176613
banner
  • Moby
    #125191
  • Totti5
    #125190
    "Hatalmasat robbantott az Egyesült Királyságban a Borderlands 2: a múlt héten megjelent FPS-RPG hibrid az év legnagyobb premierjét produkálta a briteknél, 4 ezer példánnyal lenyomva az eddigi rekorder Mass Effect 3 startját."

    Döbbenet. 20 órás nagyon erős stroys ME3at odaverte egy co op játék.
  • szega96
    #125189
  • DarkSector
    #125188
    THX persze nem a normális modban, hanem a mentést félremásolva, hogy ne irja fellül a mentést halál esetén, mert úgy kb lehetetlen, vagy lehet évek alatt unalomig játszva lett volna meg.

    De nem gáz így is elég durva mert a harcokban sokat sebeznek és sok az életük, valamit több ellenfél van.
    Szóval mivel level 1-ról lehetett csak elkezdeni elég gáz volt, de azért megvan. :D
  • Harlekin
    #125187
    grat
  • DarkSector
    #125186
    Nah tegnap lenyomtam Nightmare-en a Darksiders 2-őt! :)

    Mostanában a 2 vagy több demo 1 játékból a trend? :P
    "PES 2013 - Elérhető a második PC-s demó is"
  • Harlekin
    #125185
    Ja ja ja csak ennyire nem akartam részletezni.
  • Seth
    #125184
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a Sanctuary-s rész éppen tegnap este volt nálam. Baromi jó rész volt, ahogy felemelkedett,aztán meg elterepoltált az egész hóbelevanc :) Bár már sejtettem,hogy ez lesz,mert egy korábbi küldetésben ki kellett cserélni az aksikat a téren. Ott mondta egyik karakter, hogy "This thing can fly, you know?" vagy vmi ilyesmi
  • Harlekin
    #125183
    spoileres tehát csak az olvassa akit ez nem zavar.
    A story az arról szól,hogy a régi csapatot kell összeszedni.Mindnek meg van a stiklije Pl "hunter ful alkesz" És közösen kell eljutni a fő gonoszhoz és megölni,mert az meg a vault kulccsal és a sirén erejével(akit közbe foglyul ejt) a szokásos világ hatalmat akarja.Boss harcok azok maradtak a régi séma 1000000000000000000 lőszer baszott erős fegyverrel,de most legalább kicsit mintha határozottabbak lennének a bossokon a critikál találatot érő helyek.Történés az végig van,meg poén poén hátán.Az egyik leginkább emlékezetesebb történés az amikor egyik küldetésből arra értünk vissza,hogy lövik az űrből sanctuaryt.És a sirén közli,hogy valami biztonságos helyre kell költöztetni a várost.Na ez baszott mód meg is történik fel a felhőkbe a komplett várost és nem akár hogy.Így azonnal kiderűl,hogy mi is van a város alatt... stb stb stb.
    Na ha már annyira spoilerezek akkor amit tegnap írtam,hogy miért is kell elérni az 50 es szintet!Találtunk 1 kaput ami eridiummal nyílt már akkor gyanus volt a dolog elteleportált minket 1 baszott nagy fensíkra lenéztünk és a tengerbe szétnyílt 1 hegy ahonnan kijött egy kukac akkor még nem tűnt nagyon nagy nak,de aztán feljött hozzánk a földből a maga 52 es szintjével esélyünk se volt.
    Nekem az első se volt lapos,ez által ez se,mert itt még értékelhetőbbek voltak a történések,és tényleg ennek a játéknak a sava borsa az a mérhetetlen poén ami benne rejlik.
    Plusz a coop jó társakkal.A tegnap KB 400000 dollárt nyerőgépeztünk el.Jah meg a fő poén az volt amikor elértünk ellihez és neki van 1 autó prés a telepen.
    Matyo tocci "gunzerker" és matyonál volt 1 lila gunzerker mod ami kell az acsihoz.Tocci reggel óta kunyerbálta,hogy adja neki oda,de már szakadtunk a röhögéstől ezen ahogy ez a dolog ment.Na a lényeg hogy odaértünk ellihez és a genyó matyo megtalálta a prést és belerakta a gunzerker modot.Erre mondja,hogy bazze találtam 1 lila modot töki meg valahol teljesen máshol keresgélt,de azonnal rohant,hogy akkor az az övé.Ahogy beugrott matyo rányomta a prést.Ment az anyázás meg a röhögés rendesen.Én meg már előtte láttam,hogy matyó mire készül ,mert 1 kocsival mentünk oda,így szép csendesen végignéztem a történést.De számtalan hasonló geciskedés megy.Én rendszeresen azt csináltam,hogy ahogy láttam a nyerőgépen gránát fog kiugrani ledobtam mögéjük a gatlingot,hogy ne tudjanak menekülni.Tehát semmi mással nem kell foglakozni csak azzal,hogy ez a game tényleg a szórakoztatásra van kihegyezve.
    Jobb mérce nem is kell mint az,hogy az asszony megjegyezte,hogy az "első" játék ahol nem az anyázás miatt nem hallja a tévét a másik szobába,hanem a röhögésemtől.
  • Totti5
    #125182
    Story? BOSS harcok? valami történések? vagy ugyan olyan lapos semmi mint az első?
  • Harlekin
    #125181
    (Vége)a Borderlands 2-nek fő küldetés befejezve!Azt hittem azért tovább fog tartani -nagyon elkapkodtuk(46 óra raptor szerint).
    111 küldetés van kész(fő és mellék ) igaz van még vissza lista szerint 7 darab,de azok már szinte mind ilyen wave jellegűek,meg van 1 amihez a 33 as karakterjeink nagyon nagyon nagyon gyengék.Nem akarok spoilert írni,de van mit gyúrni az 50 es szintre.Holnap azért folyt köv ,mert van mit fejlődni benne mivel a badass rankom "csak" 2989Eleve az acsihoz kell mindből legalább az 1 es szint.
    Plusz indul a teljes felfedezés mert az is acsi...Jó lesz mind a 26 helységet végig járni részlettesen.
  • Moby
    #125180
    Nyilván nem.
    Pl. a Turtle Beach gyárt toslink bemenetes, AC3 dekóderes fejhallgatókat kifejezetten 360-hoz.
  • Forza Italia
    #125179
    köszi:)
  • arty
    #125178
    nyugodtan megveheted, menni fog és nem cseszik el a flasht (ha mégis, azt a wrz is elcseszné -> uj dash, ami ujraflasheli a meghajtot)
  • teddymac
    #125177
    Nem tom :)
    de kéne már egy végre
  • davidka003
    #125176
    Kezel egyáltalán USB-s fejhallgatót?
  • Forza Italia
    #125175
    Srácok olyan kérdésem lenne, h flashelt a gépem, de idén eredetibe akarom megvenni a fifát. Eredeti cd miatt a flash megmarad? Meg minden hiba nélkül lejátssza az eredeti cd-ről?
  • teddymac
    #125174
    USB-s fejhallgató nem halk boxon?
  • orichalcos
    #125173
    Single részben érdekes lenne. :D
  • Totti5
    #125172
    A "butulás" nem általánosítható dolog.

    Borderlands 2 nehezebb mint az első normalom.
    DOA 5 normalon könnyebb, de ha felnyomod akkor az ugyan olyan HC lesz mint az előzőek.

    A jól skálázható nehézséggel semmi gond nincs. Ki kell szolgálni a bénákat, az egyszeri játékosokat, casualokat, prókat, HCkat is.

    Gondolkodni én nem akarok játékokban, csak bizonyos stílusokban. TPS, FPS és más akció játékokban 10-20 évvel ezelőtt sem kellett gondolkozni. De amúgy nem is tudok mondani olyan címet ahol kellene. Persze ha 3 óra zúzás után a fejlesztők bedobnak egy minimális logikai feladatot, lásd Prey, akkor sokak betonfalba ütköznek. Gondolkodósra vannak fejtörős játékok!

    Inkább a taktika az ami számít, az hogy átlásd a helyzeteket. RPGkben sem kell gondolkodni, taktikázni viszont igen, jól választani, kihasználni a lehetőségeket, felszereléseket, fejlesztéseket, képességeket optimálisan használni... ez taktika, max pöcsölést, türelmet, a játék ismeretét, átláthatóságot kíván, de nem kell hozzá gondolkozni és merengeni.


    Tekken, DOA is japó válság áldozata. ( ok hogy HCk oda vannak érte mert ugyan az mint az előzőek tartalom bővítéssel ) Nem képesek előre lépni. Nyugat viszont igen. Mortal Kombat fejlesztőitől ez már most érezhető hogy felteszi az i-re a pontot a generáció verekedős játéki közt, max a Tekken HCk fognak rá fújólni hogy nem jó, ahogy tették a Mortallal is.




  • Totti5
    #125171
    F1 2010-2011et remegve vettük át a bolt előtt valami kétes üzletben megejelnés előtt... 2011et co opba 1 évig!!! játszottuk mint ahogy a valódi évad megy ( kicsit hosszabb szünetekkel persze, mert idő kellett hozzá és nem mindig jött össze ). 1 hónapja értünk a végére. Én közben singliben is lenyomtam egy évet és minden hétvégén ahol a futam ment órákat játszottam az adott pályán, ha nem is a gép ellen, de magamban köröztem.

    2012 demója arconcsapott. Reménykedtem még a fullban, de az is. Nehéz szabadulni és végleg elfelejteni azt a játékot amit már k rég vársz. HA valóságban F1 futam van mint pl most ma Szingapúr lesz délután, muszáj játszanom F1es játékkal.

    Nem lett könnyebb. Épp ez a gond vele hogy a butítás nem könnyítés, hanem élvezeti faktort rontotta le, hiszen a féktávok hosszabbak, csúszósabbak lettek, a vérpista minden 2 kanyart elrontja mert nem tud megállni, nekik ez sokkal nehezebb mint a tavalyi! A gond a kipörgésgátlóban van hogy kikapcsolt állapotban is be van kapcsolva. Ha ezt peccselnék akkor nem lenne vele gond ( meg a tapadásból visszavenni egy kicsit nagyobb sebességénél ). Persze vannak még visszalépések a tavalyihiz képest, de azok nem olyan dolgok amik a vezetést bármilyen szinten befolyásolnák. Az is érdekes, hogy karrierben nem lehet már 3 körös futamokat menni, hanem 25% a minimum, ami pistinek nagyon sok, és megy is a sírás miatta.

    Ezt e:


  • Tinman #125170
    Told a Dark Soulst...
  • Muttley
    #125169
    szabadulnál-szabadulnál, de nem enged :)
    pedig tényleg egy k.rva sz.r játék
    amit te is többszörösen írtál és látjuk is
    nem is értem, miért rabolod vele a drága idődet :)

    #125129

    DoA5 ? - mondod és látom is: langyos, mint a teve húgy
    ÉÉS az a k.rva nagy baj, h
    kib.szottul butul a gamer piac
    ha egy játékban egy picit is gondolkodni kell, azzal a paraszt gyerekek tömege elakad, sokáig kell neki gondolkodnia ??? és nem játszik vele
    ez elterjed, kutya nem veszi meg és mit csinál ezért játékfejlesztők tömege??
    egyre egyszerűbb, tufa-paraszt játékokat fejleszt
    ez megy amióta 2007-ben kijött az első sütőlapát táccsskréén iPhone
    a maroktelók piacán ez egy régóta jelenség
    és a nagyobb baj az, h mindez most kezd szépen szárnyra kapni a videojáték iparban a 3 vezető gameplatformon

    és a végkövetkeztetés:
    egyre inkább nagyítóval kell majd keresni az értékes gammákat
    nagy címek tömegét b.szták el és várhatóan fognak elb.szni és lesznek olyan egyszerűek, mint egy rajzszög,
    mert ERRE van igénye a mainstream-nek

    szerencsére gyöngyszemek is vannak/ lesznek, így pl
    komolyabb autós vonalon: Forza 4-et
    arcade autós vonalon: NFS HP 2010-et
    fighter vonalon: Mortal Kombat 2011-et
    nagyon nehéz lesz überelni
  • davidka003
    #125168
    Huh már megijedtem én is. :D
  • Tinman #125167
    Látatlanba egyetértek :-D

    Lehet a lootolást k. élvezetessé tenni, de ez nem az a játék, az 1. rész sem az volt.
  • Tinman #125166
    "Multiban"

    Hála az égnek
  • orichalcos
    #125165
  • orichalcos
    #125164
    Flood a Halo 4-ben? (multiban)
  • orichalcos
    #125163
    Hát hogy hamar túl leszek rajta az túlzás. Letolom normálon egyedül. Majd co-op-ban legendary-n, majd solo legendary-n, aztán jöhet a maradék acsi, meg spartan ops, meg multi.

    Amúgy is ha már Halo-k miatt vettem boxot adjuk meg a módját. :)
  • Macccy
    #125162
    Rendelje a faszom, digók még összekecsápozzák, meg tele lenne fanszőrrel ... fúj ... Nem, én is Limited Collector's Edition -t rendeltem elő, ahogy te is!

    De te ahogy látom háromszor túlteszel rajtam, nekem erre nincs energiám, hogy löncs parti és szabiba hajló játék ... Ellenben nekem az melóban szabad hét, yeeeaaaa
  • Macccy
    #125161
    Ugye nem gondoltad, hogy ennél nem vagyok előrébb? Hahó, én vagyok az. Nem PS Józsika aki tegnap vette a boxot ... Lassan 1 éve használtam a Youtube appot, angol account, satöbbi! Most nem megy. Error code 4004.

    De nem tolongtok, szóval változtatok a kérdésen, nektek (akiknek korábban ment) most megy?
  • orichalcos
    #125160
    Alap, már hetek óta elő van rendelve. Megyek launch party-ra is. Éjjel játszok reggel meló, este majd másnap egész nap meló.(szabit vettem ki)

    Limitedet rendeltem elő, remélem te is, mert elég kevés darabot hoznak be országba.(legalábbis boltok szerint)

    Ha nagyon gázdág vagy, megrendelheted olaszból a Legendary Edition-t is. :D

    katt

    katt

    Ez persze nem igazi pakk, csak az olasz bolt rakta össze...
  • Totti5
    #125159
    Kulcsszó: LÚT! Ugyan olyan ellenfeleket, ugyan olyan kinéző helyeken ölsz nagyon sokáig azért hogy a végén felnyiss egy ládát amiben +48at sebző sok lila és zöld számokkal az adatlapján pisztoly van. És ez jó! 9/10 :D
  • arty
    #125158
    :DDD

    "szerencsére" volt ingyenes steam hétvége Borderlands1-re, megdemóztam, mert akkora a hype körülötte. 1-2 óra után: még mindig nemértem mire fel. talán sose éreztem még játékban, hogy ennyire céltalanul grindelek... (najo, forzában néha, amikor adott napon a 100+. kört megyem :D )
  • DarkSector
    #125157
    Ha letöltöd angol account-tal utána már megy magyarral.
  • davidka003
    #125156
    Magyar accounttal lehet nem megy és asszem GOLD is kell hozzá.
  • Macccy
    #125155
    Halo-s tesóm! Előrendelted már a 4 -et? Nekem már ott figyel, birka mód nem tudtam ellenállni. :)

    Amúgy dashboard -ot érintő kérdésem: NEM TUDJÁTOK véletlenül h a YOUTUBE miért nem megy? Mármint az app persze. Error: 4004
    Annyit találtam róla, hogy másokat is érint/érintett, de hogy miért nem megy és mikor fog ...?
    (nemkiabálok)
  • Totti5
    #125154
    Céltalan kincsvadászat és tömeghent mérhetetlenül gáz AIval és bugokkal és nem mellesleg copy paste első rész. Ez kell a világnak és nem a storys single player alkotások. Amúgy jó játék, csak nem 9 és 10 pont. Olyan mint a Darksiders 2. Sótlan. De azt ne felejtsük el hogy az ilyen postapokaliptikus témás játékoktól elolvadnak az emberek, mert... nem tudom miért. Ezek a világok rettentő unalmasak és egy kaptafára épülnek ( Rage ), mint a háborús cuccok.
  • Moby
    #125153
    Annyira röpködtek a 9 pontok erre a borderlands 2-re, úgy gondoltam csak szánok rá némi időt. Amikor elkezdtem vele játszani, pont ugyanaz volt a véleményem mint a Harlekinnél látottak alapján: ez egy szar. Aztán ahogy mélyedtem el a játékban, úgy változott a véleményem lépésről-lépésre. Mostanra ott tartok, hogy előjegyeztettem magam lobotómiára, hogy el tudjam felejteni mindazt, amit az előző 3 órában láttam. Ez valami olyan esszenciája a mosléknak, amit intenzív Sas kabaré fogyasztás sem gyógyít, egyszerűen feldolgozhatatlan a minőségugrás, és ebben a mélységben meg már nincs más, amivel interpolálni lehetne.
    Verdikt: golyót a készítőknek és mindazoknak, akik erre rádobták a 9 pontokat. A VG iparág elpusztult, a romjain sárban és mocsokban hempergő szörnyszülöttek űznek csúfot az evolúcióból.
  • Totti5
    #125152
    Nagy komolyság.

    "szép a mocid"
    "szerintem is jó lett"
    Round 1 Fight

    "Hol van a klónom?"
    "Nem tudom, keressük meg"
    Round 1 Fight

    "Te ki vagy?"
    "Én én vagyok"
    Round 1 Fight

    "Jé egy ninja"
    "Nézd milyen szép a kardom"
    Round 1 Fight

    Borzalmas és nagyon kínos az egész...