176613
banner
  • DarkSector
    #124951
    De ez nem elég kemény...:D
  • csabicsabi
    #124950
    Gép:Slim

    Live Gold: Annak a megléte szükséges, hogy online játssz.

    Játékot tudsz letölteni marketplace-ról.

  • Doog
    #124949
    Sziasztok!

    Most készülök Xbox360 slim-et venni, és véleményeteket szeretném kérni.
    Azért szánom rá magam, mert pc-vel szemben előnyösebb szerintem. (Nem kell a konfigurációval foglalkozni)

    Nos, kinéztem egy Xbox360 slim-et 80.000 Forintért 250Gb + 1 kar és 3 játék. (Fable III, Halo Reach, Gears of War 2)

    Szerintetek ennyiért megéri?

    Valamint érdeklődnék, hogy ez a Live Gold pontosan mit is jelent?
    És eredeti játékokat tudok letölteni a gép merevlemezére?
    A netet lehet használni a gépen vagy kell hozzá Xbox Live?

    Kicsit még zöldfülű vagyok a témával kapcsolatban.

    Köszi: Doog
  • Totti5
    #124948
    Tiszta lemezdarab lett az asztal! Egy egész napot elkúrtam a semmire. Annyit kellett volna mondaniuk a fejlesztőknek, hogy a sok szabadidővel és nagy pofával rendelkező a codemasters fórumot telesírók véleménye és tapasztalata alapján, az F1 2011 túl szimulátoros lett ezért a játékot kormánnyal játszhatatlanná tesszük és segítségek nélküli opciót lebutítjuk hogy bárki padlógázon vehesse a kanyarokat.

    Ha ezt megmondják egy fejlesztői naplóban, akkor nem pazarlok el ennyi energiát arra hogy ezt a szartömböt kiteszteljem, mert a demó tökéletesen türközte azt hogy milyen is, bár arra mondjuk álmomban sem gondoltam hogy full esőbe padlógázon lehet venni minden kanyart 7esbe 300al.

    Eredetit a demó után nem vettem volna bármi is lenne a felállás, szóval ez a veszély nem fenyegetett.
  • Harlekin
    #124947
    plusz 1 előnye a wareznak.Kitöltheted a dühödet a lemezen.
    Én is ezt szoktam tenni...
    brink 2 x lett áldozati ostya 3.x-ra is csak az mentette meg,hogy itt volt valaki és inkább elkérte.
  • Harlekin
    #124946
    jót kérdezel...pill utánna nézek.
    Megtörtént na az van hogy megpróbáltam belépni másik controllerel másik lives profillal amin nincs gold.
    Kiírta hogy csak akkor történhet meg ha átrak system linkre Én így értelmezem.
    Na most ameddig nem jelentkeztem be a profillal és csak a controlert látta addig simán várta hogy nyomjak A t és ugyan úgy ott maradt az invite friends slotok is.
    Tehát szerintem 2 goldos nyomhat 1 gépen osztott képernyőn és csatlakozhat hozzá liven másik 2.
  • DarkSector
    #124945
    Könnyen törsz verbatim-ot, az eredetit törnéd össze, nah akkor elhinném hogy ez van vagy az van...de ez? :D
  • Totti5
    #124944
    Utolsó kommentem az F1 2012ről.

    Butítás minden fronton, ami csak belefér. Nézzétek meg a videókat. Full eső ugyan az autó, ugyan azok a beállítások, tehát minden off és kormány. Órúzst a 2012es részben PADLÓGÁZON lehet bevenni bármi féle gond nélkül... 2011esbe 5ösbe lehetett gázelvétellel és csúszkálással.

    Pálya végén a 17-18as kanyarokat a 2012ben padlón lehet venni KERSel 7esbe! 2011esbe vissza kell kapcsolni elvenni a gázt és csúszkál. Esélytelen lenne benne padlón venni nem hogy 7esbe de 6osba sem.

    Persze ezzel nincs vége. Gondolom páran megszólták hogy esőbe másik autó mögött nem lehet látni. Mivel eddig irreális volt visszavették és csak akkor van mosódás ha közvetlen mögötte vagy addig pedig panoráma!, de ha mögé mész akkor is kb 50%al többet látni mint a tavalyiban, tehát ode minden élvezet az esőben.

    Ez egy szar. Nem kell szépíteni. 2011es verzió valakiknek túl nehéz volt és 2012est minden téren agyon butították, hiába kapcsolsz ki vagy be bármi segítségek a játék ugyan az marad.

    F1 2011 SPA WET


    F1 2012 SPA WET




    The End.

    ui: hálát adok a verbának, hogy erre a részre egy petákot sem költöttem.
  • Landor
    #124943
    Harlekin! Mixed módot (local split screen + liveon még valaki mással) tud?

    Illetve ha tud, akkor a második localosnak kell gold?
  • Moby
    #124942
    Pedig jó volna valamivel már játszani, tényleg. Embertelen sokat melózok mostanában, hiányzik ez a fajta kikapcsolódás, de ez egyben azt is jelenti, hogy a minimális, erre fordítható szabadidőmet nem fogom harmadvonalbéli igénytelen mocskokra áldozni. Valójában akkor sem menne, ha úsznék az időben, nekem ezeket nem veszi be a gyomrom.
    De a szörnyű az, hogy ha nem ilyen nyomorék sávszélességem lenne, már letöltöttem volna a black mesa-t, mert az (sajnos?) jelenleg jobban érdekel, mint bármi, ami egyébként nagygépes szinten elérhető.
  • Moby
    #124941
    Mer szar. Azé.
    Tudnám ettől sokkal hosszabban, meg analitikusabban mondani, de felesleges.Ez nekem egy percre nem köti le a figyelmem, és egyben ez a szerencséje is, mert így csak elmegyek mellette egy vállrándítással, és nem szedem apró miszlikre, hogy bitenként rugdossam halálra :)
    Ettől még az a kurvaszar darksiders2 is jobban érdekelt abban a 20 percben, amíg rá nem jöttem, hogy a világon semmiről sem szól.
  • Harlekin
    #124940
    Te beteg vagy semmi baja ennek a játéknak.Így jó ahogy van veletek van a baj,hogy ennyire méricskéltek 1 gamát.Miért nem lehet csak szimplán használni???
  • Moby
    #124939
    Ja és amíg el nem felejtem: tiszta szívemből, minden pixelét egyesével gyűlölöm a cel shaded mocskoknak. Az utolsó game amitől nem kaptam hányingert az a XIII volt, de az 10 éve volt. Árokba lövetném mind, aki ilyenhez nyúl 2012-ben.
  • Moby
    #124938
    Megnéztem Harlekinnél. Nyomiság. Skip :)
    Kicsit má izgulok, lesz-e még olyan, amiért áram alá helyezem currgen xboxot.
  • Totti5
    #124936
    No hát ezért volt kiakasztó az első rész is, persze sokak szerint az AIja kiváló. Nekem mások az elképzeléseim a kiváló AIról. Ez a lehető legprimkóbb. Ha beérek a sugarába rámtámad ( persze véletlen sem támadnak le, hanem dobál hóval egy kibaszott szörny, ami simán leüthetne pláne 3an... ), ha 2 millivel kilépek onnan akkor hiába lát meg lövök rá, nem érzékel. 2012 Gearbox.

  • DarkSector
    #124935
    Most kicsit rutisnosabban megyek végig és maxolom ki, ha most hiányozni fog még mindig valami, akkor azt már leyoutube-ozom a picsába...de max coin fog hiányozni, mert titkos helyek-ládákat megtaláltam...
    Csak ugy van 4 geci láda amik csak 1 adott részen vehetők fel később már nem.

    Denchfort
    Judicators Tomb

    és amik még egy adott részen:
    az elején a jeges rész az 5. térképen....
    illetve azon a repülő hajón ami Guild Area+Ethernal Trone néven ismert.
  • DarkSector
    #124934
    Első végigjátszásra 89 lett meg, ezekszerint hiányzik 11 amit sejtettem hogy valszeg kereken 100 darab lehet...:D

    Most a New Game + (Guilded Area-ig) -ban lett a többi.
    Meg kaptam egy ilyent is...:D még az első végigjátszáskor:

    40-es szintű geci, szóval nem 30 a max szint, hanem legalább 40!!!
    Ez a kép akkor azelőtt készült mikor beléptem a főellenséghez és átléptem a NG+ -ba.

  • Totti5
    #124933
    Ez a Borderlands olyan mint az 1. AI még mindig hihetetlenül buta, graf még mindig unalmas és még mindig van popup, ráadásul mint ha több lenne rajt a fekete kontúr ami nem tesz jót neki. Amúgy továbbra is jó kis primkó dara kincsvadászattal, meg poénokkal. Ez a Gearbox sem volt képes ebben a genbe úgy igazán ütőset alkotni. Játékaik mindegyika hemzseg a technológiai hibáktól. Nyomják ezt az Unreal motort, de nem lépnek 1ről a kettőre.

    A fejlesztők szerint az AI sokat fejlődött és jobb mint gondolnám. Szerencsére az első részben is láttam hogy milyen szar, és eszembe sem jutott hogy használható lesz. Nem is lett.




  • zaki
    #124932
    coinból hogy van ennyi? nem csak 100db van összese a játékban?
  • DarkSector
    #124931
    Tegnap itt hagytam abba az Aréna előtt...van lóvé meg rombuszom elég...:)
    Pedig nem álltam le tápolni sehol magam.
    Csak minden felszedhető cuccot eladtam. :)

  • DarkSector
    #124930
    Bocs a 11 amit írtál az zavart meg akkor, és arra érthettem hogy a secondary-t írtad először és a 16-ost másodszorra...akkor ezekszerint ugyanannyi főküldi van...és mellékből mennyi van az x360-as változatban? Mert én 22-őt találtam...de at mondták ebből néhány nincs benne az alapjátékban hanem ezek dlc-k.
  • Harlekin
    #124929
    Te egy igazi fasz vagy!!!
    Na gyere le érte szépen!!!
    Kurva jó a game!
    Meg itt az F1-ed is.
    Indulj meg most!
    2 perced van!
  • Harlekin
    #124928
    Mint ahogy írtam is hogy csak ahol nagyon kellett ott volt fight!

    Ismét nem Én írtam el semmit,hanem Te olvastál valamit félre!!!!!

    #124634

    KIEMELTEM,HOGY JÓL LÁTSZÓDJON !!!!

    "Nagyon a végén tartok(samaelt már kinyirtam)11 mellék küldetés van kész és 16 fő... "

    -Azaz már csak akkor a FŐŐŐŐŐ boss volt vissza azaz a 17. primary küldetés!!!!!!!!!!!

    Amúgy THX!
  • DarkSector
    #124927
    Akkor elnézést, és gratula, akkor kurvára siethettél és nem áltál le ölni senkit, mert elég hosszú a játék, gondolom valami kigyúrt karakterrel nyomtad hogy hamar leverd az ellenfeleket is... :)

    Valamiért én arra emlékeztem hogy 12 küldetést írtál régebbi kommentedben, de akkor valszeg elírtad...ezért feltételeztem hogy van eltérés.
  • Moby
    #124926
    Ok.

    Tehát elskippeltem ezt is látatlanban :)
  • Harlekin
    #124925
    Még senkivel egyedül,mert a gyógyegerek csak délután jönnek mind mert valami sokkal értelmetlenebbet csinál(vásárlás,kertrendezés,kefélés)azt hiszem ezeket mondták.Amúgy doki,toci,matyo elvileg így leszünk 4 en.Már baszottul várom!Na sebaj addig elérek vagy 10-15 ös rangig és ha bejönnek hozzám csak lehugyozza 1 skag őket és beledöglenek.
  • arty
    #124924
    én annyit mondanék, hogy köszi, inkább 0-ról újrakezdem a dirt2-t vagy a dirt3-at :))
  • arty
    #124923
    Könnyítettek, ennyi.

    Biztos vérpistit zavarta, hogy ő nem tud menni técé offal és kódmesterek megijedtek, hogy ezért idén már meg se venné a játékot...

    codemasters
  • Totti5
    #124922
    Ha most ideadnák az F1 helyett hogy tessék 1 évig ezzel kell játszanod, akkor nem ellenkeznék...
  • arty
    #124921
    nagyon szép ez a túraautószimulátor, mi a neve?
  • Harlekin
    #124920
    Nincs itt titkos megoldás aláfutottál és kész!!!

    Kurva jó játékos vagyok ennyyyiiii és szerény.
    Semmit nem jelent,hogy min játszod ez ziher.
    Nálam is 17 primary küldetés van és csak ezeket nyomtam végig mint írtam is a secondarykat fel se vettem,mert csak a 90 G érdelet,hogy túl legyek az apocalypticen.
    Ha nagyon akarnám akkor még mindig tudnék ebből az időből faragni.
    Igérem leszedem PC-re majd és csak a TE kedvedért bebizonyítom,hogy ott is lehet ezt az időt hozni.

    Tehát ne szépitsed a dolgot hogy "MINDKETTŐNKNEK igaza van ezt kapd ki. :)"

    Mert csak NEKEM van/volt igazam!Mivel teljesítettem ennyi idő alatt és PONT azt,hogy te most majd ezt az esső felhők vonulásával ,meg a mosómedvék párzási időszakával kezded meg akarod ködösíteni attól még a tény tény marad.
  • orichalcos
    #124919
    Kivel tolod?


    Más:

    Hm, Monster Hunteres kóddal nem 48órás hanem 14napos live kódot kaptam. :D Hell yeah, két hétig jöhet a live. :D
  • arty
    #124918
    hazudsz!
  • Harlekin
    #124917
    Baszott jóóóóóó csorgó nyállal élvezem...Írtom a köcsögöket szedem a lóvét.8-9 küldetésen vagyok túl kb de nagyon elkapott a Borderlandsos héééév kicsit nehezebb mint az első itt sikerült már 2 szer is meghalnom.Első résznél odamentem nyakon csaptam őket na itt most azért ezzel óvatosan kell bánni.Grafikán hála istennek nem sokat változtattak kicsit szebb lett,de megmaradt a varázsa.
  • orichalcos
    #124916
    Halo 4 OST new sample

    117 már most a legjobb, utána a Revival
  • Totti5
    #124915
    Nagyon. Ugyan olyan rossz mint a demo, és ugyan az a boxból kijövet hangi hiba ugyan úgy benne van, tehát maximálisan tükrözi a játékot mert a fullból lett kiszedve. A boxból kikanyarodás hihetetlen hogy bénább mint a tavalyiban! Még itt is visszafejlődtek.

    Fizika egy kalap szart nem ér. FFB rossz, a kormányszög olyan nagy hogy az órúzsban 2 milit mozdítottam és az is sok volt! Ez így teljesen élvezhetetlen. Szakadó esőben sínen mész, köze nincs a tavalyihoz, ahol azért 3-4esbe is képes volt kipörögni és nem lehetett teligázzal kigyorsítani. Itt lehet és semmi nem történik. TC OFFnál egyszerűen bent van a TC. Ha véletlen úgy rángatod hogy megcsússz, akkor megfoghatatlan mert átvágódik a másik irányba.

    Grafban is visszalépés. Ezzel a sebesség függő blúrral annyit értek el hogy vissza kellett venni másból és ugylátom a 4*AAnak is búcsút inthettünk.

    Ha már fejlődni nem sikerült, akkor hagyhatták volna a tavalyi fizikát. Annyiban javult hogy a féktávok reálisabbak, könnyű blokkolni, kisebb a tapadás. Ennyit kellett volna hozzácsapni a tavalyihoz és kész, erre mindent mást teljesen visszavettek, hogy az élvezet legkisebb nyomait is kiírtsák belőle.

    Körítés amúgy semmit nem változott, karrier 1:1ben ugyan az, csak a menü más. Unalmas.
  • DarkSector
    #124914
    OKS.

    Megvan a dologban a titkos megoldás!!

    MINDKETTŐNKNEK igaza van ezt kapd ki. :)
    Mivel te x360-on toltad nekem meg PC-n ami eleve hosszabb....:D
    Ezért van az hogy te ledaráltad ennyi idő alatt PC-n nem menne...:)

    Én is most megyek elsőnek a főellenségig és utána szoktam a mellékküldetéseket, és tudom mi merre, DE 6 óra kellett hogy eljussak a Gilded Areahoz, tény hogy ez nem fastrun idő, le lehetne faragni, egy kicsit, de akkor sem lenne meg a végső boss itt nálam 10 órán bellül.

    Fogadni merek hogy nálad nem 17 primary és 22 secondary feladat van!
  • orichalcos
    #124913
    És milyen a játék? Mármint a Borderlands?
  • Harlekin
    #124912
    na na na F1 milyen????Látom nyomod neki!Nagyon buta lett?
  • TaRka0107
    #124911
    azzigen:)