176613
banner
  • The Protector
    #125511
    hülyeXD
  • DarkSector
    #125510
    Igazad van részemről ez a válasz volt a vége, én is áttereltem a kollegákat hogy privibe intézzük.
  • Waczkor
    #125509
    Lassan vége lehetne a telefon témának,igazán átmehetnétek valamelyik telefonos topikba.
  • DarkSector
    #125508
    Parancsolj,

    Cellularline
  • DarkSector
    #125507
    "....vagy a videóban van a probléma a felvétellel."
  • vation
    #125506
    Lego van nekem kettő is , de meg nem próbáltam próbáltam . Köszi



    Azt monnya már meg nekem még valaki, hogy multizni tört vagy töretlen géppel lehet. Esetleg mind2?
  • Renjike
    #125505
    Te kapacitívot keress.
  • arty
    #125504
    lego játékok (star wars, indiana jones, batman, stb) ?

    kameo? (bár ezt sose próbáltam)
  • szega96
    #125503
    Kenyeret is érzékeli, fogsz egy szívószálat tömsz bele kenyeret és ott a toll
  • Muttley
    #125502
  • Landor
    #125501
    Speciális felülete van a készüléknek, csak azzal megy.
    Maximum "kapacitív toll" néven tudsz hozzájutni olyanhoz ami megy a HTC-vel.
  • ktomi22
    #125500
    milyen ceruza az a kezeben? ..nekem is kell htc desire-m hez :D
  • vg
    #125499
    Akkor Mortal Kombat, láb a fejben! :)
  • vation
    #125498
    Igazából mindegy.
    Párom már unka, hogy lövöldözöm állandóan, így Őt is be akarom avatni valamibe.
    Bármilyen kategória jöhet, ha élvezetes.

    Köszi szépen..
  • vg
    #125497
    Sok ilyen van. Forza 3-4, Rayman Origins (nagyon jó móka), stb... milyen stílus kellene?
  • vation
    #125496
    Hello,

    Tudnátok ajánlani valami játékot, amivel ketten tudunk jácani otthon egy gépen?

    Thx
  • Muttley
    #125495
    nagyon remélem, h az open world tényleg OPEN WORLD lesz
    és bemutatnak jó néhány új autót is Forza 4 autóin kívül
  • Muttley
    #125494
    sz.rd mááá le :)
    vmelyik úgyis újra kezdi :DD
  • Macccy
    #125493
    Srácok tényleg NE csináljátok, mégegyszer kérem! Ez az iOS vs Android vita értelmetlen és kurvára nem futtatja egyiket se az X360, ugye? Na. Mobilaréna fórumjaiban elég iOS meg droid alázás van, ha ez érdekel, oda kell menni ... Tényleg!
    Kösz
  • Moby
    #125492
    Ilyenem van. A második, mert az elsőt falhozbasztam.
    Egy fosparittya ez is. Az egyetlen amiért megtartom, mert ebben -MÉG- van flash támogatás, amire nekem szükségem van. De ugye hivatalos forrásból már az sem elérhető, köszönhetően steve jobs áldásos közvetett tevékenységének, akit csak azért nem kívánok el sehova, mert már alulról szagolja az ibolyát, és ezt nem illik :)
  • mrmilan
    #125491
    "Nekem volt olyan butatelefonom ami bírta normál használat mellett 4-5 napig is. :D azok voltak a jó idők."

    Anno, 1999-ben egy Nokia 5110-el indultam, gyerekek, egy hetet szinte kibírt. Igaz, annyit nem is telefonáltam mint most. Jah, meg volt rajta egy kukacos játék :)
  • TaRka0107
    #125490
    Nem lassú az, volt már kezemben S2.
  • DarkSector
    #125489
    jah közbe megnéztem neten.
    nemtudom melyik a gyorsabb nekem 1Ghz és 512Ram van.
    Hát hogy őszinte legyek a videóban mikor a srác rajzol, asszem Gaaxy S2 azon iszonyat későn jelenik meg a rajz, nekem meg abban a pillanatban ahogy az ujjamat elhúzom a kijelzőn.
    Szóval ....vagy a videóban van a probléma a felvétellel.

    Mármint az alsó videó 0:07-től...nem akarom elhinni hogy egy olyan telón ami tuti samsung csak nem látom milyen. Így késsen a rajz.
  • DarkSector
    #125488
    Na az jópofa ha van itt fent, mutass pls jó kis progikat ha tudsz, privátba is jöhet vagy spoilerbe, a többieket ne zavarjuk ezzel THX.
    Google Play
  • TaRka0107
    #125487
    van androidra is. nem rossz amúgy
  • TaRka0107
    #125486
    iphonnak sosem volt nagy kijelzője.

    amúgy egy android szerintem van olyan gyors mint egy iphone. főleg már amilyen procik vvannak benne.
  • misiizsai
    #125485
    Én múltkor olyan alkalmazást találtam amivel lehet az autós játékokat irányítani Pc-n.De te ugye bár nem szereted az autós játékokat..Szóval tárgytalan.Meg nem tudom hogy van e Androidra.
  • DarkSector
    #125484
    Ezt figy...:D

  • DarkSector
    #125483
    Hát már irtam ez nem helyettesíti a játékgépeket, amik kifejezetten játékra van.

    Ez hogy egy telefon extraként tud ilyet is, ez olyan mint hogy az Xbox tud kinektes tapicskolós szart, aminek semmi értelme, nem helyettesíti a hardcore stílust meg a kontrollert.

    Telefonon azért jo ha utközbe unatkozol előveszed játszol..nem kell komolyra venni.

    Amúgy aminek örülök az a Skretchbook!
    Ilyet rég akartam már! Nekem kurvára tetszik.
    Csak kis ihlet meg képzeleterő kell!!!

  • misiizsai
    #125482
    Akkor használj Nokia 3310-et...:D Egyébként se KÖTELEZŐ játszani a telefonon!
    Dark:Ebben igazad van mondjuk...:D
  • Moby
    #125481
    Játékra(sem) nem való egyik se. Együgyü, nyomorék balfasz játéknak eladott flashszintű fosok ezek, szánalomirányítással.
    Ezen nem segít az erősebb hw, sem az ios, sem android, semmi.
    Pusztuljon minden tapicskolós marokgenyó.
  • DarkSector
    #125480
    Jujj a Mini-t szerintem hagyjuk, az nem játékra van szerintem. :D
    Ne a miniből induljunk ki, az nekem olyan előfizuval mint ez ami 35K volt a mini 8-9K...szóval.
  • misiizsai
    #125479
    Gyengébb lett volna....
  • misiizsai
    #125478
    Nem másabb csak gyengém..Pl egy Samsung Galaxy Mini meghal a GTA 3 alatt...
  • DarkSector
    #125477
    persze a régebbi telók biztos másabbak.
  • misiizsai
    #125476
    Renjikébek igaza van.Hiába zárt fos az iPhonenak az IOS rendszere nem kell rá vírusírtó.Én anno 100 ért vettem de még 1 év után is elmenne 70-75 ért...Az oké hogy a mostani 35 k s Droidon elmegy na de amit 2 éve vettél volna azon is? Kétlem..Azért van meg az iPhonenak az ára mert jól is van összrakva nem csak egy hajlékony hátlap mint a S3 nál..A 3 fő konzolnak semmi köze a telefonos játékokhoz.Telefonra egyszerű játék kell konzolra meg gépre Hardcore..Pl a GTA 3 nak az utolsó küldetése szenvedés volt telefonon.
  • szega96
    #125475
    Ví keccs ö grönéd fojaaa.
  • DarkSector
    #125474
    Akkor sorry, úgy emlékeztem pest környékén laksz. :D

    Én a 2-3 havi fizetést úgy értettem hogy ha 1 ft-ot sem költök számlákra meg semmi.
    47 ezres fizum van, ahogy sokaknak, akik szerencsések, akik nem szerencsések 16-22 ezres segély.
    Ebből nekem a 35ezres telefon is kínkeservesen jött össze, ez is csak úgy mert mellékállásom van hétvégenként, ami 4-6 ezret ad, és ebből fizetem ki a telefont.

    még annyit hogy ma 6-kor apám küldött SMS-t hogy az élettársát meló után behívták és elküldték.
    Összeszerelő üzem, és csak egyszerű leépítés.
    Kész ennyi volt, azt sem tudja merre tovább.
    Nálunk még a tehetősebb embereknek sincsen Iphone meg tabletgép, legalábbis akiket ismerek.
    Szóval én ilyeneket csak bolti kirakatban láttam.
  • Renjike
    #125473
    nem pesten lakom :DD és így is több mint 3 havi fizetés mert még ott az egész ellátás meg minden kutyagumi.
  • DarkSector
    #125472
    "Tény nem a szegények játékszere és már minden egyes kis homokos Iphon 4-5el szaladgál mert hogy van pénze miért ne csak úgy pofára."

    Pesten ahol laksz, nálunk ez 2-3 havi fizetés...:)

    A kis surmókoknak meg a szülők veszik meg. Nem a melóból szerzett fizetésen.