176613
banner
  • Totti5
    #124349
    Deadlight

    Hát ez ütős volt. Graf kifogástalan, hátterek, az ott folyó dolgok, a zombik, ahogy előmásznak, ahogy vannak az események... ez kérem túlélő játék volt. Átjött a feeling. Elcsépelt zombi témát úgy adta elő hogy egy pillanatra nem volt unalmas és ez nem LIMBO!!!.

    Legtöbb esetben a harc felesleges, mert a zombiagok hama megölnek. Az élet sokat nem jelent. A fegyver sem, ha kifogy a skuló, akkor halál, mert nincs idő szöszölni a rilóddal. Viszont 1-2vel el lehet bánni baltával. Élvezet a földön beléjük vágni még 2őt, hogy tuti végük legyen... ha több jön már nagyon necces, mert a staminánk is hamar elfogy és csak lóbáljuk a baltát. Szóval ha lehet akkor inkább a futás és kicselezni a zombiagokat.

    Puzzle elemek nem fejtörők, de mindig van mit csinálni. Persze volt pár eset amikor kellett 5 halál is, de rá lehet jönni mindenre. Halálból sok lesz... de szerencsére a checkpoint rendszer nagyon kegyes.

    Irányítással nem volt gondom, ha elbasztam akkor az csak is én voltam. Túl hamar nyomtam, vagy túl későn. Buggal nem találkoztam.

    Hangok és a zene kiválóak, átvezetők és a story mesélése, a gyűjtögetni/olvasni valók szintén.

    Nem volt hosszú, de egy perce sem volt unalmas és vontatott. Pont elég. 2:15 perc.

    9/10

    Legszebb és a legjobb árkéd játékok közt van! Még ilyeneket!
  • heady
    #124348
    nem, de majd akkor felteszem ug2 utan. Graffal nekem nincs bajom, ug2 is medium-lowon docog el ezen a gepen. Csak most inkabb tenyleg a szuperkocsikkal szeretnek jatszani :)

    En is igy voltam a shift1-2-vel. Egy bizonyos szintig iszonyat elvezetes volt, de ilyen veyronoknal meg hasonloknal mar elvezhetetlen es iranyithatatlan volt szerintem is.
  • Totti5
    #124347
    Nem bírom. Rossz a "fizika" és nem tetszik a kamera.

    Nem... volt egy MC:LA:) s túl jó volt, mert azóta sem találtam jobbat, vagy hasonló árkéd ótós játékot... HP is itt figyel. Eddig 3 órát ha játszottam pedig az nagyon tetszik.
  • arty
    #124346
    patch 1.3 + nfsmwres.exe fentvan? nekem fut "jól", a graf pedig megszokható :) előtte a carbont játszottam végig... azelőtt a runt, azelőtt a HP3-at (a criterionost), shift2-t játszom, de szvsz az a szuperkocsiknál végetér (shift1-et is addig vittem, ott már olyan ócska a fizika, hogy nem bírtam)

    még pótolni szeretném a hp2-t és ha nagyon sok időm lenne, a high stakest is végigjátszanám...
  • heady
    #124345
    Eloszor a Most Wantedet akartam tolni, de valamiert nem akar az elindulni, utana jott ez. Igazabol nekem nem tukrozodik, mert attol mar behalna a laptop :D meg nem is az, hogy tetszik, csak szerintem ebbe a tuningolos, ejszakai illegalis versenyzos miliobe beleillik.
  • arty
    #124344
    akartam is írni, hogy ennyire ótvar az UG2 volt még, de megelőztél :D (jójó, tudom h neked tetszik én anno behánytam... de mivel akkoriban nem volt konzolom és előző évben is csak UG1 volt, ráfanyalodtam... talán innen a gyűlölet :D )
  • arty
    #124343
    egy nfst se vittél végig?! :D

    run-nak álljál neki a pécéden, de gyors ütemben!! :) én most épp most wantedet nyomom, asszem a 4. blacklistes jön most de a rendőri zuzda mindig bedarál és nem sikerülnek a kihívások :( a versenyek nem nehezek, de a rendőrökkel már jóideje meggyűlik a bajom :(
  • Totti5
    #124342
    Forza mindjárt itt van, de a marketing eddig 0a. Jó lenne ha felpörögnének. Offroad, esős, éjszakás gameplayokat akarok. Sajnos nagy hiányérzetem van, mert hiába mutatják be az autókat fészbukon minden nap, ezeket én már láttam a Forza 4be... sajnos sok újdonság nem lesz, mert a legújabb csodákat DLCben is megkaptam, több mint 100at. Szóval autók terén nem tudom mit nyújthat majd, mert a Forza 4 szinte mindennel rendelkezik és egyszerűen onnan emelik át őket, de nekem új modellek, újdonságok, különlegességek kellenek.

    Mindentől eltekintve idén is a Codie F1 lesz a csúcs ( főleg az újítások... már megint olyan részleteket tesznek bele amit eddig sosem láttunk így egyben, sőt időjárással még lépnek egyet előre! pályán belül is dinamikus lesz, tehát az eső lehet hogy a célegyenesben esik, de a pálya más részén még nem ), mint ahogy a generáció leg élvezetesebb versenyjátéka számomra az F1 minden téren.
  • heady
    #124341
    Persze, en is valami dinamikus idojarasi rendszernek orulnek a legjobban, de nem halok bele, ha tukrozodik az aszfalt :)
    jelenleg nincs rendes gepem, se boxom, szoval az underground 2-t tolom laptopon, az meg eleg jol eldocog rajta. Na abba a kornyezetbe kifejezetten illik a nagyfoku tukrozodes :)
  • Totti5
    #124340
    Vagy essen és legyen vízes, vagy ne essen és legyen száraz. Örülök neki ha dinamikus, de tényleg minden videón ilyen, közben meg egy felhő nincs az égen... ettől eltekintve brutál jó lesz ez, remélhetőleg végig is fogom játszani, mert eddig NFSnél ez sosem sikerült:D

    Ezzel a natural agyzsibbasztó dajdajozós zenék nélküli trélerrel kilóra megvettek. Ilyen élethű és brutál motor, kipufogó hangokat vétek megrontani valami tucctuccal. Aston Martin pedig Ha jól vettem ki a feliratokból 360on futott. Jól néz ki, nem töri a képet mint a PS3as, remélem a frém fix 30 lesz.
  • DarkSector
    #124339
    Nekem ez a stílusú Forza nem annyira szimpi már...csodálkoztam is hogy elmennek NFS-be.
  • arty
    #124338
    Reméljük csak a 13évesek körében történő hájpgenerálás miatt van minden videon így.
    Hasonlóan a forza horizon állandó napfelkeltéihez/naplementéihez.

    Még van idő mondjuk ... pár hónap sokmindenre elég.
  • DarkSector
    #124337
    Főlocsolta a fejlesztőbácsi.
  • arty
    #124336
    pont ez a gond, ritkán lesz felszáradva...

    "mert ez a szép"

    eddig minden videon naplemente és/vagy vizes aszfalt volt... biztos véletlen :)
  • DarkSector
    #124335
    Hát abban igaza van ha csak simán vizes az aszfalt és nincs tócsa, akkor nehezen látnád valóságban benne a környezet tükröződését...ez valóban nagyon eltér a valóságtól.
  • heady
    #124334
    de hat ha egyszer vizes az aszfalt, akkor mit csinaljon szerencsetlen? Gondolom ha felszarad, akkor csak nem fog ennyire fenyleni.
  • arty
    #124333
    ezen a burnout videon is többet fénylik az aszfalt, mint amennyit nem ...
  • Totti5
    #124332

  • arty
    #124331
    Namajd akkor esetleg olcsón steamen... :)
  • Totti5
    #124330
    TF egy nagyon jó téma. Kár hogy a filmek óvódás szinten rekedtek, sőt... a színvonal esett. A látvány a zene, harcok a robotok nagyon jók benne, csak az emberi vonal szánalmas és sok meg érdektelen és bóvli. Igazából ez a két játék főleg a 2. jobb mint a filmek.
  • ABTeam2008
    #124329
    "Story meg simán veri az összes TF filmet:D:D" Hát azokat nem nehéz azért..
  • Moby
    #124328
    A demo nekem sem mondott semmit.
    A filmekből asszem az egyikbe beletekertem, valamikor régen. Valamelyikbe. Talán :)
    No amúgy a transzformersz téma továbbra sem érdekel jobban a játék által sem, de a játék tényleg kurvajó. Talán épp ez mutatja mennyire. Egy számomra érdektelen világban játszódó interaktív filmet tátott szájjal bámultam végig.
  • Totti5
    #124327
    Demó az eleje, a tutorial. Amint vége az arcoda ugrik Májkül Béj és a végig le sem kaparod onnan:D:D

    ( demo alapján én is ezt írtam, unalmas mint az első, semmi fejlődés, aztán 10/10 lett belőle :D )

    Story meg simán veri az összes TF filmet:D:D, de a látvány is vetekszik azokkal!
  • Moby
    #124326
    Há má mé ne lehetne konkrét elképzelése a közeljövőre vonatkozóan? Javaslom a folpackot, jó szorosan, több rétegben, légmentesen, és GeoW valamelyik részével megjáratni :)
  • TaRka0107
    #124325
    Annyira sokat fog játszani, hogy 3 ledes lesz.
  • arty
    #124324
    én a demot is megnéztem, mert annyira dícsérték itt mások, de az alapján semmi extrát nem véltem felfedezni benne...

    lehet meg kéne néznem előtte a Transformers 3-at, hangulatfokozandó?
  • Seth
    #124323
    Mi az hogy "még a héten 3ledelem" ?? :D
  • Moby
    #124322
    No, hát amikor azt hittem, hogy a transformersnek a végén vagyok, még volt hátra 4(négy) chapter :D
    Most pörgött le a vége. A demo alapján csak a szokásos transformersnek tűnt (amikről én nem sokat tudok), de a végére az idei év egyik legjobb játékélménye lett. Szinte tökéletes akciójáték. Jók a helyszínek, van sztori,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mindkét oldalt játszod
    , van rendezés, helyenként kellően nehéz, töretlen a sodrása. Namost ha ezek ennyire megtanultak játékot csinálni, akár csinálhatnának a transformersen kívül mást is! :)



    /ps: az is nézze meg, aki amúgy hozzám hasonlóan le se szarja a robotokat, mert ez valami kurvajó.
  • kastil
    #124321
    Egyik sem, mert csak fakítja az is a képet, alsón van, úgy legalább a színek megmaradtak.

    Azért köszi
  • davidka003
    #124320
    Lehet állítani a box menüjében bár meg nem mondom mi a neve. Valami a video dolgoknál lesz és 3 állása van. Próbáld ki neked melyik a jobb.
  • kastil
    #124319
    Na hát meglett a box, tökéletesen megy, bár egy kicsit sötétnek tűnik a kép monitoron. brightness állítgatása csak fakít, gépen a skyrim pl valahogy világosabb volt.

    Na de sebaj, még a héten 3ledelem
  • Moby
    #124318
    Amúgy viszonylag hamar bepöccentem, ennek leginkább az az oka, hogy közben rájöttem, hogy az utolsó box classicot is megtartottam, pedig annak még ennyi értelme sem volt. Ha más nem, arra jó lesz, ha felcseperedik a fiam, és mutat érdeklődést a videójátékok iránt, akkor nem csak mesélni tudok róla, hogy nézett ez ki régebben, de meg is tudom majd mutatni neki :)
    Valami 50 körül hirdettem, többször változtattam az árát, de asszem akkor épp az enyém volt a legolcsóbb.

    Közben a végére értem a transzformersznek, az utolsó fejezetben vagyok. Ez valami murvajó volt, má' ezé' megérte megtartani :)
  • Moby
    #124317
    Sohatöbbet.
    Ha a józanész->multiméter->szkóp folyamat sem vezet eredményre, inkább lecserélem az egészet.
  • arty
    #124316
    szerintem megjelenéskor is kevés volt... (vékony cső, világalja AI, 3 alkalom után uncsi rémisztgetés)

    kiváncsi leszek mennyi megy el, meg arra is hogy ugy egyáltalán: a hd rimékekből vajon mennyi megy el!
  • arty
    #124315
    nem ment akkor se, ha UK/Englishre allitottam... a profilomat nézi, gondolom
  • Muttley
    #124314
    ne is mondd ... :)
    én zsírúj gázpisztolyt hirdetek 2.5 hete és minden nap megtalál vki, aki azt hiszi, tollas a hátam :)
    mennyiért hirdetted a Kexboxot és ehhez képest mennyiért akartak "befürdetni"?

    124307 - én egy picit tartok tőle, h egy igen régi játék remake-je és 2012-ben ez halvány kevés lehet, de legyünk optimisták :)
  • Sir Quno Jedi
    #124313
    Ó én kazánomban is mindkét főpanelt ki kellett cserélni röpke 90k.
  • Moby
    #124312
    Nem is a mikkel, csak az a bicskanyitogató, alpári stílus, ahogy alkudozni próbálnak az "emberek". Értem én, hogy nincs kultúrája nálunk az üzletkötésnek, de hogy a vevő azzal FENYEGET, hogy ha nem engedek az árból, akkor nem viszi el a gépet, sőt, kétszer nem viszi el, az részben sírva-sikítva röhögős, részben kibaszottul szánalmas.
    Általában hamar szoktam találni egy értelmes arcot, akivel gyorsan le is bonyolítom, de ez most 2 hét alatt sem sikerült, szóval meguntam kurvára.
    Még tavasszal megvetetett velem a kazánszerelő egy komplett elektronikát a kazánomba, mondván hogy rossz. Miután felépültem a sokkból addig nézegettem-méricskéltem a kiszedett elektronikát, míg rájöttem a hibájára. 50K nemide. Dühömben meghirdettem a vadonatúj panelt az összes netes aprón, de tudtam, hogy pont ilyen senkinek nem fog kelleni. Hónapok teltek el, el is felejtettem az egészet, csörgött a telefon, hogy megvan-e a panel, eljött érte, elbeszélgettünk, halál jó arc volt, és egyben ő volt az egyetlen szerintem a világtörténelemben, akinek pont ilyen kellett. Ha valami gyökér lett volna, már el lenne ásva valahol az a kibaszott panel, namerhogy nem akarok én eladni bármi áron semmit sem. Szóval lehet ezt így is.
  • Sir Quno Jedi
    #124311
    Meséjjé, mikkel próbálkoztak be az agyhalottak?!? Tanulságos lehet mindannyiunknak! (én is ezé tartom inkább meg a p1-2-3, psp, x360-at, mert nincs kedvem alkudozni, meg idiótáknak ingyé adni aranyat)
  • Moby
    #124310
    Ja igen: végül nem adtam el a boxot. Meguntam, hogy agyhalottakkal alkudozzak. Elfér a tv alatt.
    Ettől persze nagyobb kihívás volt, hogy vajon miért kapcsoljam be, de az új transzformersz miatt csak sikerült ez is, pedig én nem is játszom ilyenekkel. Eddig egész jól szórakozok