176613
banner
  • DarkSector
    #125431
    Nem akkora mérvadó dolog, de érdekes az User Rating...

    H. Ascend G300 vs Alcatel OT-995
    Mindkettőnek vannak előnyei a másikkal szemben, de én így döntöttem, a 995 sem rossz, de mivel Android teló első nekem, ezért nem tudtam milyen márka mifán terem, szóval 7-8 napi forumozás meg neten való utánajárásból szűrtem le hogy a G300 lesz az első nekem.
    Ha jó, ha nem, nekem eddig tökéletes, sokaknak ezek htköznapi dolgok már nekem még új.
  • DarkSector
    #125430
    Igen nagyjából eddig is tisztában voltam ezzel, kb mint PC-n...de eddig nem foglalkoztam Android platformmal mert nem volt telóm, a Hívás+SMS párti voltam.
    De most mivel beszart a telóm kénytelen voltam venni, és mondom ugyis sok sorozatot nézek már kb egy hónapja, Gyilkos sorok/Modern család.
    Ezért mondom beinvesztálok egy Androidba, és próbáltam hajtani a 800x480-ra hogy azért lássak is valamit a képernyőn. Eddig egy w302i-n vagy mim volt néztem a filmeket, 170x240 vagy mennyin. :D
  • Moby
    #125429
    Túl sok, egymástól nagyon eltérő telefon androiddal. Már többször belinkeltem azt a képet, amin az egyik legnagyobb játékkiadónál a tárgyalóasztalra kipakolták az összes készüléket, tabletet, mifaszt amin tesztelniük KELL* a játékaikat.
    Több mint 400(négyszáz) készülékről beszélünk. És ez nyilván nem a teljes paletta.
    Vitz.


    *itt nem csak a tesztelésről beszélünk, nagyrészére szinte külön-külön el is kell készíteni.
  • DarkSector
    #125428
    Ezt elmondanád normálisan is? :P
    THX.
    Nem értem a droidszleng-et. :)
  • Moby
    #125427
    Mert ebben a széjjelfragmentált szarhalomban per architekt/ISA per IGP per felbontás kell elkészíteni a játékokat. És ennek ugye majdnem végtelen permutációja van, merugye a csudálatos gánydroid nem szab meg semmit (hogy minden hülye készíthessen készüléket hozzá). Ezért a 3d-s játékoknak tonképp csak a letöltő alapkódot veszed/kapod meg, a többit letölti a készítőtől, ha épp rendelkezésre áll. Ha nem tölti le, akkor olyan épp nincs.
  • davidka003
    #125426
    45k kártyásan a T-nél. Szívesen megvenném de sok pénz ez azért. :\
  • DarkSector
    #125425
    Jah igen meg a 720p videó...

    Enyimnek csak 800x480-as a videó, de elég lesz.
  • DarkSector
    #125424
    Az Alcatel OneTouch S (OT-995)

    Egy árban van előfizuval ezzel amit vettem, egy itteni kollega is ilyet vett, a procija nagyobb mint a G300-nak, csak én olvastam hogy a G300-nak IPS LCD-je van és megbízható, Míg az OT-995-nél emlegettek hibákat, amiket lehet javítottak vagy RITKA, nem akarok rossz reklámot.
    csak én biztosra akartam menni, az 1GHz-es proci is elég gyors arra amire nekem kell. :)
  • TaRka0107
    #125423
    Na igen.
  • TaRka0107
    #125422
    Pont most néztem az Alcatelt. Nagyon olcsó és milyen jó:) HD videót vesz fel. T-ben 36k.
  • DarkSector
    #125421
    Jah nem gond ZTE is nagyon fasza Ár/Értékben...ja a ZTE és Hauwei-ek kínaiak.
    A vicces az hogy a Kínai telóknak szép 800x480-as kijelzőjük van, ami nem olyan mint egy 200 ezres Galaxy s III gondolom, de piszokjó, és a Hauwei IPS-nek 180 fokos betekintési szöge van....!!!

    Most gyors kifényképeztem egy webkamerával, ha ilyen szögben nem is látod a betüket ezért így nincs értelme használni, de jól látni hogy a sínek-világítás nem tompult el teljessen, egy picurkát kisebb a fényerő, de igazán elhanyagolható, és még így is látni a színeket...főleg élőben.
    Biztos más telón is így megy, de gondolom azok nem 35ezres kategóriában vannak.

  • davidka003
    #125420
    Az Alcatel OT-995 szerintem ami még érdekes.
    Bekúszna 35 körülre az ára vinném is. :D
    Mondjuk én mindig kiárusításkor vettem eddig telót. SE X8 is így lett 15 ezerért T-mobile-nál. :D
  • TaRka0107
    #125419
    Nekem is kínai van, csak nekem ZTE Blade. Bár a tiéd már a jobb fajta, enyém procija csak armv6-os. Utána is nézek jobban a tiédnek.
  • DarkSector
    #125418
    Eddig amik futnának de kompatibillitásra hivatkozva kilép:

    N.O.V.A 3
    Modern Combat 3
    GTA 3

    Bár furi hogy a Shadowgun után nem futnak.

    Illetve a Google Chrome, amit szerettem volna.
  • Moby
    #125417
    Pontosan ilyen időket nyomok én is. Nem rohanok, körbejárom amit lehet.
    Viszont Chris chapter2 eddig mindent visz a játékban, pályában és bossfightban :)
  • DarkSector
    #125416
    Nekem fullos a program...tökéletesen megy, de nem csak ez, hanem minden!


    Eddig ezek vannak (az alapokon kívül):
    Steam
    Xbox Live
    Paper Camera
    Broken Sword
    Shadow Gun
    PSX4droid
    Biohazard 4
    Onlive
    Adobe Reader
    Winamp
    Barcode Scanner
    uTorrent
    Opera
    Mass Effect
    Rayman Jungle Run
    Asphalt 7
    Game Keyboard
    Dropbox
    Camera zoom FX
    ES file Explorer
    Battlegroup
    Wasted Land

    Kínai telefon márka, haveromat tudtam előre hogy ezzel fog cukkolni hogy nah kínai telefont vettél??? :)
    Aztán ha tisztába lenne a dolgokkal még zokon is venném. :D
  • TaRka0107
    #125415
    Igazad is van ebben.
  • gduck
    #125414
    Nekem a preview jó, de a kész képen csak a bal alsó sarok látszódik (mintha 4 részre osztaná a képet és csak a bal alsó rész kerül rögzítésre).

    Vodefone Smart II teló.
  • grebber
    #125413
    HARDON nyomod vagy acsikra vadászol közben hogy ilyen lassan haladsz? (Mármint hogy ennyi idő egy chapater!)
  • davidka003
    #125412
    Na Final Fantasy XIII 3 óra után:

    Szuper, kellemes, nem annyira nehéz, érdekes helyszínek és szereplők, gyakran van mentés, nem szopat, imádom. :D
  • Landor
    #125411
    Merthogy gyere játszani! :D Kellene még egy jóképességű a kvartettba! :D
  • Mr Manson
    #125410
    Namerthogy? :D
  • Landor
    #125409
    Menzi bazzeg vegyed megfele a Border2-t!! :D
  • arty
    #125408
    jó az uj banner
  • Mr Manson
    #125407
    Napot!
    Valaki utánnajárt HALO4-hez hol adnak a legtöbb ajándékot? :D
  • Moby
    #125406
    5 perce pörgött le a vége.
    Nincs mese, ez bizony kurvajó lett. Igazi meglepetés, a demo alapján, sokkal, SOKKAL kevesebbet vártam tőle. Ok, nem egy bonyolult, fejtörőkkel teli game, de egy RE-től nem is ezt várja az ember. Amit viszont vártam, azt combosan túl is teljesítette.
    Na jöhet is a többi rész :)
  • Totti5
    #125405
    Resi 6

    2. chapter. Rendesen oda lett téve. Helyszín, hangulat nem is lehetett volna jobban Resident Evil. Ez is volt 2:30 perc volt és még van 3 chapter hátra. Amúgy minden story 5 chapter, ha mindegyik 2 órás, akkor 30 óra a gém.

    Voltak puzzlék, igaz primkók... ha ezeket nehezebbre megcsinálták volna. Főboss a végén ütős volt, a story is kezd alakulni, ismerős arcok is felbukkannak.

    Jó ez na. Irányítást már megszoktam. Kedvencem a közelharc. Futásból kivégezni. Ez nagyon jól megvan csinálva és hatásos, lehet vele lőszert spórolni.

    Demo nem tetszett, mert nem mutatott semmit, de így 2 cahpter után ez a játék nagyon komoly.
  • Landor
    #125404
    Ha már itt tartunk a FUSE megjelenési dátum vicces... :D
  • Moby
    #125403
    Igen ezt tudom, a mercurysteamen kívül ezügyben sajnos nem sokat tehet senki :)
  • Landor
    #125402
    Köszi a dicséretet. Tőled ez különösen megtisztelő!
    A program lényege pont az hogy realtime szedi az xbox.com (US) oldalról az adatokat. Ahol nincs relase date, akkor az azt jelenti hogy még az xbox.com-ra sem került fel ez az infó..
  • Moby
    #125401
    Jut eszembe: ez az upcoming thumbnails kurvajó ötlet volt. Az egyetlen nagy bajom, hogy a C:LoS2 fölé nem került valami belátható időpont...
  • DarkSector
    #125400
    Jah nem egészen....

    Paper Camera tök jópofa cucc.
    Az íróasztalomat fényképeztem le próbaképpen, nem photoshop, amúgy tudom hogy azzal is lehet ilyet.

  • orichalcos
    #125399
    Akkor a szokásos Halo 4 infók tőlem. :D

    Halo 4 Betrayal Cam confirmed:

    katt

    Plusz egy kép a két új Spartanról a FUD sorozatból:

  • Moby
    #125398
    Félreérthetően fogalmaztam. Természetesen nem az instagram teszi ál-művésszé az embereket, ezt ők csinálják magukkal, és nem teszi magával minden instagram felhasználó.
    Lezárva a témát: attól, hogy a piaci casio szintin be tudom nyomni a demo gombot, még nem lettem zongorista, sőt, tehetséges sem lettem. Attól, hogy be tudom nyomni valamelyik nyomorék filtert a fényképezőn/telefonon (ami amúgy pontosan ilyen szándékkal van benne), az még nem lesz érdekes, sőt, én sem lettem fotóművész, semmi értéket nem ad hozzá.
    Hacsak nem vagy 3 éves, és amúgy nagy szó, hogy a piktogrammok alapján megtaláltál egy funkciót.
    A véleményem továbbra is fenntartom: ha valaki ilyen szinten képtelen különbséget tenni a talmi és a valódi érték között, az szimplán szánalmas. Vergődés ide vagy oda :)
  • TaRka0107
    #125397
    Én is instagram felh. vagyok, de nem tartom magam művésznek! Ne túlozzunk.
  • Moby
    #125396
    Jólvan-jólvan, tudom, hogy nagy az igény a mosléktúrásra, de ne legyen már ez ilyen össznépi. Épp elég az a néhány millió instagram* felhasználó, aki elhiszi magáról, hogy ő valójában művész

    szerk: *randomapp w. templates behelyettesíthető.
  • Landor
    #125395
    Ízlések és pofonok :)
    Egyébként ha tippelnem kéne Moby ezt a vadiúj telefonjával csinálta, talán a Papercamerával.. :)
  • Seth
    #125394
    A reakció az, ami jelent esetben szánalmas, már bocs. Gondoltam szólok, hátha nem veszitek észre :D
  • Moby
    #125393
    Mert ha valaki egy totál érdektelen tartalmat 2 gombnyomásos, tömegek számára elérhető funkciókkal próbál érdekessé tenni, az szimplán szánalmas. Vagyis önmagában ez még nem, igazán akkor csúcsosodik ki, amikor elhiszi, hogy ez sikerült.
  • davidka003
    #125392
    Mert sima photoshopos effekt egy fényképből.