176613
banner
  • Harlekin
    #125671
    Minden autós játékot külső nézettel játszok!!!
    Hisz amikor Én már autos gamákal nyomtam akkor még itt a többség még csak a "TÖKÖLI ÚTON LÖTYÖGÖTT"
    És akkor még nem volt a belsőnézet "normális belső nézet",ezért maradt a megszokás!!
    Szokás kérdése minden ilyen dolog.
    Mint ahogy FPS-t is az egérrel+billel játszom boxon!
  • grebber
    #125670
    Ezekhez mindössze annyi kell hogy ne rohanjál végig a pályán és keresgélj.Mert ha nem keresednmeg a cuccokat nincs képesség. Én csak mentem és daráltam végig nem is lett meg pl a szélvihar és az embert megszállós tulajdonságom.

    De az is jó amikor a patkányt irányítod, odamész vele az ellenhez és hirtelen visszaváltozol és eszmélni sem tud és már nyírod is ki.
  • kill3r21
    #125669
    most láttam olyan videót hogy, paraszt lő+idő megállit+fejébe belemászni+majd a golyó elé irányitani...death
    komoly :D
  • DarkSector
    #125668
    müködik a savegame editor? :D
  • The Protector
    #125667
    rally-t,szimulátort vagy ami egy picit is nagyobb vezetési tudást igényel csakis belső nézetből játszok,ha az nincs akkor a ami az első lökhárítónál van,utána a motorháztető.

    Mellesleg ez a wrc3 nagyon jó lett.
  • Muttley
    #125666
    nem suta és semmi baj a graf-fal
    haver gépén nyomtam 1.5 órát ma
    alig lehetett leszedni róla
    megfelelő set-uppal egészen jó a fizika
    kontrollerrel is nagyon jól irányítható
    Dirt 3 az amerikai piacra készült és pisiseknek - konkrétan f.szom ki volt a tömeges roadshow pályákkal
    WRC 3? - rally a javából
    cockpit és motorháznézet - ennyi
    aki másként nyomja, az vagy kölök, vagy menjen NFS-ezni
    ha megjelenik én tutira megveszem :)
  • Tinman #125665
    Na ezt pl. jól esett kimaxolni :-)

  • TaRka0107
    #125664
    Főleg multin.
  • arty
    #125663
    gyakorold a kontrolleres célzást :) (értsd: játsz sokat fps-t!)
  • TaRka0107
    #125662
    Ezzel
  • hemmis
    #125661
    üdv all
    tudna nekem segíteni valaki hogy lehet-e egeret csatlakoztatni xbox360 hoz csak mert jobban megy a célzás vele köszi
  • grebber
    #125660
    Csak nagyon minimálisan.Azért 99óta gépezek azóta ragadt rám valami ,de az kevés valós angol tanulás nélkül,hogy tökéletesen értsek minden egyes mondatot.
  • DarkSector
    #125659
    :)
  • TaRka0107
    #125658
    Kedden demo. Kíváncsi vagyok már rá. Szabad kószálás jó lesz benne. Igaz eltértek az eredeti forzáktól, de szerintem nem lesz belőle baj.
  • TaRka0107
    #125657
    Gondolom nem tud angolul.
  • ABTeam2008
    #125656
    Érdekes lehet úgy játszani, hogy nem tudod mit, miért csinálsz.
  • DarkSector
    #125655
  • grebber
    #125654
    Nálam többször végigjátszos lesz az 100%. Egyszer most konzolon.
    Utána meg pc-n magyarul hogy értsem is mit miért csinálok.
  • DarkSector
    #125653
    "Jó sok játék lett hirtelen"

    Hát szerencsére helyesen fogalmaztál...:D

    A rossz kijelentés ez lett volna:
    "Sok jó játék lett hirtelen" Nem mindegy. :)
  • vg
    #125652
    Jó sok játék lett hirtelen. nehéz megszokni az októbert ilyen szempontból, és még nincs vége a dömpingnek. Én meg még a RE6 Chris küldetését nyomom. Kíváncsi vagyok jövő októberre mi lesz, lesz új box, vagy sem.
  • DarkSector
    #125651
    Várjuk szeretettel, nekem is jónak tűnt a gameplay-ek alapján, remélem van annyira jó hogy legalább 1x végigvigyem. :D
  • grebber
    #125650
    Ez a Dishonored egész sukár game lett!Nagyon jó!
    Elég jó amikor összegyűjtöm futva magam mögött a népet ,lelassítom időt belekurok egy bombát a tömegbe és szakadnak széjjel a végtagok.
  • Totti5
    #125649
  • arty
    #125648
    érdekes, itt replayben elég jól néz ki, bár az sztem valamennyire itt is látszik, hogy eléggé tapad a gép :)

    ps3on próbáltam a demot, kormánnyal és ott a spanyol(?) rallyn pont ugyan olyan ultratapadósnak érzékeltem, mint az elődöket.
    lehet csak megszoktam anno az RBR-t, ill mostanság a dirt3-at ... (ezekben csiliárdszor jobban csúszik a kocsi)
  • orichalcos
    #125647
    Lassú vagyok...
  • Totti5
    #125646
    Parancsolj. Aszfalt 1.15-ig, utána murva.



    Oké a graf gyászos sok tekintetben, meg hülyén is néz ki néha, meg a hang is béna, de motorháztetőről az irányítás nagyon rendben van és nem érezni sutaságot. Kormánnyal rendesen kell gépészkedni, a megcsúszásoknál teljesen is elfordul majd váltáskor visszarántja az FFB stb... belülről ha játszom minden a legnagyobb a rendben van.
  • DarkSector
    #125645
    Jó lesz ez....:)

  • DarkSector
    #125644
    Jah néztem a feltöltési időt...:D
  • Seth
    #125643
    Ez már elég régi :)
  • DarkSector
    #125642
    Tekerjétek 1:00-ra az odabasz.
  • DarkSector
    #125641
    Érdemes 1x végignézni:

  • Totti5
    #125640
    #125615 :D:D
  • Muttley
    #125639
  • Muttley
    #125638
    thx :)
  • orichalcos
    #125637


    Egész jó volt, jöhet folytatás.


    Amúgy megvettem Future Soldier-t, kemény 6k most market-en, ennyit simán megér.
  • arty
    #125636
    mutass egy külső nézetes videot, ahol szépen, hosszan csúsztatva mész :)
  • Harlekin
    #125635
    Nagyon jó ez a Fable: The Journey eddig igaz szinte csak a tutoriálon vagyok túl,de a hangulat az ott van így is.
    A harcok a szokásos kinectes harc... dobd, húzd, védd,de itt legalább a játék külön kalibrálja pluszba magának a kinectet.Így lényegesen pontosabban lehet matatni.
    A ló irányítása kicsit fárasztó volt eddig,de most rá jöttem,hogy nem kell annyíra magasan tartani a kezem és így egész mókás.
  • Totti5
    #125634
  • Totti5
    #125633
    Pedig csúszik. Érezhető minden felület. Fizikával az ég világon semmi gond nincs szvsz. Arany középút mint a Dirt és semmivel nem butább annál az irányítás és a tapadás, sőt néhol még jobb is. Kézifék végre használható rendesen ahogy kell.

    Karrierbe van csomó autó. 70-80-90, B group. 1600as kis seggrakéták. Most kaptam meg a Suzuki Swiftet:) imádom. Teljesen más mint az erősebb 4 kerekes autók.
  • vg
    #125632
    5 giga mindössze