176613
banner
  • TaRka0107
    #125831
    Persze, hogy tudsz.
  • pisuka
    #125830
    Srácok!Xbox 360 vásárláson töröm a fejem és pár dolog nem világos!Úgy tudom,hogy az ujabb változatok már beépitett wifivevővel vannak szerelve?A másik,hogy állandó internet kapcsolat kell a box-hoz, vagy cak a netes játékokhoz és a frissitésekehez?Úgy értem ha nem akkarok neten játszani akkor net nélkül csak bekapcsolom és mehet a game.Mert én is unokatesomtól veszem a netet usb vevőn keresztül de csak akkor tudom továbbitani a jelet ha be van kapcsolva a gép.Lényeg az,hogy ha nincs net csatlakoztatva hozzá vagy nem vesz jelet akkor is tudok játszani?
  • JackTar
    #125829
    Üdv!
    [Csere] [Xbox 360] FIFA 12 + NBA 2k11 + NBA 2k12 + Brave = Kinect Sensor?
    Valakit érdekel-e ez az ajánlat?
    Lehetnek alternatívák (1-2 PC játékkal tudok szolgálni, ill. L.A. Noire (The Complete Edition)Xbox 360)

    Lényeg, hogy Kinectet keresek, csak nincs pénzem- ezért cserélnék játékokkal!

    Ui: Mind eredeti, újszerű!
  • TaRka0107
    #125828
    Valóságban is faszább vezetni éjszaka. Nem vagyok még rutinos, mert most lett meg a jogsi, de Miskolcról este mindig élvezetesebb volt hazavezetni.:D
  • marcymynatorrr
    #125827
    Sziasztok!

    Tudtok ajánlani nekem pár játékot, ami nem pont új, lövöldözős, vagy kalandozós, háborús nem háborús, hanem hogy kommandós, vagy ilyen kane and lynches, illetve lehet többen játszani a story módját, vagy csak többen játszani :-) Rég játszottam, elvesztettem a fonalat a játékok tengerében. :-)
  • Mr Manson
    #125826
    Assassins 3 előrendelve.
    Milyen lesz a multi illetve coop van valakinek infója?
  • Muttley
    #125825

    úgy értettem, h
    komolyabbautósjátékklavitúrávalborzasztóanszarésottrontottadelmeeekormánnyalkellettvóóna
    :)
  • DarkSector
    #125824
    Most néztem telefonon megvagy...:D
    én meg darkSectorxxx névvel vagyok. :D
  • DarkSector
    #125823
    előfordulhat hogy nem minnya jelöllekk. :D
  • arty
    #125822
    ööö.. ne törd magad annyira, mert megint űridő lesz a vége és totál elveszed a kedvem :D
  • arty
    #125821
    lehet h te nem is vagy a friendem?! felveszel? arty1977online a profilnevem! mer' most megyek aludni :)
  • Totti5
    #125820
    Ma is kétszer játszottam végig. Nem mentem az időkre, de majd csítelek valamit a kedvedért:D Kell kell nincs mese. Végtelenül igényes és hiánypótló, csak barnasárga.
  • DarkSector
    #125819
    Én a mitshu-val száguldozgattam a városban ilyenkor nem igazán érdekel a versenyzés. :D
  • DarkSector
    #125818
    Akkoriban xbox sem volt...:D
  • arty
    #125817
    kontrollerrel lehet h jobb (haver is ezzel áltat :D ) de kormánnyal a tdu2 egy retek :(

    ---

    horizonforzademot nyuztam kicsit (mindenkit megdöntöttem a mustangal, szal lehet gyakorolni kedves friendjeim!! :PPPP ), tetszik, tetszik, de nem kapott el a "ez nekem kell" érzés. és rájöttem, hogy ez nem is annyira sárga... mint inkább barna :D a freeride eszméletlen hangulatos, pláne éjszaka, amikor nincsenek a fals színek.... ah, király. pedig utálom az éjjelt :)

    eső is lesz, meg havazás, meg... bilibe lóg? ;)
  • Muttley
    #125816
    kimondtad a kulcsszót :)
    klaviatúra...
  • DarkSector
    #125815
    Én a vezetés-re írtam hogy gáz, nem az OPEN-ságra...
    Nem homályos a kép, tisztán emlékszem hogy szar volt az uton tartani a verdát, hogy ez fizika vagy nem fizika akkor mikor szétkórtam a klaviatúrát nem nagyon foglalkoztatott. :)
  • Muttley
    #125814
    arty jól mondja
    vagy nem játszottál 1 cm-t sem az 1. résszel, vagy kevered a 2. résszel
    a TDU1-nek a mai napig nincs versenytársa
    és nemcsak PC-n
    igazi open-world, ha leveszed a segítségeket, nem szimuláció, de egészen jó a fizika
    motorral cockpit viewban valós közeli vezetési és sebességélményt ad
    egyedüli gondja a néhol szögletes, "ugratós" utak
    de erre is van megoldás
    konkrétan PC-n a Forza-ból, az NFS-ekből, Juiced-ból stb. visznek át ODA autókat
    tonnányi MOD van hozzá, grafika, környezet, fizika stb.
    konzolon is O.K.
    PC-n viszont pedig AZ open-world autós játék
    ennyi :)
  • DarkSector
    #125813
    nade olyanokat szedtem ki, amik fontosak lennének, de a többi nem hiányozna
    :D
  • davidka003
    #125812
    Persze, hogy tucat FPS de én azokat is szeretem. :D
  • DarkSector
    #125811
    Huh ezekből nekem max a Killzone , de 12 egy tucat FPS. ennyi erővel ott a Halo
  • davidka003
    #125810
    Beyond: Two Souls
    Gran Turismo 5
    Last of Us
    Haze
    Heavenly Sword
    Heavy Rain
    Killzone 2-3
    Resistance 1-2-3.
    The Ico & Shadow of the Colossus Collection
    Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
  • Totti5
    #125809
    Kurva nagy:D:D:D
  • DarkSector
    #125808
    Hát hogy őszinte legyek, nem értem mi benne a jó, valahogy régen még izgatott, de most nem ülnék le elé.
  • orichalcos
    #125807
    Meg a Metal Gear 4-et, és én is így lennék vele. :D
  • DarkSector
    #125806
    mond azt a 10-et. :)
  • davidka003
    #125805
    Még vagy 10-et tudnék mondani ami miatt megérné. :D
    De majd egyszer annak is eljön az ideje.
    Egyszer majd lesz nagy TV-m ahhoz meg lesz egy PS3 a játékokhoz és a filmekhez. :D
  • DarkSector
    #125804
    Amúgy azt kéne gyerekek, hogy a God of War-t és Uncharted sorozatokat áthozni Xbox-ra és ennyi már számomra csak 1 platform létezne!
  • DarkSector
    #125803
    kakizöld. :P
    mintha békanyállal kenyték volna be. :D
  • orichalcos
    #125802
    Cipő jól néz ki.
  • Muttley
    #125801
    Totti, ezt a longb oldalunkról
    just 4 U :))

  • DarkSector
    #125800
    hát a 2. jobb. :)
    nem sokkal de nekem jobb főleg hogy controllerrel lehet.

    billentyűvel biztos fos.
  • arty
    #125799
    ha a tdu2-t jobbnak érzed, akkor te NEM játszottál az elsővel :)
  • DarkSector
    #125798
    Az régen is szar volt, persze szabadság-szerelem...de az irányítást akkor is szapulták már...szóval az akkori szemmel és mai szemmel is az arcade autóverseny legalja, mármint irányíthatóságban...TDU 2 mrföldekkel jobb, holott azt is csak demoban néztem. De az is csak pad-al.
  • DarkSector
    #125797
    :P
    Én régen is tudtam ezért hagytam abba, kb 8-10 órát mentem benne osz szevasz.
  • arty
    #125796
    tdu1 a maga idejében nem volt rossz (sőt, ma is elmegy), kivéve a hirtelen emelkedők/lejtők. nos, ott az egész engine/fizika/autó érzet kinullázódott... :D

    de tény, a horizon köröket ver rá (a környezeti grafot kivéve... az a gyönyörű, zöld hawaii, visszavágyom! :D a horizonak ott kéne játszódnia, rendes bevilágítással)
  • Totti5
    #125795
    Eddig úgy gondoltam hogy volt, de a Horizon után már biztos vagyok vagyok benne hogy nincs.
  • DarkSector
    #125794

    Van a TDU1-ben egyeltalán fizika?

    A szarfos játékban úgy csúszkálnak a kocsik vagy nemtudom már milyen mozgást végeztek hogy sokszor a hajamat téptem annyira szarul lehetett irányítani.
  • DarkSector
    #125793
    Hivatalosan nem...:D
  • Totti5
    #125792
    Ma is okosabbak lettünk.

    "videó alapján ez TDU 1 közelébe sem érhet fizikában."