176613
banner
  • arty
    #124470
    akkor a komplett edisön + X üggyel még nagyobb szopkó? :D

    "alig várom" :D amugy én ezt kb az arcok miatt vettem meg, mert az valami elképesztő. de nyilván nem visz el egy játékot... (gondolom előre)

    namindegy, pozitiv, hogy olvastam olyanok véleményét is, akik simán ledarálták, mert imádták az egészet - hátha nekem is bejön.
  • Totti5
    #124469
    Már leírtam, de nem az a baj az OWval hogy más a véleményük hanem 1 óra után szaroznak 15 percig egy 50-100 órás játékot. Úgy tesztelnek kinect játékokat hogy nincs elég hely hozzá. Egyszerűen olyan ostobaságokat tudnak összehordani mint akik életükben nem látták a sorozatot és még a fáradtságot sem veszik hogy utánanézzenek pl Halo.

    Simán félrevezetik a közönségüket. Ez a legalja. A sajtó nem azért ad egy játékra átlag 7-8-9 pontokat mert túlértékelik, vagy közös megeggyezés alapján ezt kell nekik... egyszerűen annyit ér a játék. 30-40 világszintű sajtóorgánum átlagolásából kiadott pontszám reális. Ha ennek ellenére valaki totál ellenkezőjét mondja akkor a hiba benne van és nem a többieknek.
  • Totti5
    #124468
    Overlord 1-2 nagyon jó. Dungeon Keeper utánérzés. Változatos, beteg, vicces, mi vagyunk a nagy gonoszok, uraljuk a világot, meg itt vannak ezek az idióta minionok is:D

    Brütal Legend pedig annak ellenére hogy nem vagyok egy heavy metal rajongó, annyira magába szippantott az egész műfaj félelmetes. Ez is beteg volt kellően, nagyszerű zenékkel, ötletes játékmenettel, jó karakterekkel és storyval.
  • Moby
    #124467
    Másodszor is nekifutottam enne a lanoárnak. Kizárt, hogy valaha eljussak a 2. dvd-ig. Olyan aprólékos, olyan mennyiségű munkával, spiritusszal, és tehetséggel csináltak egy kurvaszar játékot, hogy az hihetetlen. Mindent beleadtak, mindent. Egyet kivéve: a szórakoztató játékot. Minden, ami azon kívül van az csodálatos. Döbbenetes az a tény, hogy ez senkinek nem tűnt fel a készítés alatt, vagy legalább élt volna a gyanúperrel, hogy azzal azért lesznek bajok, hogy ugyanabban a környezetben csináld végig hetvenszer ugyanazt a procedúrát. Én konkrétan 7-nél tovább sosem fogok már jutni. És az is pont hattal volt több, mint amennyit szerettem volna egymásután.
    Soselássamtöbbet.
  • davidka003
    #124466
    Otherwold mondta:

    "Az OW-nál sosem a népszerűség hajhászása volt a cél, akkor ugyanolyan a Metacriticről lopott pontszámú, lélektelen, egyenszar cikkeket csinálnánk, mint bárki más. Van egy saját véleményünk, ami lehet, hogy sokaknak nem szimpi, de a sajátunk és őszintén ki merjük mondani és alá tudjuk támasztani."

    Hát konkrétan tényleg a játékok 90%-át lehúzzák. Ha csak őket nézném akkor nem vennék játékot se.

    Brutal Legend főküldetések 70%-ánál járok de már most tudom, hogy nem adok neki 70%-nál jobbat. Kb a harc unalmas. Nem olyan vagány mint a DarkSidersben. Engem egyébként az Overlord-ra emlékeztet amit töröltem 40 perc után.

  • vg
    #124465
    A Walking Dead meglepően jó, izgalmas. Nem hittem volna. Jut eszembe, a Jurassic Park nincs box-ra?
  • Totti5
    #124464
    Hú de jó lesz ez!

    E3as rambó pálya kicsit másképp.

  • Totti5
    #124463
    Egy jó rfactor F1 modba nem takony, hanem tapad mint a k élet. Pláne most hogy slick gumik vannak. Most van SPAi hétvége és az órúzson padlógázon 303 km/hval mennek át... F1 nehézsége a határon autózásból a konstans körök, az ezredek tizedek versenye és változó körülményekből adódik ( időjárás, gumi hőmérséklet és kopás ).
  • Harlekin
    #124462
    Nem szokott zavarni,12 db 1-2 acsis game van a listámba és nem valószínű hogy azokat újra előveszem.Mert hát ha szar akkor szar.Igaz most is itt szenvedek ezzel a nyomisággal de a haverok miatt... a fos állandóan fagy pedig multiba jó poén lenne.
  • Totti5
    #124461
    Sosem mondták hogy HARDKÓR űberszimulátor lesz amit annak a 1%os rétegnek készítenek. Ilyenről szó nem volt. Az viszont igaz hogy ez a játék A Forma 1es szimuláció. Úgy játszhatsz végig egy évadot hogy minden momentum le van szimulálva. Teljes hétvégéket játszhatsz valós időintervallumokkal, tehát másfél órás edzések, komplett 3 körös kvali és teljes távos verseny. A versenyhétvégén dinamikus időjárás szólhat bele a dolgokba. Az összes 5 féle gumitípus le van szimulálva, a kopás, a kerékcsere, az üzemanyagfogyás... fontos figyelni ezekre mert azonnal el lehet bukni. A gumi úgy kopik és viselkedik mint a valóságban. DRS és KERS rendszer hibátlanul lett leszimulálva.

    Fizika jó. Az autó sebessége, tapadása teljesen rendben van, könnyen el lehet dobni a vasat, komplett sérülésrendszer, defekt stb... Nem hardkór, de igényli a kormányt és pontosan gyorsan csak azzal lehet menni. A gumi tapadásával az autó viselkedése is drasztikusan tud változni. Velem nem egyszer fordult elő hogy még 1 kört kint mardtam és annyira elszállt a tapadás hogy gyök kettővel tudtam csak a boxig eljutni... ilyen a valóságban is. Egyszerűen a kanyarokat alig lehetett bevenni. Nomeg pl verseny közbe kijössz kereket cserélni és a kivezető körben nagyon figyelni kell, mert még hideg. Közel sem lehet úgy menni mint ahogy előtte mentél 20 körig. Simán el lehet dobni, mint ahogy telitankolt autóval a rajtok is meredekek tudnak lenni. Máshogy viselkedik, hosszabb a féktáv, kisebb a tapadás, de ahogy csökken a szint úgy lehet gyorsulni is.

    F1 2012 még jobb lesz. Pályán belül is dinamikus lesz az időjárás, tehát egyik felén esik, a másikon még nem. A fehér vonalakat szigorúan fogja büntetni a gép, pl box be illetve kijárat átlépésa bünti. Lesz mechanikai sérülés mint pl a váltó őrült mód használata nem lesz célravezető. stb stb...

    Ez ez a játék ami a Forma 1et a legapróbb részletekig leszimulálja. Árkédhoz semmi köze.
  • arty
    #124460
    szerintem nem volt árkád. persze ha neked a taknyoncsuszás a mindened, ott az rfactor f1 modjai ... :)
  • arty
    #124459
    de gondolom ilyenkor felkerül a profilodba hogy 5/1000, nem? (vagy lehet mást adott elsőre, mittomén)

    ne mondd, h nem zavar! :D (én nem acsizok, de zavar h van csomo ilyen játékom... első boxom flashelt volt és kaptam hozzá vagy 30 lemezt is, amikor vettem és kb mindet kipróbáltam és ... :D )
  • arty
    #124458
    nekem meg jöhet a kocsi copypaste, csak legyen ZÖLD(!) erdőmező!!!! :D
  • Muttley
    #124457
    az eddigi Codemast. féle F1-eknél
    mindig hypeolták, hogy így-úgy realisztikus fizika
    rakás sz.r arcade lett az all-assist-off
    hátha most nem reklámozzák
    és jó lesz :)
  • Totti5
    #124456
    Látom a gameplayon hogy jó.
  • Muttley
    #124455
    beszéltek/ írtak mindenről
    fizikáról nem...
  • orichalcos
    #124454


    KELLL
  • TaRka0107
    #124453
    Bocs ha off!
    De van 3 havi GOLD-om feleslegbe. Akinek kell írjon!
    3000 Ft-ért odaadom!
  • Macccy
    #124452
    Nekem is van egy BRÜTAL LEGEND -em, eladó! Jaja, aki bírja Jack Black -et az szeretni fogja. :)
  • Harlekin
    #124451
    Te nagyon félre értelmezed ezt az acsi vadászatot!
    Írtam már hogy a perverzitásnak van jobb formája is mint,hogy sugárba hányások közepette acsit bosstoljak 1 ekkora moslékkal.Azért mert az acsik érdekelnek és nem elsődlegesen a játék még nem kell minden hányadékot elviselnem.Szimplán sokkal,de sokkal tágabb a paletta amit használok és lényegesen elnézőbb a gamák minősítése részemről mint itt sokaknak.De ez most tényleg még nálam se ment át.És itt se elsődlegesen a játék élmény az ami hánytat hanem maga a kivitelezés.Simán elrepkednék az 1000/1000 ér de nem így!
  • davidka003
    #124450
    Brütal Legend megjött. (Rage-et adtam érte)
    Zenék jók, érdekes az atmoszférája. Könnyed, humoros, tuti végigtolós.
    Menü meg tök fasza.
  • Totti5
    #124449
    Múlt héten értünk a CO OP VB végére. 1-2, kontruktőri 1. Nem mondom hogy sétagalopp volt, mert kellett harcolni a géppel rendesen legendaryn. Társam a vége előtt 2 futammal lett VB, nekem kellett a Brazil első hely az összetett 2. helyhez, mert 1-2 futamot eldobtam. Nagyon jó volt!

  • heady
    #124448

    Nagyon varom :)
  • Totti5
    #124447
    Annyit írtam hogy a TDUhoz lesz hasonló. HASONLÓ! Persze remélem kb semmiben sem fog a TDU2 nevezetű mocsokra hasonlítani.

    PGR4 még mindig alternatíva mert még mindig a legjobb árkéd ótós játék a piacon.
  • Totti5
    #124446
    Brutál lesz!

  • Totti5
    #124445
    Az, sivatag:( de hát ez van. Jobban zavar hogy autók terén eddig 0a. Felvonultatják a Forza 4! autlistáját amit kívülről fújok. Mutogatják a nyitott Lotus versenyautót... kösz már 2 forzában is benne volt. Mutassanak olyat hogy Caterham, Ariel Atom és akkor nem lesz az az érzésem, hogy autók terén csak nyomtak egy copy/paste kombót.
  • Totti5
    #124444
    PGR4 ronda? mit néztek ti? A városok fotorealok... az 5 év múlva sem fog megkopni, mert ami akkor a fotó mellé rakva szinte úgy festett mint az igazi, az most is. Időjárási effektek megvalósítása még mindig egyedülálló. Egyedül az autó modellek polygona ami megkopott.
  • arty
    #124443
    szerintem nem ronda :) persze, ha lenne egy szebb pgr5, lehet feltűnne a különbség, de egyelőre ez az egyetlen igazi városi árkád ótóka, az etalon.
  • Muttley
    #124442
    és azt kifelejtettem, h
    PGR4 anno jó volt, de
    mai szemmel már .urva ronda
  • Muttley
    #124441
    csak helyrajzi kérdés az egész :)
    városi pályák, igen
    de ugyanúgy kötött, scriptelt, nincs free-roaming

    mostanában csináltam PC-re egy TDU1 upgrade-et
    van hozzá Forza 4 átkonvertált jó sok high-res autó
    fizika, környezet, effektek, zenék, felbontás, stb. MOD
    .rva jó lett
    és nem kell hozzá izom-PC
    ha már bedobtad a PC témát :)
  • arty
    #124440
    egy autósjáték nem csak a fizikából áll :)
  • Muttley
    #124439
    ha a fizikát nézzük van jó pár :)
  • arty
    #124438
    shift2 mint pgr versenytárs :D

    ne röhögtess... a pgr nem akar több lenni, mint ami. a shift2-ben probáltak bűvészkedni a fizikával, így még az élvezetes árkád se jött össze. de legalább van pécén és tűrhetőre lehet moddolni, csak akkor is egy uncsi pályaverseny marad. pgr4 városi pályák
  • arty
    #124437
    mert pécén mi az alternativa? ott még forza sincs :(
  • Muttley
    #124436
    totál más játékmenete lesz, mint a TDU-nak
    de ezt mondták is
    csuklópántokat kell benne gyűjteni... ez izgi...
    character customization? - sehol semmi
    annyi köze lesz a TDU-hoz, h lesz cockpit view és elvileg lehet benne free-roamingolni
    de ezt is inkább multiban
    single-ben scriptelt lesz az egész - ez a rész konkrétan az NFS MW single-re emlékeztet + mondja is a Faszt és Furulyás Paul Walker-ét is
    a térkép is kérdéses, h mekkora lesz és mennyire bejárható

    nem vagyok meghalva a Forza 4 fizikájától mindenhol
    a komolyabb izomautóknál már vannak fizika gondok
    konzolon persze nincs alternatíva
    fizikában itt a Forza 4 a király

    #124427: elhangzik a video elején, h kikapcsolt segítségekkel "megbocsátóbb" lesz, mint a Forza 4 - ergo nerd-ready :(
    a PGR MÉG (!) nálatok alternatíva? :)
    próbáljatok ki egy Shift 2-t
    még az is jobb
  • arty
    #124435
    csak nagyon sárgásbarna, állandóan :( ergo ocsmány :( turn10 :(
    ráadásul ez nem pécé, ki se lehet moddolni...

    a játékmenettel talán nem lesz gond.
  • arty
    #124434
    de kitolható ezerperezerre, neked meg ugyis arra kell egy játék! :PPP
  • Totti5
    #124433
    "grafikailag ocsmány"

    ?:) pályák és a időjárás, effektek még most is nagyon jól néz ki. Autók kidolgozása terén már eljárt felette az idő.
  • Totti5
    #124432
    ??? szabadon lehet mászkálni, Forza 4 szintű autók belsőleg külsőleg, hangilag ( vagy jobb ), a fizika meg látszatra is agyon ver minden NFSt és TDUt oda vissza. Semmi köze az NFShez. TDUhoz inkább.
  • Harlekin
    #124431
    Tegnap rávettek erre a Damage Inc. moslékra.
    Úr isten mekkora szar,de még ennek se nevezhető,mert 2 óra alatt 4x fagyott le.Online coopba a leszállás rendszerint a föld alá történik vagy a hajó alsó fedélzetére és ha már ott vagy nem is mész többet sehova.A hang ocsmány már amikor van,mert leginkább megszűnik menet közbe.Rendszeresen pálya betöltése után megmerevedik a kezdő kép ami annyira nem is lenne feltűnő hisz menet közbe is diavetítés amit látsz. Viszont eltűnik a repülő na és itt a csavar,hogy itt viszont rendbe lesz a hang.Csak repülőd nincs és az úgymond háttér se változik"mozdul".Hang alapján tudsz csak nehezen lezuhanni és reménykedsz,hogy jól indul újra.Nincs semmi pozitív se amit mondani lehetne róla. Esküszöm sajnálom a 115 ft ot amibe a lemez került.