176613
banner
  • TaRka0107
    #125791
    Forza Horizon demo-t csak GOLD-al tudod letölteni. Teljes meg már úgy mindjárt jön.
  • orichalcos
    #125790
    Akármikor lehet aktiválni, év végéig.
  • wollnerd #125789
    Sziasztok! Én még júliusban vettem egy havi goldot az 576-ből, de még nem aktiváltam. Csak akkor aktiválnám amikor meglesz a forza horizon. Baj lehet hogyha még halasztom az aktiválást? Gondolom nem lehet bármikor aktiválni...
    Köszi!
  • gduck
    #125788
    Nekem is bejön
  • orichalcos
    #125787
    Péntekenként lesz...Jó lesz következő jön Covenant.
  • Macccy
    #125786
    Gotchha'! ... Tudtam, hogy valami turpisság van, akkor ezt én még nem láthattam. :)

    Hú, be van rendelve a H4 Collector's Edition, zorko cimborámmal még végigtoljuk a Halo 3 -at újra IWHBYD módban aztán mire végére érünk és kivéreztettük az összes Locust -ot is Gears 3 Hordában ... már itt is lesz a Halo 4!


    Amúgy következő Forward Unto Dawn epizódot mikor vetítik?
  • orichalcos
    #125785
    Na hát akkor ismered a terminal videókat. Ez amit linkeltem ez a Halo 4-ből az első terminál videója. :D És igen a H3 után történik, a Halo 4 elején.
  • Macccy
    #125784
    Khhm ... Tesvér, én az Anniversary -t ronggyá játszottam, elvékonyodott a lemez! Az egyetlen játékom ami 1000/1000
    De erre a videóra (terminálra) konkrétan nem emlékeztem, ez a HALO 3 után történik, nem? Azért kérdeztem, hogy honnét van ez?
  • orichalcos
    #125783
    Halo Anniversary-val nem játszottál? Ott voltak ilyen terminálok. Kis kiegészítő videók. (illetve rajzol videók, ahogy ezen a videón is látod)

    A történethez tesznek hozzá plusz infókat, pl előzményeket. Anniversary-ban is volt olyan videó aminek a folytatása a Halo 2-ben volt. Youtube-on nézz utánuk, nagyon jó videók voltak. (de ilyen volt Halo3-ban is, csak ott szövegek voltak nem videók)
  • Macccy
    #125782
    Néztem haver, de az mi? Mármint az valami fan-made? Mert annak nagyon profi! De hivatalosnak meg nagyon logótlan és különben is honnét jött?! Ez milyen terminálból van??
    El tudnám nézegetni a HALO univerzum uccsó 50 évének történetét ilyen videókon ...
  • orichalcos
    #125781
    Vagyunk itt vagy ketten Macccy-val.:( Nem baj dude, én veled vagyok, jó lesz a játék. Terminal videót nézted amit linkeltem tegnap?
  • DarkSector
    #125780
    Gyanítoottam hogy ez lesz...:D
  • Totti5
    #125779
    Toy Soldiers: Cold War - 600 pont
    The Splatters - 400 pont
  • TaRka0107
    #125778
    Csak azért írtam, mert sok HALO fan van:)
  • Macccy
    #125777

    Úúúúú ... na ezt nem kellett volna ... sokmindent igen, de ezt nem ...
  • Totti5
    #125776
    Letoltalak gondolatban:D
  • TaRka0107
    #125775
    Most majd jól kapni fogod a letolásokat!:D
  • vg
    #125774
    Kár, hogy a játék egy vacak lesz(mint az összes rész).
  • Macccy
    #125773
    Huh'! Ne is mondd, már áll a f*szom annyi a tripla AAAA kategóriás hír a HALO 4 -ről ... A sorozat (Forward Unto Dawn) látványvilága is bejön eddig. Ez remélem tényleg egy Fuckin' Game of the Year lancs lesz november elején, mert ha ennyi felszopás után nem lépi meg az eddigi Bungie epizódokat (főleg HALO 3) akkor elsétálok a 343. utcába és leoltom a villanyt!

    Apropó jó cucc: ez a Gears of War 3 Horda mód ez mekkora ütős anyag! Órákat, napokat elvoltunk eddig már vele és marhára szórakoztató ... ugyanakkor LIVE-on se frusztráló sose! (ellentétben egy hardcore FPS -el, amiben szétalázzák a kezdők seggét és belehamuznak a lyukba)
  • Totti5
    #125772
    Jó lett!
  • Totti5
    #125771
    "A Microsoft és a 343 Industries bejelentette, hogy a jövő héten, október 18-án fogják bemutatni a Halo 4 launch trailerét. Miért ilyen fontos hír ez? Azért, mert nagy hollywoodi nevek dolgoznak rajta.

    A végső előzetes executive producere nem más, mint David Fincher (Se7en, Fight Club, The Social Network, The Girl with the Dragon Tattoo), míg a rendezői székbe a Scott Pilgrim vs. The World vizuális effektjeiért felelős Tim Miller ül majd be, aki az említett A tetovált lányon is dolgozott már együtt Fincherrel.

    A két perces trailer címe 'Scanned' lesz, és Master Chief háttértörténetére fókuszál majd. Kíváncsian várjuk."

    Lehet más játékoknál is ilyen minőségben nyomják, csak nem tudok róla, de ez
  • games4ever
    #125770
    Hogyhogy nem engedi? Nekem UK-s acc-om van, ott is volt 1 hónap ingyen gold és nálam is hibát írt ki, aztán utánajártam és csak akkor lehet beváltani, ha meg van adva valami fizetési eszköz(bankkártya, paypal), egyébként meg ezt írja ki: error code 80070057. Can't retrieve information from Xbox Live. Please try again later.
    Megadtam a bankkártyámat és utána tényleg jó lett, csak ki kapcsoltam az automatikus megújítást, hogy ne vonja a következő hónapot.
  • Landor
    #125769
    Hát igen, a kezelésre én is kíváncsi vagyok nagyon. Nekem ma este dől el az hogy megveszem-e boxra vagy sem, mert a gamer PC már eladtam... :D
  • Totti5
    #125768
    Jaja. PCn a demó nagyon tetszett ( ott 6 gb szedetett le velem a steam... ). MS csak 1.5öt

    Délután megnézem, frémre meg a kezelésre kíváncsi vagyok, aztán ott dől el hogy PC vagy Box.
  • Landor
    #125767
    Na majd mondom a többi munkatársamnak is :D
    Egyébként XCOM DEMÓ marketen kint, persze gold exkluzív :)
  • DarkSector
    #125766
    Elég csúnya egy játék...:D
  • Muttley
    #125765
    teljesen igazad van :)
    egyedi a képi világa és a hangulata...
    én sem utálom, csak nekem nem tecccccc
  • Seth
    #125764
    Ezt úgy mondtam, hogy a Dishonored-nek egyedi képi világa és hangulata, játékmechanikája van, nem a szokásos casual fps COD,MoH lövölde, és nem útálatból mondom,mert azokat ugyanúgy végigviszem ,az összeset,mert élvezem azokat is
  • Muttley
    #125763
    ezt úgy mondod, mintha a Dishonored nem ugyanúgy egy FPS lopakodó/gyilkolászó game lenne :DD ;)
    amúgy MoH Warfighter?
    várom, igen, de tartok is tőle
    gameplay videók alapján gyanúsan BF3 single szopadéknak tűnik
  • Totti5
    #125762
    PCn megnéztem a demót tegnap ( 15 percet max )

    Az jó volt. Amitől tartok az a gyenge story, mert 2 rivjút is olvastam és ott azt írták:( gameplay biztos jó, de nagy csalódás lesz, ha a történet mellé nem párosul.

    Grafika desing az jó, de a teknó az gyenge. ( PC max )



    Megvárom a magyar verziót boxra.
  • Seth
    #125761
    Ne aggódj, 2 hét és jön a Medal of Honor, ott gyilkolászhatsz majd, meg lobogtathatod az amcsi zászlót :D
  • Muttley
    #125760
    és így látható a teljes utastér + dashboard
    mert, h Forza 4-ben úgy van
    ha van Kinect, körbe tudod vizslatni a teljes utasteret
    ha nem, akkor a kamera hirtelen bemozdul jobbra-balra-hátra, miközben te a légüres térben (miközben az autóban ülsz) 40 centire az aszfalt felett repülsz :))
  • Muttley
    #125759
    #125732: thx :) újravettem

    Dishonored? - (hogy ne érje szó a házelejét :)

    tegnap voltam mozizni - haver játszott vele 2 órát, én meg néztem
    angol szinkron - 10 pont
    hangeffektek - 9 pont
    léc magasra téve - 2 fenti tényezőben etalon
    (IQ bajnokok kedvéért etanol)
    grafika - gyerekek ez vmi siralmas. nem minden a graf, de ez azért túlzás. távolról még elmegy, de közelről borzadály. életlen, low res részletek, fakó színek, pfff :/
    játékmenet - igen, sok mindent lehet csinálni, összeszedhetsz ezt azt, olvasgathatsz stb.-stb. - ugyanakkor a gyilkolászás inkább művies, mint élethű és brutális. az enemy alert ábrázolása és a megdöglés-mozgásuk egy-az-egyben át van ollózva a Bullet Storm-ból
    és a végszó - hangulat
    tényleg, néztem-néztem, nem jön át
    olyan, mintha egy üstbe beleöntötték volna a Thief + Rage + Half Life combot és lett belőle egy moslék (Moby kedvéért: 1szerű szó = sz.r :)
    "alig várom", h egy másik kiadó előrukkoljon egy Dead Space + Dance Central + Super Mario katyvasszal :)
    Dishonored? - nálam erős skip
  • vg
    #125758
    Nagyon király az új Forza, nagyon várós a teljes verzió.
  • Totti5
    #125757
    Ugyan az mint Forza 4ben. Analóg előre és jobbra balra el lehet nézni.
  • Muttley
    #125756
    Totti :)
    forog a fej kontroller gombokkal -> TDU jelleggel így körbenézhető a teljes utastér?
    vagy
    még mindig Forza 4 -hez hasonlóan Kinect kell hozzá?
  • flog1
    #125755
    Sziasztok!

    Most tervezem megvenni a "Puss in Boots" és a "Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure" játékot kinect-re. Valakinek vannak tapasztalatai vele (játék élmény)? A StarWars kicsit csalódás volt nekem, nem szeretnék ezzel is befürödni.

    Üdv:
    Flogi
  • DarkSector
    #125754
    Nem engedi a beváltást....gondolom a geci régió miatt...ejj a kutya rúgja meg...:D
  • Evogordon
    #125753
    Huh jol van kikapcsoltam az automatikus live gold megujitast igy ha lejar ez az ingyen egy honap nem vesz le penzt es nem ujjitja meg a goldot..
  • Evogordon
    #125752
    Na meg van a gold de az lehetseges h a kovetkezo honapokat fizetni kell majd es levonja a szamlamrol a penzt??