176613
banner
  • Totti5
    #126151
    5ször néztem és a hatása alatt vagyok... nagyon tetszik hogy hangsúlyosan mutatják be hogy egy Spartan élete maga a pokol, és hogy a Halo 4 hangulatra nem diadalmenet lesz, de azt már a Bándzsi elkezdte az ODST és Reachal, de itt még fajsúlyosabban van ábrázolva.
  • ktomi22
    #126150
    igen
  • torok6
    #126149
    És még az volna még hogy ha veszek egy 800pontkártyát akkor azt feltudom tölteni vele gold előfizetés nélkül is?
  • ktomi22
    #126148
    ugy tudom csak bankartyaval (sőt már csak hitelkartyaval lehet).. de ajanlom figyelmedbe:Ezt itt... ..szerintem nem draga es paypallal fizetsz es ugye azonnal kapod emailben a redeem kodot.. amit boxba potyogve vagy xbox.com on profilodban aktivalod.
  • torok6
    #126147
    Sziasztok! Azt akarom kérdezni hogy xbox live gold elővizetést lehet csinálni mobilról is? És ha lehet akkor mobilról vonja le a pénzt?
  • arty
    #126146
    pécén meg alig pár játékban van splitscreen
  • TDC Geronimo
    #126145
    get hype!

  • ktomi22
    #126144
    jo meg szep.. meg minden..de nyujtott a kép..
  • orichalcos
    #126143
  • Moby
    #126142
    Nincs egyszerű verzió. Ha nincs támogatva szoftver oldalról mindenképp elveszted a képtartalom felét*, és ebben most mindegy, hogy mekkora felbontásról beszélünk, ráadásul ez egyben azt is jelentené, hogy a konzol a képtartalom felét feleslegesen rendereli, és ebben megintcsak mindegy, hogy nextgen vagy sem.

    *AR-t csak croppal fogsz tudni javítani, legfeljebb nem lesznek baltával faragott pixelek, de ami kiesett azt nem fogod látni.
  • orichalcos
    #126141
    Még 18 nap...
  • Landor
    #126140
    Én egy egyszerű verziót vázoltam fel ami jobb minőségűvé tenné ezt a megoldást, továbbá bármilyen játékkal működne visszamenőleg is. És akkor tökmindegy hogy a Samsung támogatja-e vagy sem mert ez egy feature és ezért vennének ilyen TVt.
  • Macccy
    #126139
    A gépezet beindulni látszik, ekkora marketing kampány bontakozik ki ... Vagy ezeket Te csinálod otthon??:)) Nagyon jók ezek a videók!

    "John, John ...!"
  • Moby
    #126138
    Nevén nevezve a gyereket: ha a Samsung is átállna a passzívra, akkor el tudom képzelni, hogy néhány nagyobb címbe talán belekerülne. Így erre semmi esélyt nem látok, minthogy az elmúlt 2 éve nem is történt ez meg.
    PC-n esélyes lehet, hogy a modképes mocival rendelkező játékok megfirgelhetőek. Házilag-utólag.
  • Moby
    #126137
    Nem érted a probléma lényegét.
    A technológiával nem technikai probléma van, egyáltalán nem kell hozzá sem nagyobb felbontás, sem nextgen konzol.
    Ahhoz, hogy ez jó legyen, nem kellene mást tenni, "hibás" AR-el rendereleni T&B-ban.
    A technológiával az a baj, hogy a kisebbik nagy gyártó támogatja csak széles körben a passzív 3d technológiát, és ez csak azon megy. Amíg ez így van, ebbe plusz munkát nem, vagy csak nagyon kevesen fognak tenni. Épp a múltkor papoltam, hogy amíg 1 éve gyak. majd minden játékba belekerült a 3d, ez mára ritka kiváltsággá zsugorodott csupán, PEDIG nem kell külön akítv és passzív-ra megcsinálni.
  • orichalcos
    #126136
    És akkor még egy videó:

  • orichalcos
    #126135


    És...és...és...ott a végén az a lény...
  • Landor
    #126134
    Szerintem a technológia innovatív és jó, csak max várni kell a 1080p feletti kijelzőkre és a nextgen konzolokra, amik majd tudák ezt
  • arty
    #126133
    engem érdekelnek a jamesbondos játékok, elnéző vagyok a sutaságaikkal is - ezért kérdeztem, hátha be tudom lőni, hogy milyen :)
  • gduck
    #126132
    Ez nekem is tetszik már régóta, de így iszonyat illúzió romboló, hogy a játék nem támogatja :( Nyújtott autók, pffff
  • vg
    #126131
    Semmilyen. Szeretem a lövöldözős játékokat, de ez olyan szinten gyerekes, béna, nyomi, hogy arra nincsenek szavak. Persze ez az én véleményem.
  • Macccy
    #126130
    Oooh, libabőrzés!!!! De a legendás fanfárok mellett ez az új theme is már kedvencem! Fantasztikus. Epic. Mintha valami Lord of the Rings filmzenét hallgatnék ... és tuti, hogy a zene rendezése is rendben lesz.
    Ki köll bírni bro' ... Már közel a megjelenés!
  • Seth
    #126129
    Engem sem győzött meg, bár én kb 2 órát nyomtam vele.Nameg jött a Halo 4, most azzal játszok (nyúlfarknyi vélemény spoilerben)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    nemsoká vége, és 1 -2 tényleg nagyon hatásos részen kívül kb semmi érdekes nem történt benne, baromi rövidnek hat.A Chief és Cortana-n kívül a többi karakter két dimenziós senkik. Pedig baromi jól tud kinézni, 1-2 helyszín gyönyörű, az átvezetőkben a karakterek végre jól mozognak, jók az arcok kidolgozása.A főboss is hasonlóan egy senki, semmi fenyegetést nem érzek a játékban, pedig újfent az emberiség sorsa múlik rajta.Tökugyanaz mint a Harbinger a Mass Effect-ből, állandóan "hangosbemondón" pofázik nekünk, talán még a hangja,hanglejtése is ugyanaz
    A harcokkal az a bajom,mint a korábbi Halo részekkel. Állandóan egy aréna szerű területen zajlanak,amit már előre lehet látni,ha odaér az ember. Minden pályaelem direkt azért van ott, hogy majd jól lehessen taktikázni a falak között. Az ellenfelek elleni harc meg ebben a részben a legfrusztrálóbb szerintem( és csak normalon tolom). A covenantok a szokásos mozgásokat csinálják, uncsi már a harc ellenük. Az új ellenfelek között meg van egy idegesítő repülő gépezet, meg az össze vissza rohangálókutyaszerű valamik, amiktől agyfaszt kapok, baromi frusztráló tud lenni. Fegyók jók,azokkal nincs bajom, sokféle. Bár az újak megfelelnek a hagyományos fegyvereknek, csak más skinnel.Na de elég lesz, majd ma a végére érek és meglátom átértékelődik e a sztoriról a véleményem.

    eddig talán 7/10
  • arty
    #126128
    előző 007 játékokhoz milyen a viszonyulásod?
  • mrmilan
    #126127
    Basszus, most néztem rá a neten! Ez most lesz XBLA-n is? Imádom az ilyen szép grafikával megáldott platform játékokat. Plusz adalék, hogy Giana...
  • vg
    #126126
    007 Legends : Röviden összefoglalva; 20 perc játék után letöröltem. Ennyi.

    Egy jó hír, kedden jön a Giana Sisters: Twisted Dreams, nagyon várjom már.
  • Moby
    #126125
    hopp...beelőztél :D
  • Moby
    #126124
    Ez sajnos egy kvázi használhatatlan technológia :(
    Ugyanis a játékok nincsenek erre felkészítve, és az ugye, hogy a félképernyős, de még jó képarányú játékot kifeszíti a teljes képernyőre, hát az ugye rohadtul tré, és teljesen tönkreteszi az élményt.
    Az egyetlen megoldás az lenne, hogy széthúzná horizontálisan is, és kroppolná a széleken, csak ugye lóbaszó pixeleket eredményezne, és lemaradnál a képtartalom feléről, ezért inkább bele sem építik.

    Mindez tök jól látszik a videón is, nem is értem hogy nem verte ki a szemeteket, amikor elkezdtetek tapsikolni hozzá :)
  • arty
    #126123
    igény lenne rá, ha a játékokban ott lenne az az '1 sor' :) még a felbontás feleződést is elviselném...

    nade a fos képarány gyakorlatilag játszhatatlanná degradálja az egészet - akkor inkább játszok jó képarányban, fele akkora képernyőn (osztott képernyőn)
  • Harlekin
    #126122
    aha valóban elég olcsó hogy 2-é szedi az osztott képernyő jelet és külön külön küldi a sorokra.Amit amúgy 1 játékba beletenni csak 1 "mozdulat" lenne ha már 3D-s.De mivel nem nagyon van volt erre igény és rohadtul nem akarták a graf minőség rovására meglépni.Mert most itt mi történik Kapsz 1 olyan "3D" szemüvegeket amikbe mind a 2 lencse csak 1 bizonyos sort lát a TV-n.Tehát csak a fele felbontást kapod 60 ezerér.Remélem verekedni fogsz érte ha valóban megjelenik
  • orichalcos
    #126121


    És 6:10-nél ott a klasszikus téma...Kell a játék. MOST.
  • Macccy
    #126120
    :O

    Na ez állat!!!
  • Macccy
    #126119
    Te ... Te?? Na de az Alan Wake elé? Nanee ... Átgondoltad ezt? ... Na meg a Halo -k elé? :)
  • arty
    #126118
    az, hogy van kép nem ellentételezi, amit mondtam: szarabb felbontás (mint 2dben), nyujtott kép. ez utóbbit még a rossz minőség ellenére is látni!
  • DarkSector
    #126117
    Miért érzem úgy hogy cáfolva van ezzel a videóval a 0 támogatás elmélet? :)
  • DarkSector
    #126116
    Jó lenne. :)
  • davidka003
    #126115
  • arty
    #126114
    egy apró szépséghibája, hogy nulla, zéró, ohne, 0, nil játék támogatja :(

    anélkül pedig negyedfelbontáson, élvezhetetlenül nyujtott képarányban játszhatnál. csak mazohistáknak!
  • TDC Geronimo
    #126113
    Én is ki akarom ezt próbálni a a TVmen. Elvileg működik az összes LG 3D cinema tvn csak olyan 3D-re kell kapcsolni, ahol alul-felül van a kép.
  • DarkSector
    #126112
    Most olvastam hogy NEVETSÉGESSEN olcsó 60ezer FT-os brutto árat határoztak meg neki, ez elég komolytalan összeg egy ilyen tudású készüléknél...eléggé csábító hogy később szert tegyek egy ilyenre...:D