176613
banner
  • DarkSector
    #125911
    küldök postán ha kell.:P
  • grebber
    #125910
    Ez kész, kint a D3 BFG is
    Holnapután elcsattogok nagyobb HDD-ért mese nincs.
  • arty
    #125909
    miért nem hiszek én ebben? :D jatudom, elmultam már tizenéves idealista... :D
  • Totti5
    #125908
    Nem lő le semmit, csak azt hogy kifogástalan minőségő, szerencsére hamar el fog telni ez a pár hét, mert van mivel játszani.
  • orichalcos
    #125907
    Nem bírtam ki. :(
  • davidka003
    #125906
    Nem is meséltem, hogy megszűnik elméletileg a magyar live és minden globális lesz!
  • Harlekin
    #125905
    Nem totál mind 1!?
    Azért,mert most ez esetleg magyar és a fennmaradó sokkal nagyobb százalék warez cucc meg máshonnan van.
    Itt volt a dishonored még angol se volt benne...
    Majd pont ezen akarnak port elverni rajtunk,bár tegyék sokat nem befolyásol a dolgokon.Eddig is a légynek a szarába se vettek bennünket itt orbániába így nagy változást ez se fog hozni.
    Kár,hogy a multy rész még nincs fent,mert csak azért is ott lennék liven.
  • Totti5
    #125904
    Valami olyat várok hogy jövő májusi megjelenési dátum! Mivel akkor már minden lényeges AAA cím megjelent, jó lesz nyárra a nextgen jöveteléig!
  • zaki
    #125903
    ma nagy gta 5 bejelentés lesz, már alig várom
  • Totti5
    #125902
    Hihető forrás szerint magyar tesztverzióból van a warez példány... ebből nagy botrány lesz + könnyen beazonosítható az ember és seggbe lesz rakva keményen. Azon sem lepődnék meg ha az MS a jövőben megjelenés előtt nem adna ki MOra játékot.
  • Totti5
    #125901
    Demó gyanánt első 20 perc HDban.


  • Moby
    #125900
    A ps3 hdd kezelése egy vicc, az mintavételnek nem jó.
  • SpeedXHUN
    #125899
    rgh val tolod?

    Egyébként a forza horizon irányítása milyen lett,mint pl a forza 3-asé? vagy arcade nfs style?:D
  • arty
    #125898
    ps3/ssd teszt volt eurogameren és a gt5ön kivül más nem gyorsult jelentőset ... lehet felesleges
  • The Protector
    #125897
    a második részt nem lehet alulmúlni.
  • Moby
    #125896
    Nekem 500-as, 7.2-es van benne, de gondolkodom egy SSD upgraden :D
  • davidka003
    #125895


    Remélem jobb lesz, mint a 2. rész.
  • orichalcos
    #125894
    Na bazz mielőtt ide is leírnám ellopod. :D XD Nagyon szombat van, csak úgy jött. :D XD
  • davidka003
    #125893
    Lol geci nagy:

    Virágbolt elnevezés eredete:

    A 17 században, amikor bizonyos veszélyes növények birtoklása államellenes bűntény volt, Angliában létrejött egy szervezet, ők voltak a Floweristák. Mind mind nagyon hívő emberek voltak, és közös tulajdonságuk volt hogy odavoltak a különleges, veszélyes virágokért.

    Akkoriban csak az állam engedélyével lehetett ilyen növényeket árulni. Hiába voltak már az országban az adott növények, azt át kellett nézniük a revizoroknak, aztán ha mindent rendben találtak akkor egy adott kiadási időpont után a nagyközönség elé tárták a termékeket.

    A Floweristák velük álltak hadban. Sokat harcoltak, melynek mindig az lett az eredménye, hogy a veszélyes növényeket a revizorok elöl ellopták, majd a kiadási dátum előtt a nagyközönség elé tárták. Mivel ugye ezt különböző piacokon nem lehett eladni, létrejöttek az illlegális, underground "Virág-Boltok". Ezeket csak a beavatottak ismerték, és ők adták tovább infókat a megbízható embereknek. Így jutott hozzá a különleges árukhoz a nép.

    Mindezekből alakult ki a modern 21. században a virágbolti kifejezés, mely a digitális tartalmak idő előtti kiszívárogtatását jelképezi, a név pedig mintegy tisztelgés a nagy Floweristák előtt, akik életüket adták egy jobb "virágosabb" világért.

    :DDD
  • orichalcos
    #125892
    :D

    A 4. meg 5. részben meg a klónja szerepel majd...
  • davidka003
    #125891
    Grafikát látom, hogy jó de játékélményről nem sokat tudni. Akár el is laposodhat.
  • Totti5
    #125890
    Kiváló, kiváló, kiváló.

    Ezt eddig is tudtam a videók és infók alapján.
  • davidka003
    #125889
    Azért majd annyit írhattok, hogy jó lett.
    Grafika/hangok/játékélmény.
  • Totti5
    #125888
    Nem kell minden 2. kommentbe betenni hogy mi jött ki... aki Halóról spoilerez ki lesz innen vágva. Nem kell semmit írni róla, tudjuk hogy szép és jó játék ez nem kérdés.

  • davidka003
    #125887
    A végén meghal Master Chief.
  • davidka003
    #125886
    El nem tudom képzelni mihez kell annyi hely.
    250 GB-osra is simán 10-15 nagyobb játék felfér.
    Ki akarna ennél többet? Úgyis van sok szar játék ha az ember csak a jókkal játszik azok bőven elférnek.
  • orichalcos
    #125885
    Halo 4 RF XBOX360-P2P

    Ha valaki leszedi és játszik vele, nagyon könyörgöm ne spoilerezzen, max annyit írjon hogy történetileg illeszkedik-e Halo világába. Köszöntem.
  • grebber
    #125884
    Hát anno nem hittem volna ennyi game összegyűlik ami nincs pc-re!
  • Seth
    #125883
    Micsoda probléma Én is most újítottam be egy 750 gigás belsőre
  • grebber
    #125882
    Én sem örülök.Visszagondolva hiba volt a 320GB-os külső vinyó ,mert minimum 1TB-os kellett volna nincs helyem felmásolni őket.
  • Seth
    #125881
    Miért szopnak? Tudják a pontos megjelenési dátumot, alapba azt várják, nem kalkulálják bele, hogy akár 1 hónappal korábban is kijöhet.

    Irigykedni persze lehet, hogy más már korábban játszik vele :)
  • davidka003
    #125880
    Mindig a tisztességes játékosok szopnak. PC-n is ez van.
  • gduck
    #125879
    Nekem még 10 nap
  • Seth
    #125878
    Annyira nem örülök neki, mert így 1 hét alatt lenyomom az összeset,aztán meg unatkozom :D Jobb ,ha szépen folyamatosan jönnek, nem egyszerre :D
  • orichalcos
    #125877
    És eljött amit nem szeretünk:


    Kinnt a neten a játék. :( (Halo 4 )
  • DarkSector
    #125876
    LOL
    NA ez már valóban egy EPIC videó!

  • DarkSector
    #125875
    :P
    Jah az a nyamvadék, inkább a filmet nézem ha James.
    Pont Fordítva mint a Transformers->RE-nél...ott meg a filmeket rühellem. :D
  • grebber
    #125874
    Na holnap lesz mit a tejbe aprítani mivel az új James Bond is kint van
  • DarkSector
    #125873
    "Forza Horizon JTAG RGH XBOX360-P2PN00BS"
  • Totti5
    #125872
    Majd meglesem/megveszem, de nem hiszem hogy most. Olcsóbban ha lement az ára mint a Halo CEnek. ( most realizálódótt bennem, hogy a Forza, Halo és az AC3 1! héten belül jönnek és drága mulatság lesz ).

    Prey 2 éve játszottam végig 360on ( előtte PCn ). Valamiért jobban élveztem a porttal semmi gond nem volt. Ahhoz nagyon el kell cseszni, hogy ez ne legyen jó, amit csak valami gyalázatos frémmel tudnak mint pl a Quake 4nél. Azt konkrétan a szaggatás miatt hagytam abba, mert félrelőttem benne annyira rossz volt, pedig tetszett.