176613
banner
  • DarkSector
    #126071
    Sokat dob a játékon az interaktív környezet. :D

  • arty
    #126070
    vedd meg januárban a karácsonyi gépekhez adott bundle copyt ötér ;)
  • DarkSector
    #126069
    Mert ez egy játék.
    Tehát nem lehet igazi.
  • arty
    #126068
    szerintem rallyra nem az igazi a horizon fizikája...:/
  • TaRka0107
    #126067
    Nekem tegnap töltötte az update-t. Majdnem ugyanolyan a dash. Nekem bejön az IE, amit számítógépes IE-ről nem tudok elmondani.
  • Totti5
    #126066
    Betegek ezek... 14 ezer a játék + 4.000 MS pont a Season Pass, ami szintén 10.000.

    24.000et kissé túlzásnak tartom... most mondjam vissza a a játékot warezoljam le és vegyem meg a season passt és akkor ott vagyok a játék normál áránál? -.-
  • DarkSector
    #126065
    +(-1)
  • Totti5
    #126064
    Úgy érzem a nagyszerű magyar lájv megint szarik a fejünkre, mert IE frissítés még mindig sehol.
  • DarkSector
    #126063
    Kár erőlködni a sok nagyokos már megmondta az elején a fotók alapján hogy gagyi Quake 3 motor...ezen nincs mit ellenkezni. :D

    és mivel nem frostbite, ezért egyértelműen csak szar lehet.
    Bánom is hogy megvettem 3600ft-ért.
  • Waczkor
    #126062
    The Forza Horizon Rally Expansion Pack coming on December 18
  • TomBond
    #126061
    A közeljövőben szeretnék xbox 360-at venni kinectel. Érdekelne minden segítő javaslat vélemény.
    Mekkora pontosan az új (ha jól tudom S verzió) mérete?
    A kinectet csak állítva lehet használni, vagy esetleg fel is csavarozhatom valahova fejjel lefelé?

  • orichalcos
    #126060
    +1

    Sokakkal ellentétben a 3 Modern Warfare nekem nem a multi miatt tetszik, hanem a történet miatt. A 3 rész nekem egy nagy interaktív akciófilm... Black Ops-tól is ezt várom. ELső részt félig toltam csak ki, szóval 2. rész előtt ezt is letoltom.BÁr nem tudom a történet mennyire kapcsolódik a két rész között.
  • vg
    #126059
    Pedig jó az is. A három játék, gyakorlatilag egy történet, soksok óra móka.
  • The Protector
    #126058
    Jobban szeretem a Treych call of duty-jait.Sztem ez lesz az újak közül a legjobb COD.Nekem a Black ops is nagyon bejött,az mw3-at le sem warezoltam annyira nem érdekelt.
  • pisuka
    #126057
    Na végre én is box tulajlettem!Azt szeretném kérdezni,hogy az xbox.com HU csináltam a számitógépen profilt de a boxon csak single csináltam és most akkarok online profilt, amit xbox.com hu csináltam az lehet online profilom is?Ja a másik,hogy beszeretném regisztrálni a boxomat kéri a gyári számot, na most annyi szám van a box hátulján!serial number lenne a gyári szám?
    Köszönöm a segitséget!
  • vg
    #126056
    Nekem is nagyon tetszik, remélem jó móka lesz!
  • orichalcos
    #126055
    Halo 4 "Meltdown" Multiplayer Map Walkthrough With 343i

  • Macccy
    #126054


    Lehet, hogy már volt ... Lehet, hogy sok lesz ide a main topikba ... Lehet ... De nem érdekes, mert ez állat! Aki szereti a soundtrack -eket, annak kötelező!

    Nekem az elkövetkező 3 hétben a budiban is ez fog szólni
  • Totti5
    #126053
    Ez lenne a ronda definíciója?

    Ez ütött minden téren.
  • DarkSector
    #126052
    Izgi...:D
  • orichalcos
    #126051


    Single érdekel majd mindenképp, de nem idén sajnos.
  • TaRka0107
    #126050
    22-e hétfő.:)
  • Totti5
    #126049
    Az normális hogy a Forza Horizon október 23ra van belőve? hát ebből csúszás lesz, vagy adják oda nekem vasárnap:D
  • Macccy
    #126048
    http://youtu.be/DJpbK_SgIgI

    HALO 4 MULTIPLAYER & SPARTAN OPS DEVELOPER DIARY

    A zene, ha nem a Halo4-é lenne és valaki felismeri, légyszi mondja meg micsoda .... Főleg ami 10perc 36-nál kezdődik! :O
  • DarkSector
    #126047
    De értem, csak vicceltem... :D

    huh ezek a story dlc-k vagy mik nem érdekelnének, egyszer lenyomnám a natur dvd-t és ennyi visszadobozolnám és eladnám.
    Ha valakinek kéne, 2ezret nyerne vele. meg postaköltséget.
  • Macccy
    #126046
    Pont te ne értenéd a viccet, naaa!? :) Amúgy - hogy komolyan válaszoljak is - nekem be van rendelve a Collector's szóval nem, kösz.

    De minimum a Spartan Ops okán lebeszélnélek az eldobásáról, mert az 10 héten át, heti 5 story küldetésből álló epizódokkal viszi tovább a fonalat. Te pedig hozzám hasonlóan szereted a story cuccokat, az Alan Wake -nél mondtad. Ez a Halo 4 pedig úgy érzem minden lesz csak sz*r nem! ;)
  • DarkSector
    #126045
    FF13-ért cserébe küld el és letudva...én meg küldöm utánad a tokot...ha így neked oké, mert nekem egyik kedvencem a dmc 4 még ha sokak szerint ocska rész is lett.
  • Renjike
    #126044
    nincs pénzem sajna , iszonyat .. így is kivagyok :DDDD nem kell valakinek esetlek Devil May Cry 4 steelbook edition? :DD
  • DarkSector
    #126043
    Most ne poénkodj, én komolyan kérdezem.
    Ez lenne akkor.
    Ha érdekel netán...nekem csak annyi kell hogy 1x letolom a single-t.

    Halo 4 Collectors Edition
  • TaRka0107
    #126042
    ja azt én is néztem.
  • DarkSector
    #126041
    15 ezer lenne megrendelem letolom és átadom 13-ba ha kell.
    És még haveri alapon a FF 13-mammal is nyomhatsz....:D
  • Macccy
    #126040
    Fóliázott? :D .... Ha nem, akkor sajnos ...
  • Renjike
    #126039
    collectors edition érdekel :DDD
  • DarkSector
    #126038
    érdekel valakit egy Halo4?

    Mert megvenném, kinyomom a single-t és utána ha kell valakinek olcsón átadom?
    Érdekel így valakit majd egy Halo4?
  • DarkSector
    #126037
    oksi. :D én csak foliázottat veszek tőled. :D
  • Macccy
    #126036
    Gonosz vagy! :D De akkorse fóliázok!
  • DarkSector
    #126035
    Akkor sorry.

    bár nekem olymindegy mert nekem még nincsen UPDATE, biztos késik.

    érdekes hogy a Smart Glass kifejezést megtalálni a Google Play keresőben, vagyis alakul valami... :D
  • TaRka0107
    #126034
    Június 6-ai cikk:
    "The Android SmartGlass application is not yet available to download from Google Play yet, so we’ll probably have to wait for Windows 8 and Windows 8 tablets (like the one shown in the video) to come out before we see it released on other mobile platforms."
  • TaRka0107
    #126033
    Sőt, boxon belül írja a beállításokon belül a smart glass-nél.
  • TaRka0107
    #126032
    Androidra is van. Úgy olvastam. Lehet még nem jelent meg. Bár már boxon be lehet kapcsolni, vagyis alapból be van ez a smart glass.