176615
banner
  • robicarlos6
    #176133
    Végére értem az I am Fish játéknak. Leszögezem csak azért álltam neki mert tudtam hogy rövid és pár acsit ki lehet szedni (havert akarom game scoreba megelőzni akinek már több éve van boxa)

    A játék aranyos. 4 féle halról szól akik haverok és amelyeket elválasztanak egymástól. Mindegyik-et külön külön irányítva az a cél hogy visszajussunk az óceánba a pajtásainkhoz. Halak lévén a mozgás vízben történik (gömb alakú akvárium, beföttes üveg, felmosó kocsi,pocsolyák ilyesmik. A pályát maxra ugy tudjuk teljesíteni hogy megkeressük az 5 db kenyérdarabkát és nem halunk meg egyszer sem ekkor 5 kenyér / 5 csillag és maxos a pálya. Mivel az utvonalak egy irányuak így egy pályát maxosra van hogy 3 szori végigjátszással lehet csak 5 kenyerezni :)
    Nos ez eddig egy szimpla kicsiknek is szóló gamenek tűnik ugye?

    Aha nagy túrós lópélót.Az irányítás egy kreténség. Azok okozták a játékot akik a műtős szimulátort is..Az első két hallal még kb oké is a dolog mert azok csak ugrálnak úsznak de a másik kettő jézus ereje
    A game "szerencséje" hogy van olyan hogy a következő checkpointhoz lehet ugrani..Na az utolsó hallal kb csak így mentem már...azok a repülős ugrálos részek...pedig volt hogy 30x is nekimentem egy akadálynak ,de inkább nem akartam kényszerzubbonyba végezni.. Aki ezt kimaxolja az előtt mély tiszteletem és le a kalappal. Azt már teljesítménynek és kitartásnak lehet majd nevezni a javából.
    UI: Azok a buzi kenyerek is egyre jobban el vannak dugva van hogy az 5-ből 4-et kb nem is láttam hírből se...összesen a 70-ból ha 25-öt megtaláltam
    Majd ha lehiggadtam szó se róla megpróbálom még majd a buzi részeket ,de amennyit szoptam az nem most lesz

    Next-genesedik a Pumpkin Jack


    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.09.29. 19:16:00
  • robicarlos6
    #176132
  • robicarlos6
    #176131
    Megint egy ratyi hónap... De korábban már rendesen agyaltam hogy azt a (talán?) 750ft.ot kiadom a Veronikárért... Hát nem kell :)


    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.09.28. 19:35:34
  • robicarlos6
    #176130
    Game pass:

    "Szeptember 30-án a Marvel's Avengerst is megkapják az előfizetők, méghozzá PC-n, konzolokon és a felhőn keresztül is."
  • robicarlos6
    #176129
    Alan Wake Remastered

    Emellett a most először PlayStationön is kipróbálható Alan Wake kihasználja majd a PlayStation 5 kontrollerének a képességeit is, vagyis a játék közben visszajelzést adnak a triggerek, illetve a haptikus tulajdonságoknak köszönhetően is újszerű élményben lesz részünk.

    A platformok alapján ezekre a különbségekre számíthatunk majd:

    PlayStation 4 – 1080p / 1080p / 30fps
    PlayStation 4 Pro (Performance mód) – 1080p / 1080p / 60fps
    PlayStation 4 Pro (Quality mód) – 1296p / 2160p (4K) / 30fps / 4 x MSAA
    Xbox One – 900p / 900p / 30fps
    Xbox One X (Performance mód) – 1080p / 1080p / 60fps
    Xbox One X (Quality mód) – 1440p / 2160p (4K) / 30fps / 4 x MSAA
    PlayStation 5 – 1440p / 2160p (4K) / 60fps / 4X MSAA
    Xbox Series X – 1440p / 2160p (4K) / 60fps / 4 X MSAA
    Xbox Series S – 1080p / 1080p / 60fps
    PC – 4K / az fps nem lesz korlátozva
  • darkSectorxxx #176128
    Igen ezt néztem én is, nagyon állat lesz!
  • robicarlos6
    #176127
    Összehasonlító videón az Alan Wake Remastered (Az Xbox 360-as verzióhoz mérték)



    Frissült az oldal már a Bethesda is ott van


    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.09.26. 21:25:24
  • Zóanagyvarázsló
    #176126
    A régi fehér 2450-es Laddáim több év után is elég jól bírják, de ha a töltés idejére cserélem őket az új, szürke 2450-esekre, akkor azok bizony sokkal hamarabb merülnek. (Panasonic Eneloop töltőt használok.)

    Lemerülni meg nem jó, de ritkán esik meg, és kéznél az utánpótlás. A gyorsan merülő töltögetős kontrollerek idegesítőbbek. Egyébként meg kábelt bármikor lehet rádugni. (Bár One-kontrollerrel próbáltam utoljára efféle huncutságot.)
  • Tatyla
    #176125
    Amúgy az Xbox nevem:
    Tibipapa74
  • Tatyla
    #176124
    Hogy lehet streamelni boxrol youtubera?
  • robicarlos6
    #176123
    A Crystal Dynamics is besegít az új Perfect Darkba Hát....nem tudom ez jó hír-e
  • darkSectorxxx #176122
    Igen a VGAárak kinyaírták a legtöbb játékos ilyen téren, szinte mindenki inkáb joggal nyúl konzolokhoz amúgy is most.

    Meg hát jó konzolok jöttek tavaly és kuvajó áron.
  • darkSectorxxx #176121
    Gratulálok!!!! Jó mulatást! ;)
  • Tatyla
    #176120
    Már csak egy compact pc-m van, játékra nem alkalmas
  • Botond #176119
    Ha megvan még a pc, akkor ott is nézz rá a gamepassra, ott is vannak csemegék. :)
    Square enix játékok többsége meg felhőben átszinkronizálja a mentést, játszol akár pc-n, akár xboxon, a kimentett állásod tudod nyomni tovább. De sok másik játék is csinálja ezt.
  • Tatyla
    #176118
    Köszönöm mindenkinek páran még vannak a friendlisten mert a 360-as accomat hoztam tovább
  • lwb
    #176117
    Igen, állítsd be, hogy instant kapcsoljon be, ilyenkor kikapcsolásnál nincs teljesen kikapcsolva. Nekem így van és szuper, mert a háttérben frissít, amikor nem vagyok otthon, meg ha valami eszembe jut, telefonról munkahelyről el tudom kezdeni a töltését, így mire hazaérek le is ér stb. Szóval ez jó dolog.

    Play & Charge kit meg kb az első dolog legyen, amit veszel.
  • Botond #176116
    Lehet venni play&charge kitet, amivel 40 órát játszhatsz és játék közben tölti az aksit. Ez az egyetlen aksi, amit játék közben tölt, ha kábellel rákötöd a gépre.
    Plusz nem 20 centis kábelt adnak a play&chargehoz (és talán a géphez is van kábel, mert vmiért kettő van itthon és nem bírok rájönni honnan a másik, csak a géphez lehetett), mint a ps5nél, hogy ha lemerül a kontroller akkor nézzek 40 centiről a 65+ colos kijelzőt, amíg tölt. De ha nem akarsz három méterről kábellel játszani akkor nyomsz bele egy pár elemet és mehet tovább. Nekem pont az frusztráló, hogy egy ratchet&clanck rift apart közben 2x lemerül a kontroller, és utána fél méterre kell ülnöm, ha folytatni akarom, se elem, se hosszú kábel.
    Az se mindegy, hogy akár elemmel, akár play&charge kittel a kontroller nem 3-4 órát bírja, hanem 30-40et.
    Amúgy igen, tölt.
  • Voyager5
    #176115
    Gratula hozzá!

    Ha instant-on módban van a gép akkor “kikapcsolt” állapotban is tölt le.

    A kontrollerhez lehet play & charge kitet venni, vagy venom akksikat, illetve tölthető ceruzaelemeket (Ikeás 2450 mAh-s Ladda elenek baromi olcsók, és nagyon strapabírók)
    Szerintem sokkal jobb, hogy a miénk a választás mivel szeretnénk használni.

    Más: Diablo 2: természetesen a battle.net halott volt este 7 körül. Jött is valami unscheduled maintenance :D
    Megjavult aztán, de legalább egy óráig nemtudtam private game-t kezdeni.
    Blizzard semmit sem fejlődött 20 év alatt… vagyis de, csak sajnos visszafelé.
  • Tatyla
    #176114
    Itt van pihenő módban töltés amúgy, vagy itt hogy van? Kicsit frusztráló viszont hogy a kontroller még mindig elemes
  • lwb
    #176113
    Jól tetted. Egy rakás játék van game passon, ami le fog kötni, ha még nem próbáltad őket. Ha úgyis van előfizetésed, akkor semmibe se kerül kipróbálni őket.

    Meg azt is nézd meg, hogy series s-en is van egy rakás régebbi, last gen játék, ami jobban fut köszönhetően az fps boostnak. Ezeket is érdemes elővenni, ha korábban csak 30 fps-en toltad őket.
  • Tatyla
    #176112
    Helló! Tegnap óta Xbox Series S tulaj is lettem, mert ugye gamepass és mert van pár játék amiről majd nem szeretnék lemaradni...
  • Voyager5
    #176111
    Lightning sorci lesz nekem szerintem.
    Kíváncsi vagyok lehal-e a battle.net (Szerintem igen )
  • lwb
    #176110
    Deathloop pc-n és Pathfinder pc-n. De ez ma megváltozik, mert jön a Dio2. Már csiszoltam a bétán a paladinomat, holy fire build, a klasszikus, de lehet hogy a bone spear necrot indítom majd. Még nem tudom.
  • robicarlos6
    #176109
    Mit nekünk GT7 és FH5 amikor....

    Gear.Club Unlimited 2 - új platformokat hódít meg

    "November 30-án PC-re, PlayStation 4-re, PlayStation 5-re, Xbox One-ra és Xbox Series X|S-re is elérhetővé válik a folytatás, méghozzá egy Unlimited Edition formájában."
  • Voyager5
    #176108
    No holnap startol a Diablo II Resurrected. Kíváncsi vagyok sikerül-e nosztalgikus hangulatba kerülnöm, vagy pénzkidobás lesz az egész(?) :D
    Ki mivel tolja mostanság amúgy?
    Nálam a Psychonauts 2, illetve a Desperados III pörög.

  • robicarlos6
    #176107
    Sem PlayStation 5-ön, sem a Xbox Series X|S-en nem lesz ray tracing a Far Cry 6-ban
  • Rage47
    #176106
    amúgy egyik videón sem játszik, szóval lehet, hogy csak kicsomagolja :D
  • robicarlos6
    #176105
    Újabb gigafelvásárlást készül bejelenteni a Microsoft? (A korábban már sokat pletykált SEGA a téma megint...)
  • robicarlos6
    #176104
    Xbox Game Studios codenames: New upcoming games Project 'Indus' and 'Cobalt' detailed


    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.09.17. 15:39:28
  • lalakov
    #176103
    Köszi. :-D Ez nem semmi.
  • robicarlos6
    #176102
    BloodRayne: ReVamped Coming To Console

  • Seth
    #176101
    Nem lehet elég későn kezdeni :D

  • robicarlos6
    #176100
    A game pass ultimate mert az tartalmazza az EA playt is :)

    De mielőtt bármit vennél keresd őt nála olcsóbbat nem találsz: 3 évre vedd és levan a gond

    (Itt az a lényeg veszel 3 évnyi gold-ot majd rá ha mákod van 300ft-os game pass ultimate-et amit a rendszer átkonvertál és lesz "fillérekért" 3 évnyi game pass ultimate-ed ea play-el.)
  • attila46
    #176099
    Köszönöm…Még valami melyik a jobb választás EA play vagy Xbox game pass?
  • robicarlos6
    #176098
    Coming Soon to Xbox Game Pass (A link mögött vannak a dátumok)

  • darkSectorxxx #176097
    Igen. Menüben sak a bal kar kell és van belőve, meg a D-pad... a jobb analóg csak a játékban kell és ott van funkciója.
  • attila46
    #176096
    Üdv…Kis segítséget szeretném kérni.Vettem egy használt Xbox onet….a kontroller jobb Joy nem navigálnak a menűben csak a bal .Tesztre működik …ez normális lenne?
  • darkSectorxxx #176095
    Én nem bántásból írtam, én megértelek olyan téren hogy ez a saját nézőpontod és elfogadható is.
    Mondjuk jogos ha nincs VGA megfizethető áron...az Xbox.

    Az hogy valami zárt, exclusive, az nem probléma, mert ugye nem köteleznek vele senkit játszani.

    Most kiadnak sokat PC-re, szóval nem lehet panasz azért.
    Az hogy generációkon keresztül miért nem adnak ki bizonyos címeket más helyre az azért van mert a legtöbbel még akkor is lehet visszafele játészani valamilyen uton modon a kövi generációkon ami megintcsak egy vonzó tárgy... pl mint egy Demons Souls... nem adták ki mégis hasznára vált a mostani generációnak is.
  • robicarlos6
    #176094
    Quantum Error Moves to Unreal Engine 5



    Quantum Error is in development for Xbox Series S|X, PlayStation 4, and PlayStation 5, and TeamKill Media is targeting a Spring 2022 release window.