176613
banner
  • TDC Geronimo
    #126231
    Inkább az új PSre ;)
  • DarkSector
    #126230
    Gyűtsd a pénzt inkább Xbox720-ra mint én...:D

    De lehet Xbox1080 lesz mert a mostani 720p-s. :)
  • Landor
    #126229
    nem rossz :)
    én ezt nézegettem és itt van csak feltüntetve a dual play..
  • DarkSector
    #126228
    Ez igaz de akkor majd had hazudtolhassam meg magam. :D
  • Seth
    #126227
    Nekem megy rendesen. Autós rész után vagyok
  • vg
    #126226
    Moh: valóban kilép autós üldözés után; "Try downloading the game again"... LOL (szerk; godal, rendes elérési úttal, nxe-el nem lép ki, állítólag)
  • Moby
    #126225
    Gyorsvonat sebességével közeledik a dátum, amikortól a "szépről" mint videojátékbeli jellemzőről alkotott képe gyökeresen fog megváltozni a mélyen tisztelt publikumnak, szóval az ilyenek fikagalaincsként lesznek tovapöckölve :D
  • DarkSector
    #126224
    Hát kicsit félve a FC2 után de többet látok én is a FC3-ban valahogy eddig csak jókat láttam belőle, hogy ez csak a marketing vagy nem az majd kiderül.
  • TDC Geronimo
    #126223
    De most remegésem elsődleges tárgya az AC3 természetesen :D
  • TDC Geronimo
    #126222
    FC3at várom, az is lövölde lesz, de előzetesek alapján végre valami új és egyedibb(?)
  • DarkSector
    #126221
    Reméljük, de mint ahogy ha te vagy mások nem is irták.
    Én írtam hogy szép, mert nekem elég lennne a látvány, de vanlami más hiányzik mindig ezekből a játékokból...olyan mint egy pina a Miss World versenyen,
  • TDC Geronimo
    #126220
    FB2 nem erre a konzolgenre való. PCn látni, hogy milyen nagyszerű motor, de a mostani konzolok kevesek hozzá nagyon. Gondolom EA is azért erőlteti, hogy köv genre tanuljanak meg vele normálisan dolgozni a stúdiói, mert nextgenben sokat fogják használni.
  • DarkSector
    #126219
    Mindenhol ezt hallom, hogy lewarezolom 1 menet elég lesz, mondjuk egyetértek hogy 10-15k-t nem ér, de azért elég szemetek vagyunk hogy á fúj szar akkor warez, szegény EA meg szenvedett a Frostbite-al itt nekünk 1-2 évig. :D

    Én rendes leszek Eladom a BC2-őt, a BF3-at meg a MoH OA-t...és veszek egy ilyet a 3 másikért cserébe. :D
  • TDC Geronimo
    #126218
    MoH-ot meg lewarezolom PCn. Szép lesz, egynek jó lesz, de pénzt ilyenért én már nem adok.
  • DarkSector
    #126217
    Nekem ez lejött már a Youtube előzeteseknél, én tuti nem fogok csalódni, azt a szép csomagolásba csomagolt szart fogom kapni amire számítottam. :P
  • grebber
    #126216
    Pc-s verziót te látsz valahol már nem azé?
  • TDC Geronimo
    #126215
    Ja már én is marhára unom ezeket a tucatmodernmilitary lövöldéket :/

    Codokat bármennyire nem szeretem, de black ops 2-re lehet ránézek, mert a 2025ös környezet legalább egy picit friss lesz még ha a codratatata marad is :D
  • Moby
    #126214
    Megnéztem. Az én véleményem itt nem lesz mérvadó, mert ha meglátok még egy rühes játékot, aminek a soha nem létezett usa-közelkeleti konfliktus fegyveres témarendezése a fő vonulata, én istenbizony bebaszom a boxot a kazánba.
    10 perc alapján: néhány helyen tényleg szép, néhány helyen gecironda, néhol szaggat, és elég sok helyen tearingel. Hamisítatlan frosbite engine.
    Hihetetlenül, kimondhatatlanul, kifejezhetetlenül KIBASZOTTUL érdektelen az egész, soselássamtöbbet. Pusztuljon el az összes északamerikai és afgán fegyveres MOST.
  • TDC Geronimo
    #126213
    Ez
  • DarkSector
    #126212
    14 perc környékén elég nagy Crysis deja-vu.
  • vg
    #126211
    xbox vagy pc verzió? Kipróbálom és visszaírok, hogy mi van.
  • Landor
    #126210
    Geró, neked melyik LG-d is van?
  • DarkSector
    #126209
    gondolom hd textura ON....?
  • DarkSector
    #126208
    Most már lehet annyira olcsóak hogy pár ezres választja el, de mikor mi vettük 720p-s 110 volt, a 1080p-s meg vagy 40-60-al drágább.
    Ennyire nem jobb a képe, ha rendes szoba távolságból nézed...
    Vagy csak nekem nem látszott az eltérés, mert van 1080p-s tv is már a családban de egy normál szobának a végében van én meg a másik végében ülök egy fotelben és nem igazán látok nagy eltérést.

    Persze ma ha bemész a boltba és van 110 ezred már nemhogy 1080p-t kapsz de még 2D-t is...csak régebben más árak voltak.

    De ez függ a képmérettől is, nekünk mind2 tv 82cm.

    Egy 100+ -os tévénél talán nagyobb az eltérés.
    majd a következő generációnál.
  • TDC Geronimo
    #126207
    MoH boxos gameplay, első 20 perc, de franciáúl

  • davidka003
    #126206
    Hát azért tuti nem vennék már TV-t FullHD felbontás alatt.
  • DarkSector
    #126205
    Én elhiszem de szerinted én mit mondtam havernak...hogy ne hogy megvegye a 3d meg smart miatt de most erre mit mondjak?
    Ha nem akar meghallgatni, és nem kell a segítségem akkor ennyi. :)
    Részemről még a FullHD is kacsa és szerintem nem annyira nagyon fontos mikor a játékok is 720p-ben futnak ....
  • Moby
    #126204
    Ráadásul ha LCD és Samsung, akkor innentől tökéletesen mindegy, mert a 400K-nál belépő 8-as szérián kívül egy crosstalkos fostenger az egész 3d-ben, felbontástól függetlenül.
  • Moby
    #126203
    Nincs mit nézni, Samsung, tehát aktív.
    Persze ha 2011-es és 180 volt, akkor biztosan valamilyen 6-os széria, ami QHD-ban tud csak 3d-t (960x540), szóval az még a LG-féle passzívnak is csak a fele felbontásban. Az ideieket meg nem is tudom, pedig épp most volt nálam kölcsönbe kettő 6os, 2012-es modell, de a 3d-t meg sem néztem rajtuk (ránézésre ugyanaz a fos mint a 2011-es 6-os szériások).
  • Landor
    #126202
    Arra gondoltam hogy a konzol lead 1080p-t a TV megmutatja 2160p-ben és ahogy mondod minden második sorát mutatja csak meg. Ez a pixelsűrűség nem hiszem hogy egy 40"os Tvn annyira gáz lenne.
  • grebber
    #126201
    Ott crashel szinte mindenkinek a warez verzió az autos üldözéses rész végén.
  • ABTeam2008
    #126200
    Az az amerikai megjelenés.
  • gduck
    #126199
    Eddig úgy tudtam hogy október 23
  • ABTeam2008
    #126198
    Mert az a hivatalos megjelenési dátum?
  • vg
    #126197
    Milyen 48 percig? Amúgy mi lehet az a NFS.Main.xex meg az a speed könyvtár a második lemezen?
  • gduck
    #126196
    Az 576 ugyan miért írta át péntekre a FORZA Horizon megjelenést...
  • DarkSector
    #126195
    Azt nem néztem hogy passzív-e vagy aktív, de ha kicsit drágábban de nem 180ezerért vettem volna.
    Inkább egy olcsóbbat amiben nincsen Smart és egy PS3-at.
  • grebber
    #126194
    Ameddig lehetett tolni a warez miatt 48 percig addig egész tűrhető volt pörgős meg minden.
  • orichalcos
    #126193
    Halo 4 OST (teljes)
  • Muttley
    #126192
    Medal of Honor Warfighter - kijött elvileg
    aki tolja, jöhet az éljenzés vagy a savazás :)