176613
banner
  • orichalcos
    #125471
    Na bazz nem jeleníti meg tecső videót. Akkor linkben:

    Halo 4 Mantis Trailer on Ragnarok

    katt

    A Ragnarok lett a remake pálya. (Halo 3ból a Valhalla)
  • Renjike
    #125470
    Pedig Iphone akár milyen Galaxy S95 így is úgy is sokkal gyorsabb lesz az OS miatt. csak hát drágább is de ha ügyes vagy 100 E forintból szerzel egy független 4S-t ráadásul újat , talán már olcsóbban is ha már kijött az 5. És az is gyorsabb a többi telónál. Tény nem a szegények játékszere és már minden egyes kis homokos Iphon 4-5el szaladgál mert hogy van pénze miért ne csak úgy pofára.
  • DarkSector
    #125469
    Én sem vennék Ipone-t játékra hogy 100-150k-ért játszam ugyanazt a lowtexturás szar játékokat mint amit egy olcsó mobilon, még ha az Iphone nagyobb kijelzős is.

    Ez a játék elfut a 35k-s telon is szaggatásmentesen:
  • DarkSector
    #125468
    Nincs baj az Ipon-al de nekem ne próbálja meg valaki úgy beállítani hogy az Ipon jobb meg gyorsabb és az Android szar lassú.
    Persze csak éppen annyival olcsóbb is.

    Mint mikor valaki mondja hogy X360-at vesz 50k-ért vagy 15k-ért Xbox Classic-ot. Nem riválisa egyik a másiknak hiszen eleve nem is egy árkategória.

    Gondolom érti mindenki.
  • TaRka0107
    #125467
    Iphone-t nem is vennék. Ha lenne annyi pénzem akkor egy Samsung Galax S3-at vennék, nem szaros iphone-t.
  • DarkSector
    #125466
    Már elnézést, de mint már írtam nem arról írtam ha olvastad hogy az Ipon gyenge, hanem hogy annyiért nekem nem kell, mert amennyibe kerül veszek laptopot.

    Mennyi is a szupergyors Ipon 4 most?
  • davidka003
    #125465
    Hát ha hülye vagy hozzá akkor biztos trágyalé. :D
    Zárt fos IOS nem kéne, sajnos volt szerencsém hozzá.
    Itunes a halál.
  • Renjike
    #125464
    Ez a laptop neten kívül semmire sem jó.
  • Renjike
    #125463
    Iphone akármilyen téren akármelyik Android telefonnál gyorsabb és még csak nem is az 5ről beszélek , elképsztő cucc és sokkal felhasználóbarátabb . Az android egy kalap trágyalé , megbízhatatlan soha többet..... de ez nem az a topik.
  • DarkSector
    #125462
    Felsőkategóriás Androidon biztos. Csak azok már drágák, igaz legalább elférnek a zsebedben. :D
    80-100k-ba nekem ez lenne, igaz nem tudnék telefonálni. :D

    5mp alatt találtam 80-100k közti laptopot:
    Laptop
  • orichalcos
    #125461



    Kis Mechwarrior fíling. :D
  • ktomi22
    #125460
    ez olyan mintha azt mondanad.. a windows vistan elmegy ami a windows 7 -n meg nem :D .. hw a lenyeg .. hiaba raksz fel win 7-t akar vistat egy pc re.. ha low hw.. es epp igy forditva :D
  • ktomi22
    #125459
    felsokategorias 2 evas droidon eppen ugyan ugy fot minden ami iphone 4 en ;) .. hidd csak el.. nem azt kell nézni hogy iphone meg android :D .. lool.. hw-t kell nézni fiam hw-t
  • DarkSector
    #125458
    Min nem android van?
    Az ájfon-on? Azt nem tudom pontosan.

    Androidot is kostolgatom, én ezekhez subhd vagyok, nekem egy feltekerős telefonom volt eddig.
    De azt tudom hogy ennyi pénzért 2 telo amit kaphat az ember és zsír, amiket írtam is.
    Szóval nekem elsődleges hogy új telefonom lett...a többi csak "mert belefért, és mert tudja" kategória.
  • davidka003
    #125457
    Ráadásul nem is Android van rajta ami nálam kizáró ok.
  • DarkSector
    #125456
    Szóval az ájfón csak egy értelmetlen dolog, csak akkor lenne értelme, ha 70k-nál olcsóbb lenne.
    Mert akkor 70K feletti laptopoknak nyújtana riválist, de így csak pénzköltésre jó akinek húzza a zsebét a lóvé.

    Már elnézést ez még véletlen sem irigység, mielőtt valaki azt merné feltételezni, meg nem a felhasználókat akarom ezzel megsérteni, de ha szóba kerül hogy mi mitől értelmesebb akkor ezt is említsük meg.
  • DarkSector
    #125455
    Ha ezt elolvasom ...JOGGAL írom le hogy itt baromi nagy tévedés van és képzavar keletkezett!

    Ti azt írjátok egy ájfón erősebb?
    De mennyibe is kerül????

    Az ijfon nem alternatíva, mivel az azok számára elérhetetlen árban akiknek a TELEFON kell elsősorban, és mellé a többi apróbb extraság.
    Ha játszani akarok egy Vita-t vennék nem Androidot vagy ájfón-t...
    Persze ha úgy méritek össze hogy nem számít a pénz meg hogy egy telefonról van szó amit a zsebedben kéne hordanod, akkor énis leszarnám, de 35 ezerből nem tudok ájfón-t venni, és nem is érdekel, mert akkor már egy laptoppal rohangálnék inkább.
  • Waczkor
    #125454
    Brutál!!!
  • Totti5
    #125453
    Ide vele most!

  • Samurai84
    #125452
    Sziasztok!

    Kaptam egy flashelt X360-at, ezt vissza tudom állítani hogy ne legyen flashelt? Eredetivel akarom nyomni, nem akarok görcsölni a flasheléssel.

  • Totti5
    #125451
    Senki nem hazudott neked:D

    3. rész volt az utolsó. A háborút megnyertük vége.

    GeoW a legjobb és a legnépszerűbb TPS frencsájz. Kategóriája királya. Egy rész stabil 4-5 milliót hoz a konyhára, így hülyék lennének abbahagyni. Ne is tegyék! Az új rész előzmény lesz, nem számozottan. Mint a Halonál persze itt is valószínűleg lesz Gears of War 4, egy új háborúval, fajjal, bolygóval, karakterekkel stb... nagyon remélem, hogy 2014ben GeoW 4et fogjuk már várni, hogy megmutassa a szintet amit az új Unreal motor tud és letegye a köv generációs TPSek alapkövét ( mint ahogy a GeoW 1 is megtette ).
  • grebber
    #125450
    Sajnos ez van. Én már elég régóta mondom hogy a telefongyártóknak már rég meg kellett volna állniuk a fejlödésben és az akkumulátor kapacitsával kezdeni valamit.
    Mert tök jó hogy a 2 magos telefonomon már 2055-ös pc-s grafika szinten futnak a játékok cserébe 6 óránként tölthetem.

    AKSI FORRADALMAT AZONNAL!!!!!!
  • davidka003
    #125449
    Nekem volt olyan butatelefonom ami bírta normál használat mellett 4-5 napig is. :D azok voltak a jó idők.
  • Muttley
    #125448
    full-full agreed
    idióta mobilteló játékok miatt kurvul a 3 fő platformra is játékipar

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nálam 1 hétig volt ááájfóóón 4S
    felneveli a gyereket, kutyát elviszi sétálni, anyóst megeteti
    600.000 iPhone alkalmazás
    mi a lóf.sznak?
    klasszikus mobilteloval 3-szor felhívok vkit, míg a fasza ájfónnal 1-szer nagy nehezen
    szuper érzékeny kijelző és high-res felbontás? - ÉÉÉS?
    ha telefonként használtam, hálát adtam a jó istennek, ha bírt 1 teljes munkaidőt
    nagy hülye sütőlapát kijelzője van és ehhez képest az akksi egy alulméretezett sz.r
    állandó vendég a táskámban a töltő. ha nem, bekaptam a brokit
    1 hét után úgy adtam vissza, mint aki leprás elöl menekül
    attól fogva, ítéleti eszköz - vki henceg?? :)
    "igen, barátom? iPhone-nal nyomod? akkor biza van egy telefonod, amivel most buktál le mire (nem) használod"
  • The Protector
    #125447
    bocsi.nem válasznak ment.
  • The Protector
    #125446
    sztem nem játékra való a telefon.mellesleg ez a sok telefonos szar rontotta el az egész játékpiacot.nem azt mondom h rosszak a játékok vagy a létezésük,hanem azt h a többi játékot is elrontották az egyszerűséggel stb......
  • vg
    #125445
  • Moby
    #125444
    Arról sem jobb a véleményem, sőt...de ezt itt tényleg nem fogjuk kitárgyalni. Az egész, amivé lett az okostelefónia, az egy kurvarossz vicc.
  • DarkSector
    #125443
    miért?
    mi csövesek vagyunk hogy menő-ifón kell nekünk hogy kimenjünk az utcára? :D
  • misiizsai
    #125442
    Ha rajtam múlik nem :D
  • Macccy
    #125441
    Ja ... nekem is iPhone ... na de ugye NEM LESZ telefon topic a magasan kvalifikált XBOX 360 topicból, ugye nem?! Srácok?
  • misiizsai
    #125440
    Ezt láttam..Ja és nem egy sznoob felhasználó vagyok mint ŐK.Nekem is csak egy iPhone 4-em van..De ez is megvan 1 éve lassan...A telefon nem arra van hogy raj legyél vele hanem hogy használd..
  • davidka003
    #125439
  • misiizsai
    #125438
    Teljesen egyetértek veled.Én azért használok inkább iPhone-t mint Droidot.A 2 éve megjelent 4-en is simán futnak a mostani játékok.Egy 2 éves Android készüléken nem hiszem..
  • Muttley
    #125437
    yep :)
    csak amikor a GoW3 kijött
    mindenki sápítozott, h brü-hü-hü-hü utcsó GoW és nem lesz több
    aztán tessék :)
    ami persze vszínű, h lesz még sok-sok része, mert keményen sok zsetont hoz nekik a konyhára
    én nem bánom, ha brutalitásban, félelmetes szörnyekben, hangulatban tudnak fejlődni és elfelejtik a GoW3 erdő-mező tulipánoskert színeit és visszahozzák az 1-2 rész techno színeit
  • 0Diaz0
    #125436
    Szevasztok srácok!
    Mi a helyzet errefelé?
    Rég jártam erre

    ( Mellesleg, Dirt3, Cod:MW2 , F1 2011 eladó 4k/db-ért.. )
  • Totti5
    #125435
    GeoW 3 az utolsó rész. Lezárta a történetet.

    Ezt a részt a People Can Fly csapat csinálja és időben ( jóval ) a trilógia előtt helyezhető el, ja és nem számozott rész ugye.
  • Totti5
    #125434
    Normal, de ez pont elég nehéz. Átlagnál többször van halál, mert feleslegesen leállok túlerővel szemben, csak hogy a fejlesztésekhez gyűjtsek mannát. Meg spórolok a lőszerrel és erőltetem a közelharcot, amibe aztán bele lehet bukni szépen, pl ha elfogy a stamina.

    Már több helyről olvasom hogy a Chris kampány is 10 óra.

    "A Capcom nemrég fedte fel a Resident Evil 6 átvezetőinek (cut-scene) a teljes időtartamát. A nowgamer értesülései szerint a RE6 30 órás kampányát több, mint 4 óra átvezető fogja összekapcsolni"

    Nem kamuztak a fejlesztők.
  • DarkSector
    #125433
    Ezt fél éve mutatták be...tudtuk hogy lesz köv rész...:D
  • Muttley
    #125432
    jó lett a banner :)
    Metro Last Light viszont lemaradt
    mit látnak szemeim??
    ezt a ziccert nem lehet kihagyni
    volt vki elhitte, h a Gears of War 3 az utolsó rész? :)
    fejni kell azt tehenet, amíg tejet ad :D