176613
banner
  • szega96
    #125351
    Esetleg még valami szép hátteret ajánlok, bár szerintem így is nagyon jó lett, grat :D
  • Landor
    #125350
    igen, köszi az infót srácok!
    azért most ez az anomália mert dolgozok rajta :D
  • davidka003
    #125349
    A kis képek nem látszódnak.
  • orichalcos
    #125348
    Valami gond van még, mert el van csúszva az egész, a lenti kis képek nem látszódnak.
  • szega96
    #125347
    Az alsó csík, ahol a játékok kicsinyített képe van, nem látszik, épphogy csak a játékok tetejéből 1mm
  • Totti5
    #125346
    Megoldottuk!

    Itt még nem mondtam, de köszönjük ezt a szép bannert!

    Volt kérdés hogy az első linkek miért nincsenek... a fele már nem működött, meg nem hiszem hogy live regisztráció tutorial olyan fontos lenne most már. Persze szívesen várjuk az ötleteket és a linkeket, melyek kerüljenek ki valamilyen formában, és melyeket többen használtatok.
  • Landor
    #125345
    nem nálad, mindenkinél.
    LEHALT az ultraweb, ahonnan futnak a scriptek.
    vicc kategória..
  • orichalcos
    #125344
    Banner csak nálam nem elérhető?

    Más:

    Halo 4 Mission 3 gameplay. (SPOILERES TERMÉSZETESEN)


  • arty
    #125343
    pontosan milyen tévéd van? CRT? (képcsöves?)

    mert akkor sajna ez van, ezeket a konzoljátékokat mamár inkább hdtv-re fejlesztik
  • davidka003
    #125342
    Ilyenkor jó, hogy nem adtál érte pénzt.
  • vg
    #125341
    Resident Evil 6

    Egyszerűen katasztrófa a játékmenet, béna az irányítás, szarul van összerakva az egész. Nem mintha értenék hozzá miként kell összerakni egy játékot, de játékos szemmel vacak. Elkezd játszani a játékkal az ember, és érzi, hogy valami nem jó.

    Grafika 9 (szinte tökéletes, jobb nem kell)
    Hangok, zene 9 (ez is rendben van)
    Irányítás, játék: 3
  • Macccy
    #125340
    Íííí az az angol katona erősen halláskárosult lehet, ez jutott eszembe a videóról amikor a fejszén csúszva bezúzta az indián srác a zsalugátert és



    Amúgy az összes AC közül Én talán ezt várom legjobban eddig ...
  • davidka003
    #125339
    Megjött a HD AV kábel és brutális módon szellemképes. Eredeti Microsoft.
    Olyan basszus, hogy még 2 centire is látszik a szellemkép az eredeti helytől mondjuk egy mondatnál.
    Most ez mi a franc?
  • szega96
    #125338
  • Janika114
    #125337
    Hello. Egy régebbi fajta de elég nagy képernyős tv-re van rákötve a boxom, és miért van az h pl a Fifánál a szöveg részek a leírások vagy kezdő összeállítása nagyon kicsik, a betűk, csak nagyon közelről lehet elolvasni de az ikonon meg minden más úgymond rendes méretű, de más játéknál is ez van. Próbáltam nézegetni beállításokat képméret ilyesmi, de ezek nem segítenek. Vagy lehetséges h a tv ennyire képes?
  • DarkSector
    #125336
    THX.
    Most még annyi gondom akadt, hogy valamiért nem megy a PSX emulátor, de nem tudok rájönni hogy mi a baj, mindent jól csinálok, de mikor be akarom olvastatni a BIN fájlt, nem indul el....

    A másik dolog hogy a NOVA 3 és Modern Combat 3-at nem tudom futtatni, mert azt írja hogy nem kompatibillis a telómmal, de érdekes hogy neten meg látom hogy játszanak ezzel a 2 játékkal ezen a telefonon...:D
  • gduck
    #125335
    Ahogy látom kell hozzá egy WIFI adapter (olyan ami a PC-hez is) és azt kell egy USB átalakítóval hozzákötni. Meg valószínűleg valami szoftver a telóra :)

    KATT IDE!
  • DarkSector
    #125334
    X360 wireless kontrollert tudod hogy kell megoldani a telón???
    Mert Onlive már megy...:D
  • vation
    #125333
    annyi még, hogy az multi játékhoz "új" alapgép kell?
  • Harlekin
    #125332
    Dehogy osztom!Csak szimplán az érzésem írtam le!
  • vation
    #125331
    Ohh, sorry, nem vágom a szabályokat.

    Amúgy erről az arany tagságról hol lehet olvasni?
  • Waczkor
    #125330
    Warezt nem tárgyalunk itt,de egyébként nem kell hozzá eredeti játék.Multizni arany tagsággal tudtok,elő kell fizetni rá.
    Ez értelemszerűen pénzbe kerül.

    Ha mindketten vesztek goldot,akkor tudtok multizni,egyes játékokhoz kell venni online pass-t multihoz,ez olyan kb mint pécén a kulcs.
  • LocalPatriot
    #125329
    Na de most várjunk egy kicsit...
    gyárilag csak van benne vmi HDD, hiszen a forza mentéseit is elmenti valahova. Ott jó a mentés. PES-be valamiért a mentési opciók szürkék...
    Most akkor ez hogy van? Komolyan nem értem:S
  • vation
    #125328
    Sziasztok,

    Sokak számára egyszerű talán magától értetődő kérdést fogok feltenni, de én sajnos nem tudom rá a választ.

    Most élem második gyerekkorom és nem rég kezdtem el xbox-ozni.
    Van egy flashelt gépem, jópár játékkal, viszont van egyik ismerősöm, akivel szeretnék ketten játszani bizonyos játékokkal.
    Számunkra itt bonyolódik, mert nem tudjuk mi kell hozzá.

    Nekem van egy halvány sejtésem, ezt most leírnám, ha rossz úton vagyok kérem a segítségeteket.

    Tehát ha jól tudom mindkét félnek kell rendelkeznie fel nem tört alap géppel, és 1-1 eredeti kiválasztott játékkal, amivel játszani szeretnénk. Tehát az eredeti játékot mindkettőnknek meg kell venni?
    Ez közös játék az én feltört gépemmel nem müxik, ugye??

    Gondolom én, ha ezek megvannak, akkor ezt a két gépet valahogy a neten össze kell \
  • vation
    #125327
    Sziasztok,

    Sokak számára egyszerű talán magától értetődő kérdést fogok feltenni, de én sajnos nem tudom rá a választ.

    Most élem második gyerekkorom és nem rég kezdtem el xbox-ozni.
    Van egy flashelt gépem, jópár játékkal, viszont van egyik ismerősöm, akivel szeretnék ketten játszani bizonyos játékokkal.
    Számunkra itt bonyolódik, mert nem tudjuk mi kell hozzá.

    Nekem van egy halvány sejtésem, ezt most leírnám, ha rossz úton vagyok kérem a segítségeteket.

    Tehát ha jól tudom mindkét félnek kell rendelkeznie fel nem tört alap géppel, és 1-1 eredeti kiválasztott játékkal, amivel játszani szeretnénk. Tehát az eredeti játékot mindkettőnknek meg kell venni?
    Ez közös játék az én feltört gépemmel nem müxik, ugye??

    Gondolom én, ha ezek megvannak, akkor ezt a két gépet valahogy a neten össze kell "gerjeszteni" és már mehet is a játék.

    Ha valamit kihagytam vagy rosszul írtam, kérlek javítsatok.

    Köszi
    N
  • DarkSector
    #125326
    Valaki segítene annyit hogy hogy a genyában kell G300-al "+" jelet írni??? :D
  • DarkSector
    #125325
    THX!
  • DarkSector
    #125324
    azt tudom és ez a prockó elég is? :D
  • gduck
    #125323
    Miért ne lehetne?

    XBOX360 kontroller Androidon
    Onlive játék Androidon

    UI: amúgy boxon egész jó lesz az IE, villámgyorsan tölti az oldalakat, de sajna FLASH támogatás nincs benne :( Pedig nyomtam volna egy sushi cat pályát
  • Muttley
    #125322
    Black Ops 2 - Zombies
  • Muttley
    #125321
    törlést kérek az előzőhöz
    topicjába berakta
    ide nem akarja
    így marad a link
  • Muttley
    #125320
    kapcsolódik a profile-hoz :)

  • TaRka0107
    #125319
    Hát igen. Mire mentse ugyan?:)
    Pendrive-ot tegyél rá, akkor arra fogja menteni.
  • LocalPatriot
    #125318
    Üdv!

    Valaki megtudja nekem monmdani, hogy kell menteni a PES 12-be? A beállításokban megtaláltam a save game, ill. a auto save opciót, d emind a kettő szürke, nem lehet rákattintani.
    Vinyóm nincs a boxhoz, lehet ez a baj?
  • Landor
    #125317
  • TaRka0107
    #125316
    Jónak kell lennie az onlive-nak, mert armv7-es procija van a telódnak!
  • vg
    #125315
    Ne sajnáld. Hardwired-en nagyon lehúzták az egész játékot, pedig ott nem nagyon szokták...
  • DarkSector
    #125314
    Hát mint makó-jeruzsálem.
    Az Xcom ami most kijött egy másik Xcom egy erősen taktikai lövölde, kb mint a Mass Effect kerezstezve az Expandables-el, amikor osztogatsz parancsokat a társaidnak...



    Tutira nem fogod megvenni annyira ahogy én sem....:D
  • Landor
    #125313
    én még reménykedek.. azért akarnék demózni mert nem akarom habókra megvenni.. :S
  • DarkSector
    #125312
    Hát énnekem nem volt bejövős a stílus talán...azt hittem az első trailerből hogy egy Bioshock klón.

    Sokat változott!!!