176613
banner
  • DarkSector
    #125231
    Grafika?
    Huh akkor én rosszul látok.:D
  • szega96
    #125230
    Assassin's Creed III pontot tesz Desmond történetének végére. Corey May vezető író most megerősítette mindezt, és a befejezés milyenségéről beszélt - természetesen spoilermentesen.

    "Ha úgy döntenek, hogy a jövőben is szeretnének új részeket, akkor lesz elég helyük erre - számos mag el lett ültetve ehhez, melyek nem ütköznek majd a lezárással."

    "Biztosítani szerettem volna, hogy a befejezés kielégítő, és választ ad a kérdésekre azok számára, akiket érdekel."

    "A befejezés nem a semmiből jön majd. Nem fogsz hirtelen felkelni az Animusból, rájőve arra, hogy valójában egy olyasvalaki életét élted át, aki szintén az Animusban volt. Nem fogjuk ezt megtenni. És nem is csak egy álom volt az egész."

    "Úgy gondolom, hogy azok az emberek, akiket érdekel Desmond történetszála érteni fogják, hogy honnan is jön a játék vége. Megpróbáljuk elvarrni a szálakat és válaszokat, mondanivalót adni a dolgoknak. Nem fogtok egy újabb őrült cliffhangert kapni."
  • Totti5
    #125229
    Ezt viszont egyre nehezebb kibírni...
    10 perc gameplay egyveleg.
  • Totti5
    #125228
    Ennek kimondottan örülök hogy csak jövőre jön. Vadállat tréler volt.
  • orichalcos
    #125227
    FRostbyte a Run alatt volt.
  • davidka003
    #125226
    Az úgy működhet, hogy 2-2 RCA apát elvágok és összekötöm őket majd szigszalag?
  • Totti5
    #125225
    Nem. Chameleon motor, ami a HP alatt is volt. Criterion sajátja.

    Nem azért nem szeretem a Fros 2őt mert nem lenne szép, hanem azért mert konzolon amit eddig láttam vele az nem volt meggyőző, vagyis van nála szebb. Erőlteti az EA, csak éppen konzolon nem sikerült eddig kihozni belőle a legjobbat. Ezért nem tetszik.
  • TDC Geronimo
    #125224
    Pedig ez is Frostbyte 2, amit annyira fikáztál :p
  • Totti5
    #125223
    No meg az NFS. Ezek a hangok... meg a grafika itt is meg a hangulata. El sem tudom képzelni hogy köv genbe hova lehet fokozni majd.


  • Totti5
    #125222
    Új fejlesztői videó. Térképet mutatja be. Jó látni hogy rendes nappal nem lesz sárga. Sárga az a naplemente. Kegyetlen jó lesz ez. Sok féle helyszín van és gyönyörű a táj kidolgozása. Van állatvilág, pl gejzír feltőr az út mellöl stb... éjszakai villanások is ígéretesek, semmit nem látni konkrétan a pusztában!

  • DarkSector
    #125221
    Mondod te...:D

    Mondj 1 moslékot a Dark Sector-on (most a játékra gondolok...) kívül...:D
  • Seth
    #125220
    Természetesen nem kezdheted a sztori felétől a játékot,szóval kell az első lemez
  • TaRka0107
    #125219
    1. lemez kell hozzá szerintem. Vagy a mentés, hogy addig megcsináltad, hogy már a 2.-al keljen játszanod.
  • sparrow35
    #125218
    Hali, azt szeretném kérdezni ha a Max Payne 3-nak csak a második lemeze van meg és még előtte nem volt használva ebben a boxban akkor ha berakom mi történik, a játék második felétől lehet játszani, vagy egyáltálán el se indul ha nincs meg az első lemez?
  • Moby
    #125217
    Nyugi, nem volt félreértés, pontosan tudom, hogy te is a "főleg moslékkal játszom" tábort szaporítod :D
  • Forza Italia
    #125216
    srácok az eredeti játékokhoz kell valami frissítés a gépre?? Vagy csak beteszem a cd-t és játszom. Bocs ha hülye kérdés de most először rendeltem eredeti játékot.
  • grebber
    #125215
    Én jól elvagyok vele nekem nem volt gondol az unalommal!
  • vg
    #125214
    American Nightmare unalmas, teljesen érdektelen valami.
  • DarkSector
    #125213
    Kötelező vétel!!!...ha egy picit is bejön a story, a dark-os feeling és a TPS stílus.
    American Nightmare-ban csalódtam. Elég rövid, attól csakis Arcade elvárásaid legyenek, vagyis van Arcade rész arénaharcok új pályákkal, de a Story kb 6-7 óra asszem és mind a 3 helyszín 3x ismétlődik...elég durva ...(mármint pofátlan)
  • Evogordon
    #125212
    Hi
    Alan Wake melle ahogy latom van meg 2 db kiegeszito es egy masik jatek az american nightmare. Erdemes lenne beszereznem oket? Mik a tapasztalaitok? Irna valaki par sort nekem ezekrol? koszonom :)
  • arty
    #125211
    +1
  • szega96
    #125210
    Get over here!
  • DarkSector
    #125209
    Jut eszembe nehogy félreértés legyen.

    Nem azzal értek egyet hogy a játékosok idióták, hanem hogy 2 nem éppen jó játékot méregetnek egymáshoz, s ezzel csillogtatnak, a Mass Effect 1 és BL 1 is jobb.

    Talán mert elsők, ezek hozták el előszörre a nayg fílinget.
    Nem tudom.
    De ha ez a 2 játékból 1-1 jó részt kéne mondanom, akkor mindegyikből INKÁBB az első rész.
    nem mintha ME vagy BL rajongó lennék.
  • Moby
    #125208
    Nincs mit méricskélnem, az én inerciarendszeremben ez sajnos csak egy tér-idő hasadékon keresztül lenne képes eljutni az első rovásig :DDD
  • DarkSector
    #125207
    WiiU.:D
  • TDC Geronimo
    #125206
    ilyen bullshotokért már büntetnék
  • DarkSector
    #125205
    De akkor is olyan minden elkezdődik egy kicsit...nem egy nagy fő irányvonalba megy a story...
  • Totti5
    #125204
    Részben. Rengeteg történet és más dolog volt benne a kaland során. Amúgy hány millió RPG szól arról hogy kezded egyedül és a végére van egy csapatod? teljesen megszokott dolog, az ME pedig nem magányos farkas szint, hanem csapatjáték.
  • DarkSector
    #125203
  • DarkSector
    #125202
    :)
  • Moby
    #125201
    Nem-nem, a 2 lényege a részletekben van, amire fel lehetett építeni az epikus 3. részt. Egyébként az egész ME széria tökéletesen követi a 3 kötetes scifik és fantasyk koreográfiáját. Nem véletlenül.
    DE...ez egy dolog, ez már inkább ízlés kérdése. Viszont ez jórészt ugyanaz a tömeg, aki az ME3 végén az "új befejezést" skandálta az idóta, istentelen, igénytelen birkoidjai, ezt az 1bites fasságot meg kétpofára zabálja. És gondolom most minden kiadó ezt a mocskot fogja kopipésztelni, én meg kereshetek magamnak valami más hobbit.
  • Totti5
    #125200




    AC VITA

  • Harlekin
    #125199
    Lehet fikázni meg méricskélni,de ez a játék akkor is jó!
  • DarkSector
    #125198
    Amúgy nemrég épp láttam egy FPS-t.

    Asszem a Nova 3-at, amiben felfigyeltem hogy egy tök Halo pisztoly van! :D
  • DarkSector
    #125197
    "Nem csak az van benne"

    Nem, de a nagyját az teszi ki hogy mielőtt átmész azon a portálon legyen egy csapatod, és az első részhez képest valami fergetegessen "rossz" lett.
  • Totti5
    #125196
    Nem csak az van benne, meg amúgy is élvezetes a csapat összeszedése.
  • zaki
    #125195
  • DarkSector
    #125194
    ME2 elég gáz, mert csak csapattoborzás volt benne, az egy nagy csalódás volt.
  • Totti5
    #125193
    ME1ből ment el a legkevesebb. Új cím.



    "NPD azt állítja ( ME3 ), hogy március folyamán 1.3 millió példány talált gazdára a játék PC-s, Xbox 360-as és PlayStation 3-as kiadásából összesen."

    "Mass Effect 2-ből feleennyi fogyott ugyanezen időtartam alatt."

  • DarkSector
    #125192
    Most per pillanat nekem is ez jutott eszembe, viszont nem a Mass Effect 1-ről van szó, szóval mégis lehetséges. :D mert a ME2-3 részemről elég gáz lett.