176613
banner
  • Totti5
    #125551
    "Sajnos a Forza gyűjtői nem fog összejönni, most szólt a Microsoft, hogy ha kapunk is, akkor is csak minimálisat, ami már a korábbi előrendelőknek sem lesz elegendő. :(
    Viszont cserébe a simához autómodellt adunk, sőt, csak 10500 forintba fog kerüln"

    Remélem 2 hónapja a Platinumnál megrendelt LEvel nem lesz ilyen gond, mert nekem sima nem kell...

    Hogy mi is az az ajándék ótó?


    Tetszik a mondanivalója:D:D:D ( 1200 forint amúgy egy ilyen a boltba )
  • DarkSector
    #125550
    Olyan mint a Gears of War-ban a kopaszon...:D
  • orichalcos
    #125549
    Gameshop-nál ez jár a játékhoz. :)

  • TDC Geronimo
    #125548
    ac3ba tuti lesz? Nem olvastam sehol róla
  • Moby
    #125547
    Megkő tanulni kérdezni, nem telefosni a fórumokat együgyű 2 szavas kérdésekkel. Lesz válasz is, biztos vagyok benne.
    Megint az történt, hogy jól megmagyaráztad a saját kérdésed, hogy TE mire gondoltál közben (wait...wat?), de azért a végére csak odabiggyesztettél egy satöbbit ismét. Ez kész :D
    A satöbbire válasz? valaki? LOL
    Nem trollozni kell, gondolkodni.
  • Moby
    #125546
    Igen, azt tudom, hogy jönnek, de most nagy leállás van etéren. Az AC3 lesz érdekes ilyen szempontból, mert a rev.-et abban toltam végig (talán az volt az utolsó?), és az keciejó volt, szemben a krízissel, ami a nagy 3D úristenként lett beharangozva, ehhez képest jó nagy fisifosi lett 3D-t tekinve :)
  • Totti5
    #125545
    Vannak, lesznek csak már nincs hype értéke. Jelentősége meg majd következő generációban lesz, meg amint elterjed komolyabban az egész.

    Doom 3 BFG Edition
    Sniper: Ghost Warrior 2
    NBA 2K13
    Assassins Creed III
    BioShock Infinite
    Call of Duty: Black Ops II
    Crysis 3

  • DarkSector
    #125544
    Abban igaza van egyrészt hogy a kérdés pontatlan volt, a stílus amivel lereagálja, még ha megszoktuk is, egy friss tagnak sértő lehet....mert az is...:D
  • DarkSector
    #125543
    A kérdés volt akkor rossz, mert csak akkor értik meg mit akarsz kérdezni ha a gondolatodat le is írod ide. :).
    Amúgy válaszidő TV-nél szart sem értem mire jó...mert az még egy Monitornál a nagy FPS bajnokoknak való akik hardcore nyomják.
    De amúgy nem veszed észre azt a 1-2ms-ot.

    A képe meg: 720p vagy 1080p (1080p a jobb, de a játékok nem fognak natívban futni)
    A kép minősége: TFT LCD vagy LED LCD, vagy plazma...stb.

    Nekem azt mondták hogy a Plazma a szebb, de még nem láttam.

    LED LCD viszont olcsóbb kevesebbet fogyaszt és az is gyönyörű. A Plazma tv-nél nekem azt mondták hogy a fehér-fekete színek szebbek.
  • abel0317
    #125542
    de most kérdezek valamit erre itt trollkodik a gyerek xD
  • DarkSector
    #125541
    Senki semmibe nem bonyolódott bele, max te magadat akarod jól kihozni ebből mert nem tudsz erre már mit válaszolni. :)
  • Moby
    #125540
    Ja ha már tévé, már jóideje akartam írni, csak lemarad: csak nekem tűnt fel, hogy gyakorlatilag megszűnt a 3d támogatás a játékokban? Az idejét nem tudom mikor találkoztam utoljára 3d-s játékkal. Nem mintha olyan kurvára hiányozna, csak azért időnként jó lenne ellenőrizni, hogy működnek-e még a szemüvegek :DDD
  • Moby
    #125539
    Na erre lehet válaszolni.
    Ez egy olcsó tévé. Bontsam ki jobban is? :) A válaszidőt meg hagyjátok már, vagy legalábbis aki nem e-sportol az felejtse el, szóval ez nem, játéknál ez rühesül nem fontos :)
  • Moby
    #125538
    Ebbe te is belebonyolódtál rendesen, szóval ezt inkább te se feszegesd :D
    Nem, mindezt tökéletesen felesleges bárkinek is tudnia.
    Aki megkérdezi, hogy egy 2012-es random tévé modell jó e játékra, az pontosan mire kíváncsi? Látszanak-e majd rajta a pixelek? Vagy össze tudja-e kötni hdmi-n, amiből alaphangon is lesz vagy 3 tévén (amit nyilván tud is, hisz tud olvasni), vagy mégis mire vonjatkozik a kérdés?

  • abel0317
    #125537
    a "jó ez a tv játékra" alatt az kérdezem, hogy gyors e a válaszideje mert az játéknál fontos és, hogy szép e a kép meg stb. :)
  • DarkSector
    #125536
    De arra értem hogy ő nem jártas abban hogy melyik tehnológia mifán terem, ha tudná hogy az X360-on van kivezetés Kompozít-Komponens-SCART-Svideó-DVI-HDMI-VGA lehetőség.

    És tudná hogy egy sima TV csak az első 4-et tudja, a HDTV meg (szinte) mindet, és egy monitor álltalában 1-2-3 félét (VGA, VGA+HDMI, VGA+DVI, VGA+DVI+HDMI) támogat, akkor nem kérdezne. :)
  • Moby
    #125535
    A kérdésben semmilyen informatikai rész nincs.
    A kérdés az volt, jó-e játékra.
  • DarkSector
    #125534
    Amúgy MINDEGYIK TV-Monitor jó X360-hoz.
    Csak látványban van eltérés.
  • DarkSector
    #125533
    Te profi vagy , ő most ismerkedik a játékvilággal és amúgy ámblokk az egész informatikai résszel, őneki még ez is kérdés.
    Ezért nem kell hőbölögni. :D
  • Moby
    #125532
    Őszintén nem hiszem el, hogy ezeket a kérdéseket komolyan teszitek fel.
    NEM, NEM JÓ!

    (mi a tököm lehetne nem jó egy random mai tucat lcd vagy plazma tévén játékra???)
  • toysoldier
    #125531
    ilyen tv-m van, nagyon szép képe van, játékokhoz szerintem tökéletes
  • abel0317
    #125530
    valamiért nemjó a link ,úgyhogy inkább leírom a tv márkáját: Samsung UE32EH5000
  • abel0317
    #125529
    Üdv! jó ez a tv játékra? Link
  • zsolt515
    #125528
    Üdv!
    Aki Fifa 13-al játszik írja le legsenszíves, h milyen lett...Fifa 11-12-őt eladom, és a 13-at szeretném megvenni...leginkább a menedzser mód érdekel...hogy milyen lett mert 12-ben nem volt rossz de lehetett volna jobb is..most azt olvastam, h még jobb lesz...
  • szega96
    #125527
    amig nincs más addig jó móka :d
  • orichalcos
    #125526
    Halo 4 Flood Multiplayer Mode Walkthrough
  • The Protector
    #125525
    Tartalomban is megfelelő az a sok óra?Változatosak a pályák meg a történések?
    Amúgy sztem nagyon jó egy ilyen játéktól ez a hosszúság
  • Muttley
    #125524

    ez így jól hangzik
    + még hátra van a Mercenaries is
    a 2. pálya éjszakai temető hangulatát nagyon eltalálták :)
  • Muttley
    #125523
    most, h felhoztad
    megint lesz 1-2 I.Q.bajnok
    aki dafke megint bedobja commentbe :)
    Taigetosz-pozitív :DD
  • Shan
    #125522
    Basszus. Feljövök, hogy megnézzem tudja-e valaki, hogy mit rejt az Activision sale a marketen, erre ájfonvsandroid vita folyik. Menjetek a homokozóba ezekkel a szarságokkal légyszi.

    Sz'al Acivision sale és Double Fine Sale...a héten. Miket tartalmaz?
  • vg
    #125521
    Meglepő, de én is most nyomom, igaz még a Leon kampányát újra a csajjal... Sajnos többre nincs időm(lehetőségem, mert bealszom), napi 1-2 óra csak, de így fogom végigjátszani. Minden kampányt, mindkét szereplővel. Az irányítást már egészen jól megszoktam.
  • DarkSector
    #125520
    Mármint arra értem hogy a zombik özönlenek az arcodba nem?
  • Totti5
    #125519
    Nem az.
  • DarkSector
    #125518
    Ez az unalom vicc akart lenni, nem unalmas, csak monoton.
  • Seth
    #125517
    Baromira tévedsz, ha ezt kiszed, de nem kezdek el veled a miérteken vitatkozni. Biztosan a dögunalom miatt akartam mindegyik kampányt lenyomni úgy,hogy egyik vége volt már indítottam is a másikat
  • DarkSector
    #125516
    ~25 óra unalom? :)
  • Seth
    #125515
    Remélem nem spoiler:

    Saját eredmény,normal fokozat

    Leon

    Chapter 1: 1:49'19"
    Chapter 2: 2:15'57"
    Chapter 3: 0:59'29"
    Chapter 4: 1:27'56"
    Chapter 5: 2:03'08"

    Total: 8:35'49"



    Chris

    Chapter 1: 1:08'18"
    Chapter 2: 1:26'27"
    Chapter 3: 1:21'30"
    Chapter 4: 1:27'23"
    Chapter 5: 1:48'15"

    Total: 7:11'53"



    Jake

    Chapter 1: 1:09'09"
    Chapter 2: 1:00'50"
    Chapter 3: 0:55'31"
    Chapter 4: 1:08'50"
    Chapter 5: 0:53'57"

    Total : 5:08'17"


    és még megnyílt Ada, az még hátravan, neki is 5 fejezet, minimum 4 óra az is lesz szerintem :)
  • DarkSector
    #125514
    Hosszútávra loszart sem ér. :D
    Hangyák kieszik a ceruza végit. :P
  • szega96
    #125513
    Tényleg működik
  • orichalcos
    #125512