176613
banner
  • Shan
    #124750
    Meg kellett hogy adj egy szülői profilt, amivel kordában lehet tartani a gyáreket..Azzal próbálkozz...
  • zaki
    #124749
    jöjjön már a fifa demo
  • kastil
    #124748
    Hali!

    Na most vettem egy slimet, csatlakoztam netre, beregisztráltam az emailem, erre ez a hülye folyamatosan azt mondja, hogy kölök vagyok, szűlői acc kell :D Hogyan tudom megváltoztatni a születési dátumom? xbox.com on akármit akarok csinálni szülői engedélyt kér, nem túlzáss ez egy kicsit?:D help pls.
  • zaki
    #124747
    Számláló szerint kb annyi nekem is, "bruttóban" 40 óra.
  • Johnny Maize
    #124746
    Nem kell előfizetni sem, akármikor letöltheti.
  • kastil
    #124745
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy bundle slimhez volt crysis 2 letöltőkód, letöltötte haver, de már le is törölte. ha fizet liveot újra letöltheti? konzolon semmi változtatás nem volt, se hardveres se szoftveres. úgy van ahogy ki lett hozva a boltból.

    előre is köszi
  • vg
    #124744
    kalózkikötő pont se
  • Ronnie17
    #124743
    Hali, nem tud valaki egy linket, ahonnan le tudnám tölteni az F1 2012 demo-ját??? Ncore beszart, Live-om nincs... ötlet???
  • Muttley
    #124742


    1:42-től 15 mp-ben hangzik el a lényeg
    ha ez így lesz, akkor köszönjük szépen
  • orichalcos
    #124741
    Jaj te. XD


  • DarkSector
    #124740
    :D
    az jó.
    Alap story nincs még 20 óra sem ha nem gyűjtögetsz közbe, meg szöszmötölsz a fegyókkal.

    Én nekiállok legnehezebben, de mire írták hogy nehéz?
  • Harlekin
    #124739
    Én tegnap végeztem ki 32 óra lett a vége.Igaz Én ahogy kipukkantak az acsik kiléptem dashboardra így ha nagyon akarom akkor tudom folytatni a gyűjtögetést.De nem pörget a dolog,mert 1000 re nem tudom megcsinálni mivel 3 acsihoz kell a pass és nem fogom csak ezért megvenni a passt.
  • zaki
    #124738
    Én ma értem a végére, 40 óra volt tokkal-vonóval-gyűjtögetéssel.
    Apocalypticen már nem fogom újra végigvinni, az tuti :D
    Bár az első részt elsőre úgy vittem végig, de a guideokban írták, hogy itt qrva nehéz már elsőre megcsinálni, nem is szenvedtem vele.
    Mondjuk kész lenne sztem 15 óra alatt kb a felturbózott karakterrel, de elég volt egyszer is.
  • TaRka0107
    #124737
    YT-n értette.
  • Harlekin
    #124736
    Érdekes nálam az első sorba ahogy Én néztem a keressen jól Floridán írás van!
  • davidka003
    #124735
    Első sor:

    This is a proof of concept, i submerged my XBOX 360 in mineral oil to see if it would help cool it down/Run better.
  • Harlekin
    #124734
    Én nem látom kiírva?
  • davidka003
    #124733
    Mondjuk ki is van írva a videó alá...
  • Harlekin
    #124732
    Elhiszem csak a videót hang nélkül néztem mivel 1ik fülemen a box headsett van a másikon meg a teló headsett.Ne kérdezd miért mert csak.
  • orichalcos
    #124731
    Mondja is a videóban hogy "mineral oil"
  • DarkSector
    #124730
    Ha nem fps lenne akár hívhatnánk uncharted 4-nek is...:D
  • Totti5
    #124729
    Erről van szó?

  • Harlekin
    #124728
    Ott lehet a pont...Tényleg trafó olaj,de ahoz meg túlságosan viszkózus.
  • Moby
    #124727
    Egyébként nem butaság, használják szerverhűtésre is, csak nem túl kényelmes, ha cserélni kell valamit.
  • Moby
    #124726
    Ez nem víz. Olaj.
  • Moby
    #124725
    És ez miért baj? Én pl, csinálnék ilyet ha lenne időm ilyen faszságokra. a HDD-t kicsérlném ssd-re, odd kimaradhat, így mindent a folyadékban tarthatnék :)
  • Harlekin
    #124724
    A tápcsatinál ha nem szigeteled és bemegy a víz azonnal megindul az elektrolizis.Ami oxidációval fog járni és áramveszteséggel és szerintem egyiknek se örül majd a box!
  • Harlekin
    #124723
    Bazz most nézem hogy a táp csati is benne van a vízbe!
  • Moby
    #124722
    Miért baszná szét magát?
  • Harlekin
    #124721
    1 ideig biztos hisz a lap ipregnáló lakréteget kap,de a csatlakozok már nem és Csak azért nem bassza szét magát azonnal,mert a hátsó betáp csati nincs a vízbe.
  • gduck
    #124720
    Ez a tuti megoldás :D

  • Harlekin
    #124719
    Bonyolítani??? hisz te bonyolítod túl!
    Megkaptál 1 infót tehát azt hogy a cell(cpu) miatt jobb erősebb nevezzük annak aminek!De azért,mert lusta vagy rákeresni a lényegi info megszerzése után a dologra pedig a google a barátod és az első kidobott 5 találatból lényegesen több infót szereztél volna mint amit Moby ide leírt -igaz szívesen teszi.De akkor is már nem is emlékeznénk erre az egészre.És folyhatna tovább a maga megszokott lassú medrébe a topik élete!Nem zavarna itt össze jó pár embert!

    Tehát hol a túlbonyolítás?

    Kaptál infót,hogy jobb és akkor jobb ha azt ki is használják! Ezek tények amik megmásíthatatlanok.
    Te meg belebonyolódtál a kérdezősködésbe meg az értetlenkedésbe pedig ugyan ennyi ráfordított energiával tökéletesen releváns válaszokat kaptál volna a felesleges 5-6 hsz helyett!
  • DarkSector
    #124718
    "Csak értelmezni kellet volna"

    kellett volna jah.... itt a baj, neked meg pár embernek van háttérinfója és érti, de én nem tudtam hogy konkrétan a hardver mifán terem...szóval mégsem velem volt a baj...egyszerűen nem kell mindent túlbonyolítani. :D
  • Harlekin
    #124717
    #124689

    Csak értelmezni kellet volna a mondandót vagy szimplán csak olvasni a sorok között!
  • DarkSector
    #124716
    Mutasd meg pls hol irtad le semennyiszer? :D
  • Harlekin
    #124715
    Elsőre is leírta "tuk" érthetően rendesen ellenben viszont te csak a szájbarágós verziót tudtad értelmezni.
  • Harlekin
    #124714
    loál mire számítasz,de tényleg???
    Csak az egyszerűség az kell ide.Nem magas röptű beszélgetés ez nem az a fórum.
    A kábelek na de milyen,hogyan kössem ezt össze azzal és minek,vagy miért lesz ezzel az jobb esetleg ezen vagy azon szebb,meg takarodj warezos stb stb stb!
    Érdemben értelmes eszmecsere itt sose volt és sose lesz ez biztos sajnos!
  • DarkSector
    #124713
    Oks de most nem az volt a lényeg...ettől független egyetértünk...:D
  • DarkSector
    #124712
    Köszönöm így értem már hogy a Cell nem egy processzor, vagy nem csak az...ez már megmagyarázza a dolgot. :P
  • DarkSector
    #124711
    Na a #27694 na ez már válasz...igen ha "rosszul" írják le nem értem...ennyit kellett volna elsőre, hogy a Cell az nem egy processzor, hanem képes a vga helyett is dolgozni.