176613
banner
  • Landor
    #125391
    miért szánalmas?
  • Moby
    #125390
    Ez az egyik legszánalmasabb dolog, amit ebben a totyikban láttam, pedig nagy itt hajtás :D

    Más.
    Ez a RE6 az elején is kurvajó volt, de ez egyre jobb.
    Szóval bukásra van ítélve :D

  • davidka003
    #125389
    Sima photoshopos effekt egy fényképből.
  • DarkSector
    #125388
    :D
    nem pakolták még ki a Fifa 2013-at.....:D
  • Totti5
    #125387
    lál
  • DarkSector
    #125386


  • TDC Geronimo
    #125385
    Most adom el boxot, úgyhogy oda már nem. Gyere te PCre borderezni! :D
  • Landor
    #125384
    szuper a gamez kínálat :D
    gyere boxra borderezni! 10ért hozom neked! :D
  • Totti5
    #125383
    :)) Fifa bizony! Pont most dobott ki a meccsből a kurva thóm... át is tettem.
  • TDC Geronimo
    #125382
    Mi ez a nagy visszatérés Landor? :D
  • Moby
    #125381
    jóvannacsakszótam ;)
  • Landor
    #125380
    biztos fifázik a drága :D
    egyébként köszi :)
  • Landor
    #125379
    Feladó: Landor
    Címzett: Totti5
    Elküldve: 2012. 09. 29. 18:26
    Tárgy: topik
    Szia!

    Na tumbnail megnövelve, az iframe magasságát a fejlécben 360-ról 410-re állítsd át pls!
  • Moby
    #125378
    Apró megjegyzés: szerencsésebb lenne a bannerben, ha az a iframe úgy lenne méretezve, hogy ne legyen má scrollbar, mer mikor megnyitom az oldalt, tutira ott áll a pointerem, azt tekerném... :)

    hint: 408px
  • Moby
    #125377
    Asszem az első játék, ahol a tükör tökéletes. Mármint nincs baki, szóval double rendering van keményen, azonos felbontáson (persze érezhetően úgy van a scene is berendezve, hogy ne legyen gond a teljesítménnyel, de pont ezt vártam volna a többi gametől is, amiben bénázás van etéren).
  • Totti5
    #125376
    2óra 4 perc volt nekem.
  • Moby
    #125375
    A chapter2 mégjobb lesz. Kurvajó az egész! Remélem végig fenn tudja tartani a szintet ami, ami nem lesz könnyű, ez egy hosszú játék lesz. Chapter1-et 2 óra alatt abszolváltam. Chapter2-ben is ekörül járhatok. És ez csak Leon...
  • Totti5
    #125374
    Árkéd mód. Időre, pontra.
  • Seth
    #125373
    Az nem érdekel. Csak egy mellékes tartalom. Karakterekkel kell pontokat gyűjtögetni
  • vg
    #125372
    Resident Evil 6 DLC Rail Yard-High Sea Fortress and Catacombs, három pálya a The Mercenaries-hez, ami nem tom mi.
  • Seth
    #125371
    Miféle DLC-t?
  • DarkSector
    #125370
    Oks akkor továbblépek!

    Mi a ráknak mutatni egy ocsmány szart?(mármint nem az a gond hogy te belinkelted, hanem aki ilyen videót feltesz.) Ebből mit kéne látni? Egy Multi FPS-nél a grafika a lényeg, ez kurva értelmetlen dolog, ettől csak egy teaser lehet értelmetlenebb.
  • grebber
    #125369
    Nekem a Resi 5 valahogy jobban bejött.
    Egyedül az szól a 6 mellett számomra hogy több kampány sokkal több játékidő!
  • vg
    #125368
    "Én is így álltam neki, de most meg már nem tudom abbahagyni :D"

    DLC-t próbáltad?
  • Totti5
    #125367
    Vannak. Meghalt zombik dobnak kreditet, ha pedig erős zombi, akkor többet ad, így érdemes őket leölni. Skilleket lehet venni, tehát erősebb critical damage, erősebb közelharc stb... ezeknek több szintjük is van, ami persze jó drága. Egyszerű a rendszer nagyon, de hasznos dolgok vannak.

    Első chapter végére értem. Ütős volt összességében. Egy másodpercre nem ütötte fel a fejét az unalom. A látvány pedig pazar. Fények, árnyékok bevilágítások terén nagyon ütős. Textúrákat nem érdemes vizsgálni, mert gyatrák de az összkép nagyon ott van a szeren. Szerintem a felét elmenekültem és le sem álltam harcolni velük.

    Az viszont zavart a végén, hogy egy kis szobába többen is voltunk + zombik is... nem kicsit káosz a kamera miatt. Nomeg amikor a fél képernyős dagadt zombi is benézett akkor tényleg nem tudtam mivan...

    Ennyit a zavaró dolgokról. Jobb mint a Resi 5 pedig az is jó volt.
  • The Protector
    #125366
    Fejlesztések vannak?Ja igen akkor miből szerzed a pénzt rá?
  • Totti5
    #125365
    Eléggé!

  • davidka003
    #125364
    Doom 3-at várja valaki? :D
    Én már naponta megnézem az introját. :D
  • Totti5
    #125363
    +1

    Leon féle vonal élvezetes. Eleje pont az volt ami az első demóba. Hangulatos, sötét, zombiagok jönnek, menekülni kell, nem kell harcolni mindig, mert úgy is meghalsz.

    Irányítást és a kamerát szokni kell. Jónak nem jó, de játszható. Játékmenet co op. Ez egyedül kissé idegesítő tud lenni. Már az zavar benne, hogy new game után az arcomba tolja szó szerint a multiplayer co op beállításokat minden alkalommal.

    Az egy dolog hogy sötétbe mész, de mivel van társad az egész nem fog horror hangulatba átcsapni. Ezen a téren ebben a generációban magasan a Dead Space a legjobb. Ez a Resi hangulatra olyan mint az 5 és játékmenetben is, csak jobb Leonnal sötétbe mászkálni ezen a helyszínen.

    Az nekem sem tetszik, hogy a zombi fejestől nem hal meg, hanem jön tovább, hiba hiányzik a fél koponyája, ami kilőttem. Sérülés viszont jó. AI béna ebbe is:) ami fasza az a közelharcok, lehet őket lendületből ütni vágni.

    Azt még mindig nem értem meg hogy mi értelme annak, hogy el kell menni valahova, közben 5 holttesten lépek át, amik láthatóan nem élnek... aztán megszerzem a valamit és megyek vissza ugyan ott 1 perc múlva, erre mindegyik felpattan és nekem esik... :)

    Igényes játék, jól néz ki, jó a rendezés, van benne meló rendesen co op élményre épített menekülős, lövöldözős zombis játék... ha az 5 tetszett ez legalább annyira vagy jobban fog. Ebben nagyon jó ez a Leon része. Kiderül milyen hosszú, és majd az is hogy a mások kettő story mit tud.

    A többi dolog pedig az elavult japó játékgyártásra, felfogásra vezethető vissza. Vagy elfogadja az ember és élvezi, vagy messzi elkerüli.
  • Landor
    #125362
    A nyerőgép a bedobandót level függően emeli?
  • Totti5
    #125361
    Random háborús játék. Mi újat tudna mutatni? semmit... amiben lehet bízni a COD BO2 story módja, ami egy kicsit más lehet mint a többi. Teljesen felesleges az EAnak két szériát nyomni. Ennek a Mohának akkor lenne értelme, ha gyökeresen mást adna mint a BF, mondjuk realisztikus szimulációt, vagy olyan korba és olyan háborút mutatna be amit eddig még nem láttunk.
  • szega96
    #125360
    Epik faill most néztem a címet xxxxDDXDd
  • orichalcos
    #125359
    Nem, csak alpha verzió...Meg tecső lerontja a minőséget.
  • DarkSector
    #125358
    De ocsmány.
    Xbox Classic-on fut?
  • TDC Geronimo
    #125357
    youtube bassza el videót. Láttam már sok ilyet, ahol az egész kép így rángatózott
  • szega96
    #125356
    Mintha vmi Pre-Alpha videó lenne
  • Novotsik
    #125355
    miért rángatózik,miért ilyen szar a gameplay?
  • orichalcos
    #125354
    Jó lesz tényleg.


    Más

  • Totti5
    #125353
    Nagyon jól néz ki, nagyon jó a zene, nagyon jó a harc, nagyon Halo, nagyon nagyon jó hallani Csífet és Cortanat. Nagyon 10/10 lesz:D
  • Seth
    #125352
    Én is így álltam neki, de most meg már nem tudom abbahagyni :D