két analóg ) produkálja kézi eszközön.

    Drága a francokat. A 200 ezres telefon az drága. Ez nem az.
  • DarkSector
    #124157
    Nemgond nem utaltunk hálisten előre. :D
  • Totti5
    #124156
    Emailt nem kaptam a változásról vagy elnézést kérésről, szóval kapják be tövig. Tróger banda, legalább vállalják fel a hibájukat és ne a hátam mögött irogassák át az árakat. Soha többé még a környékére sem megyek, s senkinek sem fogom ajánlani. Fekete listán van.
  • szega96
    #124155
    Ezen jót nevettem :D
  • szega96
    #124154
  • orichalcos
    #124153
    Na überkonzol felemelte a Halo 4 limited árát 15k-ra. :)
  • heady
    #124152
    Nagyon el vagy tevelyedve, ha ezeket "kis szar telefonos" jatekoknak nevezed...
  • davidka003
    #124151
    De még warez sincs rá. Kis szar telefonos játékokért fizetne a halál.
    Ráadásul minimum 40 ezerrel van túlárazva a cucc.
    Inkább gyűjteni kell az új Xbox-ra.
  • szega96
    #124150
    Kíváncsi vagyok milyen lesz,idén kiélhetem magam az ac-ben, már cska arra avgyok kíváncsi hogy hány playeres lesz a multija