176613
banner
  • DarkSector
    #126031
    No erre én is kíváncsi lennék, de lefogadom hogy WindowsPhone cucc, nem pedig Android...:D
  • TaRka0107
    #126030
    Letöltötte az update-et. Nem rossz ez az internet explorer. Smart Glass appot hogy lehet használni boxhoz? Honnan lehet letölteni? Play marketen nincs fent:D
  • DarkSector
    #126029
    Hát ha olyan mint ha boltból vetted volna akkor lenne rajta nájlon is!

    Szóval ne hazudj....:D
  • Macccy
    #126028
    Hopp, látom gyors voltál! :D Ez egy korrekt kétoldalú üzlet volt, de haszáld a játékokat egészséggel és jó szórakozást!

    Így kell ezt srácok! :)
  • blackcalibra
    #126027
    Érkezett ma egy darab Gears of War 2 és egy Enslaved, Macccy jóvoltából! Hibátlanok, komolyan mondom, mintha a boltból vettem volna fóliásan!
    Köszi itt is!

    A másik.
    Használt már valaki ilyet a monitorhoz?
    KÁBEL ELOSZTÓ ARANYOZOTT DVI-D - 2 x DVI-D

    Ugye egy DVI_D és egy VGA csatlakozó van a monitoron.
    Viszont ezen a monitoron használom a PC-t is, és a boxot is, minek eredményeképpen állandóan cserélgetnem "kell" a csatlakozást a monitoron, szóval vagy a PC, vagy a Box van DVI_D-re kötve, ami gondolom annyira nem jó a monitoron lévő csatlakozónak.
    VGA kábel kilőve, ha már jó a kép, ne rontsuk el. :D
    Szóval, van valakinek tapasztalata ilyen elosztóval kapcsolatban?
  • Macccy
    #126026
    A kis demokraták :D
    Aztán csodálkoznak ha Seagal sheriff deputy kirúgdalja őket az udvarra és a mozgási energia felhasználásával lecsavarja a töküket ... vagy a fülüket!
  • DarkSector
    #126025
    a tisztaságod? :D

    Pár óráért feláldoznád a szüziességed? :D
  • davidka003
    #126024
    Halo 4-ért eladnám a lelkem ha tehetném. :D
  • DarkSector
    #126023
    De hát itt amúgysem warezol senki!
    UGYE?
  • Landor
    #126022
    én szóltam! #125916
  • DarkSector
    #126021
    Hülye amcsik? :D
  • Harlekin
    #126020
    trueachievementsen 18 tracked gamers van HALO 4-re,tehát ők tuti liven voltak mivel nem tudták volna az adatokat leszedni másként.Jelenleg 5 en közülük liven vannak most is.Ja és lockalizáció alapján nincs magyar köztük amúgy a többség amcsi.
  • DarkSector
    #126019
    Jólvan , nem szóltam.
    Újra működik és elfogad sima bankkártyát.
    Hála istennek észhez tértek a Microbiék! :P
  • DarkSector
    #126018
    Ti hogy tudjátok?

    Megint lehet beregisztrálni rendes bankkártyát vagy CSAK még mindig hitelkártyával lehet fizetni live-on?
  • DarkSector
    #126017
    :)
  • Macccy
    #126016
    Hja ... Simple Pistike nem érti úgyse miért kapott bannt, bár nyakleves kellett volna ...
    Lehet Bin Láden is BAN-t kapott a Halo Reach miatt?? "Fussatok bolondok!"
    XD
  • DarkSector
    #126015
  • DarkSector
    #126014
    Egyetértek totti-val nem is értem mire számítottak pláne úgy hogy a multiplayer torrent-ben le van írva hogy lehetőleg ne használják idő előtt mert ban járhat érte.

    Ehhez még hozzájön hogy moddolt géppel ban-t kapni és csodálkozni elég naív doolog....:D
  • Totti5
    #126013
    AC3ba legalább lesz story, olyan jelenetek hogy államat 1 hónapig magam után fogom vonszolni... Rage meg a Dishonored 1 perc után felejtős, mert semmi emlékezetes nincs benne. Oldszkúl gameplay meg jó, csak elavult, főleg ha oldszkúl körítés van mellé téve, vagyis a nagy semmi.
  • grebber
    #126012
    Inkább próbálkozzanak továbbra is újjal.Rage és dishonored is tetszik nekem.Mind kiadják a sokadik folytatást mögé írva a +1-et ami kurva unalmas már!
  • Totti5
    #126011
    aki 3 héttel a megjelenése előtt felmegy játszani egy olyan játékkal ami a konzol gyártójának legnagyobb és legbecsesebb frencsájzának a legújabb része, az meg is érdemli.
  • Totti5
    #126010
    Kezd a Bethesda a túlhájpolt, de tartalmilag, STORYban egy nagy 0 játékok védjegye lenni lásd Rage és most ez. Új ip, új ip, tapsoljuk meg, csak több sebből vérzik, mint a sokat szidott tartalmas és minőségi folytatások.
  • vg
    #126009
    Nem feltéten a vinyó szar, nekem is ez volt pár éve. A táp volt a hibás. Szerencsére a vinyónak semmi baja nem lett/volt. Nézd meg a Hard Disk Sentilel nevű programmal. (ja hogy, xbox...)
  • davidka003
    #126008
    Ezen mit akarsz ellenőrizni? Fos a vinyó, garancia vagy kuka.
  • narumon
    #126007
    Hali! Egy kis segítség kellene. Furcsa hangokat ad ki a vinyóm, meg néha le is fagy a gép. Úgy vettem észre hogy olyankor a vinyó is "kattan". Máskor viszont napokig megy a gép hiba nélkül. Most azt kezdtem el gyanítani, hogy esetleg a HDD bad sectoros vagy valami. Mivel és hogyan lehetne ezt leellenőrizni. Kiszedjem a tokjából és PC-n? (Remélem nem nyúl a fájlrendszerhez de kérdés, hogy ellenőrizni tudja-e valami...).
    Ötlet?
  • grebber
    #126006
    Halo 4 pirates hit with Xbox Live perma-bans
  • vg
    #126005
    THX! Mester! Én, mint a te szerény padawan-od, adok neked egy kék lézerkardot ajándékba!
  • orichalcos
    #126004


    Már igazából nem is mondok semmit. :)
  • Muttley
    #126003
    jellegtelen game
    sajnos :/
    ezt tovább erősíti a különböző történelmi korszakok stílusjegyeinek összekutyulása
    mer'de qrvajó, h kosztümös középkori Angliában, robotok mászkálnak, egyik kézben kard, a másikban mordály és wolfenstein módjára teleportálódhatunk, Neo meg elmehet a pics@ba a bullet-time Matrix időlassítással
    ezt nevezzük el steampunk-nak, és kész vagyunk :))
    az a baj, h mi is... :)
    a #125759-ben részletesen ecsetelgettem
    nem baj, legközelebb majd hiszel ;)
  • Moby
    #126002
    Bírd csak ki. Meghatározó dátum lesz a videójáték történelemben.
  • Macccy
    #126001
    BBAAAAAAAaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzz !!!! XD

    Akkoris kibírom, mert elő van rendelve! De ha azt mondod k.rvajó az azért megnyugtató ....
  • DarkSector
    #126000
    DEGÁZ.
    Már túltettem magam a karakteren, de még hogy ha Dante-t képzelem a videóba akkor sem tudom magam túltenni az "alíz a csodaországban látványon".

    Minden cifra színes, viszont kutyafüle-farkja...nem értem mi micsoda meg mireföl vagy le...mere medddig az arra-amerre.

    A DMC1 is színes volt de ott a KASTÉLY egy kastély volt, illeszkedtek a tereptárgyak és kreatúrák a játékhoz.

    Itt meg azt érzem mint egy Final Fantasy-ban ahol ez nem akkora gond mint egy ilyen játékban.
    Hogy csinálok egy ellenfelet ami szivárványszinű és legyen különbség a 20 másik szörny közt is, de nem számít hogy a segge a fején van vagy hogy a keze a lába helyett, mintha random szörnygenerátorral készült volna a játék.
    és a pályákra ugyanez igaz.

    Most már nem a karakter a bajom meg hogy Dante atmoszfére a kukában, hanem hogy kezd értelmetlenség lenni.

    És ez a rádióállomásos rész vagy mi a gecim meg már egész egyszerűen NEVETSÉGES.
  • Seth
    #125999
    4.-nél hagytam abba, mert közben jött ki vmi H betűs cucc, ami viszont kurvajó, pedig nem vagyok a fanja :D
  • Seth
    #125998
    egyre jobban tetszik, hangulatosak ezek a trailerek.
  • ABTeam2008
    #125997
    Traileren a DmC Devil May Cry
  • Totti5
    #125996
    Az se sok, igazából a küldetések egy igen kis helyszínen vannak, "pár perc" ( még lehet sokat is mondtam ) alatt ott lehet lenni a helyszínen...
  • Seth
    #125995
    9 küldi van
  • DarkSector
    #125994
    Nem hát, mert mind2-ő szar. :D
  • Totti5
    #125993
    Dishonored tényleg 7 misszió? mert most kezdem a 6.at majd és eddig igazából semmi nem történt benne:( ha nem kutatok fel mindent és nem olvasom el a trillió feljegyzést, akkor egy délután ( 4-5 óra ) röhögve végig lehet játszani hardon lopakodva és kicsit harcolva.

    Ez a szomorú és ez a gyenge nem a Resi 6, pedig ez a játék nagyon jó, csak nincs benne story, nincs benne egy perc epic moment sem, nincsenek átvezetők, nincsenek bejátszások, nincsenek boss harcok és eddig 3 féle enemyvel találkoztam összesen. Itt van egy nyitott város és nincs benne tartalom. Mellékküldetések szánalomra sem méltóak. Volt eddig 2 db? wtf?

    Resi 6 nem kiemelkedő, de korrekt gameplay + nagyszerű körítés, van story, kiváló rendezés, 20-25 óra millió helyszín, bossok, több féle enemy s játszható karakterek, csőbe.

    5/10 jajj de szar...

    Dishonored remek gameplay, 0 körítés, nagyon gyenge story, 0 rendezés, 0 kátszín, mondjuk 5 óra, ha nem nyomja az ember a backtrackot ezerrel és nem kezd el regényt olvasni.

    9/10 hű de szuper jó

    Hű de nem igazságos ez az értékrend.

  • DarkSector
    #125992
    Ahogy akarod a tiéd akkor használod el amikor akarod. :D