176613
banner
  • arty
    #124991
    remélem ezt oda, neki is megírtad, pontról pontra...
  • Harlekin
    #124990
    Sehogy nem tudtam kijönni magam alá akartam gránátot dobni de semmi.Többiek se tudtak ki gránátozni....Majd jött 1 próba az autóval max gázon telibevertek mi közbe folyamatosan lőttek a genyák.Na így kiszabadultam,de semmivel nem lett jobb,mert beestem a pálya alá...
    Volt röhögés rendesen.
    Nekünk nagyon bejön főleg a coop miatt.
    A belharcok állandóak
    Megy egymás elöl a sáskásodás eki éppen elöl szalad és nyitogatja a ládákát.Kérdés mindig... na volt benne valami? ááá üres volt...
  • DarkSector
    #124989
    Mire vársz már hónapok óta megvan....:D

    RE 6 demo
  • DarkSector
    #124988
    Repülök mint állat. THX
  • orichalcos
    #124987
    Csakis HD persze.


    Holnap Resi 6 demo. Várom...
  • Totti5
    #124986
    Hú de mocsok jól néz ki a kidolgozás, még így is szar minőségben. Felejtsétek el ezt a verzát 1080P only.
  • orichalcos
    #124985
    Feliratra várok. :(
  • Totti5
    #124984
    Resident.Evil.Damnation.2012.BDRiP.

    Akit érdekel repüljön rá, persze HDban lesz az igazi.

    DVD megjelenés (HUN): 2012. szeptember 26.
  • Muttley
    #124983
    sztem hagyd... :)
    mi tudjuk, h egy rakás kaki
    elmondtad nekik, ennyi
    ha nekik ez kell, hadd játszanak vele :))
    olyan arcok kommentjein húzod fel magad,
    akit ha élőben látnál, nem biztos, h élő emberszámba vennél


  • Totti5
    #124982
    Arra jutottam, hogy ha itthon egy olyan közösség leszólja az embert akivel már évek óta együtt fórumoz akkor világszinten mennyi olyan ember akik tök komolyan leírják az adott játék hivatalos fórumán a fals infókat ami miatt a fejlesztők az amúgy jó játékot visszbutítják, mert a népnek fel sem tűnik hogy szarabb lett és nem is érdekli, hogy jó legyen? ennyire nem értnei hozzá?

    Írtam GAMER365ön az F1ről ugyan azt mint itt. Videókkal ugyan úgy a tapasztalatok, erre ezt kaptam a pofámba:

    "Nem tudom hogy te milyen beállítást használtál a 11-ben de én az eau rougeban és a 17-es 18-as kanyart is be tudtam venni padlógázon."

    Tehát szerinte ugyan az a kettő tapadás... vagy nem érti mi az az eső.

    "Hát ha annyira szar, akkor legfeljebb játszod tovább a 2011-et, nem? "

    Ez a cél nyilván és az 1 éve várt játékot 10 perc alatt felejtsem el.

    "Amúgy általában túldramatizálod a helyzetet. Te húztad le a Sleeping Dogs-ot is a vezetési modell miatt"

    Nyilván tévedtem és az SP autókája teljesen élvezetes...

    Angol nyelvű noname írótól idézget nekem...

    "Amúgy alább az angol nyelvű szöveg pont az ellenkezőjét állítja nagyjából, mint te. Most kinek higyjek? Inkább magamnak, ha már kézben a játék.."

    Biztos a kát 1:1ben összehasonlító videóm szar, vagy tényleg annyira vakok az emberek hogy nem veszik észre és nem néznek F1et a TVbe nincs fogalmuk arról milyen egy vezetési modell???

    "A saját tapasztalataim alapján nem rosszabb az irányítás csak más!"

    Tényleg más. Egyikbe Padlón mész, másikba nem.

    "Igen ezt szeretem.Mondják igy arcade meg úgy.Kiváncsi lennék ha kijönne egy full szim,ki lenne az a tökös gyerek és csinálná a setupot hosszú órákon át.Csak azért hogy tudjon menni egy értelmes kört"

    Megjött az ügyeletes végleteken gondolkodó is.

    "Nyilván nem csúszik annyira mint kellene "

    Vagyis 0, ami = mint kellene.

    IGN tesztből idézgetnek nekem

    +Unparalleled authenticity.
    +Sophisticated racing sim.

    – Steep learning curve.

    "én nem hiszek a hisztidbe..."

    Tehát hazudok, a két videóm meg átverés. Az IGNes kontrolleres inkompetens teszt az hiteles. Amivel nincs gond, mert neki lehet annyi is elég, bár a fizika butítást a vak is látja... bocsánat még egy vak is többet látna ebből mint ezek.

    Ezentúl már semmin nem lepődök meg...

  • arty
    #124981
    az első rész baromi tartalmas, pláne ha nem épp csak végigmenni akarsz a pályákon, de netán néhány érmet is szerezni... :)
  • Totti5
    #124980
    Ennek örülök, hogy nem csak engem szívat a játék :D:D
  • Seth
    #124979
    Feature. Bűz felhő. Ott rögtön paralizál ha kinyitod :D
  • Harlekin
    #124978
    Ez volt nálam is csak én hűtőszekrénybe szorultam be.
  • Totti5
    #124977
    Szóval...

    1 órája írtam a népet, kutatom a kincseket, haladok előre Borderlands havas tájain. Egyszer csak egy WC áll az utamba. Milyen kincset rejthet vajon? ajtó nyit, klótyó kidobja az itemet, fordulok meg és indulnék, de nem megy. 20 percig próbálom kiszabadítani magamat a WC fogságából, de nem megy. Gondoltam kilépek menübe, mentéssel és akkor visszatesz a szakasz elejére. Igen ám, visszatett a játék elejére, oda ahonnan úgy másfél óra alatt jutottam el, persze most átfuthatok és csak fél óra lesz, hacsak nem állok le harcolni a z út közben feldühödt respawnlot enemy hadtesttel.

    Bazd meg GEARBOX.
  • Evogordon
    #124976
    Thank you :)
  • zaki
    #124975
    várj majd pár hónapot, 10-15 fontért fogják az ember után dobni, annyira sz@r lesz majd az eladási statja
  • Totti5
    #124974
    Van 2db 2 gigásom. Forza 3asat használom, mert egyedi, és nagyon jól néz ki és maximálisan elég arra hogy a melós dolgokat vagy egyébeket hordozzam rajta.
  • Landor
    #124973
  • davidka003
    #124972
    5k-ért kapsz hardveraprón 32 GB-os pendrive-ot. Érdemes beruházni rá.
  • ABTeam2008
    #124971
    Bocsi, nem mindig van eszemben az sg.hu-ra írni. Ezért érdemes követni twitteren, onnan első kézből értesülhettek az efféle akciókról, free cuccokról. ;)
  • Totti5
    #124970
    Próbálnám, nem de fér rá a 2 gigás pendrájvra.
  • kill3r21
    #124969
    srácok , valaki kiprobálta a kinectes Fable demót?
    ha igen milyen?
  • TaRka0107
    #124968
    Landor lecseréli ha szépen kéred:)
  • Evogordon
    #124967
    Valaki le tudna cserelni a logomat hogy ne a regi akkomat mutassa?
    Uj accom: evotiii90
  • Totti5
    #124966
    Miért nem szóltál???
  • Muttley
    #124965
    hát rossz is nekem :)
    vóótak idők, mikor minden hónapban gyütt1 lövőőőde :)
    febr. AvP, márc Crysis2, ápr OF: Red River, máj idén tudod stb.
    nem baj, jövőre szívsz :))
    visszaszívsz :)
    jan-febr-márc jön elvileg 2 húzó cím a piff-puffmeghaltáááá stílusbúúúú :))
    addig meg marad az okt-nov-dec pú-pú
    de lesz ám közte kakukk-tojás is
    a Forcá horááááájzon - na, az oszt nem rata-ta, oszt' mééééégis kőőőő :DD

    addig meg kerülöm az ééééélethű rpg-ket
    úgysem számít a véleményem :DD
  • ABTeam2008
    #124964
    Raptr.com-on ingyen osztogatták (reward), onnan van meg nekem is a teljes. Sajnos még nem volt időm kipróbálni.
  • Landor
    #124963
    köszi az infót.. na hát ez annyira nem jó hír.. a barátnőmnek csak emiatt venni goldot...
  • Evogordon
    #124962
    Na sikeresen vettem a 4gb-os modellemhez egy 320 gb-os hdd mar csak a gears of war 3-nak kell holnap megjonnie aztan vegre ujra beallok sok ev utan a gamerek taboraba :D Ja meg vettem 6 dollarert egy alan wake kod kartyat :)
  • Seth
    #124961
    Igen, szezonális:) pl a 4. negyedév, csupa lövölde jön ki,ami neked való

    Akkor legalább ne szólj hozzá a játékhoz, ha rpg-ről van szó,mert ha nem is érdekel,akkor a véleményed semmit nem ér a témában :)
  • Ricsi234
    #124960
    Sziasztok!Két kérdésem lenne..
    Az egyik,hogy videót szeretnék felvenni xboxról(ilyen gameplay vidiket)
    A másik meg hogy olcsó kormányt xboxra tudna ajánlani valaki?
  • Muttley
    #124959
    jókat írsz :)
    viszont
    RPG, mint stílus nekem nem annyira

    F1 2012
    #124944-ben ez a hét képe :)
    és még1x a kérdés:

    DoA-ban van blokk?
  • Muttley
    #124958
    szezonáááliiiis? :)
    hááát, lottó szelvényt se vegyél :)
    1szerűen nem jönnek be az RPG-k
    ennyi :)
  • Waczkor
    #124957
    Marha jó ez a Joe Danger,megvette valaki innen?
    Érdekelne hogy mennyire tartalmas,mert a trialt lenyomtam,az fasza volt,érdekelne mennyi pálya van a teljesben.

    WRC demó:végre egy rendes rally-s gém,nem egy szépség,grafika elmegy,aki a menü dizájnját és hangját tervezte illetve jóváhagyta élve temetném el fejjel lefele,fizika szerintem korrekt,baromi élvezetes ha elkapja az ember és rendesen tudja adagolni a kéziféket.Ha ilyen 8k körül jönne és valóban sok pálya van,még meg is venném,de így teljes áron....
  • Bladzs
    #124956
    Szerintem a kinectes verzióra gondolt
    link
    én is egy ilyet szeretnék venni, azzal már megéri szerintetek?
  • arty
    #124955
    80e nagyon sok, az említett játékok letöltőkódjai megvehetőek 2500ft/db áron!

    ergo az alapgép 72500ft lenne, ami sok! itt pl. 52e
  • davidka003
    #124954
    Rohadt drága, meg ne vedd.
  • TaRka0107
    #124953
    Gold, ahhoz kell, hogy neten játsz. Netre mehess, csak annyi kell, hogy neten legyen a box. Gold nélkül, tudsz letölteni demókat. Merevlemezre tudsz tölteni játékokat.
  • DarkSector
    #124952
    "Tiszta lemezdarab lett az asztal! "

    :D

    Légy brutál menj be 576-ba vegyél egy példányt és kint a bejáratnál törd szét és taposd el....:D