176613
banner
  • Waczkor
    #124430
    Jaja,nagyon nagy gém a PGR.Én is kitoltam minden versenyt,még a dlcket is.
    Élvezetes pályák,eső,hó,jég,vízátfolyások,motorok,minden volt benne,azóta se jött ilyen gém:(

    Második xbox játékom volt,azóta is megvan,maradandó élmény
  • zaki
    #124429
    pgr4-et épp most toltam végig újra, komolyan mondom qrva jó volt. grafikailag ocsmány, de olyan jó fizikája van, hogy beszabehu. ki is pörgettem platinumra minden árkád versenyt. volt 1-2, ami igen combos volt :D belső nézetből toltam a játék 90%-át, nagyon jó cucc a mai napig.
    pont eközben pusztult el a vinyóm majdnem 2 éve, mikor már a karrier legvégén voltam :o
  • Waczkor
    #124428
    Bekapcsolt segítségekkel PGR szint,anélkül meg Forza 4.
  • Muttley
    #124427
    éééééés én még azt hittem, h ez a TDU utódja lesz...

    a készítőknek baromira tetszhetett a Dirt 3
    mert h a komplett menürendszert lemásolták
    a lényeg azonban, h ez egy hamisítatlan NFS lesz Turn10 módra
    némileg feljavított, de azért erős arcade fizikával

    teszteket megvárom, de most "inkább nem"
    arcade absz. király? - NFS HP 2010-et nem fogja megütni
  • Muttley
    #124426
    a kép teccccc, a játék meg majd meglátjuk :)


  • Tinman #124425
    Nekem kell a pénz a Rocksmith + Les Paul gitár combora :-D
  • Waczkor
    #124424
    Ez így már elég korrekt lesz
    Gamespot Forza horizon
  • Totti5
    #124423
    Első nélkül nem lett volna 2.3. Hogy lett volna már dögunalmas egy 15 órás sosem láttunk még ilyet szintű játék? Az k nagy parasztvakítás hogy belerakunk 4-5 féle melléküldetést, ami végig ismétlődik és kb semmi értelme, a városépítésnek pláne nem, de el lehet vele baszni pár órát, a semmiért. Ugytűnik a látszata hogy az unalmas szarokat is lehet csinálni már elegendő ahhoz hogy ne legyenek a játékosok kiakadva. AC mellékfeladati közül csak is azok jók amik külön kis történet és nem a szokásos sandbox copy paste. GTA dettó. Nem attól lesz egy GTA mert lehet benne értelmetlen gyúrni. Minden sandboxban minden mellék feladat repetetív ismétlődik amint nekikezdesz 2.ra.

    Brotherhoodban minden szart megcsináltam, fullra építettem Rómát. 1szer jó volt. Revelationsban ugyan ezt kellett volna... kösz nem. Főstoryt lenyomtam és kész. Semmivel sem nyújtott kevesebbet mint az előző.
  • Totti5
    #124422
    Én a legdrágább CEt veszem + a többi részt is be akarom vásárolni.
  • davidka003
    #124421
    Hát helyszínek még hagyján de unalmasnak éreztem a küldetéseket.
    Nekem a Brotherhood a kedvenc pedig abban is voltak üresjáratok.
  • Moby
    #124420
    >Revealations viszont szörnyű.

    Hát...a nullfejlődés mellett nem tudom mi romlott el benne :) Nekem eddig a rev. helyszínei jöttek be a legjobbabban.
  • Moby
    #124419
    Na! Ez má valami!
  • Tinman #124418
    Not sure if serious -.-
  • Novotsik
    #124417
    ac 1 volt a legjobb,a többi volt a szar.
  • davidka003
    #124416
    AC1 vége olyan volt, mint maga a játék, SZAR.
    AC2-től viszont tetszettek.
    Revealations viszont szörnyű.
  • Moby
    #124415
    Az AC1-et nem olyan rég rage quittel, és kickbanshitfdelburnnuke-al zártam a végjáték miatt. ezt leszámítva odáig szerintem teljesen rendben volt. Az összes többi részt csak a főszálat játszottam (ami itt alapszabály) ez alapján én nagyon bírom az egész sorozatot.
    Csakazaharc...na igen, avval kéne már valami csinázni. Jamegnebeszéljékakcentussalazangoltmeraznagyonhónaljszagú. Mondjuk ez a harmadik részben kipipálva :)
  • Tinman #124414
    Vérprofi HC AC-s vazeh :-D
  • szega96
    #124413
    Te milyen Ezioról beszélsz?:D:DD
  • ABTeam2008
    #124412
    Csakhogy a III-nak a főszereplője Connor Kenway, születési nevén Ratohnhaké:ton, aki egy natív amerikai nő és egy brit katona gyermeke. Így már elég hiteles?
  • arty
    #124411
    ac1 - wow! szogiruan csak a főszálat játszottam... a végjátékig, ott: anyád ubi, így elcseszni...
    ac2 - nem volt már ez? azért persze jó! főszál.
    ac:b - ez már tutira volt, de mégis nagyon jó ;) olyannyira, hogy itt már mellék küldetésekbe is belefogtam -> emiatt a végére nagyon meguntam. tanulság: csak a főszál!
    ac:r - ha megjelent az ac3, veszem, csak a főszál!
    ac3 - ahogy már írtam, a következő rész megjelenésekor lesz aktuális. főszál!

    bírom a sorozatot, bár a harcrendszer finomítása az előnyére válna.
  • arty
    #124410
    én pedig az ac4 megjelenésekor vagyok rá garantáltan vevő :D
  • Muttley
    #124409
    ez viszont király lesz :)
    (remélem)
  • Muttley
    #124408
    Assassin's Creed?

    ahahahahaha

    AC1 - dögunalom
    AC2 - 15 óra játékidőig bírtam. addig érdekes és változatos, utána repetitív küldetések, helyszínek stb
    AC 853 - splinter cell hez hasonlóan ez is átment "divatos" mainstream lassú hack&slash-be. mit nekünk assassin = orgyilkos, aki lesből támad. csináljuk szemtől-szembe ezt harapja a main stream

    AC3 - EZIO az USA polg. háb. időszakában? :) hiteles, mint Győzike olimpiai bajnok vízilabdásnak

    nekem felejtős úgy ahogy van
    inkább egy Tenchu új rész jönne
    bár az nem az Uborkáék asztala :)
  • Tinman #124407
    Most szólók, hogy aki majd megvette és végigtolta, majd el akarja adni az keressen meg, garantált second hand vevő vagyok! Felesleges hirdetgetni ;-)
  • vg
    #124406
    Ezzel teljesen egyetértek. Én sem tudtam megszeretni a játékot, pedig háromszor is próbáltam.
  • szega96
    #124405
    Nagyon jó lesz ááá nem bírom ki :D mát csak 2 hónap..
  • TaRka0107
    #124404
    nekem az összes AC monoton, unalmas. bár én a középkort meg a történelmet sose szerettem. lehet ez az oka.
  • Renjike
    #124403
    cserébe jó hamar végig lehet rajta futni szóval nemhiszme hogy lehet panasz azelőtt vége lehet mielőtt unalmas lesz . simán megvalósítható.
  • grebber
    #124402
    Ami szar az szar már bocsánat.Sírva kapartam magam ,hogy legyen már vége.
    A többi résznél egy percig nem éreztem ezt az undort unalmat mint az 1-nél!
  • Renjike
    #124401
    nana dádá lesz :((( ACt olvasott topikjaimban nem szidunk
  • grebber
    #124400
    Az első az egy förtelmes unalmas monoton szar volt. Onnatól kezdve az összes tetszett.
  • zaki
    #124399
    Az AC-k mindig és legjobb játékai közé tartoztak szvsz :)
  • grebber
    #124398
    Azt hiszem azzal a kijelentéssel nem fogok túlozni hogy év játéka gyanús a cucc!
  • Totti5
    #124396
  • davidka003
    #124395
    Oblivion CE - 3200 Ft

    Ennyiért ez is korrekt és van benne rendesen tartalom.
    Bár anno a sok démonkapu bezárásba beleuntam de 50 óra biztos volt benne vagy több.

    Alien vs Predator mennyire jó játék? 1500 Ft körül megéri?
  • DarkSector
    #124394
    Én már az elején mondtam hogy fasza lesz...igen már az első videóból.
  • DarkSector
    #124393
    :D
  • TaRka0107
    #124392
    Várós.
  • arty
    #124391
    jahogy. szórom a hamut! (még jo h minimalra van vágva a hajam)
  • DarkSector
    #124390
    Mit gondoltál minek irtam én ezt a 2 játékot...olvasd csak el mág1x a mondatot...és értelmezd nekem...:D