176613
banner
  • orichalcos
    #125951
    XD

    Na azt nem... :D
  • Moby
    #125950
    Nem beosztottam, egyszerűen nincs több időm játszani :)
    Bár ha lenne, szerintem akkor sem haladtam volna gyorsabban, ez nem az a műfaj, amit 6-8 órákat lehet egyhuzamban tolni. Vagyis az már inkább munka, nekem ez viszont szórakozás. Szóval én ha érzem, hogy kicsit is elkezd fárasztani egy játék, azonnal abbahagyom, még akkor is, ha amúgy jól szórakozom közben.
    Többek közt ezért sem multizok. Azt szervezni kell, nagynehezen összejön, akkor nyomni kell, nincs leállás, nekem meg már megvan az öreguras ritmusom, abba ez már nem fér bele :D
  • Muttley
    #125949

  • DarkSector
    #125948
    Vagyis együtt fekszetek kígyók közé? :D
  • DarkSector
    #125947
    Háát a végigjátszási idő arányában gondoltam hogy gyorsan. :D
  • Totti5
    #125946
    Van mivel játszanom. 3 játékot vártam év eleje óta. Halo4, AC3, Forza Horizon. Vicces de egy hétre esik mind a három megjelenése. Addig meg van mivel játszani... X-Com, Dishonored pl, amiket nem vártam de játszom addig amíg szórakoztat és meg nem unom, mert első blikkre kellemes címek. Nem vagyok szent, megnézek minden AAA címet, pazarlom a verbát robba szájba, de az más kérdés hogy melyikkel mennyit játszok és hogy egyátalán végig játszom e.

    Ami biztos letolós az a Splinter Cell, Hitman, Tomb Raider, NFS MW, DOOM3 BFG + PS3 Last of Us, Beyond.
  • orichalcos
    #125945
    Akkor olyan mint én. :)
  • Seth
    #125944
    min. 25 órás cucc, ezt nem lehet gyorsan lenyomni :D
  • DarkSector
    #125943
    Nem olvastad Halo 4-ről van szó, ilyenkor Totti ha kell november 6-ig kígyók közé fekszik, mi ez a fél honap ? :D
  • DarkSector
    #125942
    ki fogja szerntem...:D
    de fogadhatunk...
  • orichalcos
    #125941
    Na ilyet se sűrűn hallok. :) :D
  • DarkSector
    #125940
    Úristen ne viccelj már hogy elnézést kell kérni azért mert nem nyomsz le egy új játékot ami meg sem jelent még a warez kijövetele után pár órával egyhuzamban.

    Nagyon is jól tetted hogy beosztottad.
    Ne poénkodjunk már ezzel, mikor manapság egy játék arra kell a játékosoknak hogy 12 egytucat leszedem azonnal holnap reggelre tolom le és töltöm le a következőt.

    Azé ez már nagyon durva...elvész a játékok lényege.
    Régen én meg a RE2-vel hónapokig elvoltam...

    Amúgy meg Gratula.
  • Seth
    #125939
    Úgy sem bírod ki .. :D
  • davidka003
    #125938
  • Totti5
    #125937
    Amíg a celofánt nem téptem le róla addig nem érdekel a téma, az pedig nov6.
  • Seth
    #125936
    Ne csinálj úgy,mintha nem tudnád miről beszélek :D
  • Totti5
    #125935
    Release date(s) November 6, 2012
  • Seth
    #125934
    Te hogy hogy még nem a Halo 4-ről írsz ? :D
  • Seth
    #125933
    Ugyanolyan hosszú kb mint Jake kampánya,fejezetenként 1 óra +-5 perc :)
  • Totti5
    #125932
    Dishonored 2 óra után.

    Ez egész kellemes új cím. Van benne valami egyedi, de nagyon nem megy nekem az assasinkodás FPS nézetből. Nyilván az én bénaságom, de eddig legtöbb esetben mindig megláttak és kaszabolás lett a vége. Egyszerűen nem látom be a teret, benézek ott áll egy őr, megölöm és jobbra valahol állt meg egy aki észrevett. TPS nézetből coverral, ide oda forgatható kamerával sokkal jobban lehet lopakodni szvsz. ( kinézés lean van benne, hihetetlen bonyolult módon oldották meg, mert kontrollerrel nem lehet ugye... Y lenyomása és jobbra balra )

    Ami már az elején kissé, nagyon csalódás az a story. Semmi extra, ezt pl a Witcher 2be 1:1ben láttam. Ott vagy az uralkodóval, jönnek az assasinok, megölik. Te a karodban tartod, mond egy utolsó szót, amire odaérnek az őrök és te vagy a bűnös egyből egyértelműen... ki más, a leghűségesebb embere. Bedugnak a börtönbe, ahonnan ki kell szabadulni és vannak olyanok akik segítenek. Ez percre, képkockára pontosan UGYAN AZ mint a Witcher 2 prológja!!! Bethesda b+

    Viszont a világa kellemes, jól átjön ez a pestis dolog, a patkányok meg a romok. Egyik fele csillogás, másik fele a pusztulás. Tényleg több féle módon lehet megcsinálni a dolgokat és szinte szabad kezet az ember arra hogy merre menjen. AC szerűen lehet szinte mászni, persze ez még mindig egy FPS, és közel sem olyan dinamikus és folyamatos meg nem olyan pontos a nézetből adódóan.

    Képességek, eszközök, fegyverek tárháza kellően változatos + brutális. A testrészek szakadna, csonkíthatóak.

    Persze ezzel a mesés, nem cell shade de valami köztes állapotú graffal sikerült olyan színvilágot létrehozni ami nem kimondottan látványos, bár kétségtelen hogy kissé hasonlít a HLre. Textúrák brutálisan gyengék, szinte nincsenek is, mint ha a Ragét látnám. A terület nagy, kívül, belül, a frém is jó a fények is jók. Desing viszont ezeket a dolgokat a háttérbe nyomja szerencsére.

    Magyar fordítás nagyon jó lett. Érdemes azzal próbálkozni, már csak azért is, mert ha már a story főcélja kínosan klisé, sok sok könyv és levél, kézirat van amit el lehet olvasni és abból érdekességek kiderülnek a világról, emberekről.
  • TDC Geronimo
    #125931
    Ada kampánya milyen a többihez képest? Az a legrövidebb azt vágom.
  • TDC Geronimo
    #125930
    Azt hittem, hogy Leon kampány lesz a legjobb, de nekem chris tetszett a legjobban, utána meg Jake. Mondjuk mindkettőnél az első 2 chapter kicsit gázos volt, de utána ment felfele a színvonal. Chris 5ös fejezete kifejezetten proság volt :D
  • Moby
    #125929
    Természetesen fasság. Nálam ez simán 8/10, és az is főleg csak a prehisztorikus játékmechanika miatt, de ha hozzáveszem mennyit csiszoltak rajta a demó óta akkor inkább 8.5/10.
  • Seth
    #125928
    Szerintem nyomd le egyedül. Nem is értem hogyan lesz megoldva a co-op része, baromira nem illik oda
  • Seth
    #125927
    Ugye hogy jó volt ! Nem értem az ilyen 3-5/10 pontokat.
  • TDC Geronimo
    #125926
    Nekem Ada van még hátra, de azzal megvárom a coop partner DLCt azt letolom haverral
  • Moby
    #125925
    RE6 kivégezve (ok tudom lassú vagyok, node nekem kevés időm van videójátékra :) )
    Ez bizony kurvajó volt.

    ps: tudnék írni mást is, de azt most nem szabad :D node majd ha szabad, akkor leírom, namer...hát mer van amit le kell írni :)
  • davidka003
    #125924
    De hát az fos játék.
  • DarkSector
    #125923
  • sparrow35
    #125922
    Igazából eltűnik igen. Nem fél év de eltűnik, én most vettem csak boxot, és nem egyszerű a régi játékokat beszerezni, Dead Rising (1!) csak kalózöbölben megtalálható és ott is alig van seed....
  • vg
    #125921
    Fantasztikus ez a Forza Horizont. Nekem nagyon tetszik, kell vennem egy gépet online-ra is basszus.
  • TaRka0107
    #125920
    Én is így vagyok vele. Így már kibírom, hogy megérkezzen a jogsim:D
  • davidka003
    #125919
    Magon nincs arány.
    Mondjuk érdekes hozzáállás. Én 2 hónapja a Gears of War 2-t is élveztem hiába 2008-as játék.
  • grebber
    #125918
    De most kell és most lehet vele karaj feltöltést csinálni fél év múlva a kutya nem emlékszik ezekre!
  • DarkSector
    #125917
    de nemár. :D
  • Landor
    #125916
    newarezoljatok
  • davidka003
    #125915
    Mégegyszer leírom: Eltűnik a netről vagy mi?
    Netet nem kapcsolják ki, magról meg nem tűnik el az anyag. Fél év múlva is lesz seed.
  • orichalcos
    #125914
    Minőségi lett bizony. Az a kezdő videó is. Hm...
  • grebber
    #125913
    Én is így voltam vele azért vettem csak 320GB-osat aztán mégis kevés mivel game van dögivel idő meg nincs :(
  • davidka003
    #125912
    Eltűnik a netről vagy mi? Ami le van szedve azokat végignyomod aztán shift+del. Jöhet a következő.