176613
banner
  • orichalcos
    #126191
    Vagy simán összevágják a részeket és az egyik rész bővített lesz, vagy tényleg egyesével felpakolják őket. Felirattal talán.
  • Moby
    #126190
    Erről sajnos nem beszélhetek
  • Macccy
    #126189
    Ahogy én is. Ezért mondtam, hogy a "limitált" gyűjtői kiadás egyik lemezén lesz először egyben, összefűzve a közel 90 percnyi Forward Unto Dawn és azt követően válik majd elérhetővé public ...
    Na arra kíváncsi leszek hogyan fűzik össze majd a részeket ... Megvágják e rendesen, esetleg egy eredeti release lesz amiből (!) csinálták ezt az epizodikus vágást ... Vagy csak simán egymás mögé teszik az öt részt minden meló nélkül ...?

    :) Én a 'Scanned' -ből néznék meg szívesebben egy 2 órás filmet :))
  • orichalcos
    #126188
    A FUD-ról beszél. :D Ha kijött az utolsó rész akkor meglesz a normál esti hosszúságú film.
  • Macccy
    #126187
    Hogy mi? Mi mi mi?! ... Mi-miféle H-Halo f-film??!
  • Macccy
    #126186
    Biztosan a HALO4 -é a nagyobb büdzsett! Egészen elképesztő mekkora kampányt tolnak a marketingesek! (hehe, érted, Halo 4 Campaign -t tolnak a marketingesek, érted ... hehe)


    Amúgy csak percekkel a 'Scanned' trailer megnézése után jöttem rá, hogy EZ AZ az anyag, aminek a producere a Game, a Se7en és a Fight Club -os David Fincher volt és a rendezője is valami menő arc! Bár hozzáteszem, hogy amikor mondták, hogy lesz ilyen, akkor valami 6-8 perc hosszú szuper trailerre vágytam titkon tőlük, de így is baszottul elkapták!

    "John, John!"
  • Macccy
    #126185
    Egyben majd a HALO4 limitált egyik lemezén lesz rajta ... ergo ha az megjelenik, utána lehet majd keresni Youtube -on és hasonlókon egyben a ~90 perc Forward Unto Dawn -t.

    Amúgy te már játszod a HALO4 -et és azért akarod/fogod lepuskázni Seth-et, vagy azért mert várakozó fan vagy, mint Ori és én?
  • Macccy
    #126184
    Ohh ...
    ... de azt kifelejtettem, hogy "de ugye nem lesz most mobiltelefón helyett LCD és 3D a téma, ugye ... ?"
  • Macccy
    #126183
    OFF

    Na ebben most egész rendesen egyetértünk! Nevetségesen szar az összes TV, monitor, minden az árához képest legalábbis mindenképp! A népek meg veszik, viszik mint a cukrot ...
    Én két éve vettem egy akkor legminimálabb 32" LG LCD tévét, csak hogy a boxnak legyen már fullHD. Háát nem mondanám, hogy be vagyok szarva a fullhádé csodájától, ellenben tisztán látszik, hogy a tévé sem ért többet mint 95 ezer (akkor 2 éve), mert minimalista taiwan dzsunka mégdzsunkább táppal (már sípol), tökmindegy milyen zongoralakk fekete körítésbe is csomagolták. De ugyanez a Samsung és a többi vacak ...

    Ja és azt kifelejtettem, hogy bár kezdetben sajnáltam, hogy nem egy 37" vagy 40" méretűt vettem, de a 720p körüli felbontás és fel-skála miatt - na meg a romló pixel sűrűség miatt - azzal csak tovább romboltam volna a lépcsős élekre érzékeny látóidegeim állapotát. 100Hz CRT -t a népnek!! Viva Las CRT!!
  • grebber
    #126182
    "Nem gáz hogy most 110ezer ft körül kapni 3D FullHD-t"

    110ezres 3D tv az olyan is. És szinte 100% hogy az passzív 3d ami nem full HD-be jeleniti meg a cuccot.

  • DarkSector
    #126181
    Milyen jóízűen nevetnek...



  • ktomi22
    #126180
    már megint buzgalkodtok??? ne buzgálkodjatok.

    Ne buzgalkodjatok...
  • DarkSector
    #126179
    Oks én is régebben a 40 ezres monitort választottam mert nem kellett a drága, mert nem érdekelt.
    De 60 ezerért ez a monitor sokat tud vagyis ár/értékben nagyon jó....az egy dolog hogy énsem 3D-znék orrba szájba.

    Haverom nemrég vett 180ezerért egy Samsung 3D Smart LED TV-t.

    Hát erre most mit mondhatnék.
    már alig várja hogy megmutogassa.

    Kb nemsok tudománya volt hogy mit vesz és mennyiért, csak hallotta másoktól hogy 3D meg Samsung...stb.
    Nem gáz hogy most 110ezer ft körül kapni 3D FullHD-t. :)

    Jah bocs meg van Smart is rajta 180ezerért, de kár hogy a böngésző meg youtube meg Angry birds lófaszt nem fogja használni tudván hogy 1 méterre a PC-je és a kezében egy okostelefon....:D
    Kinek jutna ilyenkor eszébe a tV-n böngészni? :DDDD

    Ja és nem említem meg hogy NINCS Routere.
    Vett nemrég mobit most meg 180ezres tv-t ami eleve arra éhezik hogy wifi-t köss rá.
    Erre ígycsinál háát még meggondolja hogy költsön-e routerre ami 5000ft. :D

    Mondom OMG, hagyjuk....

    most ott tart hogy a vezetékes kábelt ami a modemből megy a PC-be azt dugdossa jobbra ballra.
    Erre egyk nap mondja hogy a youtube-ról hogy szedhet le filmet...(reklámokat)
    Mondom mivel egy szaros pendrive-ra sem akar költeni, van youtube downloader töltse le kérjen kölcsön egy pendrive-ot és ennyi, vagy ÉSSZERŰBBEN dugja be a kibaszott netet és ASSZEM EZÉRT SMART TV MERT VAN RAJTA YOUTUBE.
    Erre mondja hogy lusta a kábelt ezért átvinni.

    mondtam ere hogy: Bocs de mennem kell aludni, jo8!
  • Moby
    #126178
    Koma, épp arról beszélek, hogy célszerű olcsóbbat venni, mert nem maradsz le semmiről (a maradékból viszont veszel inkább játékot, vagy bármit :) ) Van egy szint, ahonnan a minőség valóban megugrik, de az csak nagyon keveseknek megfizethető, és én is csak a munkám miatt jutok ezekhez, magánemberként akkor sem lenne ilyenem, ha bankóval fűtenék, de sajnos nem. Magánemberként éppen az ésszerűségre törekszem, ami főleg az árra vonatkozik.
  • TDC Geronimo
    #126177
    11 nap...

  • Moby
    #126176
    Namost ezt csak azért úsztad meg, mert tilos minden ezzel kapcsolatos poszt. Hatodika után viszont puskával jövök :D
  • DarkSector
    #126175
    Egyrészt, kötve hiszem hogy ilyen monitort olcsóbban találsz, másrészt meg nem mindenki tehetős mint te...
    Tudom van $999-ért is monitor, de én nem fantáziaországban élek...:)

    Egy szó nem esett arról hogy nem lehet drágább és jobb és nagyobb monitorokat venni.
    De Dell + IPS + LED + 3D-t nehezebben találni.
  • Moby
    #126174
    Viccesz szórakozol ugye? :) Előbb fűrészelném le mindkét karom vállból, minthogy kifizetnék egy csumpi monitorért 60K-t. Mer vagy veszek normálisat, ott nem számít az ár, vagy veszek bármilyet, ennek a feléért.
    3D-s 24-es van nekem is, az életbe nem fogom bekapcsolni rajta a 3d-t, és nem azért mer aktív :D és ha saját pénzből kéne vegyek műszaki cikket, beérném sokkal szarabbakkal is, merthogy amúgy ezek is kurvaszarok ám, a nagy lófaszt fizettetik meg a népekkel, a jó cuccok kurvára nem itt kezdődnek.
    Fel nem foghatom a fogyasztói társadalom ésszerűtlen működését. Láttál egy kurvára, tökéletesen középszerű termék egyetlen halálosan semmire sem jó featurét, és rögtön rásütötted a "megéri" cimkét, és ezen kívül a világon semmit nem tudsz a monitorról ténylegesen. Óriási :D
  • DarkSector
    #126173
    Nem értem mi a hézag..milyen szart?

    Ez csak 1 lehetőség, ha ezt nem veszem figyelembe akkor is simán megér 60 ezret a monitor.
    Nem ez miatt venném meg, gondolod annyit multizok?
  • Moby
    #126172
    Szimplán sügér vagy. Neked minden szart el lehet adni :D
  • DarkSector
    #126171
    Ez ezzel jár.
    Ez olyan minthogy a 3D-s filmek sem tökéletesek egyformán mégsem viszed vissza a TV-t. :)

    Látom milyen, vannak hibák de még mindig jobb mint venni még egy monitort/tv-t, még egy gépet és még egy Forza-t...
  • arty
    #126170
    ha a most vett telefonodon el van csúszva a menü és alig látni, visszaviszed, hogy nem működik (hibás) vagy sem?
  • arty
    #126169
    mi kamu? ott a video, látod, hogy nézhetetlen szar és a forza4 sem támogatja ezt a módot...
  • DarkSector
    #126168
    Nekem mindegy hogy minek nevezzük, támogatásnak vagy nem, de működik ez a lényeg. :)
    Egy pendrájvot ha bedugsz valahová és működik akkor sem a pendrive támogatja a cuccot, de mégis megy, vagyis müködik.
  • orichalcos
    #126167
    Tippre:

    Halo 4 :D
  • Moby
    #126166
    Ahogy jelenleg működik, azon nincs mit támogatni.
    Ezt mindenki addig gondolja kibírhatónak, amíg ki nem próbálja.
  • DarkSector
    #126165
    Akkor a videó kamu?
  • arty
    #126164
    nem is működik!
  • DarkSector
    #126163
    ha nem támogatná nem is müködne. :D
  • TDC Geronimo
    #126162
    Nincs még semmi új gameplay az új MoH-ról? Csoda, hogy nem került még ki a warez.
  • arty
    #126161
    ha támogatná bármi, nem lenne nézhetetlen a kép. de nem támogatja.
  • Moby
    #126160
    Nincs valahol egyben kigyűjtve?
  • Moby
    #126159

    #125870

    És akkor azt még nem is említettem mennyire el van baszva a 3d-je :( Gyakorlatilag semmire nem jó az egész, úgy ahogy van.
  • DarkSector
    #126158
    Másik megoldás a 2 kijelző,mert ugye ezt is egyszerű megoldani

    Miért egyszerű?
    Akkor 2 X360 és 2 játék kell nem? Nem beszélve a 2 monitor áráról. :P
  • Harlekin
    #126157
    Nem mind 1 1 dolognál van jelentősége az fps gamánál autosnál nincs hátránya az osztott képernyőnek.
    Másik megoldás a 2 kijelző,mert ugye ezt is egyszerű megoldani.
  • Totti5
    #126156
    Magasan a legjobb rész, kezd felpörögni durván a cucc. Eddig 53 percnyi filmet kaptunk! Meg lesz a Halo film és a minőségre sem lehet panasz, hiszen nem moziba szánják, mindenkinek aki betéved, hanem a kemény magnak, ráadásul ingyen.

    AC3 vagy a Halo 4 márketing a drágább?:)
  • Totti5
    #126155
    Nagyon gyenge. Azt ígérték hogy fejlesztett grafika lesz. Semmi nincs benne, csak 720p kitudja milyen fpsel... a karakterek egyszeűren rondák a játék látványra elmegy, amitől kimagasló volt anno abban még mindig jó és még mindig fekete lyuk minőségűek az árnyékok:)))

    A vételen már nem is filózok, max használtan vagy valami zavvi akcióban 4kért januárban, de egy demót megnéznék belőlek...
  • DarkSector
    #126154
    Neked és a többieknek:

    Hát nem mondta senki hogy ez miatt venném csak meg, más felhazsnálásra is.

    De ha átjön haver nem érdekel minket multiban az ha csak feleakkora meg nyujtott...hiszen mi is a másik megoldás?
    Képernyőfelezés....huh akkor inkább ez!
  • DarkSector
    #126153
    Igen meggondoltam. :)
  • DarkSector
    #126152
    Tökmindegy, nem minőségre irtad hanem azt írtad hogy 0 játék támogatja...:D