176613
banner
  • Landor
    #125311
    Kicsit on-topik is: az milyen már hogy az XCOMból PC-re kijött demó, boxra meg nem :/
    Végre megint lenne valami jó kis időrablós játék..
  • DarkSector
    #125310
    :DDD

    Én csak mondtam, de mivel azt írtam hogy lehetőségekhez képest, ezért nem kell világítania, csak fura hogy 5 kocka van fixen a bannerban, és ebből valjuk be őszintén nem sok kellendő dolog.
    A kinect is olyan dolog hogy egy kis 40x10-es szöveges likben elférne, ha valaki kíváncsi rá...:D
    a Boltokat meg azokat a helyeket amiket nagyon figyelünk érdemesebb kitenni.

    Marketplaca
  • Landor
    #125309
    Jah, ismerem a G300-at, nem rossz.
    Az utorrent szar már egy ideje.. sokszor nem engedett be pár hónapja, aztán már nem is foglalkoztam vele.. :I

    ui: ez az xbox csempés menü baszki! (a lehetőségekhez mérten :D)
    hja a linkek egyelőre nincsenek fent , de azt is akkor olyan xbox felsőmenüsen kellene megcsinálni, hogyha ráviszi valaki az egeret akkor felvilágít.. n a de arra már elfogyott a potenciál :D önkéntesek jelentkezését várjuk, cím a szerkesztőségben! :D
  • DarkSector
    #125308
    Lag-ot vágom, de az sem egyformán van, nem mindegy mikor és melyik játékkal játszik az ember.
    De az onlive csak extraság lenne, hab a tortán, nem komoly játékkonzolként tekintek a telóra. :)

    Nekem ott fityeg 2 játék, a Batman AC (1dollár) és Prince of Persia TFS (5 dollár) , és mit ad isten pont ezeket nem játszottam még le...:D

    Amúgy télleg 3.5 colos kijelző alatt nem is szabad játszani, mert a Dead Space is éppen a határeset a ZTE Blade-en, mert jobb-bal oldalt a két ujammal azért elfoglalok kis helyet.

    PSX4droid-ban 1 dolog nem tetszik:

    Az R1/R2 L1/L2 szerintem használhatatlan....:D
    Mert kurva szar helyen van. :)
    Ehhez majd szerintem kontrollert veszek ha lehet.
  • DarkSector
    #125307
    Tisztában vagyok vele hogy mit akarok.
    Kipróbáltam előtte, 4"-os kijelző, az nem sokkal kisebb mint a 4,8"....

    Dead Space-t próbáltam egy ZTE Blade-en!
    Tudtam előtte is hogy kb mire számítsak.
    Nem helyettesíti a PC-X360-at, nem is erre kell, akkor PSP-t vettem volna.

    Mivel szar a telefonom először is telefon kell.

    Másodrészben: Bongésző>Film/sorozatok>Játék....
    A játék a 4. helyen áll, de ha belefért a keretbe egy ilyen teló, akkor már inkább ilyet veszek.

    És egy PS1 emulátorral még 2 legyet ütök 1 csapásra, mér évek óta bánom hogy eladtam a PS1-2-met....most meg a kezemben elfér...:D
  • Landor
    #125306
    ha nem lenne lag, akkor nem lenne ez rossz.. mert egyébként beadnám a trükkök: a telómon van hdmi out is... ;)
  • Macccy
    #125305
    Háát ez valami beszarááás .. szar lehet egy ekkora kijelzőn, de még egy 4.8 collos SGS3 -on is. Guys, miez? Ez egérmozi. Filmnézésre útközben még csakcsak - ha láttad már a filmet - na de játék? Serious Lee?? :)

    És ahogy Landor mondta van Lag, a videón esküdni mernék, hogy látszik is az LS mozgásához képest ...

    Persze poénnak jó, azt adom :)
  • DarkSector
    #125304
    Amikkel tólni akarok:

    Shadowgun
    Modern Combat 3
    N.O.V.A 3 (iszonyat krájszisz koppintás)

    PS-N64-SNES emulátorok

    uTorrent Remote valamiért nem megy, ez még jó lett volna, nekem azt írja folyamat hogy szerver nem elérhető....

    N.O.V.A 3:

  • DarkSector
    #125303
    Jah, de nekem sajnos az Onlive-ot asszem nem támogatja a teló pedig az cool lenne, de az kb 2x ennyibe kerülne mint ez, annyi pénzt meg nem költök.

    Android fórumban kérdeztem 1-2 dolgot, de nem igazán válaszolnak...:D

    Amúgy itt a kicsike: Huawei Ascend G300

    Egy árban van (35k - 35k) az Alcatel OT-995-el, de nem mertem azt, mert ott csak a proci nagyobb és itt meg sok más dolog tetszett benne, de így is 1GHz-es.
    Megpróbálom rajta Onliveot, csak a kompatibillitás listán nincs rajta, bár lehet azért mert még új...
  • Landor
    #125302
    Valószínűleg igen. Nézd nekem ugyan ilyen telóm van ugyan ezzel az androiddal. És ha rádugok egy USB-s egeret, akkor szépen megjelenik a pointer és lehet használni. Egyébként van egy bluetooth-os joypadom is azt nagyon sok androidos telefonnal lehet használni. A másik része a dolognak meg az OnLive, ahova felkerül egy-egy nagy cím. Régebben használtam, de mivel a tengeren túl vannak a szerverek,ezért mind a PCs, mint az androidos klinensen az a pár másodperces lag nagyon zavaró volt. Egyébként meg pár hónapja felröppent egy hír hogy bezár az Onlive. Nem tudom most hogy áll a cég.
  • DarkSector
    #125301
    Zsír ma hozom el a G300-at, elvileg untig elég erős komolyabb játékokhoz, meglátom mit tehetek.
    Első amit kipróbálok:

    PSX4Droid + Resident Evil 2 Dualshock Edition.....:D
  • DarkSector
    #125300
    Nem azt mondom hogy tökéletes, de alapnak vagy kezdésnek tökéletes. :P
    én poénnak inkább úgy csináltam volna mint kb az X360 csempés menüje, persze a lehetőségekhez mérten.

    És hiányolom a fontosabb link-eket.
    FAQS-BOLTOK-LINKEK-SEGÍTSÉGEK. :)

    Ha ezeket megfontolva valakinek van még kedve megcsinálni az szupi lenne. :)
  • arty
    #125299
    pár játéknál igen
  • Landor
    #125298
    Köszi, volt vele munkánk! ;)
    Ez a végső tesztfázis, de már majdnem a finishben vagyunk.
    A középső rész realtime szedi a friss relaseket és dátumokat az xbox.com amerikai oldaláról. (ahogy a Borderlands 2 topikom is szedi a markeplaceról a frissen megjelenő cuccokat :)
    Majd a megjelenési dátumot még átkonvertálom éééé.hh.nn. formátumra.
    Az xboxmp.com csempe valszleg nem marad, viszont ajánlom figyelmébe mindenkinken, mert egy pazar keresőmotorral rendelkező oldal, ahol mindenféle kritériummal lehet keresni a játékok között.
    Ha esetleg nem menne a fejléc, akkor javallott egy Chrome/Firefox használata...
    Kérdés/kérés esetén forduljatok nyugodtan hozzám, vagy Tottihoz!
  • DarkSector
    #125297
    Srácok ez valóban lehetséges?



  • Macccy
    #125296
    Apa, látom magyarázod a mágnest! :)) Amúgy ne oszd már le szegényt, látod van aki elmélyül a cuccban, átgondolja, megfogja, esetleg vallásosabb, nem tudom, nem is tartozik ide ... Csak azt akarom ezzel mondani, hogy ez nem feltétlen rossz főleg fiatalon és tudtommal nincs kint (21+) korkarika ...
    Te főleg acsiért zúzol játékokat, sokszor olyat is amit nem is szerettél, legkevésbé se érdekelt. Mi se oltottunk, hogy mit forogsz a hülye pontokért :) ... Értedhogymondomm

    Peace
  • Harlekin
    #125295
    Ez 1 játék mint ahogy Te is írod,ha Te ezt próbálod a valósággal összemosni és ellenszenvel kezelni,hogy 1 poligonokból felépült karaktert amit "angyalnak" hívnak meg kell "nyúzni" akkor ott komoly gondok vannak és messze kerülj minden játékot!!!Komolyan mondom!!!

    Csak úgy mellékesen tegnap 4 embert szúrtak amit a TV be is mutatott na ez a valóság!
    Ők nem fognak a continue útán újraéledni sőt a következő new game után se lehet őket újra szurkálni nem úgy mint az angyaloknál akár 100 x is megteheted!!!wake up!!!!

    ja és angyalok akik úgy néznek ki mint 1 darab szar!!
    angyalnak a feje, ami úgy néz ki mint egy bogáré, "Csápok és sok pici szem".

  • orichalcos
    #125294
  • Goo
    #125293
    Gondoltam, hogy majd kipróbálom a Final Fantasy-t, gondolom az nem erőszakos. Nekem a Bayonetta azért tetszett meg, mert azt mondták hogy perverz, ezért gondoltam hogy kipróbálok valami újat.

    Ha esetleg valaki tud ajánlani nem Mario-t és nem valami puzzle játékot, ami viszont hc játéknak minősül de nem is durva, még azt nagyon megköszönném.

    Darksiders 2, Diablo, Transfomers WFC és FC van meg, Alice madness Returns, Tomb Raider trilogy és Last Revelation, Portal 2, Fable pc-n és Overlord van meg, a Bayonetta mellett.

    Final Fantasy XIII viszont kivánság listán van. A többi játék mind Mario. Szeretnék kipróbálni valami újat, nemcsak Mario-val hanem hc játékkal is szeretnék játszani.

    Nem találom rossznak az Assisisin Creed-et és az Uncharted sem, Mass Effecttel és Skyrimmel az a bajom, hogy a karakter kipróbál ezt is és amazt is, ezért ez a 2 játék leesett a kívánságlistámról. Egyébként ez a 2 játék milyen?

    Ui: Még Bayonetta kapcsán azt olvastam legnagyobb negatívumként hogy túlzottan a játék csajos!

    Még egyszer köszi.
  • Goo
    #125292
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem, Bayonetta játék kapcsán! Előre is köszi!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy a Bayonetta játékban az angyaloknál konkrétan az affinity-nél, a fehér máz a bőre vagy a páncélja? 2 helyen is olvastam hogy a páncélja és nem a bőre. Azért kérdezem, mert azt elfogadtam, hogy angyalokat kell gyilkolni, de hogy meg is kínozzák őket, az már nekem is sokk. Ezért kérdezem, hogy ez a páncélja-e és a páncélja nélkül így néz ki valójában, vagy az a megnyúzott külsejük-e a játékban. Én azért is gondolom, hogy az a páncéljuk, mert egy részt a játékban letörik és merev és mészházra emlékeztet, és ekkor látszódik meg az angyalnak a feje, ami úgy néz ki mint egy bogáré, "Csápok és sok pici szem".
    Nekem ps3-on van meg, gondoltam ide írok, mert személyes tapasztalom az, hogy xbox-osoknak a játék jobban bejött. A PS tulajok nagy részének a játék nem tetszett. Én idáig általában 1-2 kivételtől eltekintve csak Mario-val játszottam, ez egyike olyan játéknak ami ESRB szerint 18-as besorolású és nem Mario típusú játék. Azért tettem föl ezt a kérdést, mert itt nagy a forgalom, hátha valaki ismeri és a játékos társadalmat megosztja a játék, így emiatt nem tudom hogy bennem van a hiba, hogy a trailer alapján 8-9 pontos teszteredményekkel megtetszett és kipróbáltam a Marioval szemben egy merőben újat, vagy maradnom kellett volna a Mario-nál.

    Egyébként aki ismeri, annak mi a véleménye a játékról? Más játék is ilyen, vagy ettől durvább és agresszívabb? Gondolom igen, de hátha tévedek. Én negatív véleményként azt olvastam, hogy a ps3-as port gáz és hogy a játék perverz, de hogy angyalokat kell ölni benne, arról egy szót nem olvastam. Amikor megvettem, nem is tudtam, hogy ilyen van benne, hogy angyalokat kell gyilkolni a játékban. Ps3-as port kapcsán vitát nem szeretnék, mert én ps3-on játszok vele, és mind grafika és frame terén nem olyan rossz. Itt szerintem nem is az a kérdés a véleményem szerint, hogy a ps3-as port rossz-e, mert az apróbb hibáival együtt is a játék elfogadható, hanem maximum csak az hogy xbox-os verzió jobb és szebb-e, de ez engem nem érdekel, mert ez elég szubjektív és nem is ez a kérdésem.

    Üdv Goo!

    Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!
  • LMNO
    #125291
    Nem tudjátok, DOA5 demó nem lesz xbox live-on?
    Köszi
  • DarkSector
    #125290
    zsír a banner
  • DarkSector
    #125289
    3800+pk-t :P
  • davidka003
    #125288
    Castlevania mennyit ér reálisan? Mennyit adjak érte?
  • Seth
    #125287
    Fogadni merek Wii U exklúzív lesz, ahogy a RE1 Remake is csak Gamecube-on volt
  • DarkSector
    #125286
    Az igaz
  • Totti5
    #125285
    Resi 1et ki is adhatják, mert az már készen van.
  • DarkSector
    #125284
    "Resident Evil 2 remake-en gondolkodik a Capcom

    Ha a rajongók akarják, akkor a Capcom hajlandó lesz megfontolni egy felújított változat finanszírozását."


    XX
  • orichalcos
    #125283
  • Waczkor
    #125282

  • Landor
    #125281
    Nyitottam egy kifejezetten XBOX360-as Borderlands 2 topikot!
    Aki játssza, az jöjjön! :)
  • szega96
    #125280
  • szega96
    #125279
  • Moby
    #125278
    Ő ezekkel a infrapötyökkel csinázza a depth projectiont (infraleddel kivetíti ezt a pöttyös-patternt, infrakamerával meg szkenneli, pöttysűrűségből megmondja a távolságot). Ezzel a képpel már érthető (bár pont ez a kép ilyen szempontból különleges: a kivetített infrapatternnek és a kamerának eltér a síkja*):

    *szerk: mármint a nézeti kamerának, a depth projectionnél a led és a depth kamera természetesen egy síkban voltak.
  • Muttley
    #125277
    erről most hallok először
    tolja már vki?
    milyen lett?

  • vg
    #125276
    Köszi az infót! Már láttam ilyet más szellemvadászós műsorban, de nem tudtam mi ez. Ott egész jól vadásztak vele szellemeket. :D
  • Moby
    #125275
    Kúl Máris érdekel :)
  • Moby
    #125274
    Nem "lehet ilyet csinálni", hanem "ezt csinálja", csak kell hozzá egy infrakamera, amivel látod is.
    Mondjuk az az "ezt csinálja" ez költői túlzás, van egy szűrő a led előtt, aminek ilyen a patternje.
  • vg
    #125273
    Tényleg lehet a kinect-el ilyet csinálni, 1:03-nál?

  • Seth
    #125272
    Igaz. Totál eltűnt, vagy legalábbis annyira ritka lehet, hogy nem vettem észre