176613
banner
  • Totti5
    #124510
  • Totti5
    #124509
    Add drágábban! :)
  • Ricsi234
    #124508
    Sziasztok!Állítólag van egy program amivel lehet Live-nélkül onlinen játszani....
    A neve: Xlink Kai,vagy a másik XBSLink
    A Battlefield 3-mal bírnák így játszani?
    Meg még honnan lehetne a LEGOLCSÓBBAN megvenni az F1 2011-et:P
  • davidka003
    #124507
    Jatekaim.hu vásárló nálam:

    1000 Ft-os játék. Kérdi, hogy utánvéttel lehetne-e?
    Mondom nincs a közelben OTP bank? Betudnád fizetni személyesen
    Azt mondja ő az ilyenekben nem bízik, hogy majd befizetés után feladom.
    Hát xd
    25 pozitívom van és 1500 Ft-on cigánykodunk.
    Utánvéttel meg nem küldök egy 2 pozitívos embernek, mert ha nem veszi át akkor a vissza költséget is nekem kell fizetni. Azért elővigyázatosság nem árt de 25 pozitívom van basszus. ÁÁÁ
  • arty
    #124506
    Forza Motorsport 4
  • Totti5
    #124505
    Mindig a Gears a legszebb Unrealos játék. Ennek igen egyszerű oka van. EPIC fejlesztette ki a motort, övék a legfrissebb, ők teszik bele a legújabb technológiai megoldásokat és frissítik a verziószámot és ők értenek hozzá a legjobban.

    Legújabb Unreal motort a Gears 3, Bullettstorm meg talán a Batman 2 használta.
  • Totti5
    #124504
    Halo Reach, Alan Wake, Castlevania, Assasins Creed akármelyik, Max Payne 3, Skyrim, Crysis 1-2, GTA IV, Red Dead Redemption stb...

    Optimalizálni trükközni, szépíteni mindig lehet. Olyan nincs hogy 2 éve elérték a plafont és onnan nincs előre. Minden fejlesztő tud még húzni a játékon, és ez mindig látszik is egy következő epizódnál.
  • Muttley
    #124503
    nézz meg 1
    - Metro 2033
    - Forza 4
    - Resi 5
    gammákat és máris ott a válasz
  • vg
    #124502
    A Gears Of War 3 miben jobb mint más, ma már 1000 helyen látott, átlagos Unreal motort használó játék?
  • Moby
    #124501
    Egészen furcsa elképzelésetek van a hw-sw összefüggéseiről, és működéséről :D
  • Macccy
    #124500
    Uhh, állandó téma :) Páran erre be fognak tolni egy legyintős "fosbox" -ot, olyanok is akik használják régóta ...

    Szerintem meg nézd meg a #124483 -ban lentebb látható HALO4 videót és győződj meg róla magad! Még ha kozmetikázva is van picit (amit nem tudunk) nos a látvány akkor is lehengerlő lesz. Semmi Crysis 3 SLIpowaPC szintű áll ejtés, de a fejlődés szerintem megvan és k.rvajól néznek ki! Részemről ennyi!
  • skygt90
    #124499
    sziasztok , melyik az a játék amelyik teljesen kihasználja az xbox 360 hardverét ? A Gears Of War 3 al játszottam , attól szebb játékot eddig nem nagyon láttam box-on . Szerintetek mennyi erő van még a Box-ban ? Tud még a közeljövőben grafikailag fejlődést mutatni a játékokban ? Vagy azt majd a követgező konzol generáció ?
  • Muttley
    #124498
    várj :)
    nem vóótam elég konkrét :)
    egy 280-nal közlekedő RWD F1 autónál, ha megrántod a kormányt, megpördülsz és ripityára töröd az autót (és saját magad)
    ezt gond nélkül hozza az rFactor legtöbb F1 módja
    nagy kedvenc az 1987 F1 MOD (a turbos F1-ek -> 2014-ben halleluja, újra felébresztik a legendát)
    de hagyjuk az rFactor-t. az PC és szim. nem erre akarom kihegyezni

    ami viszont hervasztó és gusztustalan és emiatt az eddigi Codem. F1-ek harsány , az h
    mindezt itt gond nélkül megteheted
    szélárnyékból kiránthatod a kormányt előzéshez olyan vehemenciával, belemehetsz olyan sebességgel kanyarokba, hogy valóságban elrepülj Mekkáig, alulkormányozottsággal beleállj a gumifalba
    ezekben a játékokban nem történik semmi ALL-assist-OFF beállítással
    az autó csak a pálya bizonyos (ne hívjuk scriptnek, ha így jobb :) ELŐRE LEPROGRAMOZOTT pontjain képes megpördülni, alulkormányozottá válni, stb.
    minden tiszteletem az aprólékos F1 évad megszervezésért és eyecandy grafikáért
    de fizikában az egész gamma (számomra eddig) egy rakás gőzölgő kula
    nem szappant akarok tologatni 300-zal
    Forza 4 szintű fizikát, ha segítségeket kikapcsolom
    eddig nem sikerült nekik

    all eyes on Sept 21
    reméljük idén sikerül :)

  • DarkSector
    #124497
    Eddig mit gondoltál hogy készülnek a játékok? :)
  • Macccy
    #124496
    Többször is kirázott a hideg a videó közben!

    EZ már film készítés, ez már nem egy "játék" ... sokkal több annál ... Nyilván más játékoknál is van/lehet így, de ezt látni megdöbbentő. Fantasztikus!
  • davidka003
    #124495
    Igaza van

    No....There is NO excuse for not having a save point before a boss fight UNLESS you can save anytime. Its NOT FUN to lose 2 hours of gameplay because you were not prepared for the boss. Its NOT FUN to repeat the same dungeon you just did.

    Na ennyi. Bekaphatja. Mégegyszer el nem indítom. Köcsög.
  • davidka003
    #124494
    Infinite Undiscovery de felbaszott. Nyomtam vele 1 órát. Természetesen mentéspont még véletlenül sem volt. Első nagyobb főellenségnél voltam, nagy kék ork meg valami sárkány. Meghaltam, erre visszadobott, hogy az 1 órával korábbi mentéstől folytassam. Kinyírtam vagy 150 ellenséget. Most megint nyírjam ki őket újra meg újra? Hát szopjon le a játékkészítő brigád.
  • Waczkor
    #124493
    Én pécére vettem meg,nekem is nagyon tetszik,bár én inkább az újabb mapokat tolom,meg az új modokat.
  • davidka003
    #124492
    De az ultra gáz, hogy vannak ilyen 10-15 mp-es átvezetők, mozog a száj és csak a zene szól. Ez szánalom. Nem lehet azzal védekezni, hogy több 10 órás átvezetőt sok idő lett volna leszinkronizálni.
    Mikor NPC-vel beszélek leszarom de azért szánalom, hogy sokszor lebírták szinkronizálni a főhősöket máskor meg nem. Ebben nincsen logika.
  • Totti5
    #124491
    Azért nincs mert nincs szinkron. Oldszkúl! Nem hiba, hanem ilyen a játék. Ilyenek voltak régen az rpgk. Bizonyos átvezetőknél van, de beszélgetéseknél csak írott szöveg.
  • davidka003
    #124490
    Gyerekek ez mi szar már, csomó átvezetőnél nincsen hang az Infinite Undiscovery-ben. Rá is kerestem: Felháborító
  • Harlekin
    #124489
    Na akkor,hogy tényleg világos legyen ez a dolog.
    Nekem eszembe se jutott volna berakni ezt a szart "most",mert félbe van 2 game így is.A haverok 2 napja játszottak és könyörögtek,hogy rakjam be,mert van benne pár multys acsi amibe segíthetnék.Ennyi tömören...
    Csak miután elkezdtem derült ki,hogy maga a játék se 1 nagy durranás a kivitelezés meg duplán nagy rakás szar.Nincs itt uj szar régi jó szimplán ez van...
    Leszarom hogy mennyi G-m lesz benne ,mert itt maga a game se 1 nagy durranás,de hála istennek nekik meglett minden amit akartak vagy is 1 kivételével.Mert az miatt még végig kell szenvednem velük pár órát,de ennyi...Részemről letudva ez a game,mert 1 szar.
  • davidka003
    #124488
    Brütal Legendnek vége. Utolsó két küldetéshez már nem volt erőm. Beleuntam ebbe a stratégia szerű színpad harcokba. Youtube-on azért megnéztem a végigjátszást. Hát játékmenetben gyenge, zenék jók voltak de maga az egész olyan gyerekes. Autó fizikája, irányítása lehetett volna jobb.

    Egyetértek a negatívumokkal amiket az egyik tesztelő írt:

    "Unalmas melléküldetések, rövid főküldetés
    A végére kissé kifulladó forgatókönyv
    Nem eléggé kidolgozott játékelemek
    Irányításbeli problémák"

    Illetve nekem a vége sem tetszett annyira.
    1-2 poénon azért jókat röhögtem.
    Mikor az emós beszólt, hogy "If you lucky I kill you before I bury you". :D
  • orichalcos
    #124487
    Flood nem lesz, Covenant csak az elején, utána az új enemy lesz csak.

    Illetve a Spartan Ops-ban még persze lesznek Covenant ellenségek is.
  • Totti5
    #124486
    "mit kaptunk eddig? scriptelt csúszású kanyarokat, máshol megcsúszni képtelen autókat, 260-nal füvön és sóderágyon közlekedést, RWD sínautókat stb."

    Ezt már a nagytudásu Skynettel eljátszottam egyszer... F1 2011ben nincs szkriptelt megcsúszás ( igazából nem is értem hogy ez mit takar és ha lenne akkor ez hogyan is működne... ), és a füvön sem lehet átrongyolni... vagyis át lehet, mint ahogy rfactorban és más PCs szimekben is gond nélkül, csak ezek nem célravezetők. A fű csúszik, te meg a falba kötsz ki vagy ha mégis megúszol egy levágást, akkor a gép megbüntet!!!. Lehet én vagyok béna ( 10 év hardkór szimezés és tapasztalat után ), és 2 teljes évad végigjátszása után, de még nem sikerült előnyre szert tennem az F1 2011ben úgy hogy a füvön közlekedtem, sőt ha oda jutottam akkor pozíciókat veszítettem, jobb esetben. Bármelyik kanyarban el lehet dobni bármikor. Vannak pontok a pályákon ahol sokkal könnyebben kimegy a gép segge, ezek általában valami lejtős, emelkedős, döntött nem a megszokott cornerek. Ez nem szkript... ( Forza 4ben is és a valóságban is ilyen ) ugyan ezek a kanyarok rfactorban vagy anno az F1 challengében is kritikusak voltak. Figyelni kell és nem ész nélkül nyomni a gázt, mert akkor 10ből jó eséllyel 10szer eldobod ott, de ez nem szkript, hanem egyszerű fizika.
  • arty
    #124485
    uj szar > régi jó? (elvégre multiztok, semmiféle "már ismerem a sztorit" nincs)
  • davidka003
    #124484
    Covenant akkor nem lesz benne meg a Flood sem?
  • orichalcos
    #124483


    Van pár új SP jelenet, nagyon állat lesz ez a játék.
  • Harlekin
    #124482
    Tegnap leszedtem a CS GO-t "demot" 1 óra baszott nagy nosztalgiázás volt.
    Gyorsan összepattintottam a bill+egér kombót.És nem volt ellenfél sehol,mert ez a game a zsigereimbe ivódott végérvényesen.Olyan szinten,hogy régen PC-n scriptelve voltak a vásárlási dolgok és önkénytelenül nyomtam az F1-től F8 ig a gombokat vásárláskor most is.Pár embernek biztos elrontottam tegnap a napját,amikor itályn CT ként a kezdőről az ablakon beugorva és a 3. szobába már eleve a késsel a kezembe befordulva és szúrva nyírtam ki 3 x egymás után ez PC n is mindig így volt.Ez a jó a CS be annyira kiszámítható minden benne.Gondolkodás nélkül dobom a gránátott Office pályán az ablakokon be milliméter pontosan ugyan oda pl a lift melletti sarokba mert ott az esetek nagy részébe gugol 1 Terrorista.Vagy fordulok be úgy folyoson hogy egyből lövök bizonyos pontokat.Sose fogom elfelejteni amikor PC-n Oil rig pályán "VIP es pálya" Terrorként rohantam fel a felső szintre ahol be lehetett látni a CT-k kezdőjére és a létrán felérve,még benne maradtam a vásárlási helybe azonnal dobtam a gránátot neki a korlátnak,mert az közvetlenül közéjük pattant és már nyomtam is az F4 et ami a gránát vásárlási script volt tehát megvesz+elővesz közbe egér bal gomb.Ez azt eredményezte,hogy 1 folyamatábraként repültek a gránátok!Azok a szerencsétlenek meg még csak vásároltak "volna" mert rendszerint a 10. gránát után halott volt a komplett CT banda...de kurvára utálhattak Iszonyat nagy a kísértés hogy megvegyem!
  • Harlekin
    #124481
    rosszul írtam 231 nél tartok
  • Harlekin
    #124480
    Mert már "szinte" mind túl vagyunk.
    A teljesség igénye nélkül amikre emlékszem,hogy már játszottuk.
    Birds of Steel
    Top Gun: Hard Lock
    Tom Clancy’s H.A.W.X.2
    IL-2: Birds of Prey
    ACE COMBAT 6
    És Én még csak 213 játékal játszottam Ők meg már 400 felett vannak tehát biztos hogy ezen kívül is volt bent nekik repülős.
  • grebber
    #124479
    METAL GEAR SOLID: GROUND ZEROES
    TRAILER nem kicsit büntet!!!
  • Muttley
    #124478
    a video alapján ez egy izginek mondható lassabb-mint-a-COD akció játék lesz
    DE egy rakás sz.r Stealth game
    konkrétan az ellenség vak, süket és mentálisan sérült
    nincs perifériás látása, fényes nappal félvilágos árnyékon 4m-ről képtelen keresztül látni, csőlátása van, nincs füle és kb. 5m a detection range
    komolyan mondom, 2:06-tól és kis híján leh.gyoztam a képernyőt
  • DarkSector
    #124477
    Ja hogy a monitorokra érted
    hát nem, de én pl nem is értem miért jó hogy zavaróan a monitorok széle egy fekete elválasztó vonalként funkcionál
    én még ingyen sem használnám mert full felesleges nekem
    lószart nem ér, főleg autós játékban mi a gecimet nézzek a 2 oldalsó monitoron? :D
    Álltalában előrefelé szoktam menni...ez tök értelmetlen még ha lenne rá pénzem akkor se vennék...inkább egy +D-t építenék ki.
  • Muttley
    #124476
    O.K. :)
    autentikusságához nem fér kétség
    egy Forza 4 szintű fizikát kellene leprogramozniuk, amikor ALL-assist-OFF
    ez eddig egyetlen 1x sem sikerült nekik
    pedig ettől még az assistok bekapcsolásával teljes mértékig hülyegyerek-kész lehetne a gamma
    mit kaptunk eddig? scriptelt csúszású kanyarokat, máshol megcsúszni képtelen autókat, 260-nal füvön és sóderágyon közlekedést, RWD sínautókat stb.
    nem kell vérszim - all-assist-OFF beállításnak kellene valódinak lennie
    sikerült nekik eddig? - nem
    miért? - mert 1szerűen balf.szok voltak
    reméljük ezúttal nem lesznek azok :)
    szeptember végén kiderül ;)
  • davidka003
    #124475
    És kezeli is majd mind a három monitort igaz? :D
  • Moby
    #124474
    Valójában amilyen látványos, technológiai szempontból olyan együgyű a motion scan, és csak korlátozottan használható. Ide mondjuk tökéletes volt.
  • DarkSector
    #124473
    Mit kéne tudni ezen?
    Konzolt is kiépítheted egy székkel meg kormánynal...ettől a rajta játszott játék még nem változik meg...:D
  • davidka003
    #124472
    Na egy konzol mikor tud ilyet Na na na? :D
    Látványosnak néz ki de az egész gép lehet mindennel együtt vagy 600 ezer Ft. Gyakorlatilag ilyet akkor raknék össze ha annyi pénzem lenne, hogy nem kéne dolgozni és akkor munka helyett ráérnék játszani. :D
  • arty
    #124471
    node van más, röpködős game, miért nem azokat erőltetitek? :)