176613
banner
  • Totti5
    #124910
    Ez a videó jól mutatja amire gondolok



    :D
  • Totti5
    #124909
    "A Dragon’s Dogma kliséi, stílusjegyei, és az egész játékmenetet átszövő esszenciája a szakavatott szemek számára nem is titkolják, hogy milyen felmenőkkel büszkélkedhetnek - szemfülesek a mesterek hozományain kívül némi Dragon Questet, a kihívás mércéjének tekinthető Dark Soulst, és a nyugati mintákra épülő Elder Scrolls, illetve Fable sajátosságokat is felfedezhetnek a Dogmatikus történetben, de még a Shadow of the Colossus is felbukkan egy-egy mozzanat erejéig - utóbbinál elég, ha az ellenfelekre való felcsimpaszkodásra gondolunk - ám a lényegi mondandó csak akkor domborodik ki, ha keményen belevetjük magunkat a cselekménybe."

    Amúgy meg 10 perc alatt egyetlen RPGt nem lehet megvizsgálni. DD pedig 1 óra után olyan szinten elengedi a kezedet hogy azt sem tudod fiú e vagy, vagy lány. Ott állsz és nem tudod mi van, merre menj, mit csinálj. Ettől is már más mint a többi RPG, mert ott ilyen nincs. Ebbe tényleg EPIC harcok vannak, mint a Dark Solusban is és nehezek!

    Skyrimba mi van? 40 óra után találkoztam az első sárkánnyal és 3 suhintástól összeesett. Elsőre epic mérce elérte az 1es fokozatot de aztán a köv 50 órában semmi nem volt ami egyetlen BOSS harcot is kiemelne. Skyrim primkó ebből a szempontból, viszont ott kalandozni lehet irtózatosan jól. Szinte nem is érdekel a történet, csak az hogy mindenhova eljussak és lássam a tájakat, falukat, városokat, mert hihetetlen jól néznek ki és él az egész.

    Ellenben a DDben darálni kell a szörnyeket, az RPGs dolgok másodlagosak, de persze ugyan úgy benne vannak, hiszen open world.

    Teljesen más világ a kettő. Annyiban hasonlítanak, hogy fantasy RPG és nyitott világ.
  • Seth
    #124908
    Édes fiam, annyi jóból maradsz ki , ha a játékokat egymáshoz hasonlítod és kihagyod azokat ,amik 9 pont alatt teljesítenek. Persze Te szerintem csak olyan szezonális játékos vagy és ahogy látom fps vagy tps lelövömafejét kedvelő, maradj is azoknál :D
  • Muttley
    #124907
    ez van, apa :)
    ilyen hosszú idő kellett, h rájöjjek
    open-world fantasy RPG ez is...
  • Seth
    #124906
    "DD-vel 10 percet, mire rájöttem, hogy skyrim játékmenet"

    No comment
  • Muttley
    #124905
    DoA-ban van blokk?
    idén nálam 2 játék maradt "talpon"
    Sniper Elite 2 és a GR: Future Soldier
    ill. Ninja Gaiden 2 (rebuy)
    a többi idén...
    nagyon bízom a dec-i Far Cry 3-ban :)

    #124851: Splinter Cell Blacklist lehetne nagy flash
    az eddig látottak alapján viszont tényleg csak "lehetne"...
    :)

    #124822: nem nyert :)
    mind2-vel nyomtam. DD-vel 10 percet, mire rájöttem, hogy skyrim játékmenet
    a Darks. 2-vel meg néhány órát, de ellaposodott
    írtam is 1 hónapja róla quick-review-t :)
  • davidka003
    #124904
    Fable 2 kivégezve. Nem volt ez olyan rossz. A "tökéletes nap" a végén viszont nagyon unalmas volt. Csirkéket rugdosni meg üveget lövöldözni...
  • Totti5
    #124903
    Az.
  • Totti5
    #124902
    Arra én is! Már work in progress :D:D
  • Harlekin
    #124901
  • Muttley
    #124900

    adjunk nevet ennek a lifestyle-nak
    SportPunk?
  • Harlekin
    #124899
    Vártam a borderlandsot,így másikba nem akartam belekezdeni ezért adott volt ez.Semmi más dolgom nem volt miután hazaértem a melóból.Visszakapcsoltam az agyam zombi üzemmódból,lezuhanyoztam kajáltam lebasztam magam a box elé magam mellé vettem 2 kiló szőlőt 4 almát 2.5 liter colát,hogy azért ne legyek túl egészséges azt punnyadásos game.9 óra múlva felálltam pisi kaki zuhany azt alvás.Elmormoltam 2 miatyánkat,hogy reggelre legyen borderlands...És meghallgatá az úr a kérésem.
  • Moby
    #124898
    Én jóideje a "kitudkevesebbetfosgecijátékokraelbaszniadrágaidejéből" versenyt nyomom. Eddig egész jó a helyezésem...
  • Harlekin
    #124897
    A végefelé már majdnem feladtam,de csak azért is meglett(fast travel,futás ,lovaglás,B,balstick jobra fel AAAAAAAB,fight fast travel,futas,lovaglás,B... unalom,unalom,unalom).Amúgy a dokival volt a verseny mert ő 9:47 alatt csinálta meg mondtam,hogy ráverek simán 1 órát az idejére így viszont a kurva 3 perc miatt most buktam 800 ms pontot.
  • Moby
    #124896
    Ha kettővel shiftelem jobbra a számokat, annyit sem lennék képes játszani ezzel az alsó-középszar dögunalom-tengerrel.
  • Harlekin
    #124895
    Ja és az öregemet ki kérem magamnak!!!Nem vagyok öreg!!!
    Amúgy szólj,ha segíteni kell gyorsan végigszaladni valami játékon.
    Bazzze az acsivadászat miatt ezekre a dolgokra nagyon be vagyok állva.
  • Tinman #124894
    Reminder: Ha egy játékot abbahagysz az nem jó játék...
  • Harlekin
    #124893

    A legfelső a 3. new game plusz idő ami 21 perc
    Alatta a leggyorsabb idő.
    Ennyít a vetítésről.
    De amúgy meg pont telibeszarom,hogy mit hiszel tegnap délbe álltam neki estére kész volt ha hiszed ha nem.
  • DarkSector
    #124892
    Öregem te komolyan ezzel hülyítesz? ha csak futnod kéne és rejtvényeket meg bossokat sem kéne ölnöd akkor sem lenne meg, csak az a gáz hogy ez a kép nem a játékidőt mutatja, mert az legfellül van...szóval nekem aztán vetíthetsz...:D
    Most én a legszükségesebb dolgokkal 6 óra alatt mentem el a Gilded-ig, és ez a játék talán 30%-a szóval ezt kicsit nehezen fogod elhitetni velem...:D
  • Harlekin
    #124891
    Totti majd írd már meg légyszíves,hogy milyen a kész F1 2012 ha kipróbálod.
    Ugyan olyan mint a demó erre lennék kíváncsi.
  • Harlekin
    #124890
    Na program változás!!!
    Darks. 2 leszarva a 30 as szinttel 1 üt!!
    Most néztem a raktárt,hogy megérkezett a BORDERLANDS 2!!!
    Remélem nem passos a multi része,mert 1 óra múlva indul is a coop.
    A biztonság kedvéért gyorsan írok iceakosnak ms pontér,ha netán passos.
  • Harlekin
    #124889
    Nem írtam el ennyi alatt lett meg!
    Lóhalálába futottam végig mindenhol mutatja az is,hogy nem lett meg a 30 as szintem mivel csak a lehető legszükségesebb harcokba mentem bele azaz a bossok és ahol bezárnak területre.Kicsit szívás az a föld volt a sok köcsög miatt de sok wrathal meg healtal az is futva teljesíthető.Nagyon sok pénzt elbasztam a wrathra fegyverre healtra.

    Mivel a normálta 32 óra alatt 0 pálya ismerettel a gyűjtögetéssel,pöcsöléssel és minden mással 1üt szinte az összes (15) mellék küldetéssel lett meg mitől kevés a 8 óra amúgy Én 6 órát szerettem volna ,de nem lett meg.
    Plusz jól elbasztam,mert kíváncsiságból rányomtam a nightmare fokozatra így most kezdhetek 1 harmadik new game pluszt,hogy meg tudjam csinálni gyorsan a 30 as szintet felveszem mindenhol az összes küldetéset és csak az xp-re megyek.



    Na ugye,hogy lehetséges!!!!
  • DarkSector
    #124888
    Maradandó volt, csak nem ilyen méretű ellenfél.
  • DarkSector
    #124887
    Nehéznek bizonyult ez a rész? :D
  • DarkSector
    #124886
    "APOCALYPTICET 8:50 perc alat letudtam."
    Hát nemhogy Apocalyptic-en de még EASY-n SEM! létezhet hogy letoltad 8:50 alatt, nekem az az érzésem hogy azért 15 óra minimum a single...Apocalyptic meg több is.
    Gondolom csak elírtad....

    Én most tolom Apoc-ot, és 6 óra eltelt már és még mindig a Gilded Area-ban vagyok most értem abba az arénába ahol majd nemsokára lesz a kukac....szóval... :)
  • DarkSector
    #124885
    Huh sorry ez igaz tök kiment a fejemből hogy ps2-re voltak wrc-k...nem szóltam...:)

    Így már értem, de gondolom nem a régi változat ez hanem valami remake....
  • Seth
    #124884
    Nem igazán volt ezután maradandó jelenet
  • Totti5
    #124883
    Itt hagytam abba a játékot.
  • zaki
    #124882
    D2-ben óriási ez a bossfight, epic a zene alatta :)



    csak a zene:

  • Harlekin
    #124881
    A francaba megint miből maradok ki.Ráadásul mi miatt...
    Mivel nem aludtam nyugodtan a Darksiders 2 miatt"csak azért mert még nincs borderlands 2 " délbe megjöttem melóból és new game +on APOCALYPTICET 8:50 perc alat letudtam.Igaz szarrá untam magam alatta,de legalább megvan.
  • davidka003
    #124880
    Az a hír járja, hogy kókányolt szar gépeket adnak el.
    Inkább gameshop.hu
  • Osi20
    #124879
    sziasztok. Tudnátok segiteni Konzolok szervize boltról mi véleményetek? Valaki rendelt már ? Elöre is köszönöm választokat.
  • Totti5
    #124878
    Pontosan 2010ben cseréltek gazdát a jogok.
  • Moby
    #124877
    A WRC jogok (ahogy az F1 jogok is) vagy 5 évig a sony kezében voltak, ezért nem jelentek meg multiplat. wrc és f1 játékok (offisöl).
    Tán 2010-ben járt le a licenszük, de ezt Totti szerintem jobban tudja :)
  • DarkSector
    #124876
    Valamint valaki tudja milyen Resident Evil 6 exclusive cucc lesz xbox360-ra?
  • DarkSector
    #124875
    Ezt már többször eszembejutott és meg kell kérdeznem, hogy miért is adják ki újra a WRC-ket?
  • Totti5
    #124874
    Csapattam egyet boxon is:)



  • DarkSector
    #124873
    Köszke.
  • orichalcos
    #124872
  • Moby
    #124871
    > csak éppen a nagy történetből semmi nem jött át
    pszt: olyan nem vót, csak valami zs kategóriás baromság, amit rögtön nagyívű sztorinak állítottak be, merugye attó, hogy ostobalövöldébe egyáltalán vót sztori, rögtön ötszörös szorzóval ment, de attó az még egy fosika kis nyomiság vót ám :)