176613
banner
  • TaRka0107
    #125711
    Az jó lenne ha lennének benne ilyen zúzós zenék. De szerintem nem csak ilyen stílusú lesz.
  • TaRka0107
    #125710
    #125658

    Erre írtál egy mosolygós fejet. Elejét nem vetted figyelembe?
    Úgy várom a demót, hogy csoda. Suliból biztos hazajövök letölteni:)) Lyukas órám lesz úgy is:)
  • TaRka0107
    #125709
    Én meg pont, hogy külső nézetbe nem tudok nyerni. Belsőbe valahogy jobban érzem az autót.
  • DarkSector
    #125708
    Aham.

    Legalábbis én ezt hallottam.
  • orichalcos
    #125707
    Lesz Dishonored demó??
  • Moby
    #125706
    Ez nem volt cél.
    Ehhez az agysejtjeim döntő többségéről le kellene mondanom, ezt pedig nem tervezem.
    Egyébként a WRC-ben hogy sikerült feldolgozni az autók jelenlétét?
  • Harlekin
    #125705
    Elhiszem de Én akkor is a dirtet az nfst és a tdu 2-t is kizárólag külső nézettel nyomtam végig.
    Belső nézetből agyon vernek multiba külső nézetből simán tudok első lenni Pl tdu 2 be volt 1 verseny vagy acsi ami belső nézethez volt kötve.Na ott azért vért izzadtam.
    Ez van Én ezt szoktam meg nekem így megy!

    Más

    Fablet próbáltad???

    Úgy elakadtam ahogy csak lehet eddig egyszer se haltam meg,most viszont meg képtelen vagyok átjutni 1 helyen.Jön egy valag farkas és nem tudok védekezni valamiért ott nem veszi a kinect rendesen a védekezést karmolnak rajtam 3 at és végem van.Ki is vettem a lemezt ,mert ott tartottam,hogy lerugom a falról a kinectet.
    Erre beraktam ezt a Crash Time 5-t,na még ez mi!!
    Na de holnap azt hiszem indul a dishonored vagy az XCOM.
  • Totti5
    #125704
    Esőben rakódik rá sár, de amúgy nem. Vízátfolyás is érdekes. Egyrészt a víz szépen hullámzik, de az a felcsapódás effekt az valami borzalmas:D

    A törés viszont jó benne. Érzékeny, hama oda lehet vágni a gépet és ugratók után is sérül és deformálódik a kaszni ha rosszul érkezel, vagy túl nagyot repülsz. Volt olyan hogy a C oszlopnál deformálódott a kaszni egy félresikerült ugrató után, konkrétan beleroppant a váz:D, de ennek nem volt kihatása a vezethetőségre, mert csak visszajátszásban láttam.
  • Muttley
    #125703
    így van :)
    és még halom hibáját láttam én is, pl.
    belehajtasz 130-cal víz átfolyásba totál leültetett autóval, az autón sérülésnek nyoma sincs,
    az autó bármilyen nehéz terepen mész majdnem teljesen tiszta marad, nem koszolódik

    de konkrétan mindezt lesz.rom, mert
    - a fizika remekül testreszabható és egészen valósághű közeli élményt ad - konzolon ez nagy szó
    - a valódi rally (!) pályák hangulata megeszi reggelire az összes tömeges happyboyos f.szkivan roadshow hangulatú Dirt 1-2-3-at együttvéve

    #125692:
    majdnem tudod kezelni a hasonlatokat :)
    puff neki :)
    ezen ne izzadj, van ilyen
  • Totti5
    #125702
    2 játékban van olyan külső nézet melyből tökéletesen lehet játszani. PGR4 és Forza 2-3-4 ( meg majd a Horizon ).

    A többi játszhatatlan kategória ( GT, F1, GRID, DIRT, WRC, NFS Run, Shift 1-2, TDU Ferrari, TDU 1-2 ). Ugrál a kamera, meg a HUD, dölöngél vagy úgy áll a seggébe az autónak a kamera mint ha söprünyélen lenne. Mindenre jó, csak eredményes játékra nem.

    Árkédok közt is tele van rosszal, de vannak kivételek pl MC:LA, NFS HP, Driver.

  • Muttley
    #125701


    #125671:
    ez esetben a WRC 3 nem biztos, h neked szól
    de ahogy látom, nem is nyomod vele :)
  • Totti5
    #125700
    Azért nem annyira rózsás a helyzet.

    Grafika 2006ban elment volna úgy ahogy. PGR3 nyitócím! simán leveri teknóban és esztétikában. Ez szégyen, de hét Fekete Bab játék ez a WRC.

    Belső nézet egy vicc. Nincs lemodellezve. Van egy alap standart kidolgozás, és az van kicsit változtatva. Valósághoz semmi köze, ráadásul szarul is néz ki.

    Pályák szintén gyengék, még ha van 1-2 jól kinéző is ahol a bevilágítást eltalálták, de napos időben mondjuk hogy okés a dolog, mert hosszú szakaszok vannak és az fps is tartja a 30at szerencsére.

    Az eső viszont... gyászos. Dirt, GT, PGR esőzéseihez képest ez egy nagy büdös nulla. Ronda, igénytelen, rossz nézni, a szélvédő és ablaktörlő pedig... no komment.

    Ráadásul nincs éjszaka. Egy hivatalos WRC játékban, ahol vannak éjszakai versenyek? Codemastersre lehet köpködni, van is miért olykor, de még arra is figyeltek az F1ben hogy Abu Dhabi nappal kezdődik és dinamikusan beesteledik, a verseny felére mint ahogy a valóságban és korom sötétbe van a befutó, már ha ugye 100%os versenyt játszol.

    Visszajátszás. FPS ilyenkor feleződik és érezhetően akad és belassul. Grafika igazi csúfsága itt jön ki igazán. Ronda. Nem állja meg a helyét ( és nagyon lágyszívű voltam ) 2012ben de 2005ben sem tette volna ( PGR3 pl ).

    Olyan apróságokról már nem is szólva hogy startnál ha gázt adok miért alszik ki a féklámpa?:) miért csak 1 fényszórója ég az autónak? stb...

    Ezt a játék szar lenne, ha nem lenne alatta ennyire élvezetes fizika, jó kormánykezelés és 7kmeres pályák. Ezek mentik meg. Minden más téren teljes csőd a kivitelezés.
  • Moby
    #125699
    Hát ue3, és nincs lekínozva, legalábbis eddig amit láttam az rendben volt, Mondjuk túl sok időm nem volt rá. Meghát ez egy TBS-nél annyira nem szempont :)
  • DarkSector
    #125698
    Ilyen zenék lesznek benne? Vagy ez a zene a show-on megy? :D

  • Totti5
    #125697
    frémráta milyen?
  • DarkSector
    #125696
    ENNEK ÖRÖMÉRE!

  • Moby
    #125695
    Megnéztem az XCOM-ot.
    Hát ez valami kibebaszottjó. Nagy kár, hogy lófaszra sincs időm, nemhogy játszani, még a RE6-ra sincs időm, pedig az minden nap a nevemen szólít, és a tévé felé húz a lábfejemnél fogva
  • DarkSector
    #125694
    Zsír, akkor 1 napon lesz a Dishonored Demo-val??? :D
  • orichalcos
    #125693
    Persze, volt is róla szó...
  • Moby
    #125692
    Micsoda????
    Hogy egy steampunk játék ami.... AMI...STEAMPUNK???
    AZ!ÁRGYÉLUSÁT!
    Mit vártál?
    Ez az a fajta atmoszféra, ahol az őskori kietlen pusztában Forma 1-es autóval közlekedsz, és közben azt üvöltöd bele a pusztába, hogy "értem én, hogy Forma1, de minek a kerék?ROHATTAK!"?
    És mér kell hülye példákon keresztül leírni valamit? Önmaga nem elég jó? :D
  • Totti5
    #125691
    Csak azért nézem meg, hogy leírjam nektek... ez a faszi egy láma. Hazudik!

    A játékban van egy menüpont, ami az FF13 storyját chapterekre bontva elmeséli, némi videó anyaggal. A fejlesztők ezzel egyrészt gondoltak azokra, akik az előzővel nem játszottak, de inkább azoknak akik anno játszottak vele és felelevenítse a story fontosabb pillanatait.

    Nyilván annyira el van dugva a 3 menüpont közt, hogy lehetetlen megtalálni.

    Másrészt egy játék elején belecsöppensz egy történetbe, ráadásul jRGP ami nem fogja 10 perc alatt elmagyarázni az egészet. Ki kell ismerni, fel kell fedezni, de amúgy semmi bonyolult nincs benne, 2 fő karakter van. Egyiket ismerjük ugye, a másikról pedig pár óra után nagyjából kiderül, hogy ki ő és miért van itt.

    Persze olyan teszteli és olyan fikázza aki az előző részről fél órás tapasztalat alapján csinált egy 10 perces rivjút.

    JRPGben miért is gond hogy a harcok véletlen szerűek? amúgy nem teljesen, mert ki lehet őket kerülni, persze ehhez némi reakció idő is kell, de ez a műfaj alappillére, persze van játék ahol mindig látszanak.

    És ennek a szavait isszák ezrek a yutubon, meg az sgn. Gémsztár ezek mellett tudományos szaklap.
  • DarkSector
    #125690
    LESZ DEMO???? :O
  • TaRka0107
    #125689
    Ezt nem is tudtam:
    " Az Xbox Live Gold tagoknak október 9-én fog megjelenni a próbaverzió, a Silver előfizetéssel rendelkező játékosok pedig egy héttel később tehetik majd rá a kezüket. Aki kipörgeti a demót, az a teljes játékban egy 2013-as SRT Viper GTS-t kap. "
  • TaRka0107
    #125688
    Forza Horizon demo holnap hánytól várható? Gondolom nem most éjfél után:)
  • davidka003
    #125687
    1-2 hét és itt a teljes. Nem nagyon változtatnak ezen már.
  • DarkSector
    #125686
    Persze ettől még nekem tetszik a FF.
  • DarkSector
    #125685
    mond azért 1-2 jogos dolgot....:D

  • Seth
    #125684
    Egy multi bétából aztán meg lehet ám mondani :)
  • davidka003
    #125683
    Szar. fos.
  • Örm
    #125682
    Hello!
    A MOH Warfighter bétáról mi a véleményetek? Még nem volt időm kipróbálni! Ha s..r akkor lemondom az előrendelésem!
  • DarkSector
    #125681
    Gyanítottam. :D
  • Muttley
    #125680
    bennem a jó indulat megvan, de
    sorry, a hangulat nekem nem jön át :/
    és azzal, h minden totál irreális, egyben rohadt könnyűnek hat az egész
    a szinkron jónak tűnik, az effectekért is díséret, de
    az atmoszféra nálam kb olyan, mintha az őskori kietlen pusztában Forma 1-es autóval közlekednék
    nagyon keverik a korszakok stíluselemeit + még totál földönkívüli irreális képességek és ahogy mondtad, "ez az én gyomromnak már sok" :)
    egy Thief 4-nek inkább örülnék
  • Seth
    #125679
    Baromi jó cucc, sajnálom, hogy neked ennyire kényes az ízlésed, sokminden jóról lemaradsz emiatt,az tuti :)
  • Muttley
    #125678
    jó dolog a fantasy,
    de ez a Dishonoured már olyan mértékű elrugaszkodás a valóságtól, h
    durva nehéz vele azonosulni
    a steampunk stílusról már nem is beszélve
  • Muttley
    #125677
    BF3 premium?
    ennyire örülsz neki? :)
    na, csak kezd el nyomni single-ben...
    nem madár kakál homlokon
    elefánt...
  • Schakal79
    #125676
    Sikerült megkaparintanom a Battlefiel 3 Premium verzióját.

    Olyan sok az információ a kettőhöz képest, hogy elveszek bennük.

    Tudtok ajánlani egy magyar xbox360 battlefield 3 oldalt ami összefoglal mindent a játékkla kapcsolatban?

    Magyar kézikönyv honnan tölthető le hozzá?
  • Tinman #125675
    Most befejezem a teljes videó wt-t először, aztán mehet a konzolos kimaxolás is... 10 évente 1x van ilyen játék :-)
  • arty
    #125674
    jahigen: respekt beteg barátom :DD boxon és ps-en is kimaxolod avagy csak elég azokból a doboz?
  • Tinman #125673
    Nyilván... 3x játszottam végig PC-n, meg konzolon 1x :-)
  • vg
    #125672
    Ez most vicc?