176613
banner
  • orichalcos
    #125591
    Láttuk is mi lett az eredménye. :D fél nappal open béta előtt jött meg a kulcsom, sokan nem is kaptak hiába volt meg nekik a MOH. Sőt olyanok is kaptak kulcsot akiknek nem volt MOH, csak tövig benyaltak EA chat-en... BF4 bétával is lesznek gondok a nyakamat teszem rá.
  • DarkSector
    #125590
    ja. :)
  • ABTeam2008
    #125589
    Igen, azért írtam, hogy fordítva volt. Tehát az előző MoH játékhoz járt BF3 'early access to beta' kulcs. A Battlefield 4-et vágom. :)
  • DarkSector
    #125588
    No sir.
    Medal WF mellé kapsz Battlefield 4 Beta-t...
    Battlefield-hez nem emlékszem kulcsos mellékletre.
  • ABTeam2008
    #125587
    Tudom, olvastam a sajtóközleményt. Amúgy nekem úgy rémlett, hogy a BF3 mellé járt MoH béta kulcs anno, aztán pont fordítva volt. Az a baj, hogy játéktesztelőként teljesen átsiklom az ilyen "public béták" felett. A Warfightert is már az első 'alpha build' óta játszom (tesztelem), igaz, nem a mostani bétában lévő Hotspot játékmódot a Sarajevo Stadium pályán, hanem elsősorban a Sector Controlt a Somalia Strongholdon.
  • DarkSector
    #125586
    nézd...:D
  • ABTeam2008
    #125585
    :D
  • ktomi22
    #125584
    off:

    dualbott van gepen..es elotte nem volt bannolva akkor eredtidashal lehet livera menni?
  • Totti5
    #125583
    Codemastersék megbolondultak... F1 12

    "Azért lassan de biztosan csak enged a CM a sok sírásnak ...:(
    Legutolsó patc után, megszűnt az alukormányozottság, egyszerűen szinte elronthatatlan egy kanyar még vízben is, esős pálya meg lassan tényleg úgy tapad mint a száraz"

    Eddig is dedó volt, most még egy lapáttal tettek rá... Grat.

    Szóval ha netán ingerem lenne egy kis F1re, ami már 1 hete 0a, de ha még is, akkor hogy minimálisan játszható verzióval tudjak játszani, csak offline tudom megtenni, hiszen online patch nékül el sem indul.

    Future of gaming?
  • DarkSector
    #125582
    Az EA is így tudja. :D
  • orichalcos
    #125581
    Vegyél kódot, és nem lesz levonás...
  • kakaoskalacs
    #125580
    Srácok mi a teendőm ha 1 honap live-ra akarok elöfizetni?
    Van rá valami mód , azt hallottam , hogy macerás és minden honapban levonja a pénzt :D

    segitseg pls ^^
  • The Protector
    #125579
    ahham.köszönöm a választ.
  • ABTeam2008
    #125578
    Tudtommal nem, X360 exkluzív a béta.
  • Totti5
    #125577
    Kiütött!
  • The Protector
    #125576
    ps-re is várható béta?playstationom van de ide járok közétek mert értelmes a társaság meg a ps topikban ördögszekerek gurulnak jobbról-balra:)
  • TDC Geronimo
    #125575
  • TDC Geronimo
    #125574
    Olvasd el akkor mégegyszer amit írtam...
  • Totti5
    #125573
    Minden téren szarabb mint a DIRT 3, de a pályák jók, van benne minden, fizika élvezhető, kormánnyal kellemes. Hangok is fejlődtek, meg a grafikai is ( az látványosan ).

    Dirt szinte tökéletes rally élmény audio-vizuálisan, de rettentő kevés benne a pálya és az is ismétlődik.

    WRC gyengébb jóval de önmagához képest sokkal jobb mint az előzőek a pályákkal meg eddig sem volt... 3-4 percesek ( vagy több ) és van belőlük elég sok.

    Amire kíváncsi vagyok az az eső és a hó, ha jól lehet csapatni, akkor belevágok a karrierbe.
  • Totti5
    #125572
    Este jönnek a videók nyugi:)
  • ABTeam2008
    #125571
    Holnap indul a Medal of Honor: Warfighter multiplayer módjának nyílt bétája Xbox LIVE-on! ( Arany tagság szükségeltetik hozzá! )

  • Waczkor
    #125570
    Hálisten nem lehet az utolsó pillanatban fékezni,szűkek a pályák,kell és lehet is kézifékezni.Előző wrc játékokban szar volt a fizika,itt végre lehet érezni az autót,igaz csak kontrollerrel toltam de Totti azt mondta kormánnyal is jó.
  • arty
    #125569
    volt demo. szar.
  • Muttley
    #125568
    Dirt 3-hoz képest jobb v. rosszabb a fizika?
    szempont lehet még a valódi rally pályák aránya a gammában :)
    dirt 3-ban nagyon bejött a 'TrailBlazers' osztály (Rally B)
    de azon kívül semmi
    és teli volt a f.szom a happyboy roadshow pályák és gymkhana SEMMILYEN hangulatával
  • Moby
    #125567
    Ami általában idegölő, azok az elbaszott ubersoldiers enemywave-ek, mer azok mán ilyen grindgyanús, töltelékidőhúzások (AC1 vége pl.), ahol ugye az a cél, hogy felmenjen az adrenalin, de ha ezt elbasszák akkor szimplán rage quit a vége.
    De ez itt most szimplán a user error tipikus esete :)
  • Waczkor
    #125566
    Demó alapján nagyon élvezetes,tanulni kell a pályákat,végre lehet rendesen csúsztatni,van súlya az autóknak,változatosak a pályák,teljesben sok ország lesz.Grafika megfelelő,nem váltja meg a világot,de itt nem is azon van a hangsúly.
  • Macccy
    #125565
    Hát ilyenkor én is szomorkodom. Már ezért nem mernek olyan játékokad csinálni mint a Die By The Sword volt anno!

    A QTE -k is sajnos túl egyszerűek szerintem. Ugyanakkor valóban akadnak jelenetek ahol meg bevérzik a szemem, mert annyira béna a pálya design vagy csal a script ... de ez más téma, ahogy olvasom itt nem erről van szó.
  • Muttley
    #125564
    na, kint van a WRC 3
    aki teszteli, ne fogja vissza magát :)
    az autók fizikája nagyon érdekelne
  • Seth
    #125563
    Meglett az Ada kampány is, ez is nagyon jó volt(kb 5 óra volt),szépen kiderültek dolgok,amiket az előző kampányokban esetleg nem értettél. Összességében majdnem 28 órát töltöttem el a játékkal, abszolut kellemesen, az indulást leszámítva,amikor még bökte 1-2 dolog a csőrömet.A multi, mercenaries nem hiszem hogy hosszútávon lekötne, de akinek arra igénye van még bele rakhat pár tíz órát.
    8/10 nálam , nem értem ezeket az alacsony értékelőket. Oké ,megértem,hogy sok rajongónak ez már nem RE, de ne menjünk már olyan mélyre, hogy ez egy ócskaság és 3-4 pontokat dobálnak rá,annál ez sokkal több.Persze illik ide írni a végére, hogy szerintem :D
  • Moby
    #125562
    Egy vicc amit műveltek, de frankón :DDD
    A létező legtökéletesebben van a kötélmászás stilizálva a kontroller két ravaszán, ami a tonképp kezed: fogod mind a kettővel (két ravasz behúzva), a hátrébb lévő kezeddel elengeded a kötelet (ravasz elenged), feltolja a kezet, megfogod a kötelet (ravasz behúz),, miközben a másikkal folyamatosan kapaszkodsz, majd másikkéz ugyanez. ha elbaszod és egyszerre mindét kezeddel elengeded a kötelet, leesel. Hű de keciebonyolult...LOÁL
    Egy cseppet nem csodálkozom, hogy lassan egy gombnyomással játszódnak végig a játékok
  • Seth
    #125561
    Isten ments hogy én most fényezzem magam, de az a kötélmászás megvolt bármi probléma nélkül. A trükk? Nem a kiírást kell nézni, hanem a karakter kezeit. Bal-jobb-bal-jobb, tudjátok .. :D
  • TDC Geronimo
    #125560
    ja tényleg nem létra volt, hanem kötél :D

    Na mindegy a tényen nem változtat. Gyökérség volt az egész. Sokszor be se adta amit nyomtam, máskor fél másodpercem volt kb arra, hogy nyomjak valamit. Boss viszont kurva jól nézett ki.

    Amúgy elég ronda játék, 5 szerintem szebb volt, mint ez. Itt egyedül a fények, amik szebbek. Bár az összkép sokszor egész tűrhető, de a textúra munka botrányos sok helyen. Coopba mondjuk elvagyunk vele. Közel se 3/10, mint egyes reviewkban, de így leon kampány után eddig olyan gyenge 7es. Érthetetlen a sok elbaltázott designeri döntés, azt meg szintén nem hiszem el, hogy ezen 600(?!) ember dolgozott. Látszik, hogy melyik irányba mozdultak el, de rtka szar módon sikerült a kivitelezés az esetek 90%ban.

    Más... Másnak nem fáj a feje/szeme kis idő után RE6 közben? Sose volt ilyen gondom, de itt nem bírom sokáig. Valószínű a nullszöges FOV és az idióta kamera sokat hozzátesz ehhez. Azt se értem miért nem lehet olyan a kamera, mint néhány résznél, ahol jóval távolabb van az embertől.
  • vg
    #125559
    Ne is mondd! Én azon a részen egy órát szaroztam mire felmásztam, pedig kb 2 perces rész. Iszonyat frusztráló volt.
  • Muttley
    #125558
    úgy vettem, h sírtál, h nem megy :)
  • TDC Geronimo
    #125557
    Ezt minek linkelted? :)
  • Muttley
    #125556


  • DarkSector
    #125555
    :P
  • TDC Geronimo
    #125554
    Leon utolsó bossnál létrás QTEnél már ott voltam, hogy kibaszom a kontrollert az ablakon. Ilyen faszságokkal elbaszni valamit hihetetlen. Nem volt rossz, de ezek a dolgok nálam is 3 mínuszt jelentenek minimum, mert az ember agyfaszt kap tőle.
  • Macccy
    #125553
    Jóöreg képcsöves. Ha nincs gondod olvashatósággal, akkor ne siess lecserélni, abban van "hardware-es antialiasing" :D
  • The Protector
    #125552
    Játszik egyáltalán valaki képcsöves tv-n rajtam kívül még?

    Másik kérdés.Milyen játékot vegyek online lövöldére?BF vagy Call of duty.Mindet ismerem de csak pc-n.Azt tudom h a bf gagyi konzolon,callokat az mw2-óta nem játszottam online.Melyik élvezetesebb,stabilabb és jobb?Pc inkább bf-es voltam.
    Amennyiben ez a kérdés bf vs call flae háborút indítana senki se válaszoljon,max privátba.Nem hiányzik a telós fos után egy ilyen téma,mindkettőnek van asját topikja.Az első kérdésre mehet a válasz:)