176613
banner
  • DarkSector
    #125151
    Várj lemaradtam.
    Milyen ötletek?

    Én a videóban non-stop bunyót látok.

    Amúgy a verekedés olyan Batman féle stílusban megy ahogy látom. Mondjuk egy kicsit folyékonyabb mozgást is megemésztettem volna, de látványos azért.
  • Seth
    #125150
    DOA5 sztori mód. WTF is this shit. A Teletubbies egy része izgalmasabb mint ez volt. Értelmetlen összevisszaság
  • Moby
    #125149
    Ez kurvajó
  • Renjike
    #125148
    és eléggé jó ötletek is vannak benne . érdekes egy játék lesz az biztos :D
  • DarkSector
    #125147
    Azt a kurva elég látványos...:DDMC rip? :)
  • DarkSector
    #125146
    igen az zsíros
  • Zozo76
    #125145
    itt egy jo bongeszo XBOX-ra:



    :)
  • Renjike
    #125144
    Oké azt hiszem megvan a jövő év első vásárlása :DD

  • orichalcos
    #125143
    Október.

    De feleslegesen várja annyi ember, hetek óta használom, semmi különös nincs benne. IE-t talán ha 3x használtam.
  • davidka003
    #125142
    Amiben van Internet Explorer.
  • DarkSector
    #125141
    Milyen új dashboard?
  • Norberto91
    #125140
    Nem tudjátok véletlenül, hogy az új dashboard frissítés xboxra mikorra várható?
  • orichalcos
    #125139
    Igen, volt is róla egy tweet.

    Heroic is the new normal. :D

    Előre félek a solo legendary-tól. :D
  • Totti5
    #125138
    Azt viszont jó olvasni hogy az a hír járja egy tesztelés után a twitteren hogy a Halo 4 normalon = előző részek Heroic.
  • Totti5
    #125137
    Amúgy érdekes hogy DOA4be ez volt a 4. meccs amit videóra tudtam tenni mert a gép agyonvert... ez a meccs pedig 3 körös volt, csak a középsőt kivágtam.

    DOA5ben pedig mint ahogy látható az enemy alig akar ütni és ott azért kellett restartolnom, mert az első meccset hibátlan győzelemmel nyertem 2 forduló után...

    Mind a kettő normal :/
  • DarkSector
    #125136
    "EdelWeiss  3 hours ago −
    Cancelling my pre-order for pc right NOW.Enough is enough with EA."

    :D
    Kis buzi pöcs. Nem rendeli elő mert pc-re nem lesz beta...low.
  • arty
    #125135
    30mp-ig néztem csak
  • Totti5
    #125134
    A videón a 4-5 felváltva szerepel, vagy mire gondolsz?

    Érdekes hogy karakterek láthatóan szebbek lettek, a környezet meg láthatóan rondább + valami homály, blúr? szűrő is van rajta. DOA 4 élesebb, színesebb, szebbek a pályák = kellemesebben néz ki.
  • arty
    #125133
    jöhetne ugyanez az ötösből is! (ha van)

    de azok után amit írtál, a soul caliburhoz hasonlóan itt is marad/elég lesz a 4.
  • orichalcos
    #125132
    Medal of Honor Warfighter október eleji béta. Csak Boxon.
  • Totti5
    #125131
  • orichalcos
    #125130
    Halo 4 videók, kép.

    (sry, nem linkelgetem újra egyesével. :D )

    katt

    Plusz az új játékmód. DOMINION

  • Totti5
    #125129
    Ez a DOA5 sem egy nagy szám. Sokkal többe vártam. Grafika ugyan az mint a 4be, pedig képeken szebbnek tűnt... de majd beteszem a 4et és megnézem ugyan azt a pályát. Sotry meg... bealudtam rajta, olyan gyenge az egész és kínos az összes jelenet. Ugrál ide oda karakterek és helyszínek közt, azt sem tudod mivan. Van két karakter a képen, valami dumát lenyomnak és mindig az lesz a vége hogy akkor verjük el egymást. Ez kb 3 perc alatt, aztán töltés ( fekete képernyő ) fél perc és jön a következő helyszín meg karakter. Egy salátatál rendezettebb és átláthatóbb mint ez. Mortal mellé téve igen igen gyenge.

    Mellekben és csöcsfizikában világelső. Játékban nincs fizika, de a csöcsök azok úgy mozognak hogy beszarás:D
  • Totti5
    #125128
    Kapott még egy esélyt meg egy verbát, de nem. 10 percig bírtam. Egyszerűen játszhatatlan.

    Folytatom a 2011et. Singlibe nekikezdek a 2. évnek egy erősebb csapattal. Cél a konstruktőri VB és minden futamon Top 10en belül.
  • Muttley
    #125127
  • Muttley
    #125126
    látom nagyon akarsz vmi jót is találni
    az F1 '12-ben..
  • Totti5
    #125125
    "A Tokyo Game Show-n lehullt végre a lepel a Dragon's Dogma nagyszabású kiegészítőjéről, amely a Dark Arisen alcímet kapta. A jövő évben Xbox 360-ra és PS3-ra megjelenő expanzióban ott folytathatjuk a kalandokat ahol abbahagytuk."

    "Dragon's Dogma: Dark Arisent, amely önálló játékként is megállná a helyét. Küldetésünk ott folytatódik, ahol abbahagytuk - a birodalom még számos titkot rejt magában - a korábbi mentéseinket felhasználhatjuk."

    Az év végéig - ingyenes DLC formájában - új nehézségi szinteket kapunk az alapjátékhoz: érkezik a Speedrun és a Hard mód.
  • Seth
    #125124
    Ez 2.rész lesz vagy csak kieg?
  • vg
    #125123
  • arty
    #125122
    havernak anno a 3. 27"-es drágadellje lett pixelhibamentes ... :/ szívott.
  • davidka003
    #125121
    Én is csak azért kértem rá, mert mondom megnézem, hogy ér-e valamit. Meg aztán pixelhibát is megnézik ilyenkor.
    Aztán nem mindegy, hogy van rögtön egy használható monitorod vagy még vissza kell küldened, mert van rajta pár pixel hiba.
  • TaRka0107
    #125120
    Én nem kalibráltattam. Nem volt még rá +3k-m. Nem is érte meg sokan azt mondták.
  • TaRka0107
    #125119
    Lehet venni toldót hozzá.
  • TaRka0107
    #125118
    A legtöbb igen, előbb írtam le, hogy 2-vel pórul jártam. A microsoftos tuti nem lesz.
  • Moby
    #125117
    Hát a DVI szabványban nincs audio láb a csatin, ez persze nem zárja ki a szabványon túli működés, csak hát ez ugye random átalakítókkal nem biztos, hogy működik is, másrészt ez csak hdmi irányba fog működni, ha épp működik.
  • arty
    #125116
    szerintem átmegy :) volt nekem anno nvidia88/96gt-m és az alaplapi spdif hangot rákötöttem vga-ra, vga DVI kimenetén egy DVI->HDMI átalakito, majd hdmi kábel a tévébe és voilá

    (azt most hagyjuk, hogy mekkora driver .inf berhelés kellett mellé, de ez független volt az összekötés módjától)
  • arty
    #125115
    asszem AC nem a te játékod (ezzel a hozzáállással)
  • Moby
    #125114
    Amúgy a kurvaszar kategórában most épp ilyet használok, aminek ölég fos képe van, de minden létező csatlakozó van rajta (amiket nem is használok), és hát ez nem az a kategória, ahol egyáltalán komoly elvárások lehetnek.
  • davidka003
    #125113
    Hát akkor mivel nagyon gáz lenne ha folyton ki-be kéne húzogatni a DVI kábelt így rendelek egy ilyen HD AV kábelt, a PC-hez meg marad a DVI. :D
    Mindig csak megy a pénz. :D
  • DarkSector
    #125112
    a sima utángyártott sem az. :D